......:::::> ابـــــــــراز عـــــــلاقـــــــه بـــــــــه دیـــــــگــــــری !!! آخــــــــه چــــــــجوری <:::::......

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
......:::::> ابـــــــــراز عـــــــلاقـــــــه بـــــــــه دیـــــــگــــــری !!! آخــــــــه چــــــــجوری <:::::......

درود به یاران:smile:
همه میدونیم که وقتی به کسی علاقه داشته باشیم ولی نتونیم ابراز کنیم و بگذره پشیمون میشیم

اما چجوری و از چه راهی
:D
میخام بدونم اولا شما چه جوری ابراز علاقه کردید یا میکنید
و دوم اینکه تجربتون تو این زمینه چی هست

:redface:
ممنون از پاسختون
;)

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
اول باید ببینیم که به کی میخای ابراز علاقه کنی؟
اگه دختر باشه که کلا بیخیال شو.
چون غیر از نابود کردن دختر هیچ فایده دیگه ای نداره.

اگه پسر هست و از شما کوچکتر هست، و شما عاشقش شدی، بازم بیخیال شو که عواقب خوبی نداره(تجربه ثابت کرده)

ولی اگه یه مرد بزرگتر از خودت هست و شما به خاطر ویژگی های اخلاقی و علمیش ازش خوشت اومده، دیگه کاری نداره که . کنار که میشینی، بهش بگو: آقا ما خیلی ارادت داریم به شما، خیلی دوستتون داریم.و ازینجور چیزا....
(که بعید میدونم آخری باشه.)

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول باید ببینیم که به کی میخای ابراز علاقه کنی؟
اگه دختر باشه که کلا بیخیال شو.
چون غیر از نابود کردن دختر هیچ فایده دیگه ای نداره.

اگه پسر هست و از شما کوچکتر هست، و شما عاشقش شدی، بازم بیخیال شو که عواقب خوبی نداره(تجربه ثابت کرده)

ولی اگه یه مرد بزرگتر از خودت هست و شما به خاطر ویژگی های اخلاقی و علمیش ازش خوشت اومده، دیگه کاری نداره که . کنار که میشینی، بهش بگو: آقا ما خیلی ارادت داریم به شما، خیلی دوستتون داریم.و ازینجور چیزا....
(که بعید میدونم آخری باشه.)

چادرم رو برعکس بپوشم برم کنارش خوبه؟ :surprised:حرفا میزنی ها:D:biggrin:

منکه واسه خودم صرفا نپرسیدم ! کلا گفتم هرکسی به هرکس دیگه علاقه داره بیاد روایتش رو بگه تا بقیه هم بدونن
شاید بعضی ها پالس رو جوری میدون که طرف نمیفهمه و از شانس یکی بیاد اینو اینجا بخونه و متوجه بشه ای داد یکی داره بهش پالس میده و این نفهمیده!! خیلی ثواب داره به مووولا
;)

شهریاری 2

کاربر ممتاز
چادرم رو برعکس بپوشم برم کنارش خوبه؟ :surprised:حرفا میزنی ها:D:biggrin:

منکه واسه خودم صرفا نپرسیدم ! کلا گفتم هرکسی به هرکس دیگه علاقه داره بیاد روایتش رو بگه تا بقیه هم بدونن
شاید بعضی ها پالس رو جوری میدون که طرف نمیفهمه و از شانس یکی بیاد اینو اینجا بخونه و متوجه بشه ای داد یکی داره بهش پالس میده و این نفهمیده!! خیلی ثواب داره به مووولا
;)

نه حرفت درست ، ولی آیا به نظرت اگه به همدیگه علاقه مند بشن، آیا خوب هست؟ آیا جاش هست؟ آیا عاقبت خوبی داره؟
بعدم توی نود درصد مواقع، طرف دوهزاریش میفهته ولی رو نمیده.

new92

عضو جدید
خیلی وقتا حرفا و نگاها بد تعبیر میشه/و نتیجه این میشه که فکر میکنی دیگری هم بهت علاقه داره وقتی جرات میکنی و بهش میگی میفهمی این علاقه یه علاقه کاملا یه طرفه بوده و بس

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه حرفت درست ، ولی آیا به نظرت اگه به همدیگه علاقه مند بشن، آیا خوب هست؟ آیا جاش هست؟ آیا عاقبت خوبی داره؟
بعدم توی نود درصد مواقع، طرف دوهزاریش میفهته ولی رو نمیده.

یعنی میگی خوب نیس؟ جاش نیس؟ عاقبت چی؟ بلخره آدم باید حسش رو نسبت به دیگذان بگه یا یه شکلی بروز بده دیگه!! حالا بعضی ها خیلی با حیان به یه جورری میخان بفهمونن بعضی ها رااحتترن یه جوردیگه- خلاصه هرکسی یه روشهایی رو پیش میگیره

شاید شک کنه ولی قاطعانه نمیتونه بگه ! ممکنه با خودش فکر کنه برداشت اشتباهش هست

شهریاری 2

کاربر ممتاز

یعنی میگی خوب نیس؟ جاش نیس؟ عاقبت چی؟ بلخره آدم باید حسش رو نسبت به دیگذان بگه یا یه شکلی بروز بده دیگه!! حالا بعضی ها خیلی با حیان به یه جورری میخان بفهمونن بعضی ها رااحتترن یه جوردیگه- خلاصه هرکسی یه روشهایی رو پیش میگیره

شاید شک کنه ولی قاطعانه نمیتونه بگه ! ممکنه با خودش فکر کنه برداشت اشتباهش هست

نه همیشه خوب نیست...
باید ببینیم طرف به درد دوستی میخوره یانه؟به درد ازدواج میخوره یا نه؟
من بارها و بارها دیدم که این کار در اکثر مواقع فقط مخرب هست.طرف از یه طرف عاشق شده، از طرف دیگه میبینه اصلا به درد هم نمیخورن. یکی از اشنایانمون، یه چند ماه پیش، بعد از 8 سال عقد ، از هم طلاق گرفتن فقط به خاطر اینکه اخلاقشون به هم نمیخورد و اخرشم پسره نتونست تحمل بکنه و گفت دیگه بسه.
خب اگه همون اول ابراز علاقه نمیکرد خیلی بهتر بود. نه؟

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه همیشه خوب نیست...
باید ببینیم طرف به درد دوستی میخوره یانه؟به درد ازدواج میخوره یا نه؟
من بارها و بارها دیدم که این کار در اکثر مواقع فقط مخرب هست.طرف از یه طرف عاشق شده، از طرف دیگه میبینه اصلا به درد هم نمیخورن. یکی از اشنایانمون، یه چند ماه پیش، بعد از 8 سال عقد ، از هم طلاق گرفتن فقط به خاطر اینکه اخلاقشون به هم نمیخورد و اخرشم پسره نتونست تحمل بکنه و گفت دیگه بسه.
خب اگه همون اول ابراز علاقه نمیکرد خیلی بهتر بود. نه؟

ربطی نداره
اینا ناشی از اینه که ماها همش داریم برای هم فیلم بازی میکنیم ! من پسر یا دختر فقط خانوادم میدونن چه خلق و خویی دارم! ولی معمولا تو دیدوبازدیو و رفتارهامون سعی میکنیم خودمونو خووب جلوه بدیم و...
واسه همینه که بعد از چندسال حتی دوست بودن وقتی ازدواج میکنن یه روی متفاوت رو میبینن که ندیده بودن
ایناس که کار رو سخت میکنه
به نظر من آدم باید خودش باشه! اگرم خودش و رفتارش مشکل داره از پایه عوضش کنه نه اینکه روش نقاب بکشه

شهریاری 2

کاربر ممتاز
ربطی نداره اینا ناشی از اینه که ماها همش داریم برای هم فیلم بازی میکنیم ! من پسر یا دختر فقط خانوادم میدونن چه خلق و خویی دارم! ولی معمولا تو دیدوبازدیو و رفتارهامون سعی میکنیم خودمونو خووب جلوه بدیم و... واسه همینه که بعد از چندسال حتی دوست بودن وقتی ازدواج میکنن یه روی متفاوت رو میبینن که ندیده بودن ایناس که کار رو سخت میکنه به نظر من آدم باید خودش باشه! اگرم خودش و رفتارش مشکل داره از پایه عوضش کنه نه اینکه روش نقاب بکشه
بابا اینی که شما میگی اونی که من میخام رو برداشت نکردین.... بارها شده که یکی عاشق یکی هست، همین طور که عاشق هست، میدونه که به هم نمیخورن.ولی دلش گیره! دوتا پسر باهم فرق دارن ولی یکی عاشق یکی دیگه شده. خب اگر باهم دوست بشن، باعث میشه که ادم پس رفت کنه.(اگه طرف خیلی از نظر اخلاقی و فرهنگی پایین تر از ادم باشه). قبول کنید که همیشه خوب نیست. من تجربه م توی این مسایل اینقدر هست که بتونم با قاطعیت صحبت کنم.

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
دوست عزیز ابراز علاقه کردن فقط این نیست که شخص مقابلت بیاد حرف بزنه یا شما بری حرف بزنی
خیلی جاها خودمونو میزنیم به اون راه و اصلا به روی خودمون نمیاریم که متوجه علاقه اش شدیم
اما تا اونجایی که من اطرافم دیدم بیشتر خانوم ها دچار توهم میشن
من همیشه میگم اگه آقایی کسی رو دوست داشته باشه میاد میگه یا باواسطه یا خود شخص محترمش:D
و خیلی کم پیش میاد آقایی نتونه ابراز علاقه کنه مگر اینکه این توان در خودشون نبینن که احساس طرف مقابلشونو به گردن بگیرن:)
یا این انرژی و موقعیت رو در خودشون نبینن که که پای همه چی وایسن(که البته خیلیا این توانو ندارن و متاسفانه ابراز علاقه میکنن)

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم این تاپیک رو هم بخونید بد نیست
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/416590-%D9%87%D9%85%D9%81%DA%A9%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%9F

واسه برعکس این ماجرا( ینی راه های نشون دادن بی تفاوتی و بی خیال بودن نسبت به کسی که احساس می کنید بهتون علاقه داره)
هم به این تاپیک مراجع کنید بد نیست:دی

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/400784-دخترا-بیان-تو!!!

new92

عضو جدید
معمولا آقایون هیچ مشکلی برای گفتن علاقه اشون ندارن که اگه ام نگن نشون دهنده کم بودن جراتشونه
اما خانما خیلی وقتا قدرت شنیدن نه رو از کسی که بهش علاقه دارن ندارن پس هر دختر خانمی نمیتونه علاقه اشو ابراز کنه
اما در کل نظر من اینه که گفتن و حقیقت رو فهمیدن بهتر از نگفتن و سالها تو خیال موندنه

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان قرار شد از تجربه هاتون بگید :D
خودتون چیکار کردید؟:D
بگید قول میدیم به کسی نگیم:D

Dorsa*

عضو جدید
برداشت من از این تاپیک و منظور سوال کننده اینه
میخواد بدونه افرادیکه با هم خیلی خودمونی نیستن چطور متوجه ابراز علاقه همدیگه بشن
وگرنه دونفر که با هم در ارتباط هستن که به شیوه خودشون ابراز علاقه میکنن و این دیگه پرسیدن نداره
من فکر میکنم منظور بیشتر تبادل سیگنال بین دو جنس مخالفه
در مورد پسرها و اینکه چطور میشه فهمید به کسی علاقه دارن یا نه تجربه ای ندارم و چیزی نمیتونم بگم
اما فکر کنم این یه قاعده کلی باشه
وقتی یه نفر همیشه برای شما وقت داره ، همیشه دم دسته ، شما در اولویت کارهاش هستی ، وقتی ازت بیخبره دنبالت میگرده ، بیقرار میشه ، نسبت به دونستن علائق و نظرات شما کنجکاوی نشون میده ، نمیتونه مستقیم و طولانی مدت تو چشمای شما خیره بشه و شاید موقع صحبت کردن نگاهشو از شما بگیره ... اینا ممکنه سیگنالهای اولیه شکلگیری یه علاقه باشه

Dorsa*

عضو جدید
راستی یه چییییییییییییییزی ....
اینکه گفتن دخترا جرات نه شنیدن رو ندارن و بهمین خاطر ابراز علاقه نمیکنن قبول ندارم
یه دختر فطرتا دوست داره اول دوست داشته بشه بعد اگه دلش خواست دوست بداره پس اگه یه دختر بر اساس فطرتش عمل کنه وقتی به خودش اجازه عاشق شدن میده که از علاقه طرف مطمئن باشه پس نه شنیدن کلا منتفیه
موضوع اینجاست
من در این مورد هم شنیدم و هم تجربه کردم
یه دختر وقتی حس کنه یکی دوستش داره ناخودآگاه ممکنه از خیلی معیارهاش دست بکشه و تموم قلبشو صادقانه بذاره وسط و تمام احساسش منحصر به اون فرد بشه
ولی تصور من اینه که پسرها فقط تا وقتی علاقه مند میمونن که قلب طرفو تسخیر کنن
شبیه سنت پدر نسل اولیه عمل میکنن ، فقط دنبال شکار کردن هستن . وقتی احساس کردن شکار دیگه کف دستشونه احساس قدرت میکنن و دیگه حتی یادشون میره هدف از این شکار چی بود
پسرها ( البته همیشه مثال نقض هم وجود خواهد داشت ) وقتی بفهمن دختر مورد علاقشون بدجور دوستشون داره یهو پس میزنن و کنار میکشن
به خاطر همین دخترها محافظه کار تر عمل میکنن

zpari

عضو جدید
با نظرت موافقم !حیا بخشی از فطرت دختراست همین حیاشونه که اجازه نمیده به راحتی ابراز علاقه کنن!

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ی همکلاسی داشتم عاشق ی دختر شده رفت پیش استادمون درد و دل کنه اونم گفتش ببین مهم نیست خیلی ناراحت نباش 15 سال دیگه تازه میشی مثل من(اخه استاده مجرده)
من که میگم بهش نگیم بهتره 15 سال بعدش میشیم استاد والا بخدا

بالا