خداحافظ!!

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز سلام. همیشه تاپیک خداحافظی چیز مسخره ای به ذهنم می اومد و معتقد بودم که هر کسی میخواد بره خب بذاره بره و دیگه پست نزنه و بقیه هم به یک هفته نرسیده فراموشش میکنند.
اما حالا که خودم دارم میرم دلم نیومد بی خدا حافظی بذارم برم شاید چون رابطه دوستانه خوبی با بچه ها برقرار کردم.

اینجا با دوستای خوبی بر خورد کردم ( سبز باش، محمدیان، کربلایی حسام، اسپاو ، ابوالفضل ، تیک تاک، ترمه ، تنهاترین اسب ، زد ایکس ، شقایق21 ، سهیل ، هوتن ، جانی دپ ،ساغر ، سوشی ، ahrk و خیلی از دوستانی که حضور ذهن ندارم اسمشونو به یاد بیارم . )

امیدوارم اگه با کسی شوخی کردم یا خدای ناکرده تند صحبت کردم منو ببخشه.

کازیموتو هم هفته بعد این موقع توی ذهن هیچ کدوم از شماها نخواهد بود اما شما در ذهن من خواهید بود....

براتون ارزوی بهترینها رو دارم :gol::gol::gol:

پا نویس: دوتا سوال که زیاد ازم شد رو جواب میدم .
اول اسم اصلی من محمود هستش
دوم کازیموتو اسم گوژپشت نتردام هست.

آخرین ویرایش:

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
:cry:تو رو خدا نرو من این باشگاه رو منفجر میکنم اگه بری نرو دیگه تورو خدا
تو رو خدا تو رو خدا:crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::wallbash:

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز سلام. همیشه تاپیک خداحافظی چیز مسخره ای به ذهنم می اومد و معتقد بودم که هر کسی میخواد بره خب بذاره بره و دیگه پست نزنه و بقیه هم به یک هفته نرسیده فراموشش میکنند.
اما حالا که خودم دارم میرم دلم نیومد بی خدا حافظی بذارم برم شاید چون رابطه دوستانه خوبی با بچه ها برقرار کردم.

اینجا با دوستای خوبی بر خورد کردم ( سبز باش، محمدیان، کربلایی حسام، اسپاو ، ابوالفضل ، تیک تاک، ترمه ، تنهاترین اسب ، زد ایکس ، شقایق21 ، سهیل ، هوتن ، جانی دپ ،ساغر ، سوشی ، ahrk و خیلی از دوستانی که حضور ذهن ندارم اسمشونو به یاد بیارم . )

امیدوارم اگه با کسی شوخی کردم یا خدای ناکرده تند صحبت کردم منو ببخشه.

کازیموتو هم هفته بعد این موقع توی ذهن هیچ کدوم از شماها نخواهد بود اما شما در ذهن من خواهید بود....

براتون ارزوی بهترینها رو دارم :gol::gol::gol:

رفتن یعنی چی؟ مگه قراره دیگه دست به کامپیوتر نزنی!
خب هر وقت فرصت کردی یه سر به اینجا بزن. پول آژانست با من :D

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry:تو رو خدا نرو من این باشگاه رو منفجر میکنم اگه بری نرو دیگه تورو خدا
تو رو خدا تو رو خدا:crying::crying::crying::crying::crying::cry ing::crying::wallbash:

تنهاترین تو همینجوری با اواترت اشک منو در میاری دیگه بدترش نکن.

ما همدیگرو نمیشناسیم ولی دلم میخواد بدونم چرا دارید میرید

بی سعادتی بنده بود که با شما اشنا نشدم.
دلایل خاص خودم. خب من کلی کار عقب افتاده دارم که باید بهشون برسم . مرسی از لطفت

رفتن یعنی چی؟ مگه قراره دیگه دست به کامپیوتر نزنی!
خب هر وقت فرصت کردی یه سر به اینجا بزن. پول آژانست با من

اتفاقا درست حدس زدی. میخوام یه مدت خاموشش کنم تا وقتی که کتابام تموم بشن. پول اژانس هم نمیخواد بدی من ماشن دارم :D

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا حافظ نگو وقتي هنوز درگير چشماتم

............................................................خدا حافظ نگو وقتي تا هرجا باشي همراتم
تو اون گرماي خورشيدي كه ميره رو به خاموشي
................................................................نميدوني چقدر سخت شب تلخ فراموشي

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه رفتن کسی دورو برم نیست...
چنین تنها شدن در باورم نیست....:cry::cry::cry::cry:

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا درست حدس زدی. میخوام یه مدت خاموشش کنم تا وقتی که کتابام تموم بشن.

یعنی واقعا میتونی :eek:
من بی آب و غذا میتونم زندگی کنم ولی بی کامپیوتر ...... :w22: :w47:

پول اژانس هم نمیخواد بدی من ماشن دارم :D

باشه، کارت سوخت میدم بهت. تو فقط بیا ;)

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
دا حافظ نگو وقتي هنوز درگير چشماتم

.................................................. ..........خدا حافظ نگو وقتي تا هرجا باشي همراتم
تو اون گرماي خورشيدي كه ميره رو به خاموشي
.................................................. ..............نميدوني چقدر سخت شب تلخ فراموشي
همه رفتن کسی دورو برم نیست...
چنین تنها شدن در باورم نیست....:cry::cry::cry::cry:

واقعا من لایق ایناشعار زیبا نیستم . مرسی از محبتتون

من نمی کم خدا نگهدار بلکه می گم به امید دیدار چون دل کندن از بچه ها کار خیلی سختیه و من مطمئن هستم که بر میگردی.

از صمیم قلب دوست دارم بازم برگردم و هر وقت بتونم میام.

مطمئن باشید اگه بیام همین کازیموتو خواهم بود. البته پر بار تر

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای kazimoto من طرفدارپست های شمابودم وشماروجزفهمیده ترین ومنطقی ترین اشخاص این سایت میدونم اماباورکنیدنیازی به خداحافظی نیست خواهش می کنم جوگیرنشیدوخداحافظی نکنیدبایک برنامه ریزی منطقی شمامی تونیدهرروززمان اندکی رودرسایت باشیدتاماازوجودشمابهره مندبشیم

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای kazimoto من طرفدارپست های شمابودم وشماروجزفهمیده ترین ومنطقی ترین اشخاص این سایت میدونم اماباورکنیدنیازی به خداحافظی نیست خواهش می کنم جوگیرنشیدوخداحافظی نکنیدبایک برنامه ریزی منطقی شمامی تونیدهرروززمان اندکی رودرسایت باشیدتاماازوجودشمابهره مندبشیم

شما هم سایرین لطف دارید. راستش هدفم اینه که از کامپیتورم دور باشم. حس میکنم داره جای چیزای دیگه ای رو تو زندگیم میگیره. توضیحش سخته و شاید دور از باور. میدونم دوستان دوست دارند که این رابطه دوستانه ادامه پیدا کنه. منم نمیخوام خودمو لوس کنم . ولی بایستی یه مدت نباشم . و تصمیم رو بعد از این مدت میگیرم. به خدا همتونو دوست دارم.

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
به سلامت کازیمو جون ..........درسته چون هفته دیگه خودت با پایه خودت میای اینجا.....

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوشته اصلي بوسيله Hazhir. http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif
عمرا اگه بتوني بري

برو يه مدت استراحت كن يه هوايي عوض كن برگرد پيشمون دوست داريم

شاید همینکارو بکنم. منم دوستون دارم هژیر جان
آواتارتو عوض كن :mad:

خواهشا دیگه دم اخری دعوای اواتور راه نندازید.

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
kazimoto راستش فکرکنم کاردرستی می کنی من هم بایداینکارروبکنم چون چندوقتیه دیگه مثل سابق درس نمی خونم اگه بخوای کمش کنی میای میشینی پای کامپیوتریه دفعه به خودت میای می بینی شده 2 ساعت اون هم بخصوص چنین باشگاه باحالی که مدام مطلب وپست جدید برای خودن توش وجودداره

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
kazimoto راستش فکرکنم کاردرستی می کنی من هم بایداینکارروبکنم چون چندوقتیه دیگه مثل سابق درس نمی خونم اگه بخوای کمش کنی میای میشینی پای کامپیوتریه دفعه به خودت میای می بینی شده 2 ساعت اون هم بخصوص چنین باشگاه باحالی که مدام مطلب وپست جدید برای خودن توش وجودداره

واقعا اگه میدونی کار بهتری میتونی انجام بدی همینکارو بکن. در غیر اینصورت همینجا بمون. چون توی این انجمنها ادم خیلی چیزا یاد میگیره. مقالاتی که دوستان میذارند باعث میشه ادم با موضوعاتی رو به رو بشه که شاید هیچ وقت نخواسته ازشون چیزی یاد بگیره ولی تصادفی چیزایی یاد میگره که واقعا ارزشمند هستند

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنهاترین تو همینجوری با اواترت اشک منو در میاری دیگه بدترش نکن.

بی سعادتی بنده بود که با شما اشنا نشدم.
دلایل خاص خودم. خب من کلی کار عقب افتاده دارم که باید بهشون برسم . مرسی از لطفت

اتفاقا درست حدس زدی. میخوام یه مدت خاموشش کنم تا وقتی که کتابام تموم بشن. پول اژانس هم نمیخواد بدی من ماشن دارم :D
کتابای درسیو میگی دیگه:w12:
خب برنامه ریزی شده بیا

درکت می کنم منم قبلا که سر کار نمی رفتم همین جوری بودم:cry:

حالا نمیشه بری و کم بیای اینجا؟
بعضی وقت ها بیا....:cry:
به آواتورت اصلاشکلک گریه نمیاد(شکلک خنده)

آخرین ویرایش:

elahe.civil

عضو جدید
یه کم به کارات سرو سامون بده و برگرد!دوستی یه رابطه دو طرفست!حق نداری اینطوری دوستاتو تنها بذاری!:(

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
به سلامت کازیمو جون ..........درسته چون هفته دیگه خودت با پایه خودت میای اینجا.....

مطمئنم یک هفته بیششتر طول نمیکشه......بری دیگه بر بگردی.....ایشاالا......ایشاالا:biggrin::gol:

:biggrin::biggrin::biggrin:
اگه مثل شما باشن كه به 2 ساعت نمي كشه:w15::w15:
محمد جاويد حساب تاپيكاي خداحافظي كه زدي رو داري؟؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:

چرا ؟؟؟؟!!!
آخه چرا؟؟؟:biggrin::biggrin: