گوشی موبایل بچه های باشگاه!!!!!

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم گوشیه من که 1ماه پیش گرفتم:d

من در مورد این گوشی با توجه به تجربه ی شخصیم نظر میدم
این گوشی واسه اونایی که زیاد میحرفن و اس میدن خیلی خوبه چون یک شارژ 12 ساعته ی این گوشی واسه من 3روز و 12 ساعت جواب داده
این گوشی تمام لمسی هستش و اکانات و میانبرهای جالبی داره که با اپدیت این گوشی میتونین بهترین استفاده از اون داشته باشین
خودش یه لغتنامه تو گوشی داره واسه اونایی که درس زبان دارن خیلی کمک میکنه
دوربین 3.2 مگا پیکسلی داره که از کیفیت خیلی خوبی برخورداره + یک دوربین جانبی
3نوم صفحه کلید برای تایپ اس ام اس داره ( تام صفحه-نیم صفحه و دست نویس )
این گوشی قابلیت خیلی خوبی برای استفاده از WiFi داره (منکه خودم خیلی استفاده میکنم و راضیم)
خلاصه خیلی خوبه:d:w18:

Lillian

عضو جدید
من دوسال ونیم پیش نوکیا 5700 خریدم....:D:Dخیلی گوشی خوبیه و ازش راضی ام.....مهمتر از همه اینکه منوش مموری جدا نیست...:w16:دوربینش 2 مگاست ولی تو نور زیاد خیلی خوب عکس میندازه..:w16:صدای خیلی خوبی داره ...خوب چون xpress music.......فیلمبرداریشم خیلی خوبه ...مخصوصا صداهای تو فیلم کیفیت خوبی داره.....:w16:گرچه الان داغون شده..:cry:حسابی ام داغون شده...:cry:در نداره یعنی باتریش معلومه...:cry:باتری شم باد کرده ..:cry:.با 2 دقیقه مکالمه خاموش میشه....:cry:
حالا موندم اگه تعویض باتری مشکلاتش حل نشد چی بخرم..:crying2:.هیچی دیگه به چشم نمیاد...:(

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دوسال ونیم پیش نوکیا 5700 خریدم....:D:Dخیلی گوشی خوبیه و ازش راضی ام.....مهمتر از همه اینکه منوش مموری جدا نیست...:w16:دوربینش 2 مگاست ولی تو نور زیاد خیلی خوب عکس میندازه..:w16:صدای خیلی خوبی داره ...خوب چون xpress music.......فیلمبرداریشم خیلی خوبه ...مخصوصا صداهای تو فیلم کیفیت خوبی داره.....:w16:گرچه الان داغون شده..:cry:حسابی ام داغون شده...:cry:در نداره یعنی باتریش معلومه...:cry:باتری شم باد کرده ..:cry:.با 2 دقیقه مکالمه خاموش میشه....:cry:
حالا موندم اگه تعویض باتری مشکلاتش حل نشد چی بخرم..:crying2:.هیچی دیگه به چشم نمیاد...:(

یه دفغه بگو فرقون داری:w15:

Lillian

عضو جدید
قبلا LG KE990 داشتم یه ماهه خراب شد :(

من از اینا دارم:smile:

50 تومن
2 سیم کارت میخوره
tv
دو تا رم میخوره
پخش mp3,mp4,...
رادیو
دو تا دوربین 1.3 مگاپیکسل (جلو و عقب)
سنسور حرکتی هم داره :eek:

تو جیب هم جا میشه:smile:
50 تومن میارزه، شمام امتحان کنید:surprised:
+ یه باتری اضافه و کابل USB و هندفری کلا 50 تمون :D

دوست منم یه چیزی مشابه اینو داره ....اون 60تومن خریده...واقعا tv ام داره...:D(حالا انگار چه قد میشینم پای tv به اون گندگی تو خونه!!:razz:) منم میخواستم بخرم از اونا...:Dولی دیدم نمیتونم از 5700 م دل بکنم....:cry:

fatiostad

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از بس که تایپک های جور به جور دیدیم که اکثرشون موضوعاتش تکراری و خسته کننده است تصیمیم گرفتم یه موضوع جدید بحث قرار بدیم امیدوارم تکراری نباشه "

چون اکثر بچه های باشگاه مهندس و افراد تحصیلکرده هستند دوست دارم بدونم گوشی موبایلشون چی ؟ و علت انتخاب گوشی موبایلشون چی بوده ؟ بالاخره افراد مهندس و تحصیلکرده باید معیارهای اتخابشون با سایرین تفاوت کنه "

حالا از دوستان میخواهم هرکسی مدل گوشی موبایلش و دلیل اتنخاب این گوشی بگه """ شاید بقیه از دوستان که در خرید موبایل مشکل دارن توی این تاپیک مشکلشون حل بشه ;)
اول از خودم شروع میکنم

موبایل حا حاضرم یه نوکیا 2600 که من انخاب نکردم و موقعتی ولی بسار گوشی محکمی حتی من ضربه در حد کوبیدن چکش به روش وارد کردم که اصلا مشکلی پیدا نکرد

ولی جدیدا میخواهم یه گوشی بخرم که تا حالا سه تا مدل گوشی از همه بیشتر نظرم جلب کرده
جی 900 سونی اریکسون ---- 6220 نوکیا ----- 6720 نوکیا
دومی توی بازار نیست و سومی هم چون فلاند اصل نیست فعلا بیخال شدم و چی 900 میخواهم انتخاب کنم دلایل انتخابم:
1_ قابلیت هم زمان لمسی بودن و صفحه کلید
2_ باز کردن فایل های آفیس
3_ داشتن سیستم عامل سیمبین
4_ دوربین 5
5_ صدای با کیفت خوب و بالا
قیمت مناسب(180 هزار تومان)
تقربیا یه گوشی که دانشجویی و مهندسی
پیشنهاد شما چی
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
G900 امکاناتش خوبه.
ولی یه عیب بزرگ داره: کنــــــــــــــــــــــــــــده
داداشم داره.
2-3 ماه پیش خریده. تو اینترنت نوشته بود 187 تومن ولی وقتی خریدش 240 تومن باهاش آب خورد.
28 تومن فروشنده گفت باید برات نرم افزار نصب کنم که ما آخر نفهمیدیم چی نصب کرد؟!!!
12 تومن یه صفحه محافظ برای صفحه لمسی زد روش
و...

گوشی کاملیه ولی کنده. اگر قبلا نوکیا داشتی باهاش ضدحال میخوری...

farshid992006

عضو جدید
من گوشیم n82 هست برخلاف چیزی هم که تو صفحه قبل گفتن گوشی خوبیه و خیلی سگجون زیاد زمین زدمش یکبار رفت تو اسبک دو چرخه
مزایا
سیمبین داره
پردازنده dual 360 مگاهرتز داره
rom 256 mb داره
دوربینش بهترین 5 مگاپیکسلی موجود هست
32GB رم می خوره
فلاش زنون داره
انگیج داره
gps اش هم خوبه

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز

گوشي همراه ال جي مدل KP500 يک گوشي مبتني بر شبکه‌ي GSM است که بر اساس تکنولوژي باند چهارگانه کار مي‌کند. اين گوشي با رابط لمسي و قلم ارايه شده و به يک صفحه کليد کاملا QWERTY مجهز مي‌باشد.

ال جي مدل KP500 به صورت ساده طراحي شده و ابعادي در اندازه‌هاي 11.9×55.4×106.5 ميلي‌متر دارد. وزن آن نيز برابر است با 89 گرم. اين گوشي با تنوع رنگي نقره‌اي، طلايي، قهوه‌اي و مشکي طراحي شده است.

از مشخصه‌هاي اصلي KP500 مي‌توان به صفحه نمايش لمسي آن اشاره کرد که در نوع خودش کيفيت خوبي را ارايه کرده است. اين صفحه نمايش 3.0 اينچي با رزولوشني برابر با 400×240 پيکسل کار مي‌کند. Flash UI و قابليت تشخيص دست‌خط از جمله ويژگي‌هايي هستند که در اين جا مي‌توان به آن‌ها اشاره کرد.

پشتيباني از زنگ‌هاي پلي‌فونيک 64 کاناله و MP3 با قابليت ساخت و دانلود زنگ، دفترچه تلفن تصويري و ظرفيت حداکثر 1000 عنوان، GPRS، EDGE، بلوتوث نسخه‌ي 2.1 به همراه A2DP، USB نسخه‌ي 2.0، مرورگر WAP 2.0/xHTML, HTML، چهار بازي از پيش نصب شده با پشتيباني از قابليت دانلود بازي، جاوا،‌ راديو FM به همراه RDS،‌ سازمان‌دهنده،‌ يادداشت صوتي، هندزفري داخلي و‌ T9 ويژگي‌هاي کارآمدي هستند که به همراه گوشي موبايل ال جي مدل KP500 ارايه شده‌اند.

از ديگر مشخصه‌هايي که در اين گوشي مي‌بينيد مي‌توان به مرورگر اسناد و فايل‌هاي مختلف DOC، XLS و PDF اشاره کرد. حافظه‌ي داخلي KP500 يک حافظه‌ي 48 مگابايتي است که با استفاده از کارت‌هاي microSD قابل افزايش است. با اين گوشي به راحتي مي‌توانيد پيام‌هاي مختلفي مانند پيام‌هاي SMS، MMS، EMS و اي‌ميل را ارسال و دريافت کنيد.

يکي ديگر از قابليت‌هاي کارآمد اين گوشي را مي‌توان دوربين 3.15 مگاپيکسلي آن دانست که با رزولوشني برابر با 1536×2048 پيکسل کار مي‌کند. اين دوربين به امکان فيلم‌برداري با حداکثر سرعت 12 فريم در ثانيه مجهز است. باتري KP500 يک باتري mAh 900 است که حداکثر براي 350 ساعت در حالت استندباي و 3 ساعت و 30 دقيقه مکالمه‌ي مفيد عمر مي‌کند.

مشخصه‌هاي اصلي گوشي همراه ال جي مدل KP500:

• پشتيباني از شبکه‌ي GSM و باندهاي GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
• صفحه نمايش 3.0 اينچي 400×240 پيکسلي لمسي TFT
• دوربين 3.15 مگاپيکسلي
• قابليت فيلم‌برداري با سرعت 12 فريم در ثانيه
• حافظه‌ي داخلي 48 مگابايتي با پشتيباني از کارت‌هاي microSD
• بلوتوث نسخه‌ي 2.1 به همراه A2DP
• پشتيباني از پيام‌هاي SMS، MMS، EMS و اي‌ميل
• باتري يون ليتيوم mAh 900
• ابعاد: 11.9×55.4×106.5 ميلي‌متر
• وزن: 89 گرم
• مدت زمان مکالمه: 3 ساعت و 30 دقيقه
• مدت زمان استندباي:‌ 350 ساعت

Lillian

عضو جدید

گوشي همراه ال جي مدل KP500 يک گوشي مبتني بر شبکه‌ي GSM است که بر اساس تکنولوژي باند چهارگانه کار مي‌کند. اين گوشي با رابط لمسي و قلم ارايه شده و به يک صفحه کليد کاملا QWERTY مجهز مي‌باشد.

ال جي مدل KP500 به صورت ساده طراحي شده و ابعادي در اندازه‌هاي 11.9×55.4×106.5 ميلي‌متر دارد. وزن آن نيز برابر است با 89 گرم. اين گوشي با تنوع رنگي نقره‌اي، طلايي، قهوه‌اي و مشکي طراحي شده است.

از مشخصه‌هاي اصلي KP500 مي‌توان به صفحه نمايش لمسي آن اشاره کرد که در نوع خودش کيفيت خوبي را ارايه کرده است. اين صفحه نمايش 3.0 اينچي با رزولوشني برابر با 400×240 پيکسل کار مي‌کند. Flash UI و قابليت تشخيص دست‌خط از جمله ويژگي‌هايي هستند که در اين جا مي‌توان به آن‌ها اشاره کرد.

پشتيباني از زنگ‌هاي پلي‌فونيک 64 کاناله و MP3 با قابليت ساخت و دانلود زنگ، دفترچه تلفن تصويري و ظرفيت حداکثر 1000 عنوان، GPRS، EDGE، بلوتوث نسخه‌ي 2.1 به همراه A2DP، USB نسخه‌ي 2.0، مرورگر WAP 2.0/xHTML, HTML، چهار بازي از پيش نصب شده با پشتيباني از قابليت دانلود بازي، جاوا،‌ راديو FM به همراه RDS،‌ سازمان‌دهنده،‌ يادداشت صوتي، هندزفري داخلي و‌ T9 ويژگي‌هاي کارآمدي هستند که به همراه گوشي موبايل ال جي مدل KP500 ارايه شده‌اند.

از ديگر مشخصه‌هايي که در اين گوشي مي‌بينيد مي‌توان به مرورگر اسناد و فايل‌هاي مختلف DOC، XLS و PDF اشاره کرد. حافظه‌ي داخلي KP500 يک حافظه‌ي 48 مگابايتي است که با استفاده از کارت‌هاي microSD قابل افزايش است. با اين گوشي به راحتي مي‌توانيد پيام‌هاي مختلفي مانند پيام‌هاي SMS، MMS، EMS و اي‌ميل را ارسال و دريافت کنيد.

يکي ديگر از قابليت‌هاي کارآمد اين گوشي را مي‌توان دوربين 3.15 مگاپيکسلي آن دانست که با رزولوشني برابر با 1536×2048 پيکسل کار مي‌کند. اين دوربين به امکان فيلم‌برداري با حداکثر سرعت 12 فريم در ثانيه مجهز است. باتري KP500 يک باتري mAh 900 است که حداکثر براي 350 ساعت در حالت استندباي و 3 ساعت و 30 دقيقه مکالمه‌ي مفيد عمر مي‌کند.

مشخصه‌هاي اصلي گوشي همراه ال جي مدل KP500:

• پشتيباني از شبکه‌ي GSM و باندهاي GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
• صفحه نمايش 3.0 اينچي 400×240 پيکسلي لمسي TFT
• دوربين 3.15 مگاپيکسلي
• قابليت فيلم‌برداري با سرعت 12 فريم در ثانيه
• حافظه‌ي داخلي 48 مگابايتي با پشتيباني از کارت‌هاي microSD
• بلوتوث نسخه‌ي 2.1 به همراه A2DP
• پشتيباني از پيام‌هاي SMS، MMS، EMS و اي‌ميل
• باتري يون ليتيوم mAh 900
• ابعاد: 11.9×55.4×106.5 ميلي‌متر
• وزن: 89 گرم
• مدت زمان مکالمه: 3 ساعت و 30 دقيقه
• مدت زمان استندباي:‌ 350 ساعت

این کپی پیس منبع میخواد حسین....:whistle:
:D

*mana

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های باشگاه همه مهربونن شماره حسابتم میدادی دیگه:eek::biggrin:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز

Bottom of Form

نوع شبکه نسل دو
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
نوع شبکه نسل سه
HSDPA 850 / 1900 / 2100
تاريخ معرفی
می 2009
عرضه در بازار
موجود
ابعاد
117x61x12.7 mm
وزن
102.1 گرم
نوع
TFT, 65K colors
اندازه
320x240 pixels, 2.4 inches
کیبرد کامل با دکمه های استاندارد
نوع
Polyphonic , MP3
ویبره
دارد
دانلود آهنگ
دارد
اسپیکر
دارد
دفترچه تلفن
نامحدود
ثبت اطلاعات تماس
نامحدود
کارت حافظه
microSD - TransFlash ، قابل ارتقاء تا 16 گیگابایت
مموری همراه
ندارد
حافظه داخلی

- 70
  • مگابایت حافظه داخلی
  • - 256 مگابایت RAM - 256
  • مگابایت ROM
GPRS
Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD
دارد
EDGE
Class 10, 236.8 kbps
نسل سوم
HSDPA 3.6 Mbps
اينترنت بی سيم
Wi-Fi 802.11 b/g
بلوتوث
دارد، ورژن 2.0 با A2DP
مادون قرمز
ندارد
ورودی کامپیوتر
دارد، ورژن 2.0
سیستم عامل
Microsoft Windows Mobile 6.1 Standard
CPU
528MHz processor
مرورگر اينترنت
WAP 2.0 / xHTML, HTML
رادیو
رادیو استریو همراه با RDS
بازی
دارد
رنگ ها
قهوه ایی
GPS
دارد
پلتفرم جاوا
دارد، MIDP 2.0
دوربين
  • - 3.15 مگاپیکسل
  • - 2048x1536 پیکسل
  • - فوکوس اتوماتیک
  • - فیلم برداری
  • - دوربین تماس ویدئویی
  • - قابلیت ارتقاء ویندوز به نسخه 6.5
  • - ویندوز مدیا پلیر 10
  • - آخرین نسخه فلش پلیر
  • - مشاهده و ویرایش اسناد آفیس و مشاهده PDF
  • - تماس و حافظه صوتی
نوع
باتری استاندارد ، Li-Ion 1480 mAh
زمان آماده باش
288 ساعت
زمان مکالمه
7 ساعت

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
n73 music edition
گوشیه خوبیه .... من 3 سال پیش خریدم . اما هیچ وقت احساس نمی کنم احتیاج به بیشتر از اون دارم...

دروبین مطلوب 3.2
قابلیت خواندن txt ..pdf
توانایی در نشون دادن انواع فایلهای تصویری حتی avi
توانایی در پخش اکثر فایهای صوتی
بلندگوی مناسب
امکان نصب اکثر فایلهای پر کاربرد
و سرعت نسبتا مناسب ( سرعت n73 music edition بیشتر از خودn73 هست)

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دو تا گوشی دارم ..یکی برا مهمونیاس!!!مامانم بهم نمیده میگه زشته گوشی یه دختر خراب و خش دار و داغون باشه...ان 78 ..خیلی گوشیه توپیه..
امکانات : دوربین 3.2
FM Transit که هر آهنگی و بخوای و میندازه روی امواج رادیو..
بعدش..سرعتش خیلی خوبه...همه فرمت های صوتی و باز میکنه..کلا گوشیه خوش دستیه!!!

اون یکی گوشیم هم ان 72 که معمولیه..البته زیر دست من داغون شده!!!!حالا وخ شد عکسش و میندازم!!!

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین گوشیم سامسونگ d820 بود خیلی دوسش داشتم خیلی خوب بود ولی پارسال ویروس گرفت و از کار افتاد..........گریه
برادرم برد درسش کرد و به یکی از دوستاش داد و بابام برام گوشی اچ تی سی خرید اینم خیلییییییییییی دوس دارم ولی دلم برای گوشی قبلیم تنگ شده ...بازم گریه

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دو تا گوشی دارم ..یکی برا مهمونیاس!!!مامانم بهم نمیده میگه زشته گوشی یه دختر خراب و خش دار و داغون باشه...ان 78 ..خیلی گوشیه توپیه..
امکانات : دوربین 3.2
FM Transit که هر آهنگی و بخوای و میندازه روی امواج رادیو..
بعدش..سرعتش خیلی خوبه...همه فرمت های صوتی و باز میکنه..کلا گوشیه خوش دستیه!!!

اون یکی گوشیم هم ان 72 که معمولیه..البته زیر دست من داغون شده!!!!حالا وخ شد عکسش و میندازم!!!

چه مایه دار .... منم وقتی میرم مهمونی گوشیمو میبرم:دی

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
مال من sony ericsson...s302 هستش..هیچ چیز خاصی نداره..مطلقاً چیز خاصی نداره ها فقط باریکه و رنگ آبیشم خیلی قشنگه..البته مال من آبی نیست متاسفانه
من اینو خریدم چون گوشیه باریک میخواستم و آبیشم دست بچه ها دیده بودم و خیلی به نظرم خوشگل اومد ولی داداشمو فرستادم بخره اونم آبی نخرید..بهش گفتما!!! گوش نکرد..
اس ام اس دادن باهاشم سخت نیست ولی خیلی هم روون نیست..
صداشم مثل بقیه گوشیایه سونی هست..رم هم باید جدا خرید

آخرین ویرایش:

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان حتما علت خریدتون ذکر کنید که چه ویژگی باعٍث شد این گوشی که دارید انتخاب کنید
مثلا اینکه شما اس ام اس زیاد میفرستید پس گوشی راحتی میخواهید برای این کار یا چون آهنگ گوش میدید این گوشی انتخاب کردید........

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان حتما علت خریدتون ذکر کنید که چه ویژگی باعٍث شد این گوشی که دارید انتخاب کنید
مثلا اینکه شما اس ام اس زیاد میفرستید پس گوشی راحتی میخواهید برای این کار یا چون آهنگ گوش میدید این گوشی انتخاب کردید........
من که گفتم بخاطر خوشگلیش بخصوص پشتش

*mana

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم گوشی خوشگل من
تقریبا 4 سال پیش خریدم 230
رمش 512
2 مگا پیکسل
خیلی هم زمین خورده هیچیش نشده
کلا گوشی مقاومیه

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک هم تکراری هست... نه از این نظر که قبلا یه بار اینجا بوده بلکه از این نظر که اینم مثل تاپیک های تولد حسن آقا... یا کجا زندگی می کنید یا فواید شراب و آب جو بی محتواست.
دوست عزیز ولی من فکر کنم نسبت به تایپک های دیگه خیلی مفید تر / چون تقربیا یه نوع اطلاعات مهندسی و تکنولوژی در اختیار دیگران قرار میده / در ضمن موبایل الان یکی از ضروری ترین نیازهای روز که داشتن اطلاعات در مورد یه گوشی خوب با این همه تنوع خیلی مفیده

بالا