مطالعات گروهی

مطالعات گروهی

• سبک شناسی در معماری ( دکتر پیر نیا)

رای: 10 27.0%
  • بوطیقای معماری (انتونی انتو نیاس)

رای: 1 2.7%
  • از زمان و معماری ( منوچهر مزینی)

رای: 6 16.2%
  • معماری معاصر غرب (قبادیان)

رای: 6 16.2%
  • درک رفتار سازه ها (دکتر گلابچی)

رای: 7 18.9%
  • آشنایی با معماری جهان (ابراهیم زارعی)

رای: 7 18.9%

• مجموع رای دهندگان
    37
وضعیت
موضوع بسته شده است.

raha

مدیر بازنشسته
سلام.
مطالعه گروهی از همین امروز مورخ 2/6/88 شروع میشه .کتاب فضا. زمان و معماری + کتاب زیبایی شناسی در معماری 2 کتابی هستند که همزمان با هم شروع به خوندن میشه. بعد از 4 روز یعنی در تاریخ 6/6 88 همه ی اعضائ گروه موظف به ارائه ی خلاصه یا طرح سوال از این 2 کتاب میباشند. میزان مطالعه به طور متوسط برای هر کس روزی 2 ساعت معادل تقریبا با 20 صفحه از هر کتاب در نظر گرفته شده. (این مقدار متغیر هست بسته به سنگینی هر مبحث) بعد از 4 روز همه ی اعضاء . بین 40-80 صفحه از هر کتاب رو باید خونده باشن (بسته به توانایی هر فرد میزان صفحات متفاوته)... و بعد از این 4 روز خلاصه ها و سوالاتی که طرح کردند رو در سایت میگذارند. و در اول پست دقیقا صفحاتی رو که خوندن رو قید میکنند...

افرادی که اعلام آمادگی کردن در صورت پایبند نبودن به برنامه و تنبلی کردن... اخطار خواهند گرفت. هر کس احساس کرد. وعده الکی داده و توانایی مطالعه روزی 2 ساعت رو نداره . تا فردا شب فرصت داره اعلام کنه که بعدا نمیتونه جا بزنه و اخطار شامل حالش میشه...! :w22:

کسانی که خودشون رو تا به حال به عنوان اعضاء گروه معرفی کردند به قرار زیر هستند:

معمارباشی
پاناگولیس67
mehran66
ارشیتکت86
بارسلون
melina001
yekbinam
moya_memar
mkm-arch
tornado
Anooshe

افراد دیگه ای هم که بعد از این به گروه میپیوندند اسامیشون به لیست اضافه خواهد شد...
من به دلایلی این روزها کمتر به سایت سر میزنم. معمارباشی که از اول این برنامه رو شروع کرده کنترل برنامه رو در دست داره. و با جدیت با کسانی که تنبلی کنند برخورد خواهد کرد که عبرتی شود برای دیگران... :دی

خب بچه ها بسم الله...

آخرین ویرایش:

raha

مدیر بازنشسته
خب یه مقدار خشونت و جدیت واسه این برنامه لازم بود... :w01:وای به حال کسی که اسمش تو لیست بمونه و تنبلی کنه... روزی 2 ساعت اصلا زمان زیادی نیست واسه مطالعه... برنامه سبک هست و همه در هر شرایطی توانایی انجامش رو دارند مگر اینکه واقعا تنبل باشن دیگه...
راستی . مهران اگر به برنامه عمل نکرد. جریمه اش 2 برابر بقیه ست. علتشو هم خودش میدونه...:w02:

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی آخرش نفهمیدم چرا اینقدر علاقه ای داری به این فضا ، زمان معماری .

*ملینا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش...

خواهش...

سلام رها جون...گلم این مطالعه که برای کنکور نیست درسته؟:eek:
میگم نمیشه برنامه طوری باشه که انقدر فشرده نباشه...مثلا یه هفته وقت داشته باشیم...
من کتاب زیبایی شناسی رو ندارم تو این 3 روز باقیمونده هم که نمیرسم برم بخرم...
:cry:

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی میگی کجایی ؟ فردا سومه .
نمیخوای بخونی چرا بهونه میاری ؟
فقط 5 ساعته که رها اینو نوشته .
:Dفکر کنم از خستگیه
تو تقویم مرداد رو نگاه کرده بودم:redface::surprised:
پستش رو حذف کردم
آقا حال نزنید بچست اشتباه میکنه

mm_engineer

عضو جدید
وای حیف چه دیر دیدم....
امروز 3 هست:cry:
منم شروع میکنم زمان معماری دارم ولی نوی نو مونده:redface: اینطوری بهانه خوبیه برا خوندنش ایشالا برسم

bache-memar

عضو جدید
سلام ، من یه کوچولو غریبه ام ولی منم هستم. خودم داشتم فضا زمان رو میخوندم اینجوری اگه سوالی داشتم هم می تونم با شماها کرکسیون کنم 6 ام میام

mm_engineer

عضو جدید
ای بابا من فضا زمان معماری ندارم:cry::cry::cry:
از زمان و معماری مزینی دارم....
این ماله کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حیف شد
پس من نیستم این دفعه......................:cry::cry::cry:

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که هيچکدمشون را نداشتم رفتم کتابخانه گرفتم.:Dراستی مگه قرار نبود از 15 شروع بشه؟
من تا 14 امتحان دارم.خيلی هم فشردست.اميدوارم به حداقلش برسم.

*ملینا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان...من شرمنده ام...این بار منومعاف کنید...چون نمیتونم برسم بخونم...بازم معذرت

marya_com

عضو جدید
سلام

از زحمات معمارباشی و رها جان پیشاپیش تشکر می کنم
من هم از امروز شروع می کنم!ولی توی طول ترم را لطفا سبک تر بگیرید! D:

آخرین ویرایش:

bache-memar

عضو جدید
سلام
من دیروز که 6م بود مودم سیستمم مشکل پیدا کرد الانم سیستم بیمارستانه ، کافی نتم دسترسی نداشتم.کلی ناراحت شدم که نمیرسم تو بررسی کتاب.ساعت چند شروع می کنید؟

bache-memar

عضو جدید
انگاری باید برم بعد از ظهر بیام
من کتب رو خوندما میخوام از بزرگترا یاد بگیرم چجوری سوال طرح می کنند!!
بعد از ظهر باز میام

وضعیت
موضوع بسته شده است.