دانلود جزوات صنایع

وضعیت
موضوع بسته شده است.

darijani

عضو جدید
سلام وقت بخیر

خواستم اگر امکان دارد جزوات صنایع گرایش صنایع وتحلیل را بگذارید که بتوانیم دانلود کنم اگر کسی هم دارد به آدرس میل من ایمیل فرمایید
a.darijani@yahoo.com
طرح ریزی ، کنترل موجودی ،اقتصاد خرد وکلان ومهندسی، کنترل پروژه ، تحقیق ، آمار و ریاضی
بسیار ممنون می شوم ارسال فرمایید

ram33

عضو جدید
نمونه سوال امتحانی

نمونه سوال امتحانی

با توجه به نزدیک شدن به زمان امتحانات به تدریج نمونه سوالات درسایت قرار خواهد گرفت.
در صورت بروز مشکل در دانلود نمونه سوالات حتما اطلاع دهید.
به ادامه رجوع کنید

ram33

عضو جدید
جزوات پارسه

جزوات پارسه

چندتا جزوه گذاشتم برای دانلود واسه اونایی که پارسه شرکت نکردن یا جزوه ندارد​
برای دانلود جزوه آمار دکتر گائینی (جزوه پارسه) اینجا را کلیک کنید. (پسورد:www.qie.ir)
اگر جایی را اشکال داشتید این جزوه هم خوبه ولی سعی کنید همون عیوضیان را پیش برید و برای مطالعه بیشتر و مازاد بر کتاب عیوضیان به این جزوه مراجعه کنید. بازم تاکید می کنم تو درسی مثل آمار احتمال چند منبعی بودن آدمو گیج تر می کنه ولی برای مواقع اورژانسی این لینکو گذاشتم
برای دریافت بقیه جزوات اینجا بروید

ram33

عضو جدید
جزوه کنترل پروژه موسسه پارسه

http://mahdi888.persiangig.com/control proje.jpg​
برای دانلود اینجا کلیک کنید

ram33

عضو جدید
سلام وقت بخیر

خواستم اگر امکان دارد جزوات صنایع گرایش صنایع وتحلیل را بگذارید که بتوانیم دانلود کنم اگر کسی هم دارد به آدرس میل من ایمیل فرمایید
a.darijani@yahoo.com
طرح ریزی ، کنترل موجودی ،اقتصاد خرد وکلان ومهندسی، کنترل پروژه ، تحقیق ، آمار و ریاضی
بسیار ممنون می شوم ارسال فرمایید

سلام دوست عزیز تمامی مطالب مورد نظر در این قسمت وجود دارد
اینجا

m.f.s

کاربر فعال
دوست عزیزم ram33شما که لطف کردین نمونه سوال استاتیک دادین جزوه استاتیک ندارین ؟ یا حل المسائل مریامو اگه ممکنه کمکم کنید
f_shams70@yahoo.com

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها اگه ميشه سوال ها و جزوه درس هاي اصول حسابداري و علم موادو تحقيق 2
دمتون گرم

Mahtab Dh

عضو جدید
واقعا ممنون. خیلی استفاده کردم.فقط اگه میشه نمونه سوال مقاومت مصالح با جزوشو هم بذارین. مرسی ی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا