کمک (ارتعاشات ستو)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا هر کی لینک داره واسه ارتعاشات ستو بذاره ما هم استفاده کنیم هفته بعد امتحان دارم هیچی از ارتعاشات بلد نیستم کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused:

mfmechanics

کاربر بیش فعال
لطفا هر کی لینک داره واسه ارتعاشات ستو بذاره ما هم استفاده کنیم هفته بعد امتحان دارم هیچی از ارتعاشات بلد نیستم کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused:

سلام. لینک دانلود " ارتعاشات ستو " :
http://www.4shared.com/file/171325814/b4c3c3e2/Seto_William_-_Vibraciones_Mec.html?s=1

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست درد نکنه آدرسشو گذاشتی ولی کتاب فارسیشو نداری من شنبه امتحان دارم کی حوصله کتاب انگلیسی خوندنو دارههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوصد درود!!!!!
دست درد نکنه به قول مولوی:عاقبت جوینده یابنده بود / چونکه در کوشش شتابنده بود
اینو واسه این گفتم چون بعد ظهر کل اینترنتو گشتم بالاخره پیداش کردم ولی بازم دست درد نکنه در ضمن دانشگاه گیلان میخونم اونم جامداتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت;)
تو هم موفق باشی.

cardesign

عضو جدید
دوصد درود!!!!!
اینو واسه این گفتم چون بعد ظهر کل اینترنتو گشتم بالاخره پیداش کردم ولی بازم دست درد نکنه در ضمن دانشگاه گیلان میخونم اونم جامداتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت;)
تو هم موفق باشی.

البنه تو یه وبلاگ هست که اسمش یادم نیست.
پس کارشناسی هستی؟!
تو کارشناسی مگه تامسون درس نمیدن؟

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه از رائو درس میدن البته تامسونم خوندم ولی هیچ کدومشون کتاب قوی ای نبودند تا اینکه ستو بهم پیشنهاد شد .یه ذره اش رو خونم کتاب خوبیه یه چیزی واسه چی سوال کردی لیسانسم؟؟؟؟؟مگه چیزیه؟؟؟؟لحنت یه جوری بود!:surprised:

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک

cardesign

عضو جدید
نه از رائو درس میدن البته تامسونم خوندم ولی هیچ کدومشون کتاب قوی ای نبودند تا اینکه ستو بهم پیشنهاد شد .یه ذره اش رو خونم کتاب خوبیه یه چیزی واسه چی سوال کردی لیسانسم؟؟؟؟؟مگه چیزیه؟؟؟؟لحنت یه جوری بود!:surprised:

نه بابا.جسارت نمیکنم.آخه به ما تو لیسانس جون فقط تامسون گفتن.بعدش الان دارن بهمون ستو هم میگن ,فکر کردم شاید شما هم ارشدی که ستو معرفی کردن.
ما هم یه زمانی کارشناسی بودیم.
به امید دکترا

rattling_boy

عضو جدید
سلام

من کتاب
Theory of Vibration with Applications (5th Edition)

رو نیاز دارم. اگه کسی از دوستان داره لینکش رو برام قرار بده ممنون میشم

[FONT=&quot][/FONT]

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
جسارت چیه منم شوخی کردم
راستی شما کجا میخونین؟
من واسه ارشد و دکترا نقشه زیاد دارم البته فعلا به استان خودم وفا دارم تصمیم دارم تا اذیتم نکردن همین جا بمونم یه دلیل دیگمم اینه که اینجا جامداتش قویه(4تا استاد داره 3 تا دانشیار)نظرت چیه (البته وضع درسیم خوبا مطمئنم رتبه خوبی تو ارشد میارم انشاء الله):)

cardesign

عضو جدید
من تاکستان میخونم.استانمون نداشت اومدم نزدیکترین جایی که داشت.اینجا جهار تا پروفسور و همینقدر هم دانشیار و بقیه استادیارن.استاد های خفنی داره اینجا.
شما نگفتین کجایین؟از الان واسه دکترا زوده برنامه چیدن.حالا ارشد اومدین متوجه میشین.

rattling_boy

عضو جدید
من تاکستان میخونم.استانمون نداشت اومدم نزدیکترین جایی که داشت.اینجا جهار تا پروفسور و همینقدر هم دانشیار و بقیه استادیارن.استاد های خفنی داره اینجا.
شما نگفتین کجایین؟از الان واسه دکترا زوده برنامه چیدن.حالا ارشد اومدین متوجه میشین.

دانشگاه تاکستان و البته دانشگاه واحد باراجین قزوین هر دوتاشون تو زمینه ی جامدات جزو برترین های کشور هستن. مخصوصا تاکستان

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

گفتم که من دانشگاه گیلان میخونم اونم جامداتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
البته خیلی از استا دای ما میان تاکستان درس میدن مثل :زارع پور،جمالی،جواهر ده،میری پور، باقری و .....
کلا استا دای دانشگاه گیلان زیادن اونجا ، بوی پول به مشامشون رسیده که از کوچک ترین فرصتم نمیگذرن در ضمن من لاهیجانیم درسته به گیلان وفا دارم ولی ............
نکته اخرم اینکه چون من شاگرد اول بچه های جامداتم و به دلیلی که جامدات اینجا قویه از الان واسه دکترا نقشه کشیدم

آخرین ویرایش:

cardesign

عضو جدید
گفتم که من دانشگاه گیلان میخونم اونم جامداتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
البته خیلی از استا دای ما میان تاکستان درس میدن مثل :زارع پور،جمالی،جواهر ده،میری پور، باقری و .....
کلا استا دای دانشگاه گیلان زیادن اونجا ، بوی پول به مشامشون رسیده که از کوچک ترین فرصتم نمیگذرن در ضمن من لاهیجانیم درسته به گیلان وفا دارم ولی از رشت و رشتی جماعت بیذارم (بین خودمون بمونه)
نکته اخرم اینکه چون من شاگرد اول بچه های جامداتم و به دلیلی که جامدات اینجا قویه از الان واسه دکترا نقشه کشیدم

اولا بگم که زیاد تند نرین.هر حرفی رو آدم هر جا نمیزنه.من خودم رشت هستم و هیج جای دنیا رو هم به این جا و مردمش ترجیح نمیدم.
ناسلامتی گیلانی هستی!
اینو گفتم که بدونی حساسیت زیادی رو این منطقه دارم.
در مورد تاکستان, آره استادای شما اینجا هستن.
منم با یکیشون پایان نامه رو برداشتم (پروفسور نریمان زاده)و دوستام با دکتر باقری هم برداشتن.علی جمالی هم که تازه دکترا گرفته احتمالا میشه استاد مشاورم و یا امیر حاجیلو

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا بگم که زیاد تند نرین.هر حرفی رو آدم هر جا نمیزنه.من خودم رشت هستم و هیج جای دنیا رو هم به این جا و مردمش ترجیح نمیدم.
ناسلامتی گیلانی هستی!
اینو گفتم که بدونی حساسیت زیادی رو این منطقه دارم.
در مورد تاکستان, آره استادای شما اینجا هستن.
منم با یکیشون پایان نامه رو برداشتم (پروفسور نریمان زاده)و دوستام با دکتر باقری هم برداشتن.علی جمالی هم که تازه دکترا گرفته احتمالا میشه استاد مشاورم و یا امیر حاجیلو

شما هم رشتی(ساکنی یا گیلانی) هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:que:
با نریمان پایان نامه داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::eek:
جمالی:gol: استاد مشاورته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جمالی:gol: خدای درس دادن تو مکانیکه من دینامیک رو ازش گرفتم 13(البته سومین نمره کلاس بودم)ولی به این سیزدم افتخار میکنم این ترمم باهاش کنترل دارم
عاشق اون رفتار سنگینشم:heart:
پس اگه اینطوریه دانشگاه گیلانم اومدی دیگه؟اها راستی تا یادم نرفته دست این آقای ستو درد نکنه خدا 100در آخرت عوضشو بده امروز امتحان ارتعاشات داشتم به احتمال زیاد کامل میشم،رائو درسش کاملا چرت و پرته
نکته اخرم اینکه به خاطر شما من متن قبلیمو editکردم ولی عقیدم هیچوت عوض یا حتی editم نمیشه!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

cardesign

عضو جدید
شما هم رشتی(ساکنی یا گیلانی) هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:que:
با نریمان پایان نامه داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::eek:
جمالی:gol: استاد مشاورته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جمالی:gol: خدای درس دادن تو مکانیکه من دینامیک رو ازش گرفتم 13(البته سومین نمره کلاس بودم)ولی به این سیزدم افتخار میکنم این ترمم باهاش کنترل دارم
عاشق اون رفتار سنگینشم:heart:
پس اگه اینطوریه دانشگاه گیلانم اومدی دیگه؟اها راستی تا یادم نرفته دست این آقای ستو درد نکنه خدا 100در آخرت عوضشو بده امروز امتحان ارتعاشات داشتم به احتمال زیاد کامل میشم،رائو درسش کاملا چرت و پرته
نکته اخرم اینکه به خاطر شما من متن قبلیمو editکردم ولی عقیدم هیچوت عوض یا حتی editم نمیشه!!!!!!!!!!

فقط ساکن هم نیستم.رشتی هم هستم.
با نریمان که برداشتم ولی هنوز استاد مشاور انتخاب نشده.بین جمالی و حاجیلو یکیشون هست.
امروز اتفاقا کارشناسی های تاکستان امتحان دینامیم جمالی داشتن.
دانشگاه گیلان اومدم ولی به مکانیکش سر نزدم.از بعد نوروز واسه پایان نامه باید بیام.
در مورد تعصب هم متاسفانه با شیر درون شدو و با جان بدر رود!

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط ساکن هم نیستم.رشتی هم هستم.
با نریمان که برداشتم ولی هنوز استاد مشاور انتخاب نشده.بین جمالی و حاجیلو یکیشون هست.
امروز اتفاقا کارشناسی های تاکستان امتحان دینامیم جمالی داشتن.
دانشگاه گیلان اومدم ولی به مکانیکش سر نزدم.از بعد نوروز واسه پایان نامه باید بیام.
در مورد تعصب هم متاسفانه با شیر درون شدو و با جان بدر رود!

اومدی دانشگاه گیلان حتما بگو ببینمتون
من سر کلاس کنترل حاجیلو هم نشستم ولی خداییش جمالی یه چیز دیگه هست دکتر رضا پور رو میشناسی؟ اونم تاکیتان درس میده ، دکتراشو داره از دانشگاه گیلان میگیره !
اگه رشتی هستی پس شاید حامد رجبی رو بشناسی ارشد گیلان میخونه هم ورودی شماست ، باباشم معلم شیمیه
راستی جمالی اونجا هم مثل اینجا پوست میکنه یا نه؟(ترم ما سوالی داده بود که حل تمرینش که ارشدم بود نتونست حل کنه)

H.P.T

عضو جدید
دوصد درود!!!!!
تو هم موفق باشی.
سلام آقا یعنی شما لینک کتاب فارسیشو گیر آوردی؟:eek:
بابا دمت گرم اگه داری بذار ما هم استفاده کنیم.

ghaghalax

عضو جدید
agha che loveE miterekonid shoma:d manam mikham takestan bezanam arshadamo emsal:D tarife ostadasho ziad shenidam!albate felan ke chizi nakhondamo dargire vahed pass kardanam!age nashe ke sale dige ishala;)alan qazvin daneshgah beynol melalam!dige he3 sarasari nadaram haghighatesh ba in ostadaye nokhbamon:confused:

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو که حس سراسری نداری تاکستانم نروووو:cool:
چون تمام استادای معروف وقوی اونجا مال دانشگاه گیلانن اون استادایی که من تو دانشگاه گیلان میبینم تو دانشگاه تاکستانم باید پوست بکنن تا روزشون شب بشه:D
کلا استادای ما 1ذره از مخ معیوبن یعنی دست خودشونم نیستا پوستشونو کندن اینام پوست دانشجوها رو میکنن واین فرآیند تا ابد دهر ادامه داره!!!!!!!!!!;)

cardesign

عضو جدید
واقعا خفن هستن.حالا استادای دانشگاه گیلانش خیلی خوبن.این استادای همدانیش ما رو کشتن.به طرز فجیعی اذیت میکنن.مدیر گروهمون و حداقل 4 نفر دیگه از بوعلی میان.مدیر گروه که وضعش معلومه!
رییس دانشکده مکانیک بوعلی هم اینجاست و این ترم باهاش درس دارم و 3 روز دیگه هم باهاش امتحان دارم!