انبار داده(Data warehouse)

shamim.bahari

عضو جدید
سلام دوستان
وقتتون بخیر ،می خواستم بدونم کسی با انبار داده ها (Data warehouse)کار کرده؟ممنون می شم اگر کسی اطلاعی در مورد طراحی با انبار داده ها دارد من را هنمایی کنید.
با سپاس

Topcoding

عضو جدید
سلام دوستان
وقتتون بخیر ،می خواستم بدونم کسی با انبار داده ها (Data warehouse)کار کرده؟ممنون می شم اگر کسی اطلاعی در مورد طراحی با انبار داده ها دارد من را هنمایی کنید.
با سپاس
سلام دوست عزیز
من تاحالا از این تکنولوژی برای طراحی استفاده نکردم...یاشاید هم استفاده کردم خودم خبر نداشتم :دی
شما می تونین از اینجا و اینجا اطلاعاتی رو برای راهنمایی بدست بیاورید البته در انتهای سایتها مراجع و منابعی رو معرفی کردن که می تونه کمک بهتری به شما بکنه...
موفق باشین
یاحق

shamim.bahari

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من تاحالا از این تکنولوژی برای طراحی استفاده نکردم...یاشاید هم استفاده کردم خودم خبر نداشتم :دی
شما می تونین از اینجا و اینجا اطلاعاتی رو برای راهنمایی بدست بیاورید البته در انتهای سایتها مراجع و منابعی رو معرفی کردن که می تونه کمک بهتری به شما بکنه...
موفق باشین
یاحق
سلام
ممنون از پاسخ شما،من این مطالب رو قبلا خوندم می خواستم نمونه کاری در مورد طراحی با انبار داده ها ببینم ممنون می شم اگه باز هم راهنماییم کنید
با سپاس

shamim.bahari

عضو جدید
سلام ممنون از پاسخ

من با انبار داده می خوام طراحی کنم یه پایگاه داده تحلیلی هست فک می کنم لینک های شما در ارتباط با پروژه های انبار دادری هست که با پایگاه داده رابطه ای پیاده سازی شده است
بازم ممنون

RIG

متخصص C#.net
سلام ممنون از پاسخ

من با انبار داده می خوام طراحی کنم یه پایگاه داده تحلیلی هست فک می کنم لینک های شما در ارتباط با پروژه های انبار دادری هست که با پایگاه داده رابطه ای پیاده سازی شده است
بازم ممنون
nدر حد توانم میخاستم کمک کنم شاید مشکلی حل بشه شرمنده باز . در ضمن من جسارت کردم پیش مهندس topcoding شرمنده اومدم چیزی نوشتم .

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام دوستان
با سپاس

دوست عزیز من فکر کنم بهترین منبع استفاده از کتب این زمینه باشه. اگر هم با اوراکل کار می کنید که انتشارات خودش در همین زمینه به صورت تخصصی کتاب داره :gol:
برای پیدا کردن کتاب هاش میتونی از سایت Library.nu استفاده کنی که بهترین مرجعه کتب هست :gol:

shamim.bahari

عضو جدید
دوست عزیز من فکر کنم بهترین منبع استفاده از کتب این زمینه باشه. اگر هم با اوراکل کار می کنید که انتشارات خودش در همین زمینه به صورت تخصصی کتاب داره :gol:
برای پیدا کردن کتاب هاش میتونی از سایت Library.nu استفاده کنی که بهترین مرجعه کتب هست :gol:
سلام
ممنونم راهنمایی خیلی خوبی بود

RIG

متخصص C#.net
از مهندس نگین بخاطر بودنش تو این سایت باید استفاده کرد تا چیزی رو یاد بگیریم که خیلی ها بلد نیستن . اینو جدی میگم .

rn_software

عضو جدید
سلام دوستان
با سپاس

سلام دوست عزیز
در مورد مبحث انبارهای داده، خصوصاً اینکه اگر تصمیم به پیاده سازی یک پروژه داشته باشی، من به شما کتاب "انبارهای داده و پیاده سازی یک نمونه با اوراکل 11g " تالیف "مهندس رضانخلبند" و چاپ انتشارات ناقوس رو توصیه می کنم.
اینم لینکش برای اطلاعات بیشتر :
http://www.naghoospress.ir/bookview.aspx?bookid=1486165

هم ازلحاظ تئوری توضیح داده و هم با اوراکل یک پروژه رو گام به گام پیاده سازی کرده

موفق باشی