درخواست راهنمايي درمورد پكيج

fariad

عضو جدید
باسلام
دوستان من يك پكيج اخگر جهت گرمايش وآب گرم در منزل درام كه هر دو يا سه ساعت يكبار فشار آب كم مي شود وگاه يبه صفر مي رسد تعمير كار را آورديم گفت لوله ها ي شوفاژ نشتي دارد حالا كه برروي تابستاني گذاشتم وشيررفت وبرگشت شوفاژ را بستم ايراد بيشتر شده همچنين موقع پرشدن آب صدا هم مي كند در صورت امكان راهنمايي لازم را مبذول فرماييد. باتشكر

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
دوستان من يك پكيج اخگر جهت گرمايش وآب گرم در منزل درام كه هر دو يا سه ساعت يكبار فشار آب كم مي شود وگاه يبه صفر مي رسد تعمير كار را آورديم گفت لوله ها ي شوفاژ نشتي دارد حالا كه برروي تابستاني گذاشتم وشيررفت وبرگشت شوفاژ را بستم ايراد بيشتر شده همچنين موقع پرشدن آب صدا هم مي كند در صورت امكان راهنمايي لازم را مبذول فرماييد. باتشكر
با سلام
همکار عزیز صد در صد در سیستم گرمایش منزل شما نشتی وجود دارد و صدای ایجاد شده به علت وجود هوا در سیستم است .
سیستم پکیج از نظر نشتی بسیار حساس می باشد وبا کم ترین نشتی افت فشار میدهد.
در ضمن احتمالا مخزن انبساط پکیج نیز از هوا خالی شده است آن را نیز چک کنین .
لطفا جنس لوله های سیستم گرمایش را مشخص فرمایید.

*arch*

عضو جدید
سلام به دوستان مهندس مكانيك
من يك راهنمايي ازتون مي خواستم
ما براي خونه جديد مي خوايم پكيج بخريم اما نمي دونيم چه ماركي خوبه؟ايراني يا خارجي؟
لطفا راهنمايي كنيد

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون ماركي كه خدمات پس از فروشش تو اون منطقه خوب باشه...
اين ماركهابد نيستن : ايمر،شپه، آريستون ،بوش،روكاو...

پکیج کار

عضو جدید
باسلام با توجه به افت فشار در حالت تابستانه امکان سوراخ بودن مبدل در صورت مدت زمان زیاد کارکرد پکیج امکان پذیر ه است البته اگر با باز کردن شیر اب گرم مصرفی افت فشارسریعتر صورت میگیرد این احتمال بیشتر است ولی اگر در ابتدا افزایش فشار وسپس کاهش فشار مشگل منبع انبساط است

پکیج کار

عضو جدید
لطف کنید متراژومکان نصب ونوع گرمایش ومقدار پول برای خریدتون رو مشخص کنیدولی با توجه به کمبود قطعات خارجی وگرانی/ پکیج ایرانی البته مارک خوب بیشتر توصیه می شود

آخرین ویرایش:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام

من تعمیرکار پکیج نیستم. اما تعاریف که شما می کنید احتمال به دام افتادن هوا در خط رو تقویت می کنه، شوفاژ ها رو خیلی معمولی با آچار هواگیری، هواگیری کنید، قیمت آچارش ماکزیمم 500 تا تک تومنیه. در ضمن شاید شبکه رفت و برگشت سالم باشه، نمی شه با اطمینان گفت که نشتی تو خط هست.

mersad20

کاربر فعال
باتوجه به درخواست تعدادي از كاربران مبني بر تهيه مجموعه آموزشي پكيج شوفاژ ديواري، آموزشگاه دانش تاسيسات بسته اي آموزشي شامل كتاب، DVD و جزوه آموزش نصب و تعميرات پكيج را جهت استفاده متقاضيان آماده نموده است اين بسته آموزشي شامل :
1- جزوه آموزشي نصب و تعميرات پكيج شركت بوتان ( 140 صفحه)
2- DVD نرم افزار شامل كاتالوگ انواع پكيج ها ، انيميشن و فيلم آموزشي عملکرد پكيج ، كاتالوگ كليه قطعات داخلي پكيج و نرم افزار هاي مرتبط و اسلاید های اموزشی
3- كتاب اصول عملكرد و تعميرات پكيج
4- نمونه سوالات جهت آزمون فنی حرفه ای
براي آگاهي بيشتر و تهيه اين مجموعه اموزشي عدد 33 را به سامانه 20 20 300 20 5000 ارسال فرمائيد.