بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

H.SHafiee

عضو جدید
کاربر ممتاز
شروع آموزش ماکت(بنای قدیمی)

شروع آموزش ماکت(بنای قدیمی)

بچه لطف کنید برای شروع 1بسته گل اتریشی 1kgو1دونه اتل انگشتی که از آلومنیم ساخته شده بگیری .روش یه ابر چسبوندن ابررو بکنید و فلز رو بشورید تاهیچ ابری روی فلز نمونه چون میخوایم با اون ...........................هر کی خرید خبرم کنه. رنگ گل رسی بخریدبایه جوهر زرد پنتل.

mona_enggirl

عضو جدید
عکس از کلاژ بزارید برام به اضافه یه شیت بندی و شیت های بچه های معماری در هر زمینه ای

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بچه لطف کنید برای شروع 1بسته گل اتریشی 1kgو1دونه اتل انگشتی که از آلومنیم ساخته شده بگیری .روش یه ابر چسبوندن ابررو بکنید و فلز رو بشورید تاهیچ ابری روی فلز نمونه چون میخوایم با اون ...........................هر کی خرید خبرم کنه. رنگ گل رسی بخریدبایه جوهر زرد پنتل.

دوست خوبم ، فکر نمی کنم روش خوبی رو برای شروع تاپیکت انتخاب کرده باشی .
خوشحال میشیم اگر بگی قراره چی بسازی و یک نمونه کار از آخر کار نشون بدی تا انگیزه برای ساختنش بالا بره .
اینطوری و بدون اطلاع و بی مقدمه فکر نمی کنم کسی باهاتون همراه بشه . منتظریم با یه برنامه خوب شروع کنی تا همه از تاپیک خوبت استفاده کنیم .
موفق باشی

Archi_Nick

عضو جدید

irandegani

عضو جدید
salam man terme yekam ostad vase kare payan term darse bayane memari azamun khaste ke chand ta eleman vasash tarahi konim,man chekar konam?

niloufary

کاربر فعال
سلام
دوست جان، هرچی گشتم نتونستم عکسی ازش پیدا کنم. یه زحمت بکش یه عکس از مقبره بذار تا با همفکری هم یه راه حل براش پیدا کنیم;)
ولی اگه منحنی هات زیادن، دوستان می گفتن که فوم (ضخامت کم) رو با سشوار راحت میشه حالت داد، راستش من خودم تجربه نکردم
سلام
به اون یکی دوست جان منم که معبد لوتوس رو میخواد بسازه هم کمک کنید اگه میشه
من نمیدونم باید چطوری کمکش کنم
اخه ما هنوز با پلان کار کردن رو خیلی بلد نیستیم
ممنون میشم ازتون

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam man terme yekam ostad vase kare payan term darse bayane memari azamun khaste ke chand ta eleman vasash tarahi konim,man chekar konam?

انقد بدم میاد از این استادایی که حرف مفت میزنن! آخه استاد عاقل آخر ترم به دانشجوی ترم یک میگه المان طراحی کن؟ اونم نه یکی چند تا!!!!:eek: تازه سر فصل بیان معماری راندوئه نه طراحی!

پیشنهاد می کنم از همون استادت بپرس، اگه کمکت کرد که هیچی اگه نه از سال بالایی هات کمک بگیر اگه اونا هم کمکت نکردن کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم طایفه رو بردار و از روش کپی کن...به همین سادگی

ارشیتکت86

عضو جدید
انقد بدم میاد از این استادایی که حرف مفت میزنن! آخه استاد عاقل آخر ترم به دانشجوی ترم یک میگه المان طراحی کن؟ اونم نه یکی چند تا!!!!:eek: تازه سر فصل بیان معماری راندوئه نه طراحی!

پیشنهاد می کنم از همون استادت بپرس، اگه کمکت کرد که هیچی اگه نه از سال بالایی هات کمک بگیر اگه اونا هم کمکت نکردن کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم طایفه رو بردار و از روش کپی کن...به همین سادگی

چقدر تو بچه بد آموزی داری این چه مدل راهنمایی به یه ترم پایینیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mina.sh

عضو جدید
salam doste aziz lotfan adrese E.maileto bede ta barat ye eleman beferestam.chand ta ax az makete khodame shayad be dardet bokhore.

mina.sh

عضو جدید
salam doste aziz lotfan adrese E.maileto bede ta barat ye eleman beferestam.chand ta ax az makete khodame shayad be dardet bokhore

tur

عضو جدید
سلام
ميشه يه راهنمايي درباره ساخت بل باركوتا اسبانيا بهم بديد؟
ممنون ميشم​

Elnaz11

عضو جدید
سلام
من دارم یه ماکت ساختمان 4 طبقه میسازم.با چوب بالسا .نمی خوام فضای سبز باغچه ام سبز باشه.میشه پیشنهاد بدین که فضای باغچه رو با چی کار کنم؟

niloufary

کاربر فعال
با سیم رشته ای مسی می تونی خیلی قشنگ درستش کنی;)
سلام دوست من
ساختم بالاخره آرامگاه رو خیلی تمیز شد این عین جمله ی استاد و بچه ها بود
منم مثله شما عاشق چوب بالسا و اره مویی هستم
از راهنماییتون ممنونم
فقط بلد نیستم چطوری عکس کارمو بذارم

ارشیتکت86

عضو جدید
سلام
منظورتون از اینکه سبز نباشه یعنی چی؟
ببین من واسه کاره فضای سبزم اسفنج رو با رنده ی ریز پودر کردم و از صافی رد کردم
بعد روی سطحی که میخواستم فضای سبز ایجاد بشه چسب ریختم و اون پودرها رو پاشیدم روی چسبها .
کاره تمیزی از آب در اومد و بعدش با مفتول درخت درست کردم یعنی به مفتول فرم شاخه دادم و رنگ قهوه ای زدم بهش و گذاشتم خشک شد و بعد روی شاخه چسب ریختم و دوباره با اسفنج حالت برگ دادم اول اسفنج رو رنگ کردم به رنگهای نارجی و قرمز و سبز که حالت درخت پاییزی بشه بعد دوباره رنده ی ریز کردم و شاخه ها رو توی این اسفنج ها گذاشتم
خیلی خوشگل شد
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم

چیزی که میگید خیلی جالبه ممکنه عکسشو بگذارید

Elnaz11

عضو جدید
سلام
منظورتون از اینکه سبز نباشه یعنی چی؟
ببین من واسه کاره فضای سبزم اسفنج رو با رنده ی ریز پودر کردم و از صافی رد کردم
بعد روی سطحی که میخواستم فضای سبز ایجاد بشه چسب ریختم و اون پودرها رو پاشیدم روی چسبها .
کاره تمیزی از آب در اومد و بعدش با مفتول درخت درست کردم یعنی به مفتول فرم شاخه دادم و رنگ قهوه ای زدم بهش و گذاشتم خشک شد و بعد روی شاخه چسب ریختم و دوباره با اسفنج حالت برگ دادم اول اسفنج رو رنگ کردم به رنگهای نارجی و قرمز و سبز که حالت درخت پاییزی بشه بعد دوباره رنده ی ریز کردم و شاخه ها رو توی این اسفنج ها گذاشتم
خیلی خوشگل شد
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم
مرسی از راهنماییت فقط میشه عکس کارتم بذاری؟
ممنون میشم

وضعیت
موضوع بسته شده است.