زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
غضنفر دستشو زده بوده زیر چونه یه دختره رد میشه میگه چه ژست قشنگی گرفتی. جو میگیرش تا خونه همونجوری میره
به غضنفر میگن شنیدی چراغعلی اچ ای وی گرفته؟ میگه نه بابا راست میگی اون که ماکسیما داشت
:D:D:gol::gol:
غضنفر میره خواستگاری میگن دخترمون میخواد درس بخونه میگه پس من میرم نیم ساعت دیگه میام
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:آخریه خیلی باحال بود مرسی

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
حوصله تایپیدن نداشتم

ادامشم اینه.....
در ادامه خانمه به شوهرش میگه: ائوا ناصررر!تو که کشتیش دو
حساب نکرده بودم باید جهانی فکر کنم و مخصوص فرستاده بودم سه

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
زنه از شوهرش مي پرسه از چيه من بيشتر خوشت مياد ؟ از صورت زيبا و يا هيکل متناسبم؟ مرده يه نگاهي به سر تا پاي زنش ميندازه و ميگه از اعتماد به نفست:surprised:

* به يارو ميگن نظرت در مورد زندگي چيه ؟ ميگه : مربع زندگي سه ضلع داره : ايمان و تقوا:confused:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
شب عيد فطر يه عدّه بيرون خوابيده بودن ازشون مي پرسن چرا بيرون خوابيدين ميگن واسه اين كه پول فطرمون بيفته گردن شهرداري

* از ملّا پرسيدن چند سال داري ؟

ملّا گفت : چهل سال . دوباره سؤال كردند تو بزرگ تر هستي يا برادرت ؟ ملّا گفت : پارسال برادرم يكسال از من بزرگ تر بود ، امّا امسال هم سن شديم .

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
اینو تو تالار عکس دیدم نوشته بود وقتی خانما در جوونی سیب باشن(عکس سیب خوشگل)
........................در پیری این شکلی میشن(این عکس بالایی رو گذاشته بود:razz::razz::razz:)

اره خیلی خالیه جای نفیسه زهرا سارا و.........یه بنده خدا :redface::redface::redface:
:cry::cry::cry:

بنده خدا ........حميد تكرو

بيا اينم يه گربه لاي پاكت

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام ديانوش خوش اومدي

* نگاه منطقي غضنفر به زندگي : تا حالا فکر کردي اگه توماس اديسون نبود .. مجبور بوديم تو تاريکي تلويزيون نگاه کنيم
:confused:

غضنفر رفت تعليم رانندگي، ازش پرسيدن چطور بود؟ گفت خوب بود ولي مربي خيلي مذهبي بود، هر طرف ميپيچيدم ميگفت: يا ابوالفضل:surprised:

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
  • Like
واکنش ها: fgni

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
* نگاه منطقي غضنفر به زندگي : تا حالا فکر کردي اگه توماس اديسون نبود .. مجبور بوديم تو تاريکي تلويزيون نگاه کنيم:confused:

غضنفر رفت تعليم رانندگي، ازش پرسيدن چطور بود؟ گفت خوب بود ولي مربي خيلي مذهبي بود، هر طرف ميپيچيدم ميگفت: يا ابوالفضل:surprised:
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
مرسیییییییییی خیلی باحال بود

• Like
واکنش ها: fgni

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
اینم باحاله بازم تو شکار لحظه ها دیدم توسط پیرجو:

وقتی اشکان به عشقش بگه دوست دارم و ابجیش هم بیاد طرفداریش رو بکنه.... دیگه مبارکه ها

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/wol_error.gifبرای كوچك كردن عكس اينجا را كليك كنيد.

اين همون مثلس عشقولانه هست شبنم جان

به نظر شما گربه چي خورده اينطوري شده

اين بدبختو ببينين لابد خوراكه اقا گربه همين بوده نه ؟

roze888

عضو جدید
مرسیییییییییییییی می بخشید من باید برم ,میگم معمولا دوستان کی تو تالار هستید که وقتمو تنظیم کنم و این جوری شرمنده نشم :smile:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز

غضنفر آهنگ خالی گوش می کرده میزنه زیر گریه میگن چرا گریه می کنی؟ با بغض میگه آخه خوانندش لاله! ..

غضنفر میره بالای پل عابر پیاده داد می زنه حالا من خر،من نفهم، آخه شما این رودخانه می بینید که اومدین روش پل زدین

.

بالا