بازديد مشهدي باقر از صنايع خودرو سازي...

MaFia

عضو جدید
بنا به خبرگزاری خبرگزاري جوان ما عصر دیروز هنگامی که شیفت کاری کارگران تمام شده بود و آن بیچاره ها میخواستند سوار اتوبوس هایشان بشوند و به خانه هایشان برگردند مشهدي باقر به همراه عده ای از برادران لباس شخصی ها و یگان ویزه وارد مجتمع صنایع خودروسازی شدند و شروع به ضرب و شتم شتم کارگران کردند وآنها را مجبور به بازگرداندن به سر کارهای خود نمودند. لازم به ذکر است که عده ای از این کارگران که بعدا معلوم خواهد شد وابسته به سرویس های اطلاعاتی غرب هستند دستگیر و جهت گرفتن اعترافات لازم به پادگان های سپاه فرستاده شدند.

مشهدي باقر در بازدیدشان از توسعه و خلاقیت صنایع خودروسازی کشور ابتدا از نمازخانه مجتمع دیدار کردند و خواستار توسعه قسمت جاکفشی نمازخانه و همچنین بهبود تهویه مستراح ها و وضوخانه مجتمع با استفاده از ابتکار و فن آوری های داخلی شدند. مقام مزخرف در این دیدار یکایک توالتهای ساخته شده را مورد بازدید قرار دادند و با گفتن "اهم" تک تک دربهای توالتها را باز و بسته فرمودند و سیفون آن را مورد امتحان قرار دادند که اینها خود حاکی از اشراف مقام مشهدي باقر به ثیاثتهای کلی نضام دارد. به هنگام بازدید مشهدي باقر از توالت ها عده ای از همراهان مشهدي باقر له که تحت تاثیر احساسات شدید قرار گرفته بودند در حالیکه دماغ شان را گرفته بودند و آهسته اشک میریختند و صدای هق هق بعضی از آنها فضای توالت را ملکوتی کرده بود.

همچنین در این دیدار مشهدي باقر از نمایشگاه قطعات و لوازم یدکی خودرو بازدید فرمودند و به مسولین کارخانه تذکر دادند که: « جمع کنید این قطعات را. اینها مال غرب است. ریشه این چیزها برمیگردد به غرب و کشورهای سلطه. چه لزومی دارد شما برای ساخت موتور یک خودرو از قطعاتی مثل سوپاپ و میل لنگ و سیلندر و پستان استفاده میکنید. بروید بجای این چیزها از امکانات داخلی و محصولات محلی استفاده کنید. مثلا چرا بجای لوله اگزوز از لوله بخاری استفاده نمیکنید؟ هم ارزانتر و سبکتر است و هم ساخت داخل است و همه حلبی سازها هم میتوانند این قطعات یدکی را درست کنند.
یا مثلا این همه پول خرج میکنید تا مثلا صندلی برای ماشین درست میکنید. خب. این چه کاری است؟ مگر در فرهنگ اسلامی ما لحاف و تشک و متکا نیست؟ چرا ما باید از الگوهای دشمن استفاده کنیم؟
یا مثلا ببینید چقدر سرمایه از کشور خارج میشود برای چیزهای غیرضروری مثل برف پاکن و بوق و اینجور چیزها. اصلا مگر ما چقدر در کشورمان برف داریم که این همه سرمایه ملی کشور را صرف واردات و یا مونتاز برف پاکن میکنید؟ اینکه غربی ها ماشین شان برف پاکن دارد بخاطر وضعیت آب و هوایی آنجاست و لزومی ندارد ما هم دنباله رو آنها باشیم. من همان روز اول که ماشین برایم آوردم به راننده ام گفتم برف پاکن آنها را از جا بکند و ببرد چنوب تهران به افراد مستحق بدهد و یا به اوراقی ها بفروشد. لزومی ندارد ما برف پاکن داشته باشیم. هر وقت شیشه کثیف شد خب اشکالی ندارد به یکی از محافظانتان بگویید دستش را دراز کند و شیشه را با آستین دستش تمیز کند. این که دیگر کاری ندارد.»

در پایان این دیدار مشهدي باقر به مسولین سفارش کردند که به کارگران کشور دوست و برادر چین از قول ایشان سلام برسانند و بگویند: برادران چینی! امسال سال کار مضاعف است. آحاد برادران چینی باید بیشتر کار کنند و محصولات بیشتری را برای ما تولید نمایند. البته مارک خودمان را هم به روی آنها بزنند ما خودمان بلدیم چگونه آنها را مونتاز کنیم.

بنا به گزارش شاهدان عینی مشهدي باقر هنگام لمس کردن یکی از میل لنگها به یکی از همراهان فرمودند: طیب الله انفاسکم! که مورد استقبال و تشویق حاضران قرار گرفت

و در پايان فرمودند هل تفكرون هذه الچيني انما خلقناكم هذا ماشينو ، بيضا و بيضا ؟ آيا برادران چيني تصور كرده اند ما اين ماشين ها را بيضي بيضي خلق كرديم ؟
كه صداي تكتير ياران بلند شد...

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا چقدر بعضی وقتها انسان در تحلیل و منطق کم میاره که رو به سوی تمسخر میاره!
امیدوارم تمسخر شیوه زندگیتون نشده باشه، که مورد تمسخر واقع خواهید شد، این قانون این دنیاست، مسخره کنی مسخره ات میکنند...

MaFia

عضو جدید
دوست من منظورت رو متوجه نميشم . . .

كسي مگه مورد تمسخر قرار گرفت توي اين متن خداي نكرده ؟
من نميدونم !!! اگه آره كه برم پستم رو ويرايش كنم

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست من منظورت رو متوجه نميشم . . .

كسي مگه مورد تمسخر قرار گرفت توي اين متن خداي نكرده ؟
من نميدونم !!! اگه آره كه برم پستم رو ويرايش كنم

میگن یه کسی همه را به کیش خود پندارد;)
حیف که گویا خانم هستید و باید بیشتر مراعات ادب رو کرد وگرنه جور دیگه جواب میدادم...

MaFia

عضو جدید
میگن یه کسی همه را به کیش خود پندارد;)
حیف که گویا خانم هستید و باید بیشتر مراعات ادب رو کرد وگرنه جور دیگه جواب میدادم...

به به چه آقاي با شخصيتي...
ممنونم برادر كه جور ديگر جواب نداديد . خدا پشت و پناهتان انشالله

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به چه آقاي با شخصيتي...
ممنونم برادر كه جور ديگر جواب نداديد . خدا پشت و پناهتان انشالله
با هرکس باید در سطح خودش حرف زد، وقتی شیوه ات تمسخر و توهینه، توهین میخوری و مسخره ات میکنن.
خدا پشت و پناه شما هم باشد!

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسی بیسیار حالیدیم
به مافیا السلطنه امر میکنیم از این مباحثات بسیار بیشتر عرض کند جهت تلطیف روح مفید واقع میشود