شما هم احساس کمبود محبت میکنید؟؟

شما هم احساس کمبود محبت میکنید؟؟

• زیاااااااد

رای: 2 8.7%
  • کمی

رای: 11 47.8%
  • اصلا"

رای: 10 43.5%

• مجموع رای دهندگان
    23
  • نظرسنجی بسته .

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیلام بچه ها....:smile::gol:
من بعضی وقتها احساس کمبود محبت میکنم! :surprised:
با اینکه کلی محبت از طرف مامان و بابا و فامیل و دوستام به طرفم جاری میشه اما بازم کمه :confused:

مهرا

عضو جدید
با اینکه کلی محبت از طرف مامان و بابا و فامیل و دوستام به طرفم جاری میشه اما بازم کمه :confused:
میدونی مشکل کجاست؟؟؟؟
مشکل اینجاست که توقع بیش از اندازه از محبت دیدن داری
سعی کن به همه محبت کنی اونموقعست که خودت لبریز از محبت میشی
یادت باشه منظورم محبت به جا و به اندازه استا

• Like
واکنش ها: ilak

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای واااااااااااااای نه توروخدا
من یکی دارم خفه میشم از این همه محبت :surprised:

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
محبت می خوام چی کار, الان احساسه حماقت می کنم, چون دارم وقتمو اینجا (باشگاهه مهندسان!) به هدر می دم , بدبختی اینه که جایه دیگه هم ندارم تا وقتمو بگذرونم , با این که 4 ساعت در روز مطالعه می کنم ولی بازم وقت زیاد دارم . ای لعنت به این روزمرهگی

• Like
واکنش ها: sh85

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
محبت می خوام چی کار, الان احساسه حماقت می کنم, چون دارم وقتمو اینجا (باشگاهه مهندسان!) به هدر می دم , بدبختی اینه که جایه دیگه هم ندارم تا وقتمو بگذرونم , با این که 4 ساعت در روز مطالعه می کنم ولی بازم وقت زیاد دارم . ای لعنت به این روزمرهگی

me tooooooooooo;)

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو ديگه چرا تو كه اين mrhaداري ولي ما چي؟:eek:
ببين يه راه حل ميتوني بري قرصش(محبت) رو از داروخانه ها بگيري و هر 8ساعت يكي بندازي بالا تا اين كمبود محبتت كم شه...:surprised::D

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای واااااااااااااای نه توروخدا
من یکی دارم خفه میشم از این همه محبت :surprised:
دستت وبده به سوفي تا خفه نشي....;)

عزيزم تو هم يه كم از اين وقتت رو بما بده...:surprised::D

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی مشکل کجاست؟؟؟؟
مشکل اینجاست که توقع بیش از اندازه از محبت دیدن داری
سعی کن به همه محبت کنی اونموقعست که خودت لبریز از محبت میشی
یادت باشه منظورم محبت به جا و به اندازه استا
مشکل اینجاست که من اصلا" اهل محبت کردن نیستم...مگر اینکه یه نفرو خیلی دوست داشته باشم که اونم کم پیش میاد :surprised:

کاملا" حستو درک میکنم :cry:

سلام کمبود محبت بستگی به چگونه خواستن چگونه تفکر کردن وچگونه درک کردن است اگه بخوایم نگاه کنیم همه کمبود محبت دارن مگر انان که همه چیزشان خداست:gol:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو ديگه چرا تو كه اين mrhaداري ولي ما چي؟:eek:
ببين يه راه حل ميتوني بري قرصش(محبت) رو از داروخانه ها بگيري و هر 8ساعت يكي بندازي بالا تا اين كمبود محبتت كم شه...:surprised::D
کسری (mrha) داداشمه...من به چه زبونی باید اینو بگم؟؟؟؟:mad:
ترکی بلد نیستم یادم بده بگم شاید فهمیدی :surprised:;)

آخرین ویرایش:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه كمبود محبت نداشتم:cry: كه روز سه ساعت نمي اومدم باشگاه كه...:confused:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسری (mrha) داداشمه...من به زبونی باید اینو بگم؟؟؟؟:mad:
ترکی بلد نیستم یادم بده بگم شاید فهمیدی :surprised:;)

من كه نگفتم عموته...گفتم تو با داشتن اين چنين دادشي چرا؟
ميترسم بيايي تركي يادت بدم وآخرسر هم ياد نگيري :surprised:وفارسي رو هم فراموش كني وتا آخر عمرت مجبور شي پانتوميم بازي كني:biggrin:اگه خواستي بگو بهت ياد بدم..دوشوندين يا يوو؟;)

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل خانما اینه که خدمت نرفتن...اونجا حسابی این احساس برطرف می شه .
اصلا محبت یعنی چه؟
با احترام گذاشتن چه فرقی می کنه ؟

ilak

عضو جدید
اره منم گاهي اينجوري ميشم. نميدونم چرا. اما توقع احساسيم خيلي زياد ميشه گاهي... اما اينكه محبت كني به بقيه تا اين حست برطرف شه چه ربطي به نياز تو به محبت داره؟؟؟:surprised::surprised:

ilak

عضو جدید
اصلا محبت یعنی چه؟

نه اين مشكل با خدمت هم حل نميشه. اين اختلاف وجودي خانوم ها و آقايونه . خانوم ها محبت رو بهتر درك مي كنن و ميشناسن.:w40: توهين به آقايون نمي كنما اين يه مسئله ذاتيه. لطافت روح خانوما بيشتر از آقايونه. احترام و محبت در عين حال كه به هم مرتبطن اما دو قضيه متفاوتن....:w05:

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر میخواهید بیشتر محبت ببینید باید خیلی بیشتر محبت بکنید.
و اگر محبت میبینید ولی قانع نمیشوید باید بدانید که مشکل جای دیگری است. بزرگترین مشکل ما خود ما هستیم. دیگران بی تقصیرند.

yapoo

عضو جدید
اصلا محبت یعنی چه؟

:surprised:من خدمت رفتم تو سختترین جا و سختترین حالت ممکن
چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟
معمولا آدمایه ضعیف تو خدمت کم میارنو احساستشونو میبازن
دوست من تو که کارت درسته

yapoo

عضو جدید

من هم همین حسو دارم اما فکر میکنم محبت یه جنس مشخص نداره باید ادم چندجور محبت رو باهم یه جا داشته باشه .محبت مادر پدر دوست همسایه همسر بقال سر کوچه....
بهرحال راه حلی واسش پیدا نکردم که بهت معرفی کنم

yapoo

عضو جدید
نه اين مشكل با خدمت هم حل نميشه. اين اختلاف وجودي خانوم ها و آقايونه . خانوم ها محبت رو بهتر درك مي كنن و ميشناسن.:w40: توهين به آقايون نمي كنما اين يه مسئله ذاتيه. لطافت روح خانوما بيشتر از آقايونه. احترام و محبت در عين حال كه به هم مرتبطن اما دو قضيه متفاوتن....:w05:

موافق نیستم خانوماییو دیدم که انگار نه انگار احساساتیم وجود داره . برعکسش پسرایه احساساتیه زایدیم دیدم.

دختر و پسر نداریم جوهر آدمه که همه چیزو مشخص میکنه

بالا