راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

FCH

عضو جدید
سلام بچه ها

من اومدم .

تهران بودم و اونجا نمی تونستم باشگاه بیام . تازه امروز اومدم رشت . :smile:

شماره پرونده و داوطلبیم هم با خودم نبرده بودم . :Dدیگه از استرس این چند روز که نتایج اومد و من نمی تونستم نتایجم رو ببینم و بفهمم کجا قبول شدم ؛ مردم .

من جابر قبول شدم . :w14:

البته نباید خیلی خوشحال باشم چون شرایطم توی این هفته طوری شد که مجبورم انتقالی بگیرم ( البته اگه بدن ) واسه تهران !!

میگن که کسایی که متاهل میشن ؛ بهشون انتقالی میدن . اما نمی دونم در مورد سوره هم همین طوره یا نه !!!

من دیگه ممکنه نتونم زیاد باشگاه بیام و یا اینکه کلا نتونم دیگه بیام .

به همتون تبریک میگم دوستای گلم و براتون آرزوی موفقیت می کنم . :w30:

بدونید که خبر قبولیتون خیلی خوشحالم کرد. از ته دلم میگم . :w17:

امیدوارم یه روزی همکار بشیم و با هم و در کنار هم کارهای بزرگ و موندگار انجام بدیم . :w16:

سلاااااااااام
و تبریییییییییییک زیاد:gol::w30:
بچه ها یاد بگیرید.اگه چند روزم میرید اینجوری با خبرای خوب برگردید!:D;):w33:
ایشاالله خوشبخت و موفق بشی.انتقالیم سوره بهت ندن ایوانکی میدن ایشاالله بعد با هم همکلاس میشیم:w25:!!!نگران نباش.:w11:
توی این تاپیک همین عروسی کم بود که اونم درست شد شکر خدا.دیگه هیچی نمونده بچه ها.نه؟:w01:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوه
امروز جام نشد
فردا روزاز نوروزی از نو:w22:

من تماس گرفتم دانشگاه خودم
از همه مهم تر و پر دردسر تر تاییدیه تحصیلیه که حتما باید توی پروندمون باشه تا مدارک رو بهمون بدن
اینو بایدهمون اول که کاردانی قبول میشدیم میگرفتن
یه فرمه از یکی از دفاترپستی شهرتون میگیری با کپی از آخرین گواهی تحصیلیت(پیش دانشگاهی یا دیپلم)
خود پست میفرسته آموزش پرورش منطقه ای که تحصیل کردین
آموش پرورش هم بعد بررسی و امضا میفرسته دانشگاهی که درس خوندی برای کاردانی
یه سری عملیات اداری که زمانش هم اصلادست تو نیست یه 2هفته شایدم بیشتر طول بکشه.رسیدپست رو هم حتما نگه دار
حالا من تازه پست کردم:w05:
امیدوارم حداقل یه چزی بدن که باش بتونم ثبت نام کنم.

سلام مژگان خانم.
تاييديه تحصيلي ديگه چيه؟
براي ثبت نام لازمه؟
سنجش چيزي در اين مورد كه نگفته كه
من وقتي كارداني قبول شدم.براي ثبت انم اونجا تاييديه تحصيلي دادم.برا يكارشناسي هم بايد بدم.
بابا دلشوره گرفتم لطفا جواب ده.
من فردا صبح زود ميخام برم ثبت نام بجنورد

• Like
واکنش ها: MTG

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام بچه ها

من اومدم .

شماره پرونده و داوطلبیم هم با خودم نبرده بودم . :Dدیگه از استرس این چند روز که نتایج اومد و من نمی تونستم نتایجم رو ببینم و بفهمم کجا قبول شدم ؛ مردم .

البته نباید خیلی خوشحال باشم چون شرایطم توی این هفته طوری شد که مجبورم انتقالی بگیرم ( البته اگه بدن ) واسه تهران !!

میگن که کسایی که متاهل میشن ؛ بهشون انتقالی میدن . اما نمی دونم در مورد سوره هم همین طوره یا نه !!!

امیدوارم یه روزی همکار بشیم و با هم و در کنار هم کارهای بزرگ و موندگار انجام بدیم . :w16:

سلام مبارکه قبولیت
و مبارکه نامزد کردی میگی متاهل؟؟؟؟؟:gol:

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام به دوستان.
نیاز به کمکتون دارم .
من دانشگاه کاردانیم, کارشناسی قبول شدم.
برگه سبز من اومده با 3ماه غیبت,ابان هم اعزامم.
الان نمیدونم چیکار کنم؟دانشگاه از من چی میخواد؟
رفتم نظام تعطیل بود....همچنین دانشگاه.
شنبه هم ثبت نام.
باید از نظام وظیفه چیزی ببرم واسه دانشگاه یا بالعکس.
ممنون میشم کمکم کنید. :(

شنبه میری نظام وظیفه شرایط میگی باید توجیح کنی اگه کردی میدن اجازه بری ثبت نام
بعد اینکه پارتی پیدا کن اگه مشکل پیش اومد
البته برا رتبه های زیر 150 اجازه دادن امسال فک کنم

• Like
واکنش ها: maj5

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام. فرق مهندسي تكنولوژي معماري با مهندسي معماري چيه؟؟؟؟؟/
هیچی من از استادموندر این مورد پرسیدم گفت اصلا نمیفرقه
راستی میدونستین برا نظام مهندسی مدرک لیسانسمون ملاک
و فوق یا دکترام برا تدریس و غیره

بلال

عضو جدید
رمز موفقیت شما در کنکور ها مطالعه در زمینه معماری است، یادگیری معماری، فهم و درک معماری، از مطالعه و یادگیری روتین مطالب و حفظ کردن آنها نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت، حتی اگر بصورت شانسی مطالبی که حفظ کرده اید مورد سئوال باشند. ولی در صورت فهم عمیق مطالب شما در جواب دادن سئوالات معماری چه در کنکور و چه در زندگی حرفه ای خود با مشکل مواجه نخواهید شد.
بخوانید برای یاد گرفتن نه کنکور دادن. که اگر یاد بگیرید کنکور برای شما مساله پیش پا افتاده ایست.
با خواندن خوب مطالب شما 49 درصد امکان قبولی دارید. مابقی دست خودتان است، دست اعمالتان، دست رفتار و کردارتان اخلاق نیکتان و مهمتر احترام به اساتید و آنهایی که برایتان زحمت میکشند و قدر شناس بودنتان.
در تمام سالها حداقل 10 درصد از سئوالها تکرار سئوالهای سالهای گذشته میباشد. لذا مرور این تستها حتی به صورت حفظ کردن جوابها فوق العاده مهم است.
کتابهای معماری خصوصا در مورد دروس فنی بسط داده شده کتب هنرستان میباشند لذا توصیه اکید میشود قبل از مطالعه هر کتابی ابتدا این کتب مورد مطالعه قرار گیرند. علی الخصوص دانشجویان غیر معماری.
وقت خود را با مطالعه تستهائی که صرفا دارای کلید جوابها هستند تلف نکنید. فقط تستهایی که پاسخ تشریحی دارند مطالعه شود.
اول کتاب بعد جزوه، چون جزوه ها چکیده ای از کتابها میباشند. این جزوه ها نزدیک به زمان امتحان مطالعه شوند نتیجه مناسبتری بدست می اید.
تا حد امکان در زمینه مطالعه و ارائه دروس وجزوات اساتید دانشگاهها به دوستان خود دریغ نکنید.کمک به دیگران شما را در یادگیری مطالب یاری خواهد کرد.
بهترین راه یاد گرفتن یاد دادن است. چنان مطالعه کنید که انگار میخواهید از مطالب خوانده شده تدریس کنید. این تصور باعث میشود ریزترین نکات را فراموش نکنید چون هر لحظه ممکن است شاگردان فرضی شما مطالبی از شما بپرسند که در جواب آن بمانید.
اینکه یک یا دو کتاب را با دقت و کامل بخوانید بهتر است تا اینکه کتابهای بیشتری مطالعه کنید.
با دیدن مطالبی در یک کتاب یا جزوه که جزء بدیهیات بوده و در اکثر کتابهای معماری بدان اشاره شده است گمان نکنید که آن منبع حتما جزء منابع کنکور است.
در بحثهای علمی که با دوستان انجام میدهید از مطرح کردن سئوالها و مطالبی که صرفا جهت خودنمائی یا تضعیف روحیه دیگران است خودداری کنید.
طراحی سئوال برای یک آزمون تاثیر فراوانی در یادگیری و میزان آگایهی شما از مطالب دارد. میتوانید هر 2هفته یا هر ماه از دوستان خود آزمون بگیرید این عمل بیشتر به نفع شماست و اگر در باره سئوالهای مطرح شده به بحث بپردازید نتایج فوق العادهای کسب خواهید کرد از طراحی سئوالهایی که موجب خودنمائی شما یا تضعیف روحیه دیگران است جدا خودداری کنید که بیشترین آسیب متوجه شما خواهد شد.
یادتان باشد به چیزی میرسید که لیاقتش را دارید نه چیزی که آرزویش را دارید.
موفق باشید
با ایمیل زیر میتونید با من در ارتباط باشین.
Promteh.pe2@gmail.com
سلام بهترین موسسه برای کنکور ازمایشی کدومه

dading

عضو جدید
سلام هم اسم جان:d
فکر کنم مهندسی معماری واسه پیش دانشگاهیاس اونایی که مستقیم از پیش دانشگاهی ریاضی کارشناسی معماری قبول میشن
آخه من دختر داییم مهندسی معماری میخونه تهران جنوب
فکر کنم اینجوری باشه
مهندسی تکنولوژی معماری هم واسه کاردانی به کارشناسی یا همون کارشناسی ناپیوسته که ما باشیمه دیگه
ولی در اصل تو بازار کار هیچ فرقی نمیکنه تو نظام هم هیچ فرقی نمیکنه.موفق باشید .نازنین خانوم مبارک باشه ایشالا بسلامتی.بچه ایشالا من فردا میرم سمنان واسه ثبت نام ایشالا اومدم هم هزینه و هم واحداش و هم هر اتفاقی اونجا افتاد میگه ایشالا همتون موفق باشین.ایشالا. همتونو تا دیدار بعد به خدا میسپارم

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

من اومدم .

مباركه ... بازم مباركه
خوشحال شدم بابت دو تا خبرت.خوشبخت بسي دوست جونم:gol::gol::heart::heart:
ايشالا حتما ميايي و باشگاه سر ميزني..منتظريم:smile::):D

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من كه از دست همتون شاكيم.چرا ديگه باشگاه نميايين
حالا ديگه قبول شدين بايد مارو فراموش كنين
:mad::mad::mad::mad:

سجاد ندا يونيك سينا ادرويت سمانه مژگان و...........................
حتما بايد اسم ببرم

نه به اون يه هفته پيش كه اينجا جا نميشديم.نه به الان

منم ديگه نميام.:(

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نازنین جون تبریک تبریک ایشالله به خیر وخوشیییییییییییییییییییییییییی
هر جا هستی سالم و موفق باشی ...
بچه ها تو رو خدا نرین دیگه نیاین اینجا هااااااااااااااا

نازنین جون تبریک تبریک تبریک برای هر 2تا خبر خوبت

انشالله همیشه خوش خبر باشی

هان؟ چی؟ با من بودین نازنین خانم؟
اولا تبریک دو طرفه
دوما آره من هستم همون 3243 !
اینم انتخابامه 1 سبلان 2 سراج 3 رشت
سبلانو بخاطر نصف شدن ظرفیت نتونستم برم
اینجا هم هیشکی نیس در مورد جابر راهنماییم کنه موندم تنها تو این شهر غریب!
انگار نه از اردبیل نه تبریز نه اون دور و ورا کسی جز من نیست که جابر قبول شه

به به این شیرینی خوردن داره نازنین خانم
هم قبول شدین هم قبول کردین
امیدوارم همیشه موفق بشین

وهر وقت بتونین به ما هم سر بزنید

الـــــهی....تبریک میگم نازنین جان
هم واسه دانشگاه هم واسه مزدوج شدنت
ایشالا که خوشبخت بشی

سلم نازنین
منم بابت قبولی و مزدوج شدنت بهت تبریک میگم
تو اولین دوست من توی باشگاه بودی و تو این مدت خیلی به من کمک کردی.
میدونم تا یه مدت سرت خیلی شلوغ میشه ولی به طور کامل از باشگاه نرو. هر وقت تونستی یه سر بیا باشگاه آخه همه ما دلمون واست تنگ میشه

سلاااااااااام
و تبریییییییییییک زیاد
بچه ها یاد بگیرید.اگه چند روزم میرید اینجوری با خبرای خوب برگردید!
ایشاالله خوشبخت و موفق بشی.انتقالیم سوره بهت ندن ایوانکی میدن ایشاالله بعد با هم همکلاس میشیم!!!نگران نباش.:w11:
توی این تاپیک همین عروسی کم بود که اونم درست شد شکر خدا.دیگه هیچی نمونده بچه ها.نه؟

سلام مبارکه قبولیت
و مبارکه نامزد کردی میگی متاهل؟؟؟؟؟

ولی در اصل تو بازار کار هیچ فرقی نمیکنه تو نظام هم هیچ فرقی نمیکنه.موفق باشید .نازنین خانوم مبارک باشه ایشالا بسلامتی.بچه ایشالا من فردا میرم سمنان واسه ثبت نام ایشالا اومدم هم هزینه و هم واحداش و هم هر اتفاقی اونجا افتاد میگه ایشالا همتون موفق باشین.ایشالا. همتونو تا دیدار بعد به خدا میسپارم

مباركه ... بازم مباركه
خوشحال شدم بابت دو تا خبرت.خوشبخت بسي دوست جونم
ايشالا حتما ميايي و باشگاه سر ميزني..منتظريم

سلام بچه ها

خیلی خــــیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی ممنونم از لطفتون . :w27:

من هیچ وقت دوستای خوبم رو فراموش نمی کنم . :w36:

برای همه اتون هم آرزوی خوشبختی و موفقیت می کنم و باز هم قبولیتون رو تبریک میگم دوستان دوست داشتنی و عزیزم . :w30:

نامزد کردی میگی متاهل؟؟؟؟؟

نه ع ق د .....

من 3 سال بیشتره با دوستم ؛ دوست هستم . دیگه نامزد معنی نداشت. البته اون تهران درس می خونه و تمام این 3 سال از هم دور بودیم و الان هم دوباره ارشد همون جا قبول شده . یعنی باید 2 سال دیگه از هم دور می بودیم !!! و این واسه هر دومون واقعا سخت بود. دیگه مجبور شدیم ....

دوستم یا همون .... :redface: هم جدی و شدید دنبال کارهای بورسیه اشه . تو همین مدتی که واسه ارشدش می خونه ؛ مجبوریم کارهامون رو ردیف کنیم که بعدش بریم .

منم دیگه وقت ندارم که بمونم که دوباره تهران قبول بشم . :( باید انتقالی بگیرم .

خودم هم دوست نداشتم اینقدر زود ......... :(

تو اولین دوست من توی باشگاه بودی و تو این مدت خیلی به من کمک کردی
میدونم تا یه مدت سرت خیلی شلوغ میشه ولی به طور کامل از باشگاه نرو. هر وقت تونستی یه سر بیا باشگاه آخه همه ما دلمون واست تنگ میشه:crying:

هر وقت بتونین به ما هم سر بزنید :w16:

ايشالا حتما ميايي و باشگاه سر ميزني..منتظريم:smile:

باشه حتما دوستای خوبم ..... هر وقت تونستم میام باشگاه . :smile:

اتفاقا اونم توی همین باشگاه عضوه . اما خیلی کم میاد و تو تالار عمران فعالیت می کنه .

میدونه هم من دوستای خوبی اینجا دارم ..... :w16: حتما سر می زنم .

آره من هستم همون 3243 !
اینم انتخابامه 1 سبلان 2 سراج 3 رشت
سبلانو بخاطر نصف شدن ظرفیت نتونستم برم
اینجا هم هیشکی نیس در مورد جابر راهنماییم کنه موندم تنها تو این شهر غریب!
انگار نه از اردبیل نه تبریز نه اون دور و ورا کسی جز من نیست که جابر قبول شه

بله .... منظورم شما بودین دوستم .

اما اونجا که گفتم کسایی با رتبه 2900 و 2600 جابر قبول نشدن ؛ اونها رو گفتم که کاملا از صحت رتبه هاشون مطمئن نیستم .

امیدوارم بد بیان نکرده باشم که سوء تفاهمی خدا نکرده پیش اومده باشه .

منم به شما تبریک میگم دوستم .:gol:

دانشگاه جابر دانشگاه خوبیه . استادای خیلی خوبی داره .

ایشالله که کسی پیدا شه و بتونی باهاش جا به جا بشی . (خیلی بعید به نظر نمی رسه )

بنظرم برین دانشگاه سبلان و سراج آگهی جا به جایی بزنید.

روز ثبت نام شاید کسی ببینه و بخواد جاش رو با شما عوض کنه .

حتما بايد اسم ببرم

راست میگن ....

من شاید زیاد نتونم بیام . شما دیگه چرا نمیاین بچه ها ؟

دلتون میاد ....... دوستای به این خوبی !

تازه منم با این حال میام و سر می زنم .

وقتی هم میام ؛ میخوام همه رو ببینماااااااااا . ;)

نذارید برید .

MEG عزیز فک نکنم کسی دلش بیاد و بخواد این همه دوست خوب رو از دست بده . من مطمئنم که میان و سر میزنن . :w16:

تو رو خدا نرینااااا :(

( هنوز متاسفانه تنکس هام فعال نشده که از پست هاتون تشکر کنم ... ببخشید . )

آخرین ویرایش:

-NEDA-

کاربر بیش فعال
:mad::mad::mad::mad:

حتما بايد اسم ببرم

سلام دوست گل...من که همچنان سر میزنم حالا حالاها هم هستم اصلا دلم نمیاد به دوستای به این خوبی سر نزنم..الانم اگر بچه ها نیستن یا دنبال مدرک کاردانیشونن یا ثبت نام یا درگیر شیرینی دادنن :lol:

فقط نمی دونم این سینا چرا دیگه نیومد :lol: اینطور که معلومه هنوز تو قهره فقط اومد دم آخری خیال مارو الکی راحت کنه..:lol:
سینا هر چه سریعتر اعلام حضور کن وگرنه باز تا 3 میشمارمااااا !!!! :whistle:

بهونه

عضو جدید
دوستای خوبم منم دارم واسه کارشناسی میخونم پس نمیتونم بگم حرفام درسته ولی اینو میدونم نه کلاس و نه مشاوره و نه استاد خوب معجزه نمیکنه اگه خودتون اون چیزایی که دارید میخونیدو با رغبت بخونید میتونه جای همه کلاسهای کنکورو بگیره
من واسه کاردانیم همین شیوه رو پیش گرفتم نتیجه داد مطمینم اگه خودتون تلاش کنید برای پیدا کردن نکته ها هم لذتش بیشتره هم فهمش عمیقتر;)

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا شرمنده من نمیدونم سوالم رو اینجا می پرسم درسته یا نه ولی در هر صورت خیلی برام مهمه :
من که دانشگاه سراسری قبول نشدم . رتبم 15000 بود .
ولی من توی دانشگاه خودمون بین دخترا و پسرا شاگرد اول هستم . معدلم 18.26 و 4 ترمه درسم رو تموم کردم اخیرا شنیدم که من میتونم بدون کنکور دانشگاه برم ولی وقتی رفتم دانشگاهمون سوال کردم که اول مهر برم سرکلاس کارشناسی دیدم یارو میگه باید دفتر چه می خریدی . دفترچش هم گدشت !!!! خیلی حالم گرفته شد بهم گفته که آذر ماه دوباره دفترچش میاد . اگه میشه درباره این دفترچه کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ممتازین برام توضیح بدین . که کی میاد و ....

elahe-naz

عضو جدید
سلام بچه ها !
منبع من ففط مدرسان شریف بوده! البته چون تازه فارغ التحصیل شدمو وقته زیادیم نداشتم که کامل بخونم زبان و ریاضیم سفید بودن! از طرفیم سوالات مفهومی بود به نظرم به جز معارفش بقیه خوب بودن به اونای که مثه من وقته مرجع خوندن ندارن توصیه میکنم!;)!
به هر حال من که قبول شدم دسشون درد نکنه!:smile:

• Like
واکنش ها: oli

sheinis

عضو جدید
سلام هم اسم جان:d
فکر کنم مهندسی معماری واسه پیش دانشگاهیاس اونایی که مستقیم از پیش دانشگاهی ریاضی کارشناسی معماری قبول میشن
آخه من دختر داییم مهندسی معماری میخونه تهران جنوب
فکر کنم اینجوری باشه
مهندسی تکنولوژی معماری هم واسه کاردانی به کارشناسی یا همون کارشناسی ناپیوسته که ما باشیمه دیگه
سلااااااااااااااااااااااااام
نه فقط یه اسمه سال 86 علمی کاربردی معماری بود ولی 87 به تکنولوژی معماری تغییر پیدا کرد که قرار بود چند واحد اضافه کنن مربوط به تکنولوژی معماری که اضافه نکردن در کل با اون تکنولوژی معماری ارشد فرق داره البته درسته کسایی که یکسره قبول می شن مهندسی معماری می گن ولی فکر می کنم ازاد کاردانی به کارشناسیشم اسمه مهندسی معماری رو داره;)

hamraz

عضو جدید
سلام بچه ها

من اومدم .

سلام دوست و همشهری گلم
تبریک اول برای قبولیت و تبریک دوم برای شروع زندگی مشترک
امیدوارم که همیشه موفق باشی و به عنوان یه معمار متخصص و شناخته شده در آینده ای نه چندان دور فعالیت کنی
منم قبول نشدم تقصیر خودم بود شاید یه تست از مبانی که زدم و تحویل دادم و برگشتم و دوباره از مراقب گرفتم و پاکش کردم باعث می شد که من قبول بشم ولی تقدیر این بوده
به تکمیل ظرفیت خیلی امیدوارم البته اگه جابر برداره!!
در هر مرحله ای از زندگی که باشی برات آرزوی موفقیت دارم

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای گلم..کسی میدونه ترم 1 چه درسایی ارائه میشه؟؟جدی باید درسایی که توو کاردانی پایین 12 داریم دوباره پاس کنیم؟؟:eek:

mavi memar

عضو جدید
بله .... منظورم شما بودین دوستم .

اما اونجا که گفتم کسایی با رتبه 2900 و 2600 جابر قبول نشدن ؛ اونها رو گفتم که کاملا از صحت رتبه هاشون مطمئن نیستم .

امیدوارم بد بیان نکرده باشم که سوء تفاهمی خدا نکرده پیش اومده باشه .

منم به شما تبریک میگم دوستم .:gol:

دانشگاه جابر دانشگاه خوبیه . استادای خیلی خوبی داره .

ایشالله که کسی پیدا شه و بتونی باهاش جا به جا بشی . (خیلی بعید به نظر نمی رسه )
:D
بنظرم برین دانشگاه سبلان و سراج آگهی جا به جایی بزنید.

روز ثبت نام شاید کسی ببینه و بخواد جاش رو با شما عوض کنه .

سلام ممنون بخاطر راهنماییت
فردا رو نمیرم رشت میرم سبلان پرس و جو کنم شاید شد با یکی جا بجا شم
اگر هم نشد که بیخیال. شنیدم جابر از سبلان بهتره من فقط بخاطر بومی بودن میخوامش
راستی اون دوستاتونم حتما خواستن برات کلاس بذارن خواستین مشخصاتمو میدم تا ضایعشون کنین!

dading

عضو جدید
آقا شرمنده من نمیدونم سوالم رو اینجا می پرسم درسته یا نه ولی در هر صورت خیلی برام مهمه :
من که دانشگاه سراسری قبول نشدم . رتبم 15000 بود .
ولی من توی دانشگاه خودمون بین دخترا و پسرا شاگرد اول هستم . معدلم 18.26 و 4 ترمه درسم رو تموم کردم اخیرا شنیدم که من میتونم بدون کنکور دانشگاه برم ولی وقتی رفتم دانشگاهمون سوال کردم که اول مهر برم سرکلاس کارشناسی دیدم یارو میگه باید دفتر چه می خریدی . دفترچش هم گدشت !!!! خیلی حالم گرفته شد بهم گفته که آذر ماه دوباره دفترچش میاد . اگه میشه درباره این دفترچه کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ممتازین برام توضیح بدین . که کی میاد و ....
اگر شما دانشگاه ازاد کاردانیتونو گرفتید میتونید کارشناسی تونو اگر معدل کلتون بالای 18 باشه بدون کنکور قبول شید این دفترچه همون دفتر چه ازاد هستش که ایشالا تو این ماه میاد(پارسال تو این ماه اومد ) تو دفترچه یه قسمت داره برای ممتازین که از اون طریق میتونین اقدام کنید و ایشالا قبول شین.اگر هم سراسری گرفتید اون هم میشه بدون کنکور رفت ولی اونو خبر ندارم که از چه طریقی باید اقدام کنید.

dading

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااااام
نه فقط یه اسمه سال 86 علمی کاربردی معماری بود ولی 87 به تکنولوژی معماری تغییر پیدا کرد که قرار بود چند واحد اضافه کنن مربوط به تکنولوژی معماری که اضافه نکردن در کل با اون تکنولوژی معماری ارشد فرق داره البته درسته کسایی که یکسره قبول می شن مهندسی معماری می گن ولی فکر می کنم ازاد کاردانی به کارشناسیشم اسمه مهندسی معماری رو داره;)
برای کاردانی به کارشناسی ازاد هم مینیویسه مهندسی تکنولوژی معماری.که تو بازار کار و نظام اصلا اهمیت نداره.

dading

عضو جدید
سلام به همه دوستای گلم..کسی میدونه ترم 1 چه درسایی ارائه میشه؟؟جدی باید درسایی که توو کاردانی پایین 12 داریم دوباره پاس کنیم؟؟:eek:
منم اینو شنیدم ولی فکر نکنم واقعیت داشته باشه اگه داشته باشه من 2 تا پیش میخورم 1.معماری اسلامی بخاطر دیر بردن تحقیق 10 شدم.2.پرسپکتیو که 11 شدم اونم بخاطر این که یکی از بچه ها برگشو به استاد نداد سر امتحان برد خوابگاه که غیبت براش بزنه استاد فهمید حاله همه رو گرفت بقیشو خوب شدم.در ضمن من فقط شنیدم تخصصی ها رو اگر زیر 12 شی پیش میدن

rozhann

مدیر بازنشسته
دوستان عزیز سلام.
یه نظر خواهی...
دوست ندارم هیچ کدوم از پستاتون رو که بیشترشون مطمئنم براتون پر از خاطرات شیرین و لحظات پر از اضطراب کنکور و ... هست رو حذف یا منتقل کنم.
ولی روند تاپیک مجبورمون میکنه برای باقی موندن ، عنوانشو عوض کنیم تا اگه دوستانی جدید خواستن به جمعمون اضافه بشن سردرگم نشن.
برای تغییر نامش ترجیح میدم خودتون نظر بدین تا این محفل دوستانه کارشناسی ناپیوسته همچنان براتون دلنشین باشه.
منتظر نظراتتون هستم.:gol:

memar88

عضو جدید
سلام این درسهای ترم اول سراج تبریزه
عناصر و جزئیات 2 - طراحی معماری 2 - انسان،طبیعت و معماری - زبان خارجه - ریاضی - پرسپکتیو - معارف اسلامی 2 - ریشه های انقلاب - تحلیل سازه ها
نه دیگه مگه چه خبره دوباره پاس کنیم پاس شده یعنی پاس شده دیگه درسته؟

memar88

عضو جدید
سلام بچه ها
منم فردا صبح میرم تبریز بدون مدرک کاردانی و گواهی فراغت از تحصیل
امیدوارم مشکلی پیش نیاد

memarekochak

عضو جدید
سلام بچه ها

من اومدم .

سلام منم بهتون تبريك ميگم---------يعني ميخواي بري با هم همكلاسي نشيم!!!؟؟

panteaa

عضو جدید
سلام بچه ها

من اومدم .

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای نازنین جون بهت تبریک میگم.این مدت کلی خبرای خوب شنیدیم فقط یه خبر به این خوووووووووووووووووبی کم داشتیم که تو بهمون دادی.بازززززززززززززززم تبریککککککککککککککک:w11::w23::w23::w21::w30::w32::w33::w31::w40::w14::w14::w42::w40::w31::w23:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا