فوانین ما برای زنان از سرشونم زیاده

arar19551

عضو جدید
به نظر من خدا بیشتر از همه مخلوفتشو می شناسه به همین دلیل اینهمه در قوانین اسلام بیشتر به مرد بهها داده و اگر یکمی به این زنها بها میداد چه قدر فساد های جامعه بیشتر می شد.واقعا به مرده که رو میدی....

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من خدا بیشتر از همه مخلوفتشو می شناسه به همین دلیل اینهمه در قوانین اسلام بیشتر به مرد بهها داده و اگر یکمی به این زنها بها میداد چه قدر فساد های جامعه بیشتر می شد.واقعا به مرده که رو میدی....

واقعا براتون متاسفم.اولا به نظرم شما اصلا خودتم متوجه نشدی چه تاپیکی زدی.یه بار خودت بخون ببین می فهمی.
دوم اینکه میشه چند مورد از این قوانین رو بگی تا ما هم بدونیم شما چی می دونی که چنین کوته اندیش زندگی می کنی؟!!!!

arar19551

عضو جدید
اااااااااا فکر کنید اگه حق طلاف با این موجودات بود با این فکر ناقصشون هرکی میتونست مانتوی شیک تر براشون یخره طلاق میگرفتند و با اون ازدواج میکردند . فکر کنید اینطوری شیرازهی چندتا زنگی از هم پاشیده میشد

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اتفاقا آدمایی مانند شما باید حرف بزنه تا حرفای آدمایی مثل ما ثابت بشه
پس اذعان داری دینی که تو میشناسیش به مرد بیشتر از زن بها داده
پس مرحبا به کامل ترین دین دنیا
مرحبا به عدالت پیام آورنده اش

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
اااااااااا فکر کنید اگه حق طلاف با این موجودات بود با این فکر ناقصشون هرکی میتونست مانتوی شیک تر براشون یخره طلاق میگرفتند و با اون ازدواج میکردند . فکر کنید اینطوری شیرازهی چندتا زنگی از هم پاشیده میشد
بسه...انقدر در و گوهر سرازیر نکن تو سایت!
می تونم بپرسم از پشت کدوم کوه اومدید با این افکار نورانیتون؟!!!:surprised:

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز

چرا چرند میگی؟مثل اینکه توی باغ نیستیا.فعلا که حق طلاق با خانوماست.فکر کنم شما یا گیجی یا از روزگار کهن با 5 خورشید اومدی.:biggrin:
یه کم روزنامه بخون چون فکر می کنم از اون زمانی که اومدی با روزنامه بیشتر آشنا باشی.آخه اینترنت که نبوده میدونم بلد نیستی که بگم سرچ کن تا اطلاعاتت ارتقا پیدا کنه.هرچند که آدمای اون زمان یه کم هم ناقص العقل بودن:biggrin:

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
من درسته طرفدار دخترا نیستم ولی اینو می دونم تا اون موقع که تو بخوای بین مردو زن تفاوت بزاری مملکت ما پیشرفت نمی کنه ...
همه جای دنیا گفته مردو زن برابرن...
منم می گم
:mad:

فدكي

عضو جدید
نه اتفاقا آدمایی مانند شما باید حرف بزنه تا حرفای آدمایی مثل ما ثابت بشه
پس اذعان داری دینی که تو میشناسیش به مرد بیشتر از زن بها داده
پس مرحبا به کامل ترین دین دنیا
مرحبا به عدالت پیام آورنده اش
من كاري به سخن مسئول اين تاپيك ندارم كه درست ميگويد يا اشتباه
اما داري از مرزت جلو مي آيي وبه دين اسلام وپيامبرش سخن ناروا ونيش دار ميزني
سؤال از تو وامثال تو دارم :
كداميك از كارهاي خدا بي حكمت است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
جواب معلومست .........هيچكدام
خوب سوال بعدي ؟
خداوند متعال 124000پيامبر ارسال ومبعوث نموده است ..........چرا حتي يكنفر از اين پيامبران خدا ؛ زن نبودند .........چرا؟

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا برای همه این موضوع با اسدلال استفرایی پابت شده
من جات بودم وقتی عرصه رو تنگ میدیدم میرفتم قرصامو میخوردم نه اینکه بیام یه تاپیک چرت بزنم که همه بهم بخندن.در ضمن برو اون سوتی املایی تو درست کن بعد بیا بلغور کن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arar19551

عضو جدید
چرا چرند میگی؟مثل اینکه توی باغ نیستیا.فعلا که حق طلاق با خانوماست.فکر کنم شما یا گیجی یا از روزگار کهن با 5 خورشید اومدی.:biggrin:
یه کم روزنامه بخون چون فکر می کنم از اون زمانی که اومدی با روزنامه بیشتر آشنا باشی.آخه اینترنت که نبوده میدونم بلد نیستی که بگم سرچ کن تا اطلاعاتت ارتقا پیدا کنه.هرچند که آدمای اون زمان یه کم هم ناقص العقل بودن:biggrin:
حق طلاق زمانی با زنه که موفع عقد مرد اونو تو عقد نامه امضا کنه تازه اگر امضا هم کنه مهریش کمه تازه اگه بخواد از حق طلاق هم استفاده کنه نفثه هم بش تعلق نمیگیره.;);)تازه ما هم از خدا خواسته میریم یه ترگل ورگل ترشو میگیریم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سؤال از تو ومثال تو دارم :
خوب سوال بعدي ؟
خداوند متعال 124000پيامبر ارسال ومبعوث نموده است ..........چرا حتي يكنفر از اين پيامبران خدا ؛ زن نبودند .........چرا؟

خیلی به حرفات مطمئنی
فعلا داریم آثارهمه چیز رو تو قرن 21 می بینیم
از دین فقط اسمش مونده و چن تا متحجر بی منطق

فدكي

عضو جدید
حق طلاق زمانی با زنه که موفع عقد با کلی عشوه و جادو جنبل مرده رو خر کنند و مرد اونو تو عقد نامه امضا کنه تازه اگر امضا هم کنه مهریش کمه تازه اگه بخواد از حق طلاق هم استفاده کنه نفثه هم بش تعلق نمیگیره.;);)تازه ما هم از خدا خواسته میریم یه ترگل ورگل ترشو میگیریم
متاسفانه صحبتهاي شما جالب ودرست نيست
زن مكمل وياور وهمراه مرد است
هريك از اين دوموجود نيازمند ديگر است
زن محسناني دارد كه مرد ندارد وبعكس مرد هم چنين است
زن احساسش بر تفكرش مي چربد كه لازمه زدگي زناشويي ومرد صلابتش وفكرش بر احساسش مي چربد كه لازمه اداره زندگي مشترك خود وهمسرش ميباشد :gol:

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق طلاق زمانی با زنه که موفع عقد با کلی عشوه و جادو جنبل مرده رو خر کنند و مرد اونو تو عقد نامه امضا کنه تازه اگر امضا هم کنه مهریش کمه تازه اگه بخواد از حق طلاق هم استفاده کنه نفثه هم بش تعلق نمیگیره.;);)تازه ما هم از خدا خواسته میریم یه ترگل ورگل ترشو میگیریم
پس قبول داری که خر میشید؟البته ببخشیدا به این صراحت میگم.خودتون عنوان کردید.

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
از خواهران عزیز و برادران عزیز می خوام که به این بحث مزخرف خاتمه بدن و دیگه به این تاپیک پست ندن تا دیگه تو چشم نباشه ...
تا کی می خواین به این بحثا ادامه بدین ... تو کشورهای دیگه زن و مرد دارن در کنار هم و با کمک هم موشک و ماهواره می فرستن فضا و به پیشرفت علم کمک می کنن ... حالا ما میام میگیم زنا اینطورین مردا اینطورین ...خدا به داد آیندمون برسه ...:mad:

فدكي

عضو جدید
خیلی به حرفات مطمئنی
فعلا داریم آثارهمه چیز رو تو قرن 21 می بینیم
از دین فقط اسمش مونده و چن تا متحجر بی منطق
خدا اشتباه نمي كند وكار اوبر اساس حكمت وعقل ودرايت است
اگر در جامعه امروز ي مشكلات دارد مقصر هردو جنس است هم زن وهم مرد وربطي به خدا ندارد

arar19551

عضو جدید
میگم شما اول برو یکم تمرین تایپ کن!
صد تا "ق"
صد تا "ث"
"ت" هم که کلا" حذف کردی...1000 تا هم از رو "ت" بنویس :w25:
بابا به خدا ما مثل شما نیستیم از رو هر چیزی 1000 بار بنوسیم تازه بازم یاذش نگیریم :)هیچ وقت خودتونو با ما مقایسه نکنید(بیبینید چقدر بهتون احترام گزاشتم که این پیش فرض رو گزاشتم که شما توانایی مقایسه کردنم دارید)

mehrshad53

اخراجی موقت
خوب سوال بعدي ؟

چون زنا اهل دوز و کلک نیستن!

mehrshad53

اخراجی موقت
بابا به خدا ما مثل شما نیستیم از رو هر چیزی 1000 بار بنوسیم تازه بازم یاذش نگیریم :)هیچ وقت خودتونو با ما مقایسه نکنید(بیبینید چقدر بهتون احترام گزاشتم که این پیش فرض رو گزاشتم که شما توانایی مقایسه کردنم دارید)

اگه اومدی ....تت را ثابت کنی،کاملا بهمون ثابت شد.
بعدشم همچین نوشتی قوانین ما......
نکنه پیامبری؟شایدم بابات پیامبره؟
بفرمایین لطفا....

gizmo

عضو جدید
عر عر خان
این خذئبلات که قویاً زایده تخیلات بیمار شماست حتی اگر صحیح هم بود(در عالم رویا) شامل حال شما نمی شد؛کامل العقل بودن و ارزش بیشتر نسبت به زنان رو می گم.
حداقل شما یکی :w07:مستثنا ازین قواعد بودی(اگر قواعدی بود)

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب سوال بعدي ؟

این لینک جواب شماست.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=144388&page=2

فدكي

عضو جدید
چون زنا اهل دوز و کلک نیستن!
عجب ؛ خدا مردان را اهل دوز كلك خلق كرد وزنان را پاك وپاكيزه آفريد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ولي خدا پيامبران را براي هر دو جنس فرستاد ؛ هم براي زن وهم براي مرد
پس تو فكر ميكني زنان نياز به پيامبر ونصيحت وتذكر ورهنمايي ندارند
پس اگر مردان خلاف كنند مقصر نيستند ونبايد خدا آنان را مؤاخذه وكيفر دهد ؛ چون خود خدا مردان را به قول شما اهل دوز وكلك آفريد ؟
بابا ، با خدا هم مي خواهي طرف شوي وبه او تهمت بزني .........:eek::eek::eek:

*mobina*

عضو جدید

خیـــــــــــــلی کوته فکـــــــــــــــــــری...
واقعا برات متاسفــــــــــــــم.

همه تحصیل میکنن فهم و شعورشون میره بالا.
برای شما نتیجه ی عکس داده.

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه قرار نبود این بحثای چرتو پرت تموم بشه ... بابا ماهایی که تحصیل کرده ایم این حرف رو بزنیم وای به حال آدمای عادی...

اون عرعرم اومد یه بحثی انداخت پاشد رفت... کو خودش....؟
شماها دارید بحث رو بیشترش می کنید... جون حبیب بیخیال
:smile:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه اره نگفت دیگه پست ندین :w00:
بذارین این تاپیک بره تو زباله دونی...
حتی اسمشم واسه باشگاه مهندسان ایران زشته! :w06:

arar19551

عضو جدید
عر عر چون، تو که خیلی کاملی اسم بهتر به ذهن فوق کاملت نرسید؟
مثلا .....:eek:
اخه شما که ادعای برابری انسان ها را دارید حداقل نباید به اسم دیگران توهین کنید:mad::mad:این کارتون پابت میکنه تو بحث اصلی کم اوردید.

بالا