آزاد ۹۱

negin1365

عضو جدید
مطمئنی؟ پس دانشکده تحصیلات تکمیلی تهران جنوب که توی سایت دانشگاه نوشته جریانش چیه؟

ali_hmaleki

عضو جدید
سلام
دانشگاه تهران مرکزی زدم رتبه من شده 654 . رتبه اخرین نفر قبولی هم زده 196. واسه ی تکمیل ظرفیتش چطور میشه؟؟

maysam_n2005

کاربر فعال
چرا ترازاتونو نمی زارین هر کی از این تاپیک دیدن می کنه ترازشو بزاره هم به خودش کمک می شه هم به بقیه فقط نیاید نگاه کنید فکر کنید زرنگین تراز ملتو نگاه می کنید استفاده کنید:razz::mad:

hamid_adventure

عضو جدید
تو تکمیل ظرفیت امسال از یک انتخاب بیشتر میتونیم انجام بدیم (تعدادشو نمیدونم تو اعلامیه اول مشخص میشه) و انتخاب اول هم حتما باید چیزی باشه که امتحان دادیم

arman4

عضو جدید
زبان تخصصي انگليسي 26.7
رياضي 23.4
حرارت و سيالات ( ترمو ديناميک ، مکانيک سيالات ، انتقال حرارت ) 5
جامدات ( استاتيک ، مقاومت مصالح ، طراحي اجزا ) 16.7
ديناميك و ارتعاشات ( ديناميک ، ارتعاشات ، ديناميک ماشين ، کنترل ) 40
محاسبات عددي 8.4

نام رشتهمهندسي مكانيك - تبديل انرژيمجموعه امتحانیمجموعه مهندسي مكانيك
نام واحد انتخابيعلوم و تحقيقاترتبه در انتخاب333

نمره كل5973حد نصاب4000توضيحات
نمره آخرين نفر انتخاب اول6695رتبه آخرين نفر انتخاب اول99

به نظرتون امکان داره تو تکمیل ظرفیت قبول بشم؟؟:(
سیالات نمی دونم چرا اینقدر کم شد،گند زد به ترازم!!!
هیچ کس نیست جواب ما رو بده:(

mina.p

عضو جدید
خوب شايد كسي نخواد انتخاب اول تكميل ظرفيتش جايي باشه كه امتحان داده اونوقت تكليف چيه؟

maysam_n2005

کاربر فعال
ترازای بالای 5200 امید به قبولی داشتن اگه سال پیش بود ولی امسال ملوم نیست می خوان چکار کنن(سالی که نکوست از بهارش پیداست)از همین نتایج زدنشون ملومه آش بدی برامون بختن

?Why

عضو جدید
90

91

arash_441

متخصص انرژی های نو

91

[/QUOTE]

میگم تراز دانشگاه ها با هم فرق داره؟ مثلاً اگه همین درصدهارو تو دانشگاه تهران جنوب میزدی بازم ترازت 6033 میشد؟ راستی معدلتون چنده؟

?Why

عضو جدید
میگم تراز دانشگاه ها با هم فرق داره؟ مثلاً اگه همین درصدهارو تو دانشگاه تهران جنوب میزدی بازم ترازت 6033 میشد؟ راستی معدلتون چنده؟

احتمالاً آره ! فک کنم اگه قرار باشه فقط با کسایی که همه یه رشته محل رو انتخاب کردن مقایسه بشیم ، اونوقت ترازم در مقایسه با کسایی که تهران جنوب زدن احتمالاً کمتر میشد !
حتی یه چیزِ دیگه هم اینکه سوالای علوم تحقیقاتی که پارسال امتحان دادم ، با سوالای ، سمنان فرق میکرد !

کم ... 13.15 :redface:

آزاد هم مگه معدلو تاثیر میده ؟

ali_hmaleki

عضو جدید
کسی میدونه؟
من دانشگاه تهران مرکزی گرایش تبدیل انرژی شرکت کردم
ترازم شد 5500.رتبه ام شد 650 .
تکمیل ظرفیت همین تهران مرکزی قبولم؟؟؟اگه قبول نمیشم کجا برنم؟؟؟

arash_441

متخصص انرژی های نو
احتمالاً آره ! فک کنم اگه قرار باشه فقط با کسایی که همه یه رشته محل رو انتخاب کردن مقایسه بشیم ، اونوقت ترازم در مقایسه با کسایی که تهران جنوب زدن احتمالاً کمتر میشد !
حتی یه چیزِ دیگه هم اینکه سوالای علوم تحقیقاتی که پارسال امتحان دادم ، با سوالای ، سمنان فرق میکرد !

کم ... 13.15 :redface:

آزاد هم مگه معدلو تاثیر میده ؟

نگاه کردم تاثیر نداره ، اگه همین درصدا تهرات جنوب میزدی ترازت چند میشد؟

lfc4win

عضو جدید
یک سوال اگه واحد تو ارشد دادی همون واحدی باشه که توش کارشناسی خوندی سهمیه داره؟

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه مال امساله تبریز خیلی ترازش بالاست ( اولین ساله که ارشد میگیره سال قبل نداشت که سخت یا آسون باشه )

کاری به اینکه سال اولشه یا ترازش بالاست ندارم.الان دیگه قبولی آزاد راحت شده و مثل قبلا نبود.چون ظرفیت پذیرش خیلی رفته بالا!!!

saeed_70_nagi

عضو جدید
اقا این تکمیل ظرفیت کی هستش ؟؟؟
از یکی شنیدم می گفت فردا صبح ساعت 8 تو سایت دانشگاه ازاد اعلام میشه ( راست میگه؟؟؟ ) >>>

aminsamin

عضو جدید
سلام
رتبه 95 علوم تحقياقات تهران رشته ساخت و توليد زدم اخرين نفرم 42 هستش
تراز من 6649 و اخرين نفرم 7273 هستش
بچه ها اين اخرش چي ميشه؟

eh.mohammad

عضو جدید
یه راهنمایی برا دوستایی که میخوان تو رشته ساخت و تولید انتخاب مجدد کنند

اگه ترازتون بالای 6200 هست علوم تحقیقات تهران

اگه بالای 5800 دانشگاه شیراز
اگه بالای 5400 خمینی شهر
البته دزفول و الیگودز هم ساخت و تولید میگیرن که تراز اوناهم در حد خمینی شهر هست با تو جه به افزایش ظرفیت های امسال تا 5200 هم قبول میشه
فکر کنم با توجه به هزینه های دانشگاه آزاد بهتره انتخاب دانشگاه با توجه به منطقه زندگیتون باشه

saeed_70_nagi

عضو جدید
اقا به نظرتون چند درصد احتمالش هست که من از تکمیل ظرفیت دانشگاه تبریز قبول بشم با این نتیجه:
تراز من : 5278
تراز اخرین نفر : 6330

arash_441

متخصص انرژی های نو
اقا به نظرتون چند درصد احتمالش هست که من از تکمیل ظرفیت دانشگاه تبریز قبول بشم با این نتیجه:
تراز من : 5278
تراز اخرین نفر : 6330

هیچکس نمی تونه با اطمینان نظر بده شرایط فرق کرده هیچی معلوم نیست

بالا