آخر الزمان.....

mehrshad53

اخراجی موقت
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگه بگن یه شهاب سنگ قطعا تا یه هفته دیگه میخوره و کره زمین نابود میشه،فکر میکنین مردم چیکار میکنن؟کلا چطور میشه؟مثلا خونه ارزون میشه ما یکی بخریم؟:surprised:
به قشنگترین پیش بینی یک هات سگ پنیری با ایستک استوا تقدیم میگردد.

elva

عضو جدید
تو هم میمیری دیگه

واسه تو دارم گریه میکنم:cry:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگه بگن یه شهاب سنگ قطعا تا یه هفته دیگه میخوره و کره زمین نابود میشه،فکر میکنین مردم چیکار میکنن؟کلا چطور میشه؟مثلا خونه ارزون میشه ما یکی بخریم؟:surprised:
والا خونه که ارزون نمی شه ولی بعضی ها مثل ا.ن یهو از آیتینشون یه ماهواره در میارن میرن ماه:biggrin:

HesamSH

عضو جدید
اون وقت هیچ تاپیکی بدون تشکر نمیمونه!

HesamSH

عضو جدید
اون موقع دیگه سر اینکه کی رئیس جمهور بشه دعوا نیست. احمدی میگه موسوی بیا و تو بشو. موسوی میگه مگه میذارم. نه به جون محمود. ناراحت میشم. خلاصه همه برای هم نوشابه باز میکنن.

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
میرم یه جا پیدا میکنم میشینم که صاف بخوره تو سرم

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ اتفاق خاصی نمیُفته. . .:w07:
همه چیز می خوره به هم. . .
بانکا و مغازه ها غارت میشن. . .
ارتش مجبور میشه مردمو تیربار کنه تا از مهماتش حفاظت کنه...
خونه ها ناامن می شن.
شیشه نوشابه.:whistle:
ولی در کل. . .حکومت ایران تکذیب می کنه!:w18:
.
.
.
بهتره فیلم knowingرو ببینی.بد نیست!:victory:

yuza

اخراجی موقت

اون موقع همه شادند
چون فکر میکنند تا یه هفته دیگه میرند بهشت عسل بخورند

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا كسي نيست كه به اين كاربر اخطار بدهد كه چرا رئيس جمهور يك مملكت را مسخره ميكند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من کجا مسخرش کردم ..........
مگه ندیدی یهو از استینش یه نیروگاه در آورد یهو می زنه از استینش ماهواره در میاره:D

mehrshad53

اخراجی موقت
ولی واقعا خر تو خر میشه....مطمئنا به مردم عادی چنین خبری را نمیدن،خوب اونا هم تا بخودشون بیان می بینن که مردن......
حالا پیشبینی کنین ساندویچ سرد شد و ایستک گرم:surprised:

yuza

اخراجی موقت
ولی واقعا خر تو خر میشه....مطمئنا به مردم عادی چنین خبری را نمیدن،خوب اونا هم تا بخودشون بیان می بینن که مردن......
حالا پیشبینی کنین ساندویچ سرد شد و ایستک گرم:surprised:

بازم همه خوشحال میشند
چون تا قبل از نابودی زمین عیسی مسیح باید بیاد