آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

rozhann

مدیر بازنشسته
برای hani_0t و BEHZAD BMW عزیز:gol:
]

Dinoo

عضو جدید
تکنولوژی معماری

تکنولوژی معماری

سلام دوستان،شخصی از دوستان هست که معماری انرژی یا تکنولوژِی معماری قبول شده باشه؟؟؟؟؟؟:)

memarekochak

عضو جدید
سلام.........من دستم تو اسكيس ضعيف (البته من واسه كنكور سال89 ميتونم ارشد شركت كنم فكر كنم وقت واسه تقويتش دارم)اما به نظرتون اگه كسي به خواد رو تكنولو‍‍ژي معماري سرمايه گذاري كنه اشتباست؟؟چون اسكيسم نداره و ميتونم تمام وقتو رو تئوري بزارم!!شركت كننده هاي تكنولوژي چند تان تقريبا چون پذيرش خيلي كمه!!راستي از رشته هاي مثل عمران يا صنايع خيلي تو آزمون تكنولوژي شركت ميكنن؟؟ممنون ميشم

Dinoo

عضو جدید
سلام.........من دستم تو اسكيس ضعيف (البته من واسه كنكور سال89 ميتونم ارشد شركت كنم فكر كنم وقت واسه تقويتش دارم)اما به نظرتون اگه كسي به خواد رو تكنولو‍‍ژي معماري سرمايه گذاري كنه اشتباست؟؟چون اسكيسم نداره و ميتونم تمام وقتو رو تئوري بزارم!!شركت كننده هاي تكنولوژي چند تان تقريبا چون پذيرش خيلي كمه!!راستي از رشته هاي مثل عمران يا صنايع خيلي تو آزمون تكنولوژي شركت ميكنن؟؟ممنون ميشم

سلام دوست عزیز
گویا اینجا علاقه ای به تکنولوژی معماری نیست!!!:razz:کسی جواب نمیده!!!!!:D
تکنولوژی معماری رو فقط دانشگاه تهران،حداکثر 10 نفر میگره،پس یکم ریسکه.
چون این رشته دروس تاریخ معماری و درک معماری رو نداره افراد دیگه خصوصا عمرانی ها شرکت میکنند.
من می خو ام امسال فقط تکنولوژی شرکت کنم،می توانم در آینده اطلاعات بهتری بدم.
موفق باشی:)

memarekochak

عضو جدید
سلام دوست عزیز
گویا اینجا علاقه ای به تکنولوژی معماری نیست!!!:razz:کسی جواب نمیده!!!!!:D
تکنولوژی معماری رو فقط دانشگاه تهران،حداکثر 10 نفر میگره،پس یکم ریسکه.
چون این رشته دروس تاریخ معماری و درک معماری رو نداره افراد دیگه خصوصا عمرانی ها شرکت میکنند.
من می خو ام امسال فقط تکنولوژی شرکت کنم،می توانم در آینده اطلاعات بهتری بدم.
موفق باشی:)
ممنون ميشم........كمكم كني.......و ايميلتو در اختيارم بزاري--مشكل اينجاست متاسفانه كسي واقعا در مورد اين رشته چيزي نميدونه((منم در حدي كه تو سايتا نوشتنو سرچ كردم ميدونم \كه خيلي كمه)) ريسكه-----واسه همين ميترسم----اما اگه يكي بتونه كمكم كنه خوب ميشه--------ممنونم منتظر اطلاعاتت هستم

memarekochak

عضو جدید
تا اونجايي كه من تو سايتا ديدمو سرچ كردم حتي موسساتي مثله پارسه هم آزمون هايي براي تكنولوژي:gol: ندارن----------------

hani_0t

عضو جدید
اینجا کسی گرایش معماری-معماری قبول نشده؟
آزاد یا سراسری؟؟؟ هیچکی؟ :(
تراز کدوم دانشگاه آزاد تهران بالاتره؟ تهران شمال/تهران مرکزی/علوم و تحقیقات تهران ؟؟؟

Dinoo

عضو جدید
ممنون ميشم........كمكم كني.......و ايميلتو در اختيارم بزاري--مشكل اينجاست متاسفانه كسي واقعا در مورد اين رشته چيزي نميدونه((منم در حدي كه تو سايتا نوشتنو سرچ كردم ميدونم \كه خيلي كمه)) ريسكه-----واسه همين ميترسم----اما اگه يكي بتونه كمكم كنه خوب ميشه--------ممنونم منتظر اطلاعاتت هستم

به نظرم واقعا اگر به این رشته علاقه داری،این ریسک رو بکن،اما بهتر اینه که واسه معماری معماری هم بخونی،و به صورت موازی بری،چون موارد امتحان مشترک داره!اما دروس مربوط به تکنولوژی رو بیشتر بخون
از اسکیس نترس،با کلاس و تمرین حله :)

misha

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
من رشته عمران خوندم ومیخواهم کارشناسی ارشد معماری شرکت کنم.
خواهش میکنم یک آموزشگاه خوب به من معرفی کنید.
ضمنا به نظر شما امکان موفقیتم چقدر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

ارشیتکت86

عضو جدید
بچه ها بریم انتشارات دانشگاه تهران بگیم جزوات معماری رو میخواییم چیجوریاست هر درسی که بخواییم جزئه دارن جدا جداست باهمه یکی روشنمون کنه:(

Alireza00

عضو جدید
اینجا کسی گرایش معماری-معماری قبول نشده؟
آزاد یا سراسری؟؟؟ هیچکی؟ :(
تراز کدوم دانشگاه آزاد تهران بالاتره؟ تهران شمال/تهران مرکزی/علوم و تحقیقات تهران ؟؟؟

من بهت پيشنهاد مي كنم تمام اين 96 صفحه ي گذشته رو بخوني چون خيلي از سوال هات اونجا بحث شده و به نتيجه رسيدن .

توي دانشگاه آزاد تهران هم شما توي هركدوم از مراكز شركت كني نمره ي شما با تمام بچه هاي تهران سنجيده مي شه ( شما در انتخاب رشته مي گي دوست داري در وهله اول كجا قبول شي . ) ، به همين خاطر اغلب علوم تحقيقات مي زنند كه اگر قبول شدند برند اونجا . واگر هم نه برند مراكز بعدي .

Dinoo

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
من رشته عمران خوندم ومیخواهم کارشناسی ارشد معماری شرکت کنم.
خواهش میکنم یک آموزشگاه خوب به من معرفی کنید.
ضمنا به نظر شما امکان موفقیتم چقدر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سلام دوست عزیز
آموزشگاه خوب. خانه عمران و آکادمی معماری(جهاد دانشگاهی) موسسات خوبین.
بله شانس شما مثل بچه های معماری اگر بقیه دروس معماری رو به خوبی بخونی.:)
موفق باشی

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
بچه ها بریم انتشارات دانشگاه تهران بگیم جزوات معماری رو میخواییم چیجوریاست هر درسی که بخواییم جزئه دارن جدا جداست باهمه یکی روشنمون کنه:(

سلام

وقتی رفتید بخش کپی، می گید جزوه معماری چیا دارن؟؟؟ یک عالمه جزوه می ذاره جلوت که خودت انتخاب می کنی و برات کپی می کنن. قیمتش هم کپی دانشجویی حساب می کنه :D

farzad_h_n

عضو جدید
با سلام خدمت دوستای عزیر و آرزوی موفقیت برای همتون
بچه ها کسی از دانشگاه آزاد شبستر قبول شده؟ من با رتبه 5 از اونجا قبول شدم

ایمان م

عضو جدید
سلام

وقتی رفتید بخش کپی، می گید جزوه معماری چیا دارن؟؟؟ یک عالمه جزوه می ذاره جلوت که خودت انتخاب می کنی و برات کپی می کنن. قیمتش هم کپی دانشجویی حساب می کنه :D

ببخشید میشه آدرس دقیق این مکان رو که جزوه میگیرن رو به من بگید ؟:smile:

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
ببخشید میشه آدرس دقیق این مکان رو که جزوه میگیرن رو به من بگید ؟:smile:

بخش کپی دانشکده هنرهای زیبا- وارد دانشکده هنرها که می شید، سمت جنوب ساختمان پیلوتی..مشخصه جاش. از بچه ها هم بپرسید همه می دونن

sheitonak

عضو جدید
کاربر ممتاز
معماری داخلی

معماری داخلی

سلام
این معماری داخلی چیه کارشناسی می گیره ؟:) اونا چی می خونن ؟ اونوقت ما می تونیم ارشد داخلی امتحان بدیم یانه؟:D:D:D

نسترن اسلامی

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام خوبین
دوستای گلم کی می دونه کارشناسی ارشد معماری-معماری کدوم دانشگاه ارائه می ده؟ و چه تراز و رتبه ای می خواد؟:confused:گیج شدم
اگه دانشگاه سراسری باشه که بهتر می شه:)

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم میشه یه راهنمایی راجع به کلاس ها یا امتحانای آزمایشی بکنید یا یه موسسه خوب که تو شهرستانام فعال باشه؟ممنون

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون خوندن نشریه 55 واجبه؟
کتاب جایگزینی سراغ ندارین که حجمش کمتر باشه؟

ehsan_shp

عضو
سلام
کسی از دوستان امسال کنکور اسکیس داشت؟
میخوام ببینم سبکش امسال جه شکلی بود و سوالاش چی بوده؟

raha

مدیر بازنشسته
سلام
کسی از دوستان امسال کنکور اسکیس داشت؟
میخوام ببینم سبکش امسال جه شکلی بود و سوالاش چی بوده؟

دوست عزیز شما از صفحه 65 - 70 همین تاپیک شروع به خوندن کن بیا جلو... همه چیز دستگیرت میشه... :) موفق باشی.

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای گلم ...کسی راجع به کتابهای راهیان ارشد اطلاعی داره؟
کتابش تو چه سطحیه؟؟؟
ممنونم

raha

مدیر بازنشسته
سلام به همه دوستای گلم ...کسی راجع به کتابهای راهیان ارشد اطلاعی داره؟
کتابش تو چه سطحیه؟؟؟
ممنونم

دوست عزیز. عرض کردم که. . .شما و بقیه دوستان صفحات قبل همین تاپیک رو اگر بخونید . جواب تقریبا تمامی سوالاتتون رو میگیرین... هم در رابطه با کتاب های راهیان ارشد. هم سایر منابع . هم اسکیس و........ بعد اگه باز هم سوالی مونده بود بپرسید... تا اونجا که بدونند بچه ها راهنمایی میکنند. موفق باشید.

arash_ro

عضو جدید
سلام

از دوستان عزیز کسی اطلاع داره که سئوالات درس زبان به صورت تفکیک شده در آزمون کارشناسی ارشد معماری به چه صورت طرح میشود یعنی چند سئوال از زبان عمومی و چند سئوال از زبان تخصصی و تعداد سئوالات برای گرامر و لغت چند تا می باشد و همچنین در مورد تفکیک سئوالات درس ایستایی 1و2؟

raha

مدیر بازنشسته
سلام

از دوستان عزیز کسی اطلاع داره که سئوالات درس زبان به صورت تفکیک شده در آزمون کارشناسی ارشد معماری به چه صورت طرح میشود یعنی چند سئوال از زبان عمومی و چند سئوال از زبان تخصصی و تعداد سئوالات برای گرامر و لغت چند تا می باشد و همچنین در مورد تفکیک سئوالات درس ایستایی 1و2؟

سلام. کلا 30 تا سوال واسه زبان هست. که 5 تاش گرامر هست. 10 تا سوال از زبان عمومی. 15 تا سوال هم زبان تخصصی... از این بین یه تعداد رو در غالب پسیج و درک مطلب یه تعداد رو هم یا تصویری و یا تعریفی به صورت جاخالی لغات میدن... بستگی به سلیقه طراح سوال داره...
واسه درس ایستایی و مقاومت مصالح هم بین 1-3 تا سوال ساده میاد معمولا... نمیشه پیش بینی کرد... ممکنه یهو تصمیم بگیرن کل سوالات فن رو سازه و ایستایی بدن. بقیه دروس فنی کشک. ممکنه یهو تصمیم بگیرن اصلا سوال ایستایی ندن (البته تا حالا سابقه نداشته )... واسه بقیه سرفصل ها هم همینه. یه سال اصلا از مصالح سوال نمیاد. یه سال 5 تا سوال ازش میدن... کلا حساب کتاب نداره... همه رو باید خوند...

Alireza00

عضو جدید
بچه ها به نظرتون خوندن نشریه 55 واجبه؟
کتاب جایگزینی سراغ ندارین که حجمش کمتر باشه؟

برتي كساي كه تكنولوژي يا مديريت پروژه مي خوان آزمون بند " بله "
براي معماري ها انقدر كتاب براي خوندن هست كه اگر اينو نخوني هم چيزي از دست نمي دي ( با توجه به حجمش )
به هر حال مشكل نشريه 55 حجمشه !! اگر بخوني بهتره و گرنه با اين كتاب هاي پوران پژوهش سر و تهش رو هم بيار .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا