ایا مدرک فوق دیپلم از دانشکده فنی هم معادل زده میشه در پیام نور؟

BELNEA

عضو جدید
سلام.
من فوق دیپلم کامپیوتر از دانشکده فنی دارم .
و چون دیپلم هنرستان داشتم پیش دانشگاهی نخوندیم یعنی کنکور که دادیم مستقیما وارد دانشکده فنی شدیم که زیر نظر اموزش و پرورش هست.
و اونجا با گذروندن 86 واحد فوق دیپلم گرفتم. حالا میخوام ادامه تحصیل بدم و بقیه واحد ها رو از فوق دیپلم تا لیسانس بخونم توی پیام نور.
میخواستم بپرسم که توی پیام نور من حق ادامه تحصیل با این مدرک "فوق دیپلم فنی "رو دارم و واحد هام رو معادل میزنن و از پیشدانشگاهی که نخوندم ایراد نمیگیرن !!!!یا مجبورم از اول بیام دوباره همه واحد هایی رو که پاس کردم هم بگذرونم؟!

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام.
و چون دیپلم هنرستان داشتم پیش دانشگاهی نخوندیم یعنی کنکور که دادیم مستقیما وارد دانشکده فنی شدیم که زیر نظر اموزش و پرورش هست.
و اونجا با گذروندن 86 واحد فوق دیپلم گرفتم. حالا میخوام ادامه تحصیل بدم و بقیه واحد ها رو از فوق دیپلم تا لیسانس بخونم توی پیام نور.
میخواستم بپرسم که توی پیام نور من حق ادامه تحصیل با این مدرک "فوق دیپلم فنی "رو دارم و واحد هام رو معادل میزنن و از پیشدانشگاهی که نخوندم ایراد نمیگیرن !!!!یا مجبورم از اول بیام دوباره همه واحد هایی رو که پاس کردم هم بگذرونم؟!

بهتره این سوال را از دانشگاه بپرسید. شخصا جواب سوالتون را نمی ونستم اما چون به حساب کم لطفی بچه نگذارید جواب دادم.

Borna66

عضو جدید
سلام.
با سلام
دوست عزيز شما مي تونيد ادامه تحصيل بديد در پپام نور با مدرك فوق دپيپلموتون اما حدود 1/4 واحدهاتون در پيام نور طبيق مي خوره.حال خود دانيد!

روزگار خوش

بالا