بی خود نیست آقایون زن نمیگیرن !!!!!

الهه ی ناز

عضو جدید
مردان زحمت کش نمونه ی سال گذشته

مقام های سوم تا اول همسران برگزیده امسال و سال پیش!

مقام های سوم تا اول سال پیش

یکم از بلژیک

خوب میبنید چه پسر شجاعی در واقع جان نثار گرفته که مبادا موش بخورتش !!
ا
دومی آمریکایی بود

اوه دومی چون سوءتغدیه داره و مشکل تامین انرژی داره زن گرفته که براش پارو بزنه !!گناهی !!واقعا چقدر این زن ها بی رحمند !!

و سومی از انگلستان

آفرین به آقا،جداًباید تحسین بکنیم ببینید این خانم بارا رو میاره و آقا چتر بر سر که مبادا قطره ی باران بچه رو خیس کنه !!!!!!!چه زن هایی پیدا میشن ها !؟؟فقط یه بطری نوشیدنی دست اقاست که با اینهمه تلاش رفع عطش کنه ،خانمه یه لقمه براش درست نکرده چرا؟چیش!!! ا این زنها جانی هستند !!!!!!!!!!!

مقام های سوم تا اول امسال

مقام سوم را شرکت کننده ای از ترکیه بدست آورد

و اما این گل به سر ببینید از فشار کار و روحی همینطور سیگار میکشه و از خانم شاکیه که چرا فقط هیزم میاره وایشون رو هم کول نکرده واسه همین بحران زده شده به سیگار روی اورده!!!!!!

مقام دوم هم نصیب شرکت کننده ای از صربستان شد

بله این هم از لطف آقایون به خانم ها مکانی برای زن و ........

و
شرکت کننده ی ایرلندی مقام نخست را کسب کرد
به خاطر حرکت واقعا رمانتیک خود
ببینید : دست خانم را گرفته

بله واقعاً رمانتیکه این اقا احیاناً قبلاً وزنه بردار بوده هاااااااااادست خانم رو که گرفته واسه اینه که نوشابه ها فرار نکنند گرنه دغدغه ی دیگری نیست

راحت باش جناب

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
ولی من اینو دیدم که به زنا ظلم میشه
ایم ماجرا رو خودم دیدم . رفته بودم دهات مجردی ( برای اولین بار . دور افتاده بود ) بعدش اب باید از چشمه می اوردیم . از یه کوه و مسافت طولانی . ماها که خودمون میرفتیم .هر دفعه میدیدم که یه دختر از دهاته اومده اب ببره .یه بار ازش پرسیدم که چرا شماها میاید .پسرا کوشن؟
پرو پرو در اومد گفت پسرا ماها کار نمیکنن ، دخترا باید کار کنن . مردا فقط مواد ( تریاک) باید بکشن

اینو چی بگی الان:D

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایم ماجرا رو خودم دیدم . رفته بودم دهات مجردی ( برای اولین بار . دور افتاده بود ) بعدش اب باید از چشمه می اوردیم . از یه کوه و مسافت طولانی . ماها که خودمون میرفتیم .هر دفعه میدیدم که یه دختر از دهاته اومده اب ببره .یه بار ازش پرسیدم که چرا شماها میاید .پسرا کوشن؟
پرو پرو در اومد گفت پسرا ماها کار نمیکنن ، دخترا باید کار کنن . مردا فقط مواد ( تریاک) باید بکشن

تو روستاهای ایران زنها هم در مزرعه و هم در خانه مسئول اصلی امور محسوب می شن ، اما ریاست خونه و املاک با آقاست :دی
یه جورایی آقایون محترم گربه های ملوسی هستن که باید نازشونو خرید نکنه تب کنن!

sarake

عضو جدید

خب این یه دفعه رو تو براش می بردی....
خانم ها من این دومی رو هولش میدم تو اب شماهم حال بقیه رو بگیرید.....

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز

بخاطر اینه که از اول به مردا رو دادن فکر کردن چه خبره
انگار زنا برده مردا هستن:mad:

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
شرم باد خیلی از ما مردها رو

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مقام ایرانی هم میزاشتی دیگه تکمیل میشد:cool:

sarake

عضو جدید
تو روستاهای ایران زنها هم در مزرعه و هم در خانه مسئول اصلی امور محسوب می شن ، اما ریاست خونه و املاک با آقاست :دی
یه جورایی آقایون محترم گربه های ملوسی هستن که باید نازشونو خرید نکنه تب کنن!
بله....
بعله.......
اقایون نچایین؟
دیگه گذشت اون زمون......

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانمهای ایرانی یاد بگیرند:D

هی میگید حقوق ما تضعیف میشه پایمال میشه

یاد بگیرید:دی:D
آهان نه اینکه نمیشه:cool:

چیرو یاد بگیریم، یاد بگیریم سر مونو پایین تر بگیریم
پس شما هم یاد بگیرین بی کارو بی عار باشین:razz:

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز

مگه دروع گفت راستشو گفت
طول میکشه نسل این مردا به طور کل ریشه کن بشه
ولی در نهایت میشه:cool:

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
​دوستان این اقایون همینجوری ان هیچ وقتم درست نمیشن ما هم خودمونو اذیت نکنیم بیخیالشون تازه خودشون کم بدن که با این عکسا میخوان مارو توجیه کنن .

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توضیح عکس اولی :
خیلی با مزه خوابیده اقاهه ..سوار دوچرخه ... بار الها .... خاک بر سر دوچرخه شم ...
شاید خانمه گرمش بوده خودش دواطلبی بیرون خوابیده خوووووو

منتوما

عضو جدید

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised::eek:دختره فکر کنم رک بوده نه پرو!!!

منتوما

عضو جدید
واقعا شرم آوره بعضی آقایون ج میذارن!!!بدون احساس شرمندگی وحتی باغرور!!!
کاش دوباره غیرت رو تعریف می کردیم که چیزی فراتر ازاینکه صرف مواظب باشیم ناموسمون با نامحرمی روبرو نشه!!!
غیرت تو مواردی دیگر هم تعریف شده!!!
وازاین نمونه کم در ایران نیست چه بسا بدتر که خودم با دو چشمم دیدم!!!

bahareh85

عضو جدید

دهات های خوزستان هم همین طور هستند زنان با لباس سیاه در آفتاب به کشاورزی و زحمت مشغولند و مردان با دشداشه سفید در سایه روی چهارپایه نشسته اند

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
نسل جدیدی که دارید این اوضاع افتضاح رو میبینید حداقل شما اینطوری نباشید!!!!!!!!!

الهه ی ناز

عضو جدید
توضیح عکس اولی :
خیلی با مزه خوابیده اقاهه ..سوار دوچرخه ... بار الها .... خاک بر سر دوچرخه شم ...
شاید خانمه گرمش بوده خودش دواطلبی بیرون خوابیده خوووووو

بله کلاً خانم ها روی کلوخ بخوابن بالباس گرم اشکالی نداره ولی آقایون گناه دارن !!!

بله خوب اگر شما دفاع نکنی از این مظلومان چه کس دفاع کنه؟؟

الهه ی ناز

عضو جدید

اون پرویی نبوده اون هم در باب مظلومیت اقایان گفته:

اقایون هم میکشن !!1

مثل ما ،ما بار میکشیم آقایان مواد

هر دو کشیدن ست ولی آقایان معمولا کارهایی را انجام میدهند که صعوبت دارد که فوق العاده شغل روهم دریافت کنند.

اینطوریاست بله!!!!

hadis-fa

عضو جدید
آقایون ایرانی غیرت دارن و نمیزارن خانوم ها کارهای سخت رو انجام بدن:smile:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون پرویی نبوده اون هم در باب مظلومیت اقایان گفته:

اقایون هم میکشن !!1

مثل ما ،ما بار میکشیم آقایان مواد

هر دو کشیدن ست ولی آقایان معمولا کارهایی را انجام میدهند که صعوبت دارد که فوق العاده شغل روهم دریافت کنند.

اینطوریاست بله!!!!

خوشم میاد با پنبه سر میبری

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا شرم آوره بعضی آقایون ج میذارن!!!بدون احساس شرمندگی وحتی باغرور!!!
کاش دوباره غیرت رو تعریف می کردیم که چیزی فراتر ازاینکه صرف مواظب باشیم ناموسمون با نامحرمی روبرو نشه!!!
غیرت تو مواردی دیگر هم تعریف شده!!!
وازاین نمونه کم در ایران نیست چه بسا بدتر که خودم با دو چشمم دیدم!!!
الان عرق شرم کردم:redface:
سخت نگیر همه شوخی میکنن:D

والا الان تو ایران زنا به مردا زور میگن خودم هزار نمونشو دیدم.

بالا