یه سوال هوش در مورد اجل!

monir arch

عضو جدید
به یاد مرحوم مغفور مهرشاد کبیر این تاپیک و آوردم بالا تا این شب جمعه ای به یاد اون مرحوم دور هم بشینیم و غیبت کنیم :w02::w02:مهرشاد جان جات خالی روحت فضول:surprised:
من نمیدونم مهرشاد کبیر کیه.میشه توضیح بدین؟:surprised:

s_aa

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
خب واضحه که اون تریلیه با راننده اش همون تریلیه است که تو خط اول گفتین بالاخره تصادف کرد و یک نفر دیگه رو کشت .........................پیامش اینه که این کارها اخر و عاقبت نداره و حق ادم هایی که خوب رانندگی میکنن ضایع میشه خوب رانندگی کنیم همیشه رانندگی کنیم !!!!!!

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب واضحه که اون تریلیه با راننده اش همون تریلیه است که تو خط اول گفتین بالاخره تصادف کرد و یک نفر دیگه رو کشت .........................پیامش اینه که این کارها اخر و عاقبت نداره و حق ادم هایی که خوب رانندگی میکنن ضایع میشه خوب رانندگی کنیم همیشه رانندگی کنیم !!!!!!

:surprised::surprised::surprised::surprised::w07:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به یاد مرحوم مغفور مهرشاد کبیر این تاپیک و آوردم بالا تا این شب جمعه ای به یاد اون مرحوم دور هم بشینیم و غیبت کنیم :w02::w02:مهرشاد جان جات خالی روحت فضول:surprised:

دست درست شقایق خانوم من نیز یادی بکردم از این فقید عالم انشالله خدا روحشان را با ادمین ها محشور نماید آمین

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ممنون عزیزم قدم رنجه کردید حتما الان روحش اینجاس:crying2::crying2:

خواهش می کنم عزیز وظیفه بود به یقین مطمئن باشید که روحشان با ماست :دی در روایات آمده که هرگاه نامی از اخراجی به خصوص در زمان اسپم آن هم در پنجشنبه شب برده شود روح نیز آگاهی یابد از این ذکر منبع ( روایات الباقیه از محضر استاد مهرشاد )

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش می کنم عزیز وظیفه بود به یقین مطمئن باشید که روحشان با ماست :دی در روایات آمده که هرگاه نامی از اخراجی به خصوص در زمان اسپم آن هم در پنجشنبه شب برده شود روح نیز آگاهی یابد از این ذکر منبع ( روایات الباقیه از محضر استاد مهرشاد )

:w15::w15::w15::w15:

waffen

اخراجی موقت
من و بگو فکر کردم حالا قضیه چقدر پیچیده هست. این بود جوابش ؟
حالا حداقل فرمول آماریش یکم پیچیده و عمیق هم نبود که بگیم پایه ی علمی محکمی داره. شما فقط چندتا عدد گفته بودی.
شما تازه دارید به این نتیجه میرسید که ازرائیل و این جور چیزا دری وری محض هست ؟
لازم نیست شما حتما "جامعه رو از بالا به شکل یک جامعه ی آماری نگاه کنید" تا به این نتیجه برسید. کسانی که به علم معتقد هستند و به مسائل به شکل علمی نگاه میکنند براشون سخت هست که به مسائل فرا طبیعی اعتقاد داشته باشند.