آدم های پیچیده

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انسانها آدم های پیچیده را دوست ندارند. ساده می پیچند در زندگی ات.بعد باید مدام حلشان کنی.یک جواب ندارند همیشه.درست وقتی که فکر میکنی رنگ قرمز دوست دارند آبی میپوشند. به جای گل رز برات گل مریم میارن.ممکن است اول کاری خوشتون بیاد از شخصیت معلقی که هی لق میزند در ذهنت و هی باید کشفش کنی.اما کمی فقط کمی که بگذرد خسته ات میکنند چون پیش بینی هات درست از آب در نمیاد .آدم های پیچیده آدم های امنی نیستند حتی اگر که مهربان باشند اگر که گوش های خوبی باشند اگر که زیاد بفهمند.
من از همون ادمهام.
شما چه جور آدمی هستید؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر زندگی را زیاد جدی بگیری ٬خودت باید از آن بیرون بروی.
آدمهای جدی هم عین زندگی هستند. باید بیرونشون کنی تا بتونی الکی خودتو نگه داری. اگه جدی نباشی , آدمهای پیچیده برات مثه آینه میمونن که هیچوقت نمیبخشنت. این تحمل میخواد.

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش خودمم نفهمیدم چی گفتم.

ok

پس هر وقت فهمیدی منم در جریان بزار.

نمیدونم این جمله مال جلال آل احمده یا رومن رولان. شایدم شریعتی. شایدم هیچ کدوم. حالا خیلی مهم نیست. ولی در همین حد یادمه:
میگه انسانها وقتی حرف میزنن یا مینویسن به 3 دسته تقسیم میشن.
یه عده اونایی هستن که هم خودشون میفهمن چی میگن هم بقیه.
یه عده اونایی هستن که خودشون میفهمن ولی بقیه نمیفهمن.
دسته سوم هم اونایی هستند که نه خودشون میفهمن چی میگن نه بقیه. یعنی بعدا که به نوشته های خودشون نگاه میکنن نمیفهمن چی گفتن. فقط در همون لحظه که داشتن مطالب رو روی کاغذ میاوردن متوجه بودن. ولی بعدا نمیتونن ارتباط منطقی بین تراوشات ذهنیشون پیدا کنن. این دسته از فرط دانش زیادی کم کم میزنن تو خاکی. فکر کنم تو هم جزء این دسته ای. مواظب خودت باش.

sanam_el

عضو جدید
یکی از دوستای من به این که آدم پیچیده ای است افتخار میکنه!!!!!!!!
البته خودش میگه پیچیده است ها نه بقیه!!!
دوس داره پیچیده باشه دیگه،نباشه هم هی تلقین میکنه شاید فرجی بشه!!!!!

peach_69

عضو جدید
جدی بودن اونقدرام بد نیست. فقط مسئله ای که هست اینه که خیلی وقتا دچار دوگانگی میشی که رفتارت درسته یا نه و آیا می ارزه به چیزایی که از دست میدی یا نه

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ok

پس هر وقت فهمیدی منم در جریان بزار.

نمیدونم این جمله مال جلال آل احمده یا رومن رولان. شایدم شریعتی. شایدم هیچ کدوم. حالا خیلی مهم نیست. ولی در همین حد یادمه:
میگه انسانها وقتی حرف میزنن یا مینویسن به 3 دسته تقسیم میشن.
یه عده اونایی هستن که هم خودشون میفهمن چی میگن هم بقیه.
یه عده اونایی هستن که خودشون میفهمن ولی بقیه نمیفهمن.
دسته سوم هم اونایی هستند که نه خودشون میفهمن چی میگن نه بقیه. یعنی بعدا که به نوشته های خودشون نگاه میکنن نمیفهمن چی گفتن. فقط در همون لحظه که داشتن مطالب رو روی کاغذ میاوردن متوجه بودن. ولی بعدا نمیتونن ارتباط منطقی بین تراوشات ذهنیشون پیدا کنن. این دسته از فرط دانش زیادی کم کم میزنن تو خاکی. فکر کنم تو هم جزء این دسته ای. مواظب خودت باش.
ابوالفضل جان این مال هیچکدومشون نیست معنی یکی از گفته های مولاناست...آن خطاط سه گونه خط نوشتی و...

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس احتمالا یکی از اینا از مولوی نقل قول گرفته بودن. :gol::gol::gol:
سلام ابوالفظل جان خوبی چه خبر ازقزوین ...شهرخاطرات دانشجویی من ....ای یاد چهارراه نظام وفا که خونمون اونجا بود به خیر...
من این نوشته رو روی جلد کاست سفربه دیگر سوی شهرام ناظری دیدم...
معمولا"ما آدما بدمون نمیاد مرموز باشیم وبرای دیگران معما چراشو نمیدونم شاید به خاطر حفظ یا پوشوندن نقطه ضعف هامون باشه ...

sarax

عضو جدید
انسانها آدم های پیچیده را دوست ندارند. ساده می پیچند در زندگی ات.بعد باید مدام حلشان کنی.یک جواب ندارند همیشه.درست وقتی که فکر میکنی رنگ قرمز دوست دارند آبی میپوشند. به جای گل رز برات گل مریم میارن.ممکن است اول کاری خوشتون بیاد از شخصیت معلقی که هی لق میزند در ذهنت و هی باید کشفش کنی.اما کمی فقط کمی که بگذرد خسته ات میکنند چون پیش بینی هات درست از آب در نمیاد .آدم های پیچیده آدم های امنی نیستند حتی اگر که مهربان باشند اگر که گوش های خوبی باشند اگر که زیاد بفهمند.
من از همون ادمهام.
شما چه جور آدمی هستید؟
منم از این آدمام....

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ابوالفظل جان خوبی چه خبر ازقزوین ...شهرخاطرات دانشجویی من ....ای یاد چهارراه نظام وفا که خونمون اونجا بود به خیر...
من این نوشته رو روی جلد کاست سفربه دیگر سوی شهرام ناظری دیدم...
معمولا"ما آدما بدمون نمیاد مرموز باشیم وبرای دیگران معما چراشو نمیدونم شاید به خاطر حفظ یا پوشوندن نقطه ضعف هامون باشه ...

سلامتی. خبر خاصی نیست. چهارراه نظام وفا هم خوبه. امن و امان.
درسته. آدما بدشون نمیاد مرموز باشن. دلیلش هم میتونه همین باشه. البته بعضی افراد از جانب احتیاط سعی میکنن مرموز باشن. ولی بعضی وقتا خوبه که آدم پیچیدگی خودشو حفظ کنه. چون خیلی ها دوست دارن از سادگی سوء استفاده کنن.

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامتی. خبر خاصی نیست. چهارراه نظام وفا هم خوبه. امن و امان.
درسته. آدما بدشون نمیاد مرموز باشن. دلیلش هم میتونه همین باشه. البته بعضی افراد از جانب احتیاط سعی میکنن مرموز باشن. ولی بعضی وقتا خوبه که آدم پیچیدگی خودشو حفظ کنه. چون خیلی ها دوست دارن از سادگی سوء استفاده کنن.
حق باشماست آدم از سادگیش میتونن سوءاستفاده کنن ولی اگربرای بقیه مرموز باشی سعی میکنن مواظب رفتارشون باشن این جوری کمتر سرآدم کلاه میره ...

بالا