اخر مردها چشم چران هستند یا...

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما اینجااومدیم یه سوال مطرح کردیم که زن بدنش تحریک کننده و جذاب هست برا مرد یا نه؟؟؟
از اونجایی که این تالار دوستان مخالف من زیادن عجیب حمله کردن که چی میگی و منظورت چیه(در حالی که منظور رو خیلی خوب فهمیده بودن)
دوستانی مثل spow هم ما رو بوالهوس خطاب کرد.روشنفکرای دیگه هم اومدن گفتن نه تحریک کننده و جذاب نیست.
واقعا ما موندیم قسم حضرت عباس رو باور کنیم یا دم خروس رو.دم خروسی که بدجور زده بیرون.
ده ها تاپیک درباره چشم چران بودن و جذاب بودن بدن زن تو همین تالار زده شده.از اینکه مردها چه مدت از عمر خودشون رو به نگاه کردن به زنها میگذرونن تا این همه سایتهای عکسهای بدن زن و این همه کانالهای ماهواره پورنو و این همه مجله هایی که عکس یه زن با بدن جذابش زینت بخش جلد اون هست (ایران رو نمیگم)تا انواع و اقسام داستان ها و اتفاقات.خیلی خیلی چیزای دیگه هست که میتونم مثال بزنم.
اخرین تاپیک هم که در این مورد دیدم یکی از بچه های باشگاه گذاشته
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=180823

ایا واقعا بدن زن تحریک کننده نیست؟؟؟اقای اسپو.اقای مهرشاد؟؟؟خانم زارع؟؟؟

شما واقعا درونتون هم همینو میگه یا فقط بحث سر لج و لجبازی هست.و چون یکی به اسم رضا که حتما بعدا میخواد با همین اعتراف مارو محکوم کنه داره این سوالو میکنه؟؟؟
مطمئنید لجبازی تو عقیدتون ایجاد نشده؟؟؟

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه دو جنس واسه هم جذاب هس درش شکی نیس
اما اینکه دور خود یه دیفار بلند بکشی و بگی این افکار من درست ترین افکاره یه کتابم بگیری بغلت و هی لاشو وا کنی ببینی توش چی نوشته نه
تجربه ثابت کرده هم از منظر روانشناسی هم تجربه های شخصی حتی تو ضرب المثل های ایرانی هس که می گه قبل اینکه شکم سیر بشه باید چشم دلت سیر باشه
چشم اگه به بعضی چیزا عادت کنه دیگه تموم میشه یعنی بیشتر مشکل حل میشه
تو هر جامعه ای هم یه عده آدم روانی از نوع جنسیش هس

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين تاپيك http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=180823 را من گذاشتم ولي اين يه خصوصيت بسيار خوبه كه آقايون دارند و ربطي به دلايلي كه نوشتيد نداره چون از يه بچه گرفته تا يه پيرمرد 100 ساله اين خصوصيت را دارن!

کاملا درسته.منم همینو میگم.این تو ذات مرد هست که به بدن زن براش جذاب و تحریک کننده هست.و این یکی از فلسفه های پیوند این دو هست.منظورم تاپیک شما نبود.
منظورم انکار دوستان بود

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه تاپیکی قبلا در این مورد گذاشته بودی

اونجا هم گفتن الانم میگم

الان من بدن یه زن دیگه رو ببینم تحریک نمیشم و همینطور شما واسه مردو این کاملا طبیعیه

اما همونطور که زنا واسه شما زیبان مردا هم واسه ما هستن دیگه

شما یه دختر خوشگل میبینی خوشت میاد ما هم همین حس نسبت به مردا داریم حالا ما رو نمیکنیم فکر نکنید ما حس نداریم:razz:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه دو جنس واسه هم جذاب هس درش شکی نیس
اما اینکه دور خود یه دیفار بلند بکشی و بگی این افکار من درست ترین افکاره یه کتابم بگیری بغلت و هی لاشو وا کنی ببینی توش چی نوشته نه
تجربه ثابت کرده هم از منظر روانشناسی هم تجربه های شخصی حتی تو ضرب المثل های ایرانی هس که می گه قبل اینکه شکم سیر بشه باید چشم دلت سیر باشه
چشم اگه به بعضی چیزا عادت کنه دیگه تموم میشه یعنی بیشتر مشکل حل میشه
تو هر جامعه ای هم یه عده آدم روانی از نوع جنسیش هس

ممنونم.بازم شما منطقی تر جواب دادید.حالا اینکه راهکارها چی هست خودش یه بحثی دیگه هست.امااینکه منکر جذاب بودن بدن زن باشیم این یه خرده بی منطقی.البته یه خرده که نه!
در این مورد البته عکسایی دوستمون گذاشته که منو دیگران ده هابرابر اونو دیدیم.

به ایران هم ربطی نداره .بهتره یه نگاهی به عکسا بندازی. همه جای جهان اینه.همه جا.

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز

اونجا هم گفتن الانم میگم

الان من بدن یه زن دیگه رو ببینم تحریک نمیشم و همینطور شما واسه مردو این کاملا طبیعیه

شما یه دختر خوشگل میبینی خوشت میاد ما هم همین حس نسبت به مردا داریم حالا ما رو نمیکنیم فکر نکنید ما حس نداریم:razz:

مینا جون عزیزم اینو نگو
اینو که می گی این یعنی نشانه سست عنصری زن یعنی اینکه خیلی راحت آب دهنش سرازیر میشه و خیلی راحت میشه بلندش کرد
تو نمی دونی ریشه این تفکر تو فرهنگ جامعه ما چقد عمیقه

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز

اونجا هم گفتن الانم میگم

کاملا درسته.برای همین این نجابت و حیا برای دو جنس توصیه میشه همیشه.

اما باید قبول کنید جذابیت بدن زن خیلی بیشتر هست تا مرد.
دوستی یه سایتی رو نشونم داد که پوستر تمام شخصیتهای زن ومرد مشهور و بازیگر و خواننده و ... رو داشت.یه دیتا بیس بسیار بزرگ.
اما در قبال هر ده تا زن عکس یه مرد بازیگر یا فوتبالیست و یا ...بود.چرا ؟؟؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن توجه به سبک لباسهای مرد و زن هم همینو میگه.(چرا زنها لباساشون عمومابازه و مردها بسته؟)زن جذب خوشتیپی کلی مرد میشه ولی مرد جذب اندام و بدن زن میشه.این حقیقتیه.
اسپو کجاست که مارو به بوالهوسی متهم کنه.البته مقاله تو این مورد خیلی زیاده.انواع کتابهای روانشناسی زن و مرد

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم.بازم شما منطقی تر جواب دادید.حالا اینکه راهکارها چی هست خودش یه بحثی دیگه هست.امااینکه منکر جذاب بودن بدن زن باشیم این یه خرده بی منطقی.البته یه خرده که نه!
در این مورد البته عکسایی دوستمون گذاشته که منو دیگران ده هابرابر اونو دیدیم.

به ایران هم ربطی نداره .بهتره یه نگاهی به عکسا بندازی. همه جای جهان اینه.همه جا.

ببین اگه سوالت جذاب بودن زن مرد نسبته بهم هس جوابتو دادم گفتم هر دو واسه هم هس نه تنها زن واسه مرد یا مرد واسه زن هر دو به یک میزان از نظر ذاتی
اما اشکال شما اینکه فقط بحث غریزه و ذات حیوونی رو لحاظ می کنید در حالی که انسان هیچ وخت برابر حیوون نیس چرا که عقل ذاتی و عقل اکتسابی رو داره تو محیط به اسم خانواده تربیت میشه تحصیل معرفت و علم می کنه با روابط علی و معلولی آشنا میشه تو ذهنش چراها ایجاد میشه قدرت استدلال منطقی داره و خیلی چیزای دیگه
ما تو فرهنگ لغات مون واژه ای به اسم تمدن انسان متمدن داریم تو تاریخ یکی از نشانه های شروع تمدن انسان رو پوشیدن لباس دونستن که اتفاقا افتخارشو داریم بگیم این تمدن از مشرق زمین و از سرزمین آریایی ها شروع شده ( دقت کنید دارم از لباس متعارف حرف می زنم نه چادر و حجاب به معنای امروزی )
وختی فردی بتونه تموم مراحل متمدن شدن و بافرهنگ شدن رو بگذرونه می تونه جلوی خیلی از امیال خودشو بگیره اونم نه به زور تسبیح و گفتن استغرا و بستن چشم بلکه با توجیه عقلی
اما می گی بازم افرادی هستند که لجام گسیخته عمل می کنن یا بنا به دلایلی نتونستن فرهنگ زندگی اجتماعی رو بدست بیارن خب برا این افراد هم جاها و مکانهایی در نظر گرفته شده مکانهای اسم و رسم دار تو محله های مشهور شهر جاهایی مثل خانه های بد نام تا کازینوها و قمارخانه ها و غیرو

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
مینا جون عزیزم اینو نگو
اینو که می گی این یعنی نشانه سست عنصری زن یعنی اینکه خیلی راحت آب دهنش سرازیر میشه و خیلی راحت میشه بلندش کرد
تو نمی دونی ریشه این تفکر تو فرهنگ جامعه ما چقد عمیقه
:(:(:(
اخه اینا خودشون تیشرت میپوشن ما نه

اگه تجریک واسه همه هست

دوستی یه سایتی رو نشونم داد که پوستر تمام شخصیتهای زن ومرد مشهور و بازیگر و خواننده و ... رو داشت.یه دیتا بیس بسیار بزرگ.
تو مردی اینو میگی من زن مخالف این میگم
زن زیباست توش شکی نیست اما مردم بدک نیست:surprised:
در ضمن توجه به سبک لباسهای مرد و زن هم همینو میگه.(چرا زنها لباساشون عمومابازه و مردها بسته؟)زن جذب خوشتیپی کلی مرد میشه ولی مرد جذب اندام و بدن زن میشه.این حقیقتیه.
اسپو کجاست که مارو به بوالهوسی متهم کنه.البته مقاله تو این مورد خیلی زیاده.انواع کتابهای روانشناسی زن و مرد
ببین رضا بزار یه چی این اول بگم خواهشا از طرف خودت حرف بزن اسم بچه ها رو تا نطری ندادن نگو همین کارت داره بحثو منحرف میکنه:razz:

اگه زن جذب تیپش میشه پس چرا مانکنا همه قد بلند ن و صورتش 6 تیغس:redface:
ببین زیبایی یه امر فطریه الان من پیش شما یه زن زیبا اما شلخته بزارم جذبش میشی اما نه مثل وقتی خوشتیپه واسه ما هم همینطوره دیگه برادر من:smile:

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با شما موافقم هم مرد و هم زن جذابیت های خاص خودشون رو دارند و نمیشه اینو انکار کرد اما دیدن جذابیت ها با بوالهوسی فرق می کنه یک زن هم اگه یک زن زیبا رو ببینه نگاه میکنه اصولا خدا زیبایی رو خلق کرده و زیبایی رو دوس داره اما وجود این جذابیتها حکمتی داره که در این مقوله نمی گنجه و جای گفتنش هم اینجا نیست دوست عزیز اگر با شما مخالفتی شده دلیلش اینه که دوستان نمی خواستن عده ای که فکر معیوب دارن جو باشگاه رو خراب کنن.ممنونم و تشکرم تموم شده بود ببخشید.........

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین اگه سوالت جذاب بودن زن مرد نسبته بهم هس جوابتو دادم گفتم هر دو واسه هم هس نه تنها زن واسه مرد یا مرد واسه زن هر دو به یک میزان از نظر ذاتی
اما اشکال شما اینکه فقط بحث غریزه و ذات حیوونی رو لحاظ می کنید در حالی که انسان هیچ وخت برابر حیوون نیس چرا که عقل ذاتی و عقل اکتسابی رو داره تو محیط به اسم خانواده تربیت میشه تحصیل معرفت و علم می کنه با روابط علی و معلولی آشنا میشه تو ذهنش چراها ایجاد میشه قدرت استدلال منطقی داره و خیلی چیزای دیگه
ما تو فرهنگ لغات مون واژه ای به اسم تمدن انسان متمدن داریم تو تاریخ یکی از نشانه های شروع تمدن انسان رو پوشیدن لباس دونستن که اتفاقا افتخارشو داریم بگیم این تمدن از مشرق زمین و از سرزمین آریایی ها شروع شده ( دقت کنید دارم از لباس متعارف حرف می زنم نه چادر و حجاب به معنای امروزی )
وختی فردی بتونه تموم مراحل متمدن شدن و بافرهنگ شدن رو بگذرونه می تونه جلوی خیلی از امیال خودشو بگیره اونم نه به زور تسبیح و گفتن استغرا و بستن چشم بلکه با توجیه عقلی
اما می گی بازم افرادی هستند که لجام گسیخته عمل می کنن یا بنا به دلایلی نتونستن فرهنگ زندگی اجتماعی رو بدست بیارن خب برا این افراد هم جاها و مکانهایی در نظر گرفته شده مکانهای اسم و رسم دار تو محله های مشهور شهر جاهایی مثل خانه های بد نام تا کازینوها و قمارخانه ها و غیرو
سارا راست میگه
الان نگو ما مخالف اسلامیم
داریم نطر میدیم
مثلا الان یه تیشرت و یه شلوار لی باعث تحریکه؟ یا همین لباسای سنتی رو ببین مثلا واسه کردا اصلا موها همه در میاد باعث تحریکه؟

بعضیا خوی حیوانی خودونو نمیتونن توجیه کنن میندازن تقصیر این
پوشش باید مناسب باشه توش حرفی نیست اما این نقابو اینا اصلا تو خود اسلامی که تو میکی هم نیست ساختگیه

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز

عکسا غیر از این حرف شما رو میگه.
حالا من منظورم فقط این عکسا نیست.
از این جور لحظه ها ده ها برابرشو دیدم و دیدیم.اون هم نه ایران.خارج.جایی که هم کاباره دارن.هم کازینو و ....
هر جا باش یو هر زمانی بدن زن برا مرد تحریک کننده هست.
شما میگی دو طرفه هست. منم قبول دارم اما ایا به یه نسبت؟؟؟

ایا جذابیت بدن مرد (خوشتیبی و خوشگلی رو کاری ندارم)برا زن به اندازه این جذابیت بدن زن برا مرده؟؟؟

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:(:(:(
اخه اینا خودشون تیشرت میپوشن ما نه

اگه تجریک واسه همه هست

تو مردی اینو میگی من زن مخالف این میگم
زن زیباست توش شکی نیست اما مردم بدک نیست:surprised:

ببین رضا بزار یه چی این اول بگم خواهشا از طرف خودت حرف بزن اسم بچه ها رو تا نطری ندادن نگو همین کارت داره بحثو منحرف میکنه:razz:

اگه زن جذب تیپش میشه پس چرا مانکنا همه قد بلند ن و صورتش 6 تیغس:redface:
ببین زیبایی یه امر فطریه الان من پیش شما یه زن زیبا اما شلخته بزارم جذبش میشی اما نه مثل وقتی خوشتیپه واسه ما هم همینطوره دیگه برادر من:smile:
ببین مینا جون واقعا هستند مردایی که چشم چرون و نیستند و خیلی زود تحریک نمیشند ولی درصد زنهایی که چشم چرونند به مراتب کمتر از مرداست مثلا من خودم اگه صد تا مرد فشن و 10 تیغه و خوشتیب از کنارم رد بشن به هیچ عنوان نگاه نمیکنم و همینطور خیلی از زنهای دیگه ولی در مورد بحث آقایون کلا میشه گفت مرد چشم پاک و هیزنباشه کم پیدا میشه ولی این دلیل نمیشه همه بخوان خودشون و بپوشونن تا فلان مرد تحریک نشه هر کسی میتونه نوع پوشش خودش و انتخاب کنه.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا خوب و بدون لج و لجبازی داریم بحث میکنیم. و خیلی خیلی عالیه.امیدوارم ادامه پیدا کنه.ممنونم مینا خانم و سارا خانوم و ...

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
sara-afshar; گفت:
از این جور لحظه ها ده ها برابرشو دیدم و دیدیم.اون هم نه ایران.خارج.جایی که هم کاباره دارن.هم کازینو و ....

ایا جذابیت بدن مرد (خوشتیبی و خوشگلی رو کاری ندارم)برا زن به اندازه این جذابیت بدن زن برا مرده؟؟؟
ببین میگن ش ه و ت زن از مرد بیشترههاااا اما اونطوریم که ما میبینیم زن کمتر هیزن
اینا نمیاد بهم:confused:
ببین مینا جون واقعا هستند مردایی که چشم چرون و نیستند و خیلی زود تحریک نمیشند ولی درصد زنهایی که چشم چرونند به مراتب کمتر از مرداست مثلا من خودم اگه صد تا مرد فشن و 10 تیغه و خوشتیب از کنارم رد بشن به هیچ عنوان نگاه نمیکنم و همینطور خیلی از زنهای دیگه ولی در مورد بحث آقایون کلا میشه گفت مرد چشم پاک و هیزنباشه کم پیدا میشه ولی این دلیل نمیشه همه بخوان خودشون و بپوشونن تا فلان مرد تحریک نشه هر کسی میتونه نوع پوشش خودش و انتخاب کنه.
زنا ارومکی نگاه میکنن:D

nobody!

عضو جدید

شاید یکی از ده ها دلایل استفاده از زن ها این باشه که:
تحریک پذیری مرد با دیدن زن خیلی بیشتر از زن نسبت به مرد هست.
کلا خلقت مرد به دنبال جسم زن هست! و همین طور مرد خلاقیت خاصی داره...
این یه واقعیته و کاملا بدیهی...
اگه یه مرد به این موضوع شک داشته باشه متاسفانه باید بیشتر تلاش کنه تا خود حقیقی اش را بشناسه.
(از حوزه روانشناسی هم قابل بحث هست)
متاسفم که اینو می گم:
اما لطفا پیام خصوصی برام نذارید و از روی تعصبی که دارید به من بدو بی راه نگید...
از روی منطق بحث کنید نه تعصب کورکورانه!

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببین اتفاقا من یه بار دیگه رفتم عکسا رو نیگا کردم اکثر این عکسا تو یه محیط های از پیش تعیین شده گرفته شدن یا اینکه یه پسر بچه ای که تازه داره از لحاظ غریزی بیدار میشه یا کشیکی که داره از جلو کلیسا رد میشه
ببینید غیر متعارف پوشیدن کلا متفاوت بودن باعث جلب توجه میشه تو کشور ما اگه یه خانم با بلوز و دامن روشن بیاد بیرون یا آقایی با شوار برمودایی بیادخیابون غیر متعارف میشه تو کشورای اروپایی اگه یه خانومی یا آقایی که با لباس زیر بیاد بیرون که خب باز مکان های حتی تو پارکها هس که یه خانوم برا ورزش صبحگاهی می تونه با لباس خیلی خیلی راحتتری بره اونجا
مشکل جامعه ما اینکه با حذف نیازهای جوونا در واقع با حذف صورت مسئله می خوایم جامعه سالمی داشته باشیم
از یه طرف شغل و ازدواج خیلی مشکل شده تو کشور ما از طرف دیگه تو هر خونه ای ماهواره ای هس با کلی صحنه های آنچنانی که مدام داره غرایز جوونارو به رخشون می کشونه از طرف دیگه چماق بدست گرفتن به زور می گن باید اونی باشی که ما می خوایم
کلا جوونای ما خیلی از خط خارج شدن خیلی هم از نظر روحی هم از نظر فکری سرگردون تو وادی دنیایی که تناقض زیادی می بین بین دین و دنیا و اخلاقیات

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین اتفاقا من یه بار دیگه رفتم عکسا رو نیگا کردم اکثر این عکسا تو یه محیط های از پیش تعیین شده گرفته شدن یا اینکه یه پسر بچه ای که تازه داره از لحاظ غریزی بیدار میشه یا کشیکی که داره از جلو کلیسا رد میشه
ببینید غیر متعارف پوشیدن کلا متفاوت بودن باعث جلب توجه میشه تو کشور ما اگه یه خانم با بلوز و دامن روشن بیاد بیرون یا آقایی با شوار برمودایی بیادخیابون غیر متعارف میشه تو کشورای اروپایی اگه یه خانومی یا آقایی که با لباس زیر بیاد بیرون که خب باز مکان های حتی تو پارکها هس که یه خانوم برا ورزش صبحگاهی می تونه با لباس خیلی خیلی راحتتری بره اونجا
مشکل جامعه ما اینکه با حذف نیازهای جوونا در واقع با حذف صورت مسئله می خوایم جامعه سالمی داشته باشیم
از یه طرف شغل و ازدواج خیلی مشکل شده تو کشور ما از طرف دیگه تو هر خونه ای ماهواره ای هس با کلی صحنه های آنچنانی که مدام داره غرایز جوونارو به رخشون می کشونه از طرف دیگه چماق بدست گرفتن به زور می گن باید اونی باشی که ما می خوایم
کلا جوونای ما خیلی از خط خارج شدن خیلی هم از نظر روحی هم از نظر فکری سرگردون تو وادی دنیایی که تناقض زیادی می بین بین دین و دنیا و اخلاقیات

ممنونم.شما پس میگی که عرف هر محیطی باید رعایت شه.درسته؟؟؟ایشالله تاپیکی در این مورد میزنم ولی الان کمی کار دارم

tanha990

عضو جدید
اين عاديه كه هر مردي به سوي زني كشيده ميشه و ميل شديدي داره

نه اينكه زن ها مغناطيسي در وجود داشه باشند كه مرد را به سوي خودش بكشه

mamadj

عضو جدید
موضوع تاپیکی که زدی خوب نیست...................چشم چرون یعنی اینکه وایسی به ناموس مردم زل بزنی..........اگه مردی اینطوری باشه که مشکل داره.....ولی فکر نکنم کلا منظورت این باشه
مرد از دیدن زن لذت میبره....البته زنی که دوستش داره........کسی که تو خیابون به همه زل بزنه مشکل روحی روانی داره.........البته خودمونیم بعضی از دختر دیگه شورشو در اوردن.....به جای اینکه مانتو بپوشن یه سلفون که میپیچن دور یه گوشت میپوشن...بعد میگن مردا چشم چرونن...نمیدونن اگه اینو منم بپوشم همه نگام میکنن

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع تاپیکی که زدی خوب نیست...................چشم چرون یعنی اینکه وایسی به ناموس مردم زل بزنی..........اگه مردی اینطوری باشه که مشکل داره.....ولی فکر نکنم کلا منظورت این باشه
مرد از دیدن زن لذت میبره....البته زنی که دوستش داره........کسی که تو خیابون به همه زل بزنه مشکل روحی روانی داره.........البته خودمونیم بعضی از دختر دیگه شورشو در اوردن.....به جای اینکه مانتو بپوشن یه سلفون که میپیچن دور یه گوشت میپوشن...بعد میگن مردا چشم چرونن...نمیدونن اگه اینو منم بپوشم همه نگام میکنن
:gol::gol:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا بهش گل میدی؟
گفت که بیمار روانی هستی!!!!
مانتوی تنگ و اینا یادت رفت؟
تحریک پذیری بالا....

گل دادم که بگم اونی که زل میزنه بیمار روانیه.اونی هم که مانتوی تنگ میپوشه اونم کارش اشکال داره
این دو طرفه هست
هم مرد باید نگاشو حفظ کنه و هم زن جوری نگرده که نگاه مردو به طرف خودش جذب کنه.

تمام نوشته هات سراسر حرص و کینه نسبت به منه .توجه کردی.

tanha990

عضو جدید
چه ربطي داره اگر يه زن هرجور دوست داره بره بيرون
من و تويي كه اسممون مرده نبايد همينجور تحريك بشيم و بريم تو ...

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم.شما پس میگی که عرف هر محیطی باید رعایت شه.درسته؟؟؟ایشالله تاپیکی در این مورد میزنم ولی الان کمی کار دارم

عرف رعایت بشه ولی نه به زور چماق و گشت ارشاد
هیچ حکومتی حق نداره وختی به وظایف خودش در قبال جامعه عمل نکرده بیاد با زور چماق عقاید خودشو دیکته کنه که اگه بکنه دقیقا نتیجه عکس میده یه نیگا بکن دیگه بحث به نمایش گذاشتن هیکل و اندام نیس مبارزه با گشت ارشاد کم کم داره تبدیل به یه نوع مبارزه علیه حکومت میشه که اگه آقایون اینو تا حالا نفهمیدن باید تعجب کرد ( بازم رفتم تو وادی سیاست :mad:
چیکار کنم کل زندگی ما قاطی شده با این کثافت:))