همه رفتن كسي دوروبرم نيست....

April_girl

عضو جدید
بچه ها من براي دانشگاه بين الملل قزوين درخواست ميهماني كرده بودم كه موافقت كردندخودم رشت بودم حالا بايد بيام اينجا تهناي تهنا ميشم:cry: از يه طرف باز شدن دانشگاه و از طرف ديگه رفتن به جايي كه همه بعد 2سال با هم دوست شدند و از هم خاطره دارند كافيه تا غصه رفتن به دانشگاه رو بخورم:w05::crying:
..............

April_girl

عضو جدید
شايد بين شما باشند كسايي كه مشكل منو دارند يا داشتند . بد نيست از دلتنگياشون اينجا صحبت كنند:cry:

امیر Amir

عضو جدید
بچه ها من براي دانشگاه بين الملل قزوين درخواست ميهماني كرده بودم كه موافقت كردندخودم رشت بودم حالا بايد بيام اينجا تهناي تهنا ميشم:cry: از يه طرف باز شدن دانشگاه و از طرف ديگه رفتن به جايي كه همه بعد 2سال با هم دوست شدند و از هم خاطره دارند كافيه تا غصه رفتن به دانشگاه رو بخورم:w05::crying:
..............

بیخیال چیزیکه زیاده رفیق...زود جوش بخور تنها نمیمونی...

رفیق سیخی چنده:)):biggrin:

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
..............
شعر جالبیه ایرانیها عادت زشتی دارن که به مرده هاشون فحش میدن امیدوارم که حداقل شما نویسنده واقعی این شعر رو توی گور به حق یا ناحق نلرزونید.
باید بگم که جای نگرانی نیست چون دانشگاه بین المللی هم یه محیط جدیده با آدمهای جدید و یه شهر جدید که حتما اونجا هم دوستان خوب زیادی پیدا میکنین به طوری که یه روز همین غصه ها رو هنگام رفتن از اونجا میخورین اما هیچ وقت از تجربه کردن مسائل جدید که تجربیات جدیدتری رو براتون خواهد داشت ناراحت نباشین تمام لذت زندگی به این جور تغییرهاست.

April_girl

عضو جدید
این طور که معلومه تو با خودتم روراست نیستس !!!!!! :surprised:
ببخشيد اما من متوجه منظورتون نشدم نميفهمم من چي گفتم كه شما منو به عدم صداقت متهم ميكنيد كاش ياد ميگرفتين كه هر حرفي رو به جاي خودش استفاده كينيم و بي جهت مزدم رو متهم نكنيم به هر حال شما وفتي كسي رو نتهم ميكني خيلي بهتره كه با دليل و منطتق باشه تا اون طرف هم بتونه از خودش دفاع كنه نه اين كه مثله من اصلا متوجه منظور شما نشه من از حرف شما خيلي دلگير شدم .........و واقعا متاسفم

April_girl

عضو جدید
شعر جالبیه ایرانیها عادت زشتی دارن که به مرده هاشون فحش میدن امیدوارم که حداقل شما نویسنده واقعی این شعر رو توی گور به حق یا ناحق نلرزونید.
باید بگم که جای نگرانی نیست چون دانشگاه بین المللی هم یه محیط جدیده با آدمهای جدید و یه شهر جدید که حتما اونجا هم دوستان خوب زیادی پیدا میکنین به طوری که یه روز همین غصه ها رو هنگام رفتن از اونجا میخورین اما هیچ وقت از تجربه کردن مسائل جدید که تجربیات جدیدتری رو براتون خواهد داشت ناراحت نباشین تمام لذت زندگی به این جور تغییرهاست.
خيلي ممنون از نظراتتون من هميشه از تجربه مسايل جديد ترسيدم و شايد دليل بيشتر استرس ها و نگراني هام همين مسايل بودند . مرسي:gol:

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي ممنون از نظراتتون من هميشه از تجربه مسايل جديد ترسيدم و شايد دليل بيشتر استرس ها و نگراني هام همين مسايل بودند . مرسي:gol:
باور داشته باشین شجاعین تا شجاع باشین و از تجتربه کردن مسائل جدید هیچ باکی نداشته باشین.
من شخصا بارها مسائلی برام پیش اومده که با وجود اینکه انتهای موضوع رو میدونستم تا آخرش رفتم چون نمیخواستم که یه روزی خودم رو سرزنش بکنم و فکر کنم اگه سعیمو میکردم شاید میتونستم چیزی رو تغییر بدم اما حالا خیالم آسودست که من تلاش خودم رو کردم هرچند که نشد.
اینو یادتون باشه که ترقه بازی ترسیدن نداره!!