نقشه کشی صنعتی

پارسا سرلک

عضو جدید
سلام
من ميخواستم نقشه اي كه در اتوكد كشيدم را با فرمت جي پي جي يا هر فرمتي كه بشه در آفيس بازش كرد تبديل كنم چه جوري بايد اين كار را انجام بدم.
سلام
بهتر است شما از نقشه خود یک پرینت pdf بگیرید (یعنی در هنگام پرینت گرفتن جایی که پرینتر تعریف می شود شما pdf را انتخاب کنید .البته باید acrobat روی سیستم شما نصب شده باشد )بعد از اینکه نقشه شما به pdf تبدیل شد آن را با کپی کردن به آفیس وارد کنید.

موفق باشید.

french

عضو جدید
سلام
من ميخواستم نقشه اي كه در اتوكد كشيدم را با فرمت جي پي جي يا هر فرمتي كه بشه در آفيس بازش كرد تبديل كنم چه جوري بايد اين كار را انجام بدم.

بايد موقع پرينت گرفتن گزينه publish to web jpg را انتخاب كني ، بعد مسير ذخيره كردنش را مشخص كني.

ahmad_md66

عضو جدید
چگونگی ترسیم دیمتریک

چگونگی ترسیم دیمتریک

درمورد چگونگی ترسیم دیمتریک توضیح بدید..ممنون

farshadevil

عضو جدید
درمورد چگونگی ترسیم دیمتریک توضیح بدید..ممنون
دوست من دیمتریک مثل ایزومتریک هست فقط بجای زاویه های 30، یکی 42 و یکی رو 7 در نظر میگیریم.

fhva

عضو جدید
سلام دوست عزیز من خیلی دوست دارم نقشه کشی را یاد بگیرم کمی اشنایی دارم ولی برای ترسیم اشکال سه بعدی مشکل دارم می شه کمکم کنید برای کشیدن تصویر سه بعدی در اتو کد باید چه کار کنم

Brave_IE

عضو جدید
خدا کنه یکی اینجا باشه که کمکم کنه
تقاطع دو تا صفحه رو چجوری بایست بدست آورد؟
روش تغییر صفحه رم بگین

ghader abdolahi

عضو جدید
با pdf میشه
گزینه print رابزن جلوی انم یه نوار هست روش کلیک کن گزینه DEG to pdf.pe2رابزن سپس okکن

ghader abdolahi

عضو جدید
به نظر شما احترام میزارم اما اگه بخوایی طراح صنعتی بشی نباید ایران درس بخونی چون اینجا وغاقعا طراحی صنعتی درس نمیدن کپی صنعتی میخونید منمئ موافقم

381

عضو جدید
من دانشجوی ترم اول مکانیکم در به در یه جزوه ام تو رو خدا

abbas66

عضو جدید
نقشه کشی

نقشه کشی

سلام دوستان
من فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی دارم
الان هم ترم 2 مکانیک جامدات میخونم سوالی داشتید در خدمتم;)

ستاره 3

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من مهندسی نقشه کشی صنعتی میخونم
برای پروژه ام احتیاج به مطلب دارم خیلی لطف میکنین اگه کمکم کنید
موضوعش در رابطه با سازه های فلزی و تاکیدا پرچهاست
درصد زیادی از نمره پایان ترم رو هم برای پروژه در نظر گرفتن
با تشکر

نوروزنیا

عضو جدید
سلام دوست عزیز :
1 مطلب و توضیح در زمینه روش جدیدی برای نقشه کشی قطعاتی که قبلا نقشه نداشتن و میخواهیم مهندسی معکوس کنیم
ممنون

ستاره 3

عضو جدید
سلاممممممممممممم!
کسی نیست مرا یاری کند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هم اکنون نیازمند یاری سازه ای تان هستیم

rahil*

عضو جدید
اگر سوالی در زمینه نقشه کشی صنعتی دارید در اینجا بپرسید.;)
برای تهیه شناسنامه فنی یک قطعه که به روش مهندسی معکوس انجام میشه در قسمت طراحی از چه مطالب و استانداردهایی باید استفاده کرد.اگر منبعی میشناسی معرفی کن.مرسی

rahil*

عضو جدید
اگر سوالی در زمینه نقشه کشی صنعتی دارید در اینجا بپرسید.;)
برای تهیه شناسنامه فنی یک قطعه که به روش مهندسی معکوس انجام میشه در قسمت طراحی از چه مطالب و استانداردهایی باید استفاده کرد.اگر منبعی میشناسی معرفی کن.مرسی

daneshjoo_2005

عضو جدید
استاندارد

استاندارد

سلام.
من در یک شرکت تولید شیرآلات کار میکنم ، برای تلرانس گذاری در نقشه های صنعتی از چه استانداردی استفاده کنم؟
با تشکر

ebrahimsakht

عضو جدید
سلام.
من در یک شرکت تولید شیرآلات کار میکنم ، برای تلرانس گذاری در نقشه های صنعتی از چه استانداردی استفاده کنم؟
با تشکر

خب باید ببینی که از چه استانداری به طور رایج استفاده میشه. ولی خب استاندارد های آلمانی و اروپایی خوبه
asme-din-astm
باز دوستانی که بیشتر می دونن راهنمایت می کنن

AFSHAR_PIPING

عضو جدید
مقاله AUTOCAD & EXCEL

مقاله AUTOCAD & EXCEL

یه مقاله در مورد AUTOCAD و EXCEL میخواستم خواهشا کمک کنید زودتر!!!!!!:)

Prof.Eng

متخصص نرم افزار کتیا
سلام.
با تشکر

استاندارد های iso, ansi بیشتر از بقیه رایج هستند. البته din هم هست که تفاوتی با iso ندارد. این استانداردها برای تلرانس گذاری بخش های مختلفی دارند. تعریف کلی، و طبقه تلرانس یک قطعه را می توانید در بخش های ISO 2768-1 و iso 8015 یا ANSI Y14.5M پیدا کنید.