آیا برای مهریه همسرم مرا در خواستگاری فریب داده است؟(چرا کسی جواب نمیده!؟.)

tozi_1391

عضو جدید
از روز اول آشنایی به همسرم گفتم که من با شرط مهریه 14 سکه حاضر به ازدواج هستم ایشان هم هیچگونه مخالفتی نکردند.تا برای بله برون به شهر همسرم همراه با اقوام مسافرت کردیم.در آنجا بود که با برخورد متفاوت از سوی خانواده زنم روبرو شدم در شب بله برون بود که از سوی برادر زنم مهریه 1370 سکه عندالمطالبه مطرح گردید.خانواده ام مخالف بودند اما همسرم مرا در شرایطی قرار داد که نه راه پیش داشتم نه راه پس.از یک طرف خویشاوندانم را برای بله برون به شهر همسرم برده بودم و جلوی خانوادم به خاطر دختر مورد علاقم ایستاده بودم از یک طرف با شروط خانوده همسرم نظیر مهریه 1364 سکه ، داشتن حق تحصیل ، حق اشتغال ، حق سکونت و نصف کردن اموال بعد از ازدواج و ... مواجه شدم.با همسرم که صحبت کردم تنها با گریه از من میخواست جلوی فامیلهای خودش و اقوام خودم این شروط را بپذیرم من هم برای اینکه همسرم سرافکنده نشود این شروط را پذیرفتم و عقد صورت گرفت. بعد از عقد هم حتی خانواده همسرم اجازه ندادند که در اتاق همسرم بخوابم بعد از این ماجراحس میکنم فریب خوردم در دام افتام احساسم نسبت به همسرم کمی تغییر کرده است آیا بر روی چنین زنی می شود برای زندگی حساب کرد؟ به نظر شما هم الکی میگه دوستم دوستم داره و همه اینا تنها یک بازی برای سرکیسه کردن من است؟ آیا اشتباه کردم؟ چرا همسرم قبول نمیکنه حالا که اختیار در دستان خودمان است مهریه اش را ببخشه؟ چگونه باید با او رفتار کنم؟ چند روز است کم محلی اش می کنم تا شاید متوجه اشتباهش شود کار درستی می کنم؟ با این وضع آینده ازدواج ما به کجا کشیده می شود؟ آیا با این وضع میشه زندگی کرد؟