► •*♥*•◄ اخبار باشگاه استقلال تهران ► •*♥*•◄

p_sh

عضو جدید
خوب شد پرسپولیس امروز برد.....
دلم براشون می سوزه.....
اره به خدا اگه امروزم نمی بردند قطبی دق می کرد مخصوصا با اون قول قهرمانی که دیروز تو نود داد...خدا میدونه تو بازی با ما:cap: چقدر فشار کشیدند که بعدش این شکستهای وحشتناک رو متحمل شدند

p_sh

عضو جدید
مي خوام جواب ندم اما نمي ذارين.. محله ديگه چيه؟ باشه حتماً نيگاه مي كنم... درضمن من خودم عضو تيم فوتسال.....اختيار دارين...منو دستكم نگيرين...بيا خودم بهتون آموزش بدم...:biggrin:;) شاد باشيد... درضمن جواب ندين جواب نمي دم.
:cap:خانومم اگه نیای تو این تاپیک نمیبینی ما جوابتو دادیم تو هم مجبور نیستی جواب بدی

Ariyaee_0098

کاربر فعال
نه نه :eek: همچين خبراي نيست آق معلم... اينبار اشتباه به عزضمون رسوندن... هميشه كه نميشه اساتيد گرام درست بگن؟ ايرادي نداره آق معلم انسان جايزالخطاست.... پس همچنان همگي با هم شروع مي كنيم و از نو مي نويسيم كه....
پرسپوليس سرور اس تق لا له:gol:;)

یعنی من حال می کنم با این روی سنگ پای شما پس پسیا ، چون دوباره مشق شبتو اشتباه نوشتی جریمهههههههههههههه شدی خانم خانوما
حتی رنگ نوشته هاتونم چشم آدمو میزنه چه برسه به تیمتون:biggrin:

:heart:استقلال:heart: سرور پرسپولیسه

• Like
واکنش ها: p_sh

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
اره به خدا اگه امروزم نمی بردند قطبی دق می کرد مخصوصا با اون قول قهرمانی که دیروز تو نود داد...خدا میدونه تو بازی با ما:cap: چقدر فشار کشیدند که بعدش این شکستهای وحشتناک رو متحمل شدند

وای خدا ...چی می بینم .....یه اسی برقی ....:crying2:

hadi18

کاربر فعال
بچه ها اينقدر دلسنگ نباشين همش كه نميشه پرسپوليس همش ببازه بذارين يه بار هم ببره گناه دارن طفلكيا

Sharif_

مدیر بازنشسته
استقلال

sheikh.m737

عضو جدید
استقلال

استقلال

تيتر روزنامه هاي صبح سه شنبه:
توقف اصغر ترمز بريده به دست اميرخان.
اصغر مجبور به ترمز شد امير خان ترمز بريد.
استقلال به نوك جدول خيز كرد.
قهرماني نيم فصل به جز استقلال محال است.
پيكان با سرعت جت از ببر آسيا گل خورد.
استقلال به جاي پيروزي هم گلزد.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من استقلال مهاجم نمي خوادا بابا آرش كه تركونده فقط رضا عنايتي رو بياره واسه جام باشگاه ها عاليه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمي دونم ولي قلعه نوعي گفته بود يه جاي خالي داريم كه گذاشتيم واسه رضا عنايتي و گفته حتما تمام سعي ام رو مي كنم تا براي باشگاه هاي آسيا اونو برگردونم استقلال

حتما خبر دارين كه عباسفرد هم مي خواد از استقلال بره