عاشق شدن یک پسر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mj na

عضو جدید
من شخصی رو میشناسم که با اینکه پسر بود عاشق یه پسر دیگه شده بود! و دوست داشت باهاش ازدواج کنه!
شما اگه جای اون بودید چکار میکردید؟

البته ناگفته نمونه هرموقع که حرف هم جنس گرا ها پیش میاد همه بهت مشکوک میشن.من هم میگم که هم جنس گرا نیستم.

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شخصی رو میشناسم که با اینکه پسر بود عاشق یه پسر دیگه شده بود! و دوست داشت باهاش ازدواج کنه!

البته ناگفته نمونه هرموقع که حرف هم جنس گرا ها پیش میاد همه بهت مشکوک میشن.من هم میگم که هم جنس گرا نیستم.
بابا ادم میتونه عاشق دوستش بشه اما نه واسه ازدواج

:surprised::surprised::surprised::surprised:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز

اولا مارو جای این افراد نزار. دوما اگه نظر شخصی میخوای خاک بر سر جفتشون.

Mj na

عضو جدید
ادم که هر کی رو دوست داره ازدواج نمیکنه که
الان من مامانمو خیلی دوست دارم باید باهاش ازدواج کنم؟:surprised:

نمی دونم منم خودم تا حالا از این عشقا نداشتم چون سنم پایینه و چنین موقعیتی برام پیش نیومده ولی حالا او این طور میگفت دیگه(تو یه وبلاگی بود دیدم):surprised:

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اسم تاپیکت خیلی باحال بود یه جوری زدی که انگار عاشق شدن یه پسر یه پدیده ی خیییییلی نادر و کمیابه (البته عشق عادی رو منظورم هست)

به نظر من باید سعی کنه فراموش کنه این موضوع رو اینا یه مسائل زودگذری هست که به نظر من به وجود اومدنشون تو همچین زمونه ای عادیه ولی اگه بهشون توجه شه خانمان سوزن چون با طبیعت و ذات انسان سازگار نیستن و خب به خاطر همین به نظر من راحت ترم می شه بی خیال شد فقط طرف باید بخواد یه کم تو افکارش تجدید نظر کنه

Vendetta

عضو جدید
عجب تاپیک کوبنده ای تشریف داره این تاپیک...

اون آقا پسر بهتره یه کاری بکنه که ببرنش کهریزک... اونجا شوهرش میدن...

Mj na

عضو جدید
اسم تاپیکت خیلی باحال بود یه جوری زدی که انگار عاشق شدن یه پسر یه پدیده ی خیییییلی نادر و کمیابه (البته عشق عادی رو منظورم هست)

به نظر من باید سعی کنه فراموش کنه این موضوع رو اینا یه مسائل زودگذری هست که به نظر من به وجود اومدنشون تو همچین زمونه ای عادیه ولی اگه بهشون توجه شه خانمان سوزن چون با طبیعت و ذات انسان سازگار نیستن و خب به خاطر همین به نظر من راحت ترم می شه بی خیال شد فقط طرف باید بخواد یه کم تو افکارش تجدید نظر کنه

اسم تاپیک رو باید یه جوری بزنی که کسای بیشتری بیان تو
آره داش تعریف می کرد تلاش میکرد فراموش کنه ولی نمی تونست

Vendetta

عضو جدید

خوب اون پسره مشکلی نداره که...
خوشبختانه در بلاد اسلام همجنس بازی خیلی راحت و به وفور اتفاق میوفته...
شما میتونی با هم جنس خودت خیلی راحت تر رابطه داشته باشی تا با غیر هم جنس...

Mj na

عضو جدید
عجب تاپیک کوبنده ای تشریف داره این تاپیک...

اون آقا پسر بهتره یه کاری بکنه که ببرنش کهریزک... اونجا شوهرش میدن...
ظاهرآ که مشکل اون آقا پسر هم یه چیزایی تو همین مایه هاست.
کلی خندیدم وقتی حرفاشو خوندم:biggrin:
حالا مشکلاتی از قبیل کهریزکو نشدنی بودن این کارو از این جور چیزاست دیگه:biggrin:
راستی یادم نره بگم که یکی از مشکلاشم این بود که چطور اینو به اون معشوقش بگه!

آخرین ویرایش:

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

اگه بخواد می شه...مشکل اینجاست که سعی می کنه فراموشش کنه فکر می کنه به اینکه فراموشش کنه و این خودش اصل اشکاله باید اصلا بهش فکر نکنه و بی توجه باشه تا خود به خود فراموش شه به نظر من باید یه کاری پیدا کنه که مدت زیادی از روزو فکرشو بهش مشغول کنه تا این از یادش بره معمولا ورزش کردن خیلی کارسازه بهتره یه ورزشو به طور حرفه ای دنبال کنه یا اگه اهل مطالعه س چند تا کتاب رمان توپ (مث همین هری پاتر) انتخاب کنه که ذهنش مشغول ماجراهای اون بشه و از این جور کارا دیگه هری پاتر عالیه مخصوصا که 7 تا کتاب دنباله دارم هست و تا یه مدت طولانی خیلی آدمو سرگرم می کنه من خودم درست 2 سال فکر و ذکرم بود این ماجراهاش...کلا نباید به اون موضوع و اینکه چه جور باید فراموشش کنه فکر کنه...باید اصلا بهش فکر نکنه و فعالیتایی مثل اونایی که بالا گفتم بهش کمک می کنه

Mj na

عضو جدید
اگه بخواد می شه...مشکل اینجاست که سعی می کنه فراموشش کنه فکر می کنه به اینکه فراموشش کنه و این خودش اصل اشکاله باید اصلا بهش فکر نکنه و بی توجه باشه تا خود به خود فراموش شه به نظر من باید یه کاری پیدا کنه که مدت زیادی از روزو فکرشو بهش مشغول کنه تا این از یادش بره معمولا ورزش کردن خیلی کارسازه بهتره یه ورزشو به طور حرفه ای دنبال کنه یا اگه اهل مطالعه س چند تا کتاب رمان توپ (مث همین هری پاتر) انتخاب کنه که ذهنش مشغول ماجراهای اون بشه و از این جور کارا دیگه هری پاتر عالیه مخصوصا که 7 تا کتاب دنباله دارم هست و تا یه مدت طولانی خیلی آدمو سرگرم می کنه من خودم درست 2 سال فکر و ذکرم بود این ماجراهاش...کلا نباید به اون موضوع و اینکه چه جور باید فراموشش کنه فکر کنه...باید اصلا بهش فکر نکنه و فعالیتایی مثل اونایی که بالا گفتم بهش کمک می کنه

تو یه کتابی بود یادم نیست خوندم که سرکوب قوای جنسی چقدر میتونه بر روی انسان عوارض بدی بذاره
شما مطمئنید که سرکوب کردن یا به فراموشی سپردن بهترین راهه در صورتی که ممکنه اون پسر رو بار ها و بار ها ببینه

Vendetta

عضو جدید

چه راه حل مفید و کارسازی و همچنین تبلیغ بسیار خوبی برای رمان های آبکی هری پاتر که برای سن زیر 5 سال نوشته شده اند.

Vendetta

عضو جدید
تو یه کتابی بود یادم نیست خوندم که سرکوب قوای جنسی چقدر میتونه بر روی انسان عوارض بدی بذاره
شما مطمئنید که سرکوب کردن یا به فراموشی سپردن بهترین راهه در صورتی که ممکنه اون پسر رو بار ها و بار ها ببینه

اصلا راه حلی که ایشون دادند بیشتر شبیه به جک هست تا واقعیت. اگر این آقا تمایلات همجنسگرایانه نداشت عاشق یه پسر نمیشد. اگر ایشون به هم جنس خودش تمایل داره بهتره اول به یه روانشناس مراجعه کنه بعد از اون هم بهتره واقعیت رو بپذیره و به نیاز های جنسیش پاسخ بده.

Mj na

عضو جدید
اصلا راه حلی که ایشون دادند بیشتر شبیه به جک هست تا واقعیت. اگر این آقا تمایلات همجنسگرایانه نداشت عاشق یه پسر نمیشد. اگر ایشون به هم جنس خودش تمایل داره بهتره اول به یه روانشناس مراجعه کنه بعد از اون هم بهتره واقعیت رو بپذیره و به نیاز های جنسیش پاسخ بده.

چند تا از این قطره ها رو هم صدا کن بیان.مخصوصآ اونایی که یکم معتدلن.من خودم یکی رو گفتم.

تو خودت تا به حال به یه پسری علاقه مند نشودی؟پسری که قشنگ باشه و قیافه مناسبی داشته باشه.من خودم خیلی منزویم و خیلی کم با محیط خارجم در ارتباطم.تا به حال چنین مسائلی باسم پیش نیومده فقط از تو اینترنت مطلع شدم.حالا باسه تو تا حالا پیش نیومده؟

Vendetta

عضو جدید
چند تا از این قطره ها رو هم صدا کن بیان.مخصوصآ اونایی که یکم معتدلن.من خودم یکی رو گفتم.

تو خودت تا به حال به یه پسری علاقه مند نشودی؟پسری که قشنگ باشه و قیافه مناسبی داشته باشه.من خودم خیلی منزویم و خیلی کم با محیط خارجم در ارتباطم.تا به حال چنین مسائلی باسم پیش نیومده فقط از تو اینترنت مطلع شدم.حالا باسه تو تا حالا پیش نیومده؟

والا من غیر از خیبر و یکی دیگه زیاد با قطره ها در ارتباط نیستم.... اون دوتا هم که نیستند.
بعدشم اونها در این موارد خیلی رادیکال فکر میکنند. به چه درد میخوره اونا بیان اینجا آخه ؟

آخه میدونی چیه ؟ شما نمی تونی به پسری اون حس رو داشته باشی مگر اینکه به هر حال همجنس گرا باشی (حالا هرچند تا حالا همجنس باز هم نبوده باشی) به هر حال برای افراد با تمایلات نرمال اتفاق نمی افته. من دوست زیاد دارم. دوستشون هم دارم. ولی نه به اون شکلی که این آقا میگه. ایشون تمایلات همجنس گرایانه دارند.
تا حالا بره من همچین حس یپش نیومده (نسبت به مرد دیگه عرض میکنم).

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسره رو که عاشقمه رو اغفالش میکردم بعدشم فرار می کردم!!!!!!!!

Mj na

عضو جدید
ظاهرآ که کسی تا حالا نتونسته جواب بده.
نظرات مخالف ها مطرح شد.بهتره که در اینجا نظرات قطره ها هم مطرح بشه.نمی دونم چرا ولی انگار در مورد بعضی چیزا عقب نشینی کردن:surprised::surprised::surprised::surprised:
به هر حال من میگم بهشون آدرس بدین بیان اینجا.
فکر می کنم نمی تونن جواب بدن.حالا که اگه شما بی خدا هستید که این موضوع براتون کاملآ حل شدس.ولی مایلم ببینم اگه فرضو بگیریم که اسلام همیشه درست میگه حالا چطوری این مسئله حل میشه؟

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار

بنده هم خیلی ها رو میشناسم ولی دلیل نمیشه یبام اینجا تاپیک بزنم!

دوست عزیز قبلا در این زمینه تاپیکی مطرح شده بود.

وضعیت
موضوع بسته شده است.