دانلود مستقیم مستند خط تولید ماشین AUDI R8

rattling_boy

عضو جدید
مستندی است بسیار زیبا و چشمگیر از نشنال جئوگرافیک که این بار به سراغ کارخانه ی آئودی می رود و به بررسی یکی از محصولات آن با نام Audi R8 می پردازد. این محصول در مدل های مختلف جاده ای و مسابقه ای تولید می شود که نشنال جئوگرافیک تمامی مراحل ساخت و تولید و مونتاژ را به تصویر می کشد. آئودی یک خودروساز آلمانی و تولیدکنندهٔ خودروهای لوکس است. دفتر اصلی آن در شهر اینگولشتاد در ایالت بایرن آلمان است. این شرکت از سال ۱۹۶۴ یکی از زیرمجموعه های فولکس واگن است. شعار این شرکت Vorsprung durch Technik به معنی پیشرفت از طریق تکنولوژی برتر است. مدل های آئودی از جمله TT ، A۴ ، ۱۰۰ ، ۹۰ در ایران وجود دارد.;)

فقط دوست دارم تست هایی که روی موتور و خودرو انجاممیدن رو ببینید و بعد این کمپانی رو با کمپانی های خودروساز داخلی مقایسه کنید

پارت یک

پارت دو

پسورد فایل: www.downloadha.com

منبع:www.downloadha.com

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام
من دانلود کردم عالی بود درضمن چند تای دیگه هم بود که به لطف شما بهش رسیدم
دوئل خودرو ها : که خودرو ها رو باهم مقایسه میکرد و تست های سنگینی روی این خودرو های زبون بسته انجام میداد
خودرو های میلیون دلاری : 10 خودروی گران قیمت دنیا رو تست و با هم مقایسه کرد
خودرو های عجیب
و . . .

rattling_boy

عضو جدید
سلام
من دانلود کردم عالی بود درضمن چند تای دیگه هم بود که به لطف شما بهش رسیدم
دوئل خودرو ها : که خودرو ها رو باهم مقایسه میکرد و تست های سنگینی روی این خودرو های زبون بسته انجام میداد
خودرو های میلیون دلاری : 10 خودروی گران قیمت دنیا رو تست و با هم مقایسه کرد
خودرو های عجیب
و . . .

خواهش می کنم.

آره مستندهای جالبی بودن که می خواستم بازم توی فروم برای بچه ها قرار بدم تا همه بتونن استفاده کنن ازش:gol:

افق جديد

عضو جدید
سلام از ماست
نه زیاد
شما مطرح کن برات جور میکنم
اين رشته به نام تاسيسات حرارتي وبرودتي تا مقطع كارشناسيو من ميدونم وجود دارد.ولي در مورد كارشناسي ارشد اون اطلاعاتي ميخوامو گمانم اينه بايد يكي از گرايشهاي ارشد مكانيك باشه. با تشكر از اقا امين گل گلاب.:gol:

امین قیاسی 1986

عضو جدید
اين رشته به نام تاسيسات حرارتي وبرودتي تا مقطع كارشناسيو من ميدونم وجود دارد.ولي در مورد كارشناسي ارشد اون اطلاعاتي ميخوامو گمانم اينه بايد يكي از گرايشهاي ارشد مكانيك باشه. با تشكر از اقا امين گل گلاب.:gol:

سلام داداش
از یه سایت اینا رو برات در آوردم

در واقع در کنکور کارشناسی ارشد رشته ای به نام تاسیسات در لیست رشته ها درج نشده و از نظر خود بنده کاملا این کار وزارت علوم و تحقیقات و فناوری درست است.چرا که رشته تاسیسات تا مقطع کارشناسی تقریبا وقت کافی برای آموزش گستره ی این گرایش از علم مکانیک را دارد.
خود بنده تاسیسات را تا فوق دیپلم ادامه می دهم و سال 89 برای مهندسی مکانیک - گرایش حرارت سیالات امتحان خوهم داد. و برای این کار دلیل های مشخصی دارم.
البته قصد خاصی ندارم ولی کسانی که تاسیسات می خوانند محدود می شوند به محاسبه طراحی و راهندازی سیستم های حرارت مرکزی. تهویه مطبوع و خلاصه سیستم های سرمایشی گرمایشی ساختمان های اداری تجاری و مسکونی....
ولی کسانی که در مکانیک ادامه تحصیل می دهند از موتورخانه یک ساختمان دو طبقه تا سیستم پایپینک پتروشیمی می توانند کار کنند..در واقع کلیاتی را فرامی گیرند که دامنه کاری آنها را افزایش می دهد.
البته این نظر شخصی بنده است و هرکسی نظر خاص خود را دارد که می توانید در بخش نظرات ما را از نظرات خود بهره مند سازید.

و اما کسانی که می خواهند تا مقطع ارشد و بالاتر ادامه تحصیل دهند می بایستی در کنکور ارشد در زیر گروه مکانیک و در گرایش مکانیک - تبدیل انرژی شرکت کنند.در مقطع دکتری اطلاعات دقیقی در دسترسی نویسنگان وبلاک نیست.
منبع:http://tassissat.blogfa.com/post-46.aspx
http://www.hpac.ir/main/ftopicp-6-.html

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
مستندی است بسیار زیبا و چشمگیر از نشنال جئوگرافیک که این بار به سراغ کارخانه ی آئودی می رود و به بررسی یکی از محصولات آن با نام Audi R8 می پردازد. این محصول در مدل های مختلف جاده ای و مسابقه ای تولید می شود که نشنال جئوگرافیک تمامی مراحل ساخت و تولید و مونتاژ را به تصویر می کشد. آئودی یک خودروساز آلمانی و تولیدکنندهٔ خودروهای لوکس است. دفتر اصلی آن در شهر اینگولشتاد در ایالت بایرن آلمان است. این شرکت از سال ۱۹۶۴ یکی از زیرمجموعه های فولکس واگن است. شعار این شرکت Vorsprung durch Technik به معنی پیشرفت از طریق تکنولوژی برتر است. مدل های آئودی از جمله TT ، A۴ ، ۱۰۰ ، ۹۰ در ایران وجود دارد.;)

فقط دوست دارم تست هایی که روی موتور و خودرو انجاممیدن رو ببینید و بعد این کمپانی رو با کمپانی های خودروساز داخلی مقایسه کنید​

پسورد فایل: www.downloadha.com

منبع:www.downloadha.com
من پارت یک را دانلود کردم اما نمی خونه پسورد هم نمی خواد
با چی این پارت را باز کردی؟

امین قیاسی 1986

عضو جدید
من پارت یک را دانلود کردم اما نمی خونه پسورد هم نمی خواد
با چی این پارت را باز کردی؟
سلام
باید هر دو رو دانلود کنی
و یه برنامه میخوای که بخونه مثل KM Pleyer
k-lite codec pack
و غیره
اگه کل پارت ها رو دانلود کردی و نخوند بگو واست بزارم دانلود کنی

افق جديد

عضو جدید
سلام داداش
از یه سایت اینا رو برات در آوردم

در واقع در کنکور کارشناسی ارشد رشته ای به نام تاسیسات در لیست رشته ها درج نشده و از نظر خود بنده کاملا این کار وزارت علوم و تحقیقات و فناوری درست است.چرا که رشته تاسیسات تا مقطع کارشناسی تقریبا وقت کافی برای آموزش گستره ی این گرایش از علم مکانیک را دارد.
خود بنده تاسیسات را تا فوق دیپلم ادامه می دهم و سال 89 برای مهندسی مکانیک - گرایش حرارت سیالات امتحان خوهم داد. و برای این کار دلیل های مشخصی دارم.
البته قصد خاصی ندارم ولی کسانی که تاسیسات می خوانند محدود می شوند به محاسبه طراحی و راهندازی سیستم های حرارت مرکزی. تهویه مطبوع و خلاصه سیستم های سرمایشی گرمایشی ساختمان های اداری تجاری و مسکونی....
ولی کسانی که در مکانیک ادامه تحصیل می دهند از موتورخانه یک ساختمان دو طبقه تا سیستم پایپینک پتروشیمی می توانند کار کنند..در واقع کلیاتی را فرامی گیرند که دامنه کاری آنها را افزایش می دهد.
البته این نظر شخصی بنده است و هرکسی نظر خاص خود را دارد که می توانید در بخش نظرات ما را از نظرات خود بهره مند سازید.

و اما کسانی که می خواهند تا مقطع ارشد و بالاتر ادامه تحصیل دهند می بایستی در کنکور ارشد در زیر گروه مکانیک و در گرایش مکانیک - تبدیل انرژی شرکت کنند.در مقطع دکتری اطلاعات دقیقی در دسترسی نویسنگان وبلاک نیست.
منبع:http://tassissat.blogfa.com/post-46.aspx
http://www.hpac.ir/main/ftopicp-6-.html
ممنون امين جان

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا برین ماله فراری رو ببینین لذت ببرین
اینجا کجاست
من کاری به هیچی ندارم
ولی ما که هیچگونه ساخت نداریم کف کارخونه هامون فقط روغنه
اینا این همه کار میکنن
کف زمین کارخونه رو ببین؟

rattling_boy

عضو جدید
بابا برین ماله فراری رو ببینین لذت ببرین
اینجا کجاست
من کاری به هیچی ندارم
ولی ما که هیچگونه ساخت نداریم کف کارخونه هامون فقط روغنه
اینا این همه کار میکنن
کف زمین کارخونه رو ببین؟

من مستند خط تولید شرکت فراری رو هم دیدم. آدم وقتی کمپانی رو میبینه حض میکنه:wallbash::love: