دیگه چیزی برای اختراع کردن مونده؟

mehrshad53

اخراجی موقت
من ذاتا آدم مبتکری هستم و ایده های جالبی به ذهنم میرسه.(اوج تواضع!)
ولی دیگه چیزی برای اختراع کردن نمونده :

همکارم به من گفت فلان علامت را برای پشت پنجره ماشین طرح کن بسازیم،بهش گفتم هر چی به ذهنت برسه چینیها ساختن گفت این خبرا هم نیست،گفتم بیا آزمایش کنیم!
سرچ کردم علامت انگشت وسط(فحش زشت)که برای پشت ماشین بذاری که اگه ماشین عقبی اذیت کرد روشنش کنی، دیدیم چینیها ساختن،تازه همون موقع به ذهنم رسید.....
رفیقمون داشت سکته میکرد، آخه ایده اون خیلی عادی تر بود!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

spow

اخراجی موقت
لینک حذف میشه ولی بحث باشه بدون خروج از دایره ادب
موفق باشید.

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
عصری که ما در اون زندگی میکنیم بنابر نظریه یه اندیشمند امریکایی (فرانسیس فوکویاما) و البته چند دانشمند و فیلسوف دیگه پایان تاریخ نام داره..
(یه سرچ بزنید کلی مقاله در موردش پیدا میکنید;))

آخرین ویرایش:

spow

اخراجی موقت
درمورد انتروپی وادامه حیات دنیا هم یه جستجوی کوچولو بکنید
به نتایج خیلی جالبی میرسید

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر بار دیگر متولد میشدم دوست داشتم یک لوله کش باشم نه دانشمند.........انشتین

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
عصری که ما در اون زندگی میکنیم بنابر نظریه یه اندیشمند امریکایی (فرانسیس فوکویاما) و البته چند دانشمند و فیلسوف دیگه پایان تاریخ نام داره..
(یه سرچ بزنید کلی مقاله در موردش پیدا میکنید;))
به نظر من كه اينجوري نيست
هنوز خيلي چيزا مونده كه بشر بهش دست پيدا نكرده

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ذاتا آدم مبتکری هستم و ایده های جالبی به ذهنم میرسه.(اوج تواضع!)
ولی دیگه چیزی برای اختراع کردن نمونده :

همکارم به من گفت فلان علامت را برای پشت پنجره ماشین طرح کن بسازیم،بهش گفتم هر چی به ذهنت برسه چینیها ساختن گفت این خبرا هم نیست،گفتم بیا آزمایش کنیم!
سرچ کردم علامت انگشت وسط(فحش زشت)که برای پشت ماشین بذاری که اگه ماشین عقبی اذیت کرد روشنش کنی، دیدیم چینیها ساختن،تازه همون موقع به ذهنم رسید.....
رفیقمون داشت سکته میکرد، آخه ایده اون خیلی عادی تر بود!!!!!!!!!!!!

خب از دو تا انگشت شست استفاده كنيد كه هم وطني باشه هم چينيا ازش سر در نيارن ! :d

saeid_sr11

عضو جدید
سلام دوست من

اختراع فقط ساختن چیزی جدید نیست.
بلکه داشتن ایده ای جدید هم جز یک اختراعست .

قبول دارم چینی ها ترکوندن .

اما ایده جدید ایده ای که تا اون لحظه به فکر کسی نرسیده باشه.

mrha

عضو جدید
به نظر من تو همه زمانا فكر ميكردن ديگه چيزي واسه اختراع وجود نداره واين روند فكري هميشه واسه يه عده تكرار ميشه!! ولي بازم اختراعات جديد انجام ميشه...
در ضمن اينكه اكثر اختراعات هميشه در علومي بوده كه مردم كمي از اونا آگاهي داشتن...
مثلا وقتي لامپو اديسون اختراع ميكرد تعداد آدمايي كه در مورد برق والكتريسيته كار ميكردن خيلي كم بوده مثل حالا مثلا ما در مورد علوم نانو چي ميدونيم..!
اميدوارم كه منظورمو گرفته باشين.;)

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا بشر در خیلیچیز ها پیشرفت نکرده و خیلی مونده

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ساخت ابر رسانا یی که در دمای محیط کار کنه ... اگه کشف بشه انقلاب بوجود می آد در تمام زمینه ها

mehrshad53

اخراجی موقت
حرف همه درسته ولی اختراعات حالا خیلی تخصصی شدن. قدیم اختراعات همون چیزایی بودن که مردم عادی احساس نیاز بهشون میکردن مثل ماشین و لامپ و غیره....
ولی حالا به قول دوستمون ابر رسانا یا لیزر و چیزهای تخصصیه که به ذهن افراد عادی نمیرسه.
مطمئنا خیلی چیزا برای اختراع مونده! این تاپیک بیشتر جنبه طنز داشت!

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از چیزایی که خیلی دوست داشتم اختراع بشه یه دستگاهی بود که سه سوت آدم رو منتقل کنه جایی که میخواد ولی چند وقت پیش شنیدم فکس انسانی که همین کار رو انجام مدیده اختراع شده ولی اجازه استفاده نداره:D

بالا