در زیبایی یک آدم اولین ملاک چیه ؟

mehrshad53

اخراجی موقت
مهرشاد من خیلی شکل اینم یعنی منو خیلی دوس داری ؟؟؟ همزادمو پیدا کردم.

اگه مث این باشی که شدیدا میخوامت!!!!
البته مریم فارس صداش هم فوق العاده است و توی 16 سالگی توی مسابقه خوانندگی لبنان اول شده......
آهنگاش هم بی نقصن،آلبوم آخرش را پیدا کن و گوش بده;)
حالا اینجوری واقعا؟:redface:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
میگم اینایی که عکسشونو گذاشتین اگه ادم بودن که شماها عکسشونو نداشتین :دی
حالا دور از زیبایی باطن ... به نظر من که رنگ پوست و تعادل چهره و آرایش طبیعی و موزون خیلی مهمه .
مثالا اگه تازگیا نگا کرده باشین همه ابروها رو از حالت طبیعی خارج میکنن میدن بالا .. ماشالا همه هم که برنزه میکنن ... من نمیدونم کی به اینا گفته برنزه قشنگه .... یا اگه ابروهات عین این آدمای جن زده باشه خوب میشی !!!
خدا همه ی اعتقادات مد گرا و الکی و بی مزه و مسخره رو شفا بده

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم اینایی که عکسشونو گذاشتین اگه ادم بودن که شماها عکسشونو نداشتین :دی
حالا دور از زیبایی باطن ... به نظر من که رنگ پوست و تعادل چهره و آرایش طبیعی و موزون خیلی مهمه .
مثالا اگه تازگیا نگا کرده باشین همه ابروها رو از حالت طبیعی خارج میکنن میدن بالا .. ماشالا همه هم که برنزه میکنن ... من نمیدونم کی به اینا گفته برنزه قشنگه .... یا اگه ابروهات عین این آدمای جن زده باشه خوب میشی !!!
خدا همه ی اعتقادات مد گرا و الکی و بی مزه و مسخره رو شفا بده
جمع نبند !
بگو بلانسبت ماها .!
من عمرا خودمو شکل جن زده ها بکنم.مگه شکل آدم چشه؟

mrha

عضو جدید
البته مریم فارس صداش هم فوق العاده است و توی 16 سالگی توی مسابقه خوانندگی لبنان اول شده......
:whistle::whistle:

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره جون تو . اسمشو تا حالا نشنیده بودم ولی من زیاد صدای خوندن ندارم مهرشاد . پس دیگه شدیداً منو میخوای دیگه ؟؟:w18: من حاضرم همسر دوم هم بشم :redface::redface:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره جون تو . اسمشو تا حالا نشنیده بودم ولی من زیاد صدای خوندن ندارم مهرشاد . پس دیگه شدیداً منو میخوای دیگه ؟؟:w18: من حاضرم همسر دوم هم بشم :redface::redface:
مگه تو پسر نیستی ..................:surprised:
می خوای داداش منو سرکار بزاری آره ..............عمرا :mad:...........داداش من خودش عمریه زغال فروشه ..........

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی از این ستاره های زیبایی فقط اسکلت بندی اندام و صورتشون مناسب آرایش هستش بنابراین با آرایش و نقاشی خوشگل میشن

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم ناز اونی که وقتی از خواب بیدار میشه ناز دیده بشه ( بدون میکاپ و دست و صورت نشسته ) نه اینکه 12 ساعت زیر انواع اقسام دستگاههای بخور و چروک رفع کن و ........ بخوابه بعد بیاد جلو دوربین زیر دست متخصصان نور که کلی هم حرفه ای هستن و کارشون رو بلدن
اینا این همه داروهای حجیم کننده فلان بهمان می خورن ...آمپولهای اسمشون رو نمی دونم چی تزریق می کنن تا چروکهای صورتشون از بین بره .......یه عالمه موی طبیعی می چسبونن به سرشون .......کلی مژه می زارن تا این بشن
باور کن این دخترای عشایری ایران ما خیلی از اینا خوشگل ترن ......نمی دونم تو فیلمهای مستند کوچ عشایر دقت کردی به شکل وقیافه شون یا نه ........