دل کندن از دختر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

DicRow

عضو جدید
سلام به همه دوستان

دوستان یه سوال داشتم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم .

7 ماه پیش با یه دختر خانمی داخل دانشکده اشنا شدم 3 ماه اول یه دوستی خیلی ساده بود دختر خیلی مهربون و از نظر اخلاقی خیلی جالب و یواش یواش بنده به این دختر شدیدا

علاقه مند شدم و این دختر هم مینطور . ولی با گذشت زمان خیلی برام جالب شد که تمان حرکات و کاراش رو ببرم زیر زربین ببینم چیکار میکنه . تو این مدت متوجه شدم

دختر خیلی شیطونی , و منم با این شیطونی ها کاملا مشکل دارم و اصلا نمیتونم تحمل کنم و برا خودم حلش کنم

حالا میخوام ازش یواش یواش دل بکنم خودم رو از تمام مشکلاتی که این اواخر برام پیش امده رها کنم ولی هر کار میکنم نمیتونم , دوستانی که تجربه دارن باید چیکار کنم

که بتونم ازش دل بکنم لطفا راهنمایی کنند

پ:پیشنهاد رو خود دختر دفعه اول داد

m.khos

عضو جدید
سلام.
به نظر من برای اینکه بتونی ازش دل بکنی اینکه سعی کنی کمتر ببینیش کمتر باهاش ارتباط بگیری دوم اینکه به چیزیهایی که باعث شده ازش بدت بیاد بیشتر فکر کنی تا به نکات جذابی که برات داره. امیدوارم که تونسته باشم بهت کمک کنم

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
من اين تجربه رو داشتم.البته 6 ماه .دلبستگي و وابستگي ايجاد شده بود سخت بود ولي موفق شدم به خودم مسلط بشذم
توصيه من به شما:
1-نذار زياد هم ديگه رو ببينيد
2-تماسهاي تلفني رو كم كن
3-سعي كن پيش مشاور هاي خوب و باسابقه بري
4-كم كردن ارتباط اول سخته ولي بعدش پيشرفت رو مي بيني
5-بيشتر سعي كن ملاكهاي عقلانيت و منطق رو به جاي احساسات در نظر بگيري
6-به خودت خوب رجوع كن و فكر كن كه اين احساس منشا ومبداان از كجا بوده!!!!!!!!!!!!!!
7-خدا كنه كه عاشق نشده باشي كه كارت سختره!!!!!!!!
8-تصميم و اراده جدي خيلي مهمه.
9-ادامه دادن به ارتباط برات مشكلات جدي ايجاد مي كنه.
10-توكل به خدا كن و قبل از اينكه بخواهي احساسات خودت رو با كسي با شراكت بذاري دقت كن تا كاملا نشناختيش بهش نزديك نشو .

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی هنوز ازش خوشت میاد یعنی از نظرت هنوز خوبه پس سعی کن باهاش کنار بیای و راهنماییش کنی تا اصلاح بشه سعی کن تا جایی که میتونی اختلافهای کوچیک رو نادیده بگیری

وضعیت
موضوع بسته شده است.