دور دوم نظر سنجي گل پسر باشگاه!(فيناليست ها)

دور دوم نظر سنجي گل پسر باشگاه!(فيناليست ها)

• مجموع رای دهندگان
    377
  • نظرسنجی بسته .

tajrobenik

عضو جدید
شولو لو لو ................ مبارک مبارک ......................... دست دست دست .......... مبارک مبارک.............

خوب حالا گل دختر فروم کیه؟ ..........

شاید ما هم کاندید شدیم خو!

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
شولو لو لو ................ مبارک مبارک ......................... دست دست دست .......... مبارک مبارک.............

خوب حالا گل دختر فروم کیه؟ ..........

شاید ما هم کاندید شدیم خو!
شما هنوز زوده ته... :lol:
باش ته صف تا نوبتت شه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز

bilesan singer

عضو جدید
مثله اینکه بازم دیر متوجه شدم:cry: اشکال نداره ایشالا تو مسابقه بهترین خواننده باشگاه جبران می کنید:redface:ممنون(از طرف بهترین خواننده باشگاه):heart:

tajrobenik

عضو جدید
همون لیست سال بعد کجاست خوب!!؟

! زنبیل رو با پست می فرستم ( یکم آدرس رو اشتباهی می دم یه سال طول بکشه .... تا به موقع برسه !

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب ....................... می خوای ببینیش؟!!!!

آره پسرم!
ای بابا زودتر می گفتی خب. ;)
بیا عزیزم بیا سرصف وایسا.:whistle: بگو بینم کدوم یکی ازین دخترا میخوای برات بگیرم؟:smoke: لب تر کنی فردا شب همین موقع دستت تو دستشه. زن معمار خوبه؟؟ کدوم؟؟
:w01:

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز

tajrobenik

عضو جدید
ای بابا زودتر می گفتی خب. ;)
بیا عزیزم بیا سرصف وایسا.:whistle: بگو بینم کدوم یکی ازین دخترا میخوای برات بگیرم؟:smoke: لب تر کنی فردا شب همین موقع دستت تو دستشه. زن معمار خوبه؟؟ کدوم؟؟
:w01:

خوب اول وایستا ما بریم سره صف ..... بعد کاندید که شدیم ..........

نفر اول که شدیم .....

همون گل دختر دختر ها ببینیم کیه تا بعد بین گزینه گزینش کنیم و طبق اولویت انتخاب کنیم

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اول وایستا ما بریم سره صف ..... بعد کاندید که شدیم ..........

نفر اول که شدیم .....

همون گل دختر دختر ها ببینیم کیه تا بعد بین گزینه گزینش کنیم و طبق اولویت انتخاب کنیم

ای بابا تو هنوز شک داری گل دختر باشگاه کیه؟
یه چی بگم بین خودمون بمونه ها،این نظر سنجی گل دخترا سوری هستش.من گل دخترم تو با بقیه اش کار نداشته باش.ببین چقده نازم:redface:

tajrobenik

عضو جدید
ای بابا تو هنوز شک داری گل دختر باشگاه کیه؟
یه چی بگم بین خودمون بمونه ها،این نظر سنجی گل دخترا سوری هستش.من گل دخترم تو با بقیه اش کار نداشته باش.ببین چقده نازم:redface:

خیلی خوب .....................

پس باید بیای این جا یکم به فکر من که خواستگارتم باشی که بشم گل پسر باشگاه تا ایشالاه در آینده به ازدباجیم!