بیشتر مساوی

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی یکی نظرتو جلب می کنه یا اینکه یه جورایی تحت تاثیرش قرار میگیری ..
دلیلش اینه که چیزایی رو که تو وجود خودت نمی بینی و یا کمتر مساوی می بینی و دوست داری ببینی رو تو او بیشتر مساوی می بینی .... تو عاشق اون بیشتر مساوی میشی .
برای همین همه چیزای دیگه شو یادت میره و محوه همون ویژگیها میشی
ممکن چیزای دیگه اش خوب نباشه اما تو همه اون بدی ها رو به جون می خری تا اون کاستیت رو جبران کنی ..
غافل از اینکه همه زیبایی ها وخو بی ها تو وجود خودت هست !!! اونم به صورت بی نهایت
فقط تو باید بیشتر بگردی تااونا رو کشف کنی .
فک کنم تا یه حدودی درست گفتم .

Lillian

عضو جدید
دلیلش اینه که چیزایی رو که تو وجود خودت نمی بینی و یا کمتر مساوی می بینی و دوست داری ببینی رو تو او بیشتر مساوی می بینی .... تو عاشق اون بیشتر مساوی میشی .
ممکن چیزای دیگه اش خوب نباشه اما تو همه اون بدی ها رو به جون می خری تا اون کاستیت رو جبران کنی ..
غافل از اینکه همه زیبایی ها وخو بی ها تو وجود خودت هست !!! اونم به صورت بی نهایت

یعنی من به خاطر کمبودام که تو اون هست دوسش دارم....پس یعنی اگه بدی داشت دوسش ندارم....خوب من بدیاشو میبینمو هنوز دوسش دارم...چی شد؟؟؟:surprised::surprised:قاطی کردم!!!!:confused::confused:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی من به خاطر کمبودام که تو اون هست دوسش دارم....پس یعنی اگه بدی داشت دوسش ندارم....خوب من بدیاشو میبینمو هنوز دوسش دارم...چی شد؟؟؟:surprised::surprised:قاطی کردم!!!!:confused::confused:

چرا ؟
من که خیلی ساده گفتم !
ممکنه فقط چندتا موردش خوب باشه ده برابر اونا چیرای بدم داشته باشه ..
اما ما جون اون چیزای خوب رو تو خودمون کم میبینیم همه اون بدیهاش رو هم قبول می کنیم .
درسته ؟

Lillian

عضو جدید
چرا ؟
من که خیلی ساده گفتم !
ممکنه فقط چندتا موردش خوب باشه ده برابر اونا چیرای بدم داشته باشه ..
اما ما جون اون چیزای خوب رو تو خودمون کم میبینیم همه اون بدیهاش رو هم قبول می کنیم .
درسته ؟

هان؟ نه؟ یعنی چون یه چیزایی رو تو خودمون کم میبینیم از بدیهاش میگزریم؟؟؟ نوچ...به نظر من اینطور نیست.... اتفاقا ما چون زیادی داریم میتونیم از کمی های طرف بگزریم!!!!

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
هان؟ نه؟ یعنی چون یه چیزایی رو تو خودمون کم میبینیم از بدیهاش میگزریم؟؟؟ نوچ...به نظر من اینطور نیست.... اتفاقا ما چون زیادی داریم میتونیم از کمی های طرف بگزریم!!!!

شاید !!! اینم یه راهیه ..
یعنی همه کمتر مساوی هامون رو با بیشتر های او جمع کنیم و یا برعکس تا بشه بی نهایت (رو بازه مثبت )
مکمل

Lillian

عضو جدید
یعنی همه کمتر مساوی هامون رو با بیشتر های او جمع کنیم و یا برعکس تا بشه بی نهایت (رو بازه مثبت )
مکمل

تو چقزه پیچیده حرف میزنی...:Dولی فک کنم اره همینی که گفتی...:surprised: منم منظورم مکمل بود....:D

Lillian

عضو جدید
مکمل

میگم میشه بگید دامنه و برد این تابع چقدره؟؟؟:surprised:

اهان...:Dمبحث توابع.... میگم چرا هم حرفاتو میفهمم هم نه!!!:surprised::surprised:
هه هه یادش بخیر توابع....برد...دامنه....
:cry::cry:

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w20:

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر خوب و عالی گفتی .
من صد% تایید میکنم. :gol::gol::gol:

دزيره

عضو جدید
فكر مي كنم ما واقعا بايد دنبال اون كسي باشيم كه كاستي هاي مارو جبران كنه آخه هر چه باشه داريم دنبال نيمه گم شده خودمون مي گرديم پس اون كسي كه دنبالشيم بايد مارو تكميل كنه ديگه زيادي توضيح نمي دم چون مي ترسم از بحث دور بشم

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
فكر مي كنم ما واقعا بايد دنبال اون كسي باشيم كه كاستي هاي مارو جبران كنه آخه هر چه باشه داريم دنبال نيمه گم شده خودمون مي گرديم پس اون كسي كه دنبالشيم بايد مارو تكميل كنه ديگه زيادي توضيح نمي دم چون مي ترسم از بحث دور بشم

البته اینم بگم گاهی وقتها اون یه نفرهم ممکنه خودش خیلی کاستی داشته باشه ،و ما تو نگاه اول نفهمیم فقت خوبی هاش رو ببینیم هر چه جلوتر بریم تازه کم کم عیب اش رو میشه ..اونجایت که معلوم میشه ایا ارزش دوست داشتنو داشته یا نه ؟

دزيره

عضو جدید
اما يه چيزي به نظر من عشق كوره و باعث مي شه شما يه چيزهايي رو نبينيد
پس سعي كنيد طرف مقابلتون رو اول با شناخت دوست بداريد و بعد و به مرور زمان دوست داشتنتون رو به عشق تبديل كنيد
خيلي حرف زدم:confused:

دزيره

عضو جدید
البته اینم بگم گاهی وقتها اون یه نفرهم ممکنه خودش خیلی کاستی داشته باشه ،و ما تو نگاه اول نفهمیم فقت خوبی هاش رو ببینیم هر چه جلوتر بریم تازه کم کم عیب اش رو میشه ..اونجایت که معلوم میشه ایا ارزش دوست داشتنو داشته یا نه ؟
البته حق با شماست چون هرگز نمي شه خيلي سريع كسي رو شناخت ولي بايد گفت گاهي برخي كاستي ها و عيوب به دليل عدم حضور طرف مقابل در اون فرد هست كه با آمدن اون تو زندگيش برطرف مي شه

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما يه چيزي به نظر من عشق كوره و باعث مي شه شما يه چيزهايي رو نبينيد
پس سعي كنيد طرف مقابلتون رو اول با شناخت دوست بداريد و بعد و به مرور زمان دوست داشتنتون رو به عشق تبديل كنيد
خيلي حرف زدم:confused:

آره راست میگی
اینکه می گن عشق ادمو کور می کنه پس همینه ! من به این فکر نکرده بودم
نه دزیره خانم جرفاتون کاملا جالبه !

آیاتای

عضو جدید

منظورتون اینکه که بسیاری در پی گوهری می گردند که در خانه خویش دارند و از آن بی خبرند؟

بنظرم در مورد خداشناسی بشه به این نتیجه رسید...
به قول شاعر گرامی حافظ:gol:

سالها دل طلب جام جم از ما می کرد
آنچه خود داشت، زبیگانه تمنا می کرد
گوهری کز صدف کون و مکان بیرون بود
طلب از گمشدگان لب دریا می کرد

اما در مورد کسی که عاشقش هستیم این مورد صدق نمیکنه... نمیشه گفت که بخاطر کاستی های خودمون به معشوق رو می کنیم!

البته این نظر منه.

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورتون اینکه که بسیاری در پی گوهری می گردند که در خانه خویش دارند و از آن بی خبرند؟

بنظرم در مورد خداشناسی بشه به این نتیجه رسید...
به قول شاعر گرامی حافظ:gol:

سالها دل طلب جام جم از ما می کرد
آنچه خود داشت، زبیگانه تمنا می کرد
گوهری کز صدف کون و مکان بیرون بود
طلب از گمشدگان لب دریا می کرد

اما در مورد کسی که عاشقش هستیم این مورد صدق نمیکنه... نمیشه گفت که بخاطر کاستی های خودمون به معشوق رو می کنیم!

البته این نظر منه.

خوب منم گفتم تا حدودی درست گفتم .
حالامیشه بگی برا چی عاشق میشند لطفا؟

آخرین ویرایش:

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطلبتون جالب و قابل تامله ، در بعضی موارد صحبتتون رو قبول دارم . مثلا معمولا افراد جدی همنشین شوخ برای خودشون انتخاب می کنن! ولی یه موردی هست به نظرم باید یه سری اصول ( مثل فنداسیون :D ) مشترک باشه تا بشه این همنشینی پایدار بمونه ، نمی شه که همش نقطه مقابل هم باشن فکر می کنم حدودا 60 درصد اشتراک و در مقابل 40 در صد تناقض لازمه ;)

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطلبتون جالب و قابل تامله ، در بعضی موارد صحبتتون رو قبول دارم . مثلا معمولا افراد جدی همنشین شوخ برای خودشون انتخاب می کنن! ولی یه موردی هست به نظرم باید یه سری اصول ( مثل فنداسیون :D ) مشترک باشه تا بشه این همنشینی پایدار بمونه ، نمی شه که همش نقطه مقابل هم باشن فکر می کنم حدودا 60 درصد اشتراک و در مقابل 40 در صد تناقض لازمه ;)

ممنون از دید فنیت جالب بود !!
پس همیشه نقطه مشترک باعث دوستی ها نمیشه طبق درصدی که دادی ؟

دزيره

عضو جدید
بله اين موضوع درسته
به گفته احمد حلت اگر دو نفر زياد تو رفتارشون به هم شبيه باشن حوصله شان از هم سر ميره و خيلي جالبه يه تست 400 سواله ساختن كه تعيين مي كنه دو نفر تا چه ميزان مي تونن در كنار هم قرار بگيرن و باهم خوب باشن

دزيره

عضو جدید
چرا وقتي كسي متوجه مي شه يك نفر دوستش داره به نوعي خودش رو لوس مي كنه و از اين احساس طرف مقابل سو استفاده مي كنه؟
به نظر شما چه كساني بيشتر اين كار رو ميكنن دخترها يا پسرها؟

bme.masood

عضو جدید
چرا وقتي كسي متوجه مي شه يك نفر دوستش داره به نوعي خودش رو لوس مي كنه و از اين احساس طرف مقابل سو استفاده مي كنه؟
به نظر شما چه كساني بيشتر اين كار رو ميكنن دخترها يا پسرها؟
من فکر میکنم دخترا
هرچند من تجربه ندارم فقط حدس زدم

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از دید فنیت جالب بود !!
پس همیشه نقطه مشترک باعث دوستی ها نمیشه طبق درصدی که دادی ؟

به نظرم بستگی به نقاط مشترکش داره ! مثلا من خودم با کسی که عقاید مذهبی اش باهام جور نیست ممکنه دوست بشم ولی از اون دوستیایی که حسب نیاز شکل می گیره ! شاید توش یه مقداری صمیمیت هم باشه و اون تناقضات برام آزار دهنده است !!! و نمی ذاره علاقه ایجاد بشه .... ولی درباره دوستهای صمیمیم شاید تناقضاتی وجود داره ولی به خاطر اینکه جز اصولم نیست برام آزار دهنده نیست و قابل تحمله ;)