به کجا می رویم!

efa_67

عضو جدید
من فکر می کنم در کل وضع ایران از یه جنبه هایی بهتر از قبل شده و از یه جنبه هایی بدتر!
در مورد گرونی ، خوب اگه بگیم تحریمات اقتصادی و فشاری که ما بخاطر احقاق حقمون در مورد بدست آوردن انرژی هسته ای متحمل شدیم روی گرونی تأثیر داشته شکی نیست ولی تا چه حد؟!
یعنی ایران انقدر از نظر منابع ضعیف شده که زمستونها کمبود گاز داشته باشیم و تابستونها کمبود برق . اگه کمبود منابع ندارین نمیشه گفت ضعیف بودن مدیریت باعث شده منابع به درستی به دست مردم نرسه ؟
ایران در حال حاضر تا اونجا که من می دونم علاوه براینکه یکی از قدرتهای جهان در مواردی حساب میشه ، در مواردی هم جزو ضعیف ترین کشورهاست.
در مورد سکوت همگانی در برابر مشکلات، من فکر می کنم این چیز تازه ای نیست.
مثالش خود دانشگاه ما، هر کسی تو هر رشته ای تو دانشگاه که تحصیل می کنه کمبودهای امکانات رشته خودشه و به خوبی می دونه. چند نفر از ما تا حالا با مدیر گروهمون یا ریاست دانشگاه در مورد این کمبود ها صحبت کردیم و درخواست برطرف کردن اونها رو مطرح کردیم.
اکثر بچه هایی که من باحاشون برخورد داشتم میگن همینکه درسها رو پاس کنیم کافیه یا...
وقتی هر جا که هستیم و هر کاری که می کنیم اون مکان و اون کار رو جدا از زندگیمون می دونیم و سعی می کنیم خیلی سریع سرو تهشو هم بیاریم، به نتیجه ای بهتر از این تو جامعه هم نمی رسیم.
اگه می خوایم جامعه مون خوب بشه باید اول از خودمون شروع کنیم ، همین الان باید شروع کرد که فردا دیره...

*neda*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره بسم الله
همت کنیم شاید یه چیزی شدیم!!!

بالا