به نظر شما دل به دل راه داره؟؟؟

mamadj

عضو جدید
یه سوال همیشه ذهنمو مشغول کرده..............نمیدونم والا.....به نظر شما دل به دل راه داره؟
یعنی اگه کسی از یکی خوشش بیاد و عاشقش باشه:w40:...طرفش متوجه میشه؟!؟!؟!
....ممنون میشم کمک کنین به نتیجه برسیم:w10:
:gol::gol:

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال همیشه ذهنمو مشغول کرده..............نمیدونم والا.....به نظر شما دل به دل راه داره؟
به نظر من که نه...
نمیگم اصلا...ولی خیلی کم پیش میاد...

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم تو این زمینه تخصصی ندارم ولی یکی از دوستام که تو زمینه مدیتیشن کار کرده بود میگفت همچین چیزی هست و بین دونفر خطوط انرژی برقرار میشه و ... . شرمنده الان دقیقا یادم نیست چی میگفت.:redface:

h_moraki

عضو جدید

تجربه اي كه من دارم اينه: به هيچ وجه دل به دل راه نداره و من نمي دونم اين عبارت كاملا اشتباه رو كي ساخته! شايد قصدش اين بوده كه يه عده رو الكي اميدوار بكنه، اين جمله يه چيز تو مايه هاي فال هستش. به نظر و تجربه من!

mamadj

عضو جدید
من خودم تو این زمینه تخصصی ندارم ولی یکی از دوستام که تو زمینه مدیتیشن کار کرده بود میگفت همچین چیزی هست و بین دونفر خطوط انرژی برقرار میشه و ... . شرمنده الان دقیقا یادم نیست چی میگفت.:redface:
ایول ....مرسی....منم قبلا چنین انرژی دریافت کردم:surprised:

mamadj

عضو جدید

تجربه اي كه من دارم اينه: به هيچ وجه دل به دل راه نداره و من نمي دونم اين عبارت كاملا اشتباه رو كي ساخته! شايد قصدش اين بوده كه يه عده رو الكي اميدوار بكنه، اين جمله يه چيز تو مايه هاي فال هستش. به نظر و تجربه من!
مگه تجربه داری؟؟؟؟؟ تا حالا حس نکردی ... یکی نسبت به خودت احساس داشته باشه؟:confused:

mehrshad53

اخراجی موقت
اصلا و ابدا!
من عاشق میریام فارس(خواننده عرب) هستم و اون اصلا نمیدونه من وجود دارم!!!!!!
:smile:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز

چه جالب!

این موضو هم همیشه واسه من سوال بوده!!!
حالا واقعا داستانش چیه؟ :surprised:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
داستان خاصی نیست..........میخوام بدونم به نظر تو چنین انرژی های وجود داره.....
آخه واسه یکی از دوستام اتفاق افتاده:heart:

یه بارم واسه من یه چیزی مشابه این اتفاق افتادش که یه شب هولو هوشه ساعت 1 بدجوری به یکی که مدت طولانی از جداییمون گذشته بود فک میکردم (در حالی که مطمئن بودم اون خوابیده) بعدش بدجوری دلم میخواست یه اس ام اسی چیزی بهم بده که دقیقا همین اتفاق افتاد و همون چیزایی که دلم میخواست بشنومو بهم گفت!!

حالا اگه بی ربط بود به بزرگی خودتون ببخشید!!

mamadj

عضو جدید
یه بارم واسه من یه چیزی مشابه این اتفاق افتادش که یه شب هولو هوشه ساعت 1 بدجوری به یکی که مدت طولانی از جداییمون گذشته بود فک میکردم (در حالی که مطمئن بودم اون خوابیده) بعدش بدجوری دلم میخواست یه اس ام اسی چیزی بهم بده که دقیقا همین اتفاق افتاد و همون چیزایی که دلم میخواست بشنومو بهم گفت!!

حالا اگه بی ربط بود به بزرگی خودتون ببخشید!!

نه خیلی هم خوب بود با ربطم بود...ممنون..............پس به چنین چیزی اعتقاد داری.....:gol:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خیلی هم خوب بود با ربطم بود...ممنون..............پس به چنین چیزی اعتقاد داری.....:gol:

البته همش یه چند باری فقط از این اتفاقا افتاده که من اونو نتیجه قدرت جاذبه میدونم نه دل به دل را داشتن!!! :cool:

h_moraki

عضو جدید
مگه تجربه داری؟؟؟؟؟ تا حالا حس نکردی ... یکی نسبت به خودت احساس داشته باشه؟:confused:
آره تجربه دارم! از يكي از دختراي كلاسمون خوشم ميومد به اين اميد كه دل به دل راه داره و واقعا هم احساس مي كردم اونم از من خوشش مياد رفتم جلو مي دوني نتيجه چي شد؟! از من متنفر بود! حالا جالب اينه كه هيچ احساسي بهش نداشتم از من خوشش ميومد و وقتي اينو ديد عقب كشيد! بعدها از يكي از دوستاش فهميدم!

mamadj

عضو جدید
آره تجربه دارم! از يكي از دختراي كلاسمون خوشم ميومد به اين اميد كه دل به دل راه داره و واقعا هم احساس مي كردم اونم از من خوشش مياد رفتم جلو مي دوني نتيجه چي شد؟! از من متنفر بود! حالا جالب اينه كه هيچ احساسي بهش نداشتم از من خوشش ميومد و وقتي اينو ديد عقب كشيد! بعدها از يكي از دوستاش فهميدم!
مرسی...ممنون:gol:

yahell

عضو جدید
اگه عشق واقعی باشه......بله دل به دل راه داره.........ولی یادت باشه فقط در مورد عشغ واقعی:heart::heart:

solar flare

مدیر بازنشسته
هر فکری در مغز دارای طول موج خاصیه که در برخی افراد قدرت دریافت امواج مغز اطرافیانشون زیاده و در مورد افرادی که به اونا بیشتر فکر میکنن این مساله بیشتر قدرت پیدا میکنه
و در بیشتر موارد این ارتباط دو طرفه هست
در اصطلاح روانشناسی به این ارتباط تله پاتی گفته میشه
که در افرادی که این قدرت رو تقویت کردن حتی میتونن بدون داشتن هیچ ارتباطی با هم صحبت کنن
که البته این کار نیروی زیادی رو صرف خودش میکنه

mamadj

عضو جدید
هر فکری در مغز دارای طول موج خاصیه که در برخی افراد قدرت دریافت امواج مغز اطرافیانشون زیاده و در مورد افرادی که به اونا بیشتر فکر میکنن این مساله بیشتر قدرت پیدا میکنه
و در بیشتر موارد این ارتباط دو طرفه هست
در اصطلاح روانشناسی به این ارتباط تله پاتی گفته میشه
که در افرادی که این قدرت رو تقویت کردن حتی میتونن بدون داشتن هیچ ارتباطی با هم صحبت کنن
که البته این کار نیروی زیادی رو صرف خودش میکنه
پس چنین نیروهایی هست...........مرسی....فقط یه چیزی واقعا میشه تقویتشون کرد؟:confused:
چطوری؟

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادما به طور غير كلامي يا نگاهي هم مي تونند رو هم تاثير گذار يا تاثير پذير باشن ...

من واقعا به انتشار امواج مثبت از سوي بعضيها و برعكس اعتقاد دارم شديد .