حالا اگه میتونی تقلب کن...

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو عجب ادمی هستی ها.... هنوز منو نشناختی...کسی بامن لج بیفته تا اخر ولش نمیکنم.... یکاری میکنم خودش پشیمون بشه.... کسی جرات نمیکنه به ماشینم نزدیک بشه

خانم معلم چقدر خشن!!!!! ولی انقدرم مطمئن نباشا، یهو دیدی خواستی استارت ماشینت رو بزنی یه ثانیه شماری راه افتاد!!! از ما گفتن بود :دییی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون درس نخونده....خانم شمسي پور چه گناهي كرده؟؟؟؟؟.....

ابجی منم با تقلب مخالفم خودمم درس خون بودم نیازی به تقلب نداشتم .اگرم تقلب می کردم واسه نمره بیست بوده نه واسه فرار از افتادن

ولی خداییش ترمودینامیک 1 اگه تقلب نمی کردم می افتادم. 12 شدم. فقط این یه بار

ولی ای حال می داد تقلب می کردی یه نمرش اندازه 100 نمره حال می داد

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشبحاله خودمون که تو دوران قجر درس می خوندیم خبری از دوربین موربین نبود

آره واقعا، این سوسول بازیا نبود، یادم نمیره هیچ وقت،امتحان تنظیم خانواده بود، از شاگرداولمون داشتم میزدم، نگو اونم به یکی از جواباش شک داره و از رو من میزنه همزمان که من از رو اون میزدم، من از اون بیشتر شدم :biggrin: اون جواب خودشو با جواب من یکی کرده منم برعکس :D

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو عجب ادمی هستی ها.... هنوز منو نشناختی...کسی بامن لج بیفته تا اخر ولش نمیکنم.... یکاری میکنم خودش پشیمون بشه.... کسی جرات نمیکنه به ماشینم نزدیک بشه

ببین ابجی یه ضرب المثلی ما بین خودمون داریم که میگه:

واسه هر که لاتی واسه ما شوکولاتی:دی
:biggrin:

کافی بود بری تو لیست سیاه ما تا با ماشینت خدافظی کنی:دی
:biggrin:

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
ابجی منم با تقلب مخالفم خودمم درس خون بودم نیازی به تقلب نداشتم .اگرم تقلب می کردم واسه نمره بیست بوده نه واسه فرار از افتادن

منو وسوسه ميكني؟؟؟؟

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم معلم چقدر خشن!!!!! ولی انقدرم مطمئن نباشا، یهو دیدی خواستی استارت ماشینت رو بزنی یه ثانیه شماری راه افتاد!!! از ما گفتن بود :دییی

اونکه بله احتمالش خیلی زیاده... تهدید زیاد داشتم.... من انقدر خشن نیستم ولی واقعا ازم میترسن.... اسمم میاد فرار میکنن تو دانشگاه

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز

جای من خالی بوده پیشت

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو وسوسه ميكني؟؟؟؟
شرمنده داداش ما اشتب بهت گفتیم ابجی اخه استو نخوندم همین که دیدم طرف خانم لیلا رو گرفتی فکر کردم باید دختر باشی. اخه ما پسرا معمولا هیچ وقت پشت همو خالی نمی کنیم:دی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
جای من خالی بوده پیشت

به زرشک. خانم ها که اصلا از من تقلب نمی گرفتن. وقتی مراقب خانوم بود عشق حال بود بچه ها اینقدر تقلب می کردن گریه می افتاد می گفت تو رو خدازودتر تمومش کنید.

خداییش معارف ها رو خیلی حال می داد تقلب کنی.

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
به زرشک. خانم ها که اصلا از من تقلب نمی گرفتن. وقتی مراقب خانوم بود عشق حال بود بچه ها اینقدر تقلب می کردن گریه می افتاد می گفت تو رو خدازودتر تمومش کنید.

خداییش معارف ها رو خیلی حال می داد تقلب کنی.

من اونانیستم خوب.....!!!!!!!!!! خیلی دوست داشتم مراقبت بودم حالتو میگرفتم که بیایی مثل بعضیها التماس کنی ومن بخندم:biggrin:;)

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اونانیستم خوب.....!!!!!!!!!! خیلی دوست داشتم مراقبت بودم حالتو میگرفتم که بیایی مثل بعضیها التماس کنی ومن بخندم:biggrin:;)

منم خیلی دوست داشتم وقتی سوار ماشینت میشدی بعد تو سرعت 100 کیلومتر سر پیچ می دید ترمزت نمی گیره و به خدا التماس می کنی چه حالی می شی.
بعد کلی سوژه خنده میشدی:D

sara850

عضو جدید
خداییش منم نمی تونم بدون تقلب امتحان بدم:redface: اصلا حالش به تقلبه ;)تا حالا هم گیر نیفتادم روشام بیسته بیسته:smile:

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم خیلی دوست داشتم وقتی سوار ماشینت میشدی بعد تو سرعت 100 کیلومتر سر پیچ می دید ترمزت نمی گیره و به خدا التماس می کنی چه حالی می شی.
بعد کلی سوژه خنده میشدی:D

اااااااااااااااااااااااااا؟دوست داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چی میشد دانشگاه ما بودی تو حالتو میگرفتم.... من خیلی اعصابم ضعیفه ها....قاطی میکنم میام....

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش منم نمی تونم بدون تقلب امتحان بدم:redface: اصلا حالش به تقلبه ;)تا حالا هم گیر نیفتادم روشام بیسته بیسته:smile:

حالا می دونی ضد حال چیه:cry:
امتحان تستی باشه روی دوتا گزینه شک داری بعد تقلب می کنی وقتی میای بیرون می بینی حدس خودت درست بوده رفیقت که تقلب رسونده اشتباه گفته
دلت می خواد خفش کنی
:mad:
اینقد بد بیراه می گفتم بهش:razz:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
من وقتی برگمو میگیرن دیگه عمرا التماس نمیکنم ! :)

sara850

عضو جدید
حالا می دونی ضد حال چیه:cry:
امتحان تستی باشه روی دوتا گزینه شک داری بعد تقلب می کنی وقتی میای بیرون می بینی حدس خودت درست بوده رفیقت که تقلب رسونده اشتباه گفته
دلت می خواد خفش کنی
:mad:
اینقد بد بیراه می گفتم بهش:razz:
نه بابا من خودم با خودم تقلب میکردم به دیگران اعتماد نداشتم سر امتحان میکروبیولوژی مواد غذایی کله گروه میکروبا رو جا ساز برده بودم سر جلسه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم با خودم تقلب میکردم از کسی نمی پرسیدم

اوه اوه نه این کار خیلی خطرناکه اخه مدرک کتبی می دی دست طرف هیج جوره بیخیالت نمیشه

البته اگه ادم خیلی وضعش تو اون درس خراب باشه مجبوره اینجوری تقلب کنه ولی وقتی واسه نمره بالا تقلب کنی همون نیگاه کردن به دست بقلیت یا حدااکثر برگه عوض کردن کفایت می کنه که البته ریسک اینم زیاده

خودم زیاد یادم نمیاد خودم با خودم تقلب کرده باشم. البته گاهی تو ماشین حساب فرمولا رو می نوشتم.

sara850

عضو جدید
واسه امتحان اصول مهندسی پشت در ماشین حسابمو لاک غلط گیر زدم همه ی فرمولارو نوشتم بعد ماشین حسابو کشویی گذاشتم روش:biggrin: وقتی نشسم راحت همه ی فرمولارو داشتم:D

anise b

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه امتحان اصول مهندسی پشت در ماشین حسابمو لاک غلط گیر زدم همه ی فرمولارو نوشتم بعد ماشین حسابو کشویی گذاشتم روش:biggrin: وقتی نشسم راحت همه ی فرمولارو داشتم:D
چه کار جیزی انجام دادی.....................:biggrin:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من وقتی برگمو میگیرن دیگه عمرا التماس نمیکنم ! :)
ایولا
باید اینقدر نگاهت به طرف نافذ و وحشتناک باشه که اگرم اومد برگتو بگیره از کار خودش پشیمون شه
یه جوری نیگاش کنی بفهمه واسش عواقب خوبی نداره:biggrin:

sara850

عضو جدید
اوه اوه نه این کار خیلی خطرناکه اخه مدرک کتبی می دی دست طرف هیج جوره بیخیالت نمیشه

البته اگه ادم خیلی وضعش تو اون درس خراب باشه مجبوره اینجوری تقلب کنه ولی وقتی واسه نمره بالا تقلب کنی همون نیگاه کردن به دست بقلیت یا حدااکثر برگه عوض کردن کفایت می کنه که البته ریسک اینم زیاده

خودم زیاد یادم نمیاد خودم با خودم تقلب کرده باشم. البته گاهی تو ماشین حساب فرمولا رو می نوشتم.
نه بابا من واسه معدلم که بالای 17 بشه تقلب میکردم البته تقلب نوشتن یه مزیتی داشت که باعث میشد درسو یاد بگیرم گاهی اصلا نیاز نداشتم تقلبامو نگاه کنم چون حفظ شده بودم موقع نوشتنشون فقط بردنشون سر جلسه قوت قلب بود همین

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

این روش دمده شده خیلی قدیمیه
مراقب های ما سریع می فهمیدن.

با قرمز ننویس چشمم در اومد:razz:

بالا