خطای دید بشرو نگا!!!!!اندازه گربس!

mahtab s

عضو جدید
جالب بود
ولی من با فتوشاپ آشنایی ندارم و نمیتونم نظری بدم
ولی در کل حرکت باحالی کردن

puorya1368

اخراجی موقت
ای تنبل

زندگی تفسیر چار کلمس:
خندیدن بخشیدن فراموش کردن تمبلی نکردن پس بخندو فراموش کنو ببخشو تمبلی نکن

اینجا اسلام برای تمبلا حکمی مجزا داره.اگه نمیتونی 8 قدم عقب بری 7.5 تا برو
میبینی بازم نمیشه 7 تا برو
اگه نشد 6.5 تا برو ولی جون مامانت برو
خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیلی بوحاله
اگه بد بود شبه جمه امواتمونو بجونبون ولی اگه حال کردی یه جز قرآن باید واسشون بخونی وگر نه روحشونو میفرستم سراقت قافلگیرت کننا:w47:

elissa_astro

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=102143&d=1339658755
خیلی جالب بود پوری.دوتا عکس رو روی هم انداختن.اما تصویر دوم کمرنگتره وقتی از نزدیک نگاه میکنی تصویر پررنگو میبینی وقتی برمیگردی عقب تصویر کمرنگ.بعدشم 8قدم که سهله من روی صندلی فقط یکم رفتم عقب تر.خیلی جالب بود مرسی

puorya1368

اخراجی موقت
اهههههههههههههههههههههههههههههههههههه
یه ذره بخار ندارین چرا؟!!!!!

یکی میره عقب مثه توپ میخوره به دیوار
یکی میگه نذر کردیم که کار کنه
یکی میگه دارم میمیرم نمیتونم پاشم

منم در جوابشون میگم خیلی گاگولین اگه نبینین!!!!!!!

puorya1368

اخراجی موقت
به نقطه قرمز روی بینی آبجی به مدت 30 ثانیه نگاه کنید(تو این مدت اصلا کوچکترین انحرافی به چشم ندید,سعیم کنید پلک نزنید)

بعد بلافاصله به دیوار اتاق یا هر چیز کاملا سفیدی نگاه کنید و با نواخت تقریبیه 5 پلک در ثانیه(اوههههههههههه)پلک بزنید
این عکس سفارشی برای تنبلایه باشگاهه که میرن عقب میخورن به دیفار.یا کلیه هاشون از جا درمیاد از زور 4 قدم عقب رفتن:w15:

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=102238&d=1339699803

elissa_astro

عضو جدید
به نقطه قرمز روی بینی آبجی به مدت 30 ثانیه نگاه کنید(تو این مدت اصلا کوچکترین انحرافی به چشم ندید,سعیم کنید پلک نزنید)

بعد بلافاصله به دیوار اتاق یا هر چیز کاملا سفیدی نگاه کنید و با نواخت تقریبیه 5 پلک در ثانیه(اوههههههههههه)پلک بزنید
این عکس سفارشی برای تنبلایه باشگاهه که میرن عقب میخورن به دیفار.یا کلیه هاشون از جا درمیاد از زور 4 قدم عقب رفتن:w15:

خو این واسه اونایی که حال ندارن پاشن جواب میده اما واسه اونایی که مثل من حال ندارن فکر کنن نوچچچچچچچچچچچچچچ

hamid_eli

کاربر بیش فعال
ببین من تا اومدم هشت قدم برم عقب خوردم به دیوار راه دیگه ای نداره؟

puorya1368

اخراجی موقت
خو این واسه اونایی که حال ندارن پاشن جواب میده اما واسه اونایی که مثل من حال ندارن فکر کنن نوچچچچچچچچچچچچچچ

خو الیسا پس یه نتیجه میشه گرفت:
اونم اینکه کد #*0000* و تو خودت وارد کن کلا format میشیو از این اوضاع نابسامان رهایی میابی:w15:

puorya1368

اخراجی موقت
ببین من تا اومدم هشت قدم برم عقب خوردم به دیوار راه دیگه ای نداره؟

راهش اینه که فردا 4 تا مهندس افغانی مسلط به کندکاری دیوار بتنی تهیه کن
اون دیواری که ظاهرا اضافس تو خونتونو 2 دیقه ای میریزه پایین
اینم شماتیک کار اون افغانیه:w43:

رهاپرتو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالب بود با فتوشاپ که صددرصد نمیشه اما اینکه تصویر روی تصویر باشه هم دقت و مهارت زیادی میخواد دیگه دمشون گرم.

titi1370

عضو جدید
دستت دلد نکنه ولی چرا انقد به مردم زحمت میدی حا؟؟؟ 8 قدم میدونی چنددد کالوریه؟ حیف این چربیا نیست بسوزه؟:w15: خسته شدم بابا :w09: خودتو اصلاح کن :w25:

puorya1368

اخراجی موقت
دستت دلد نکنه ولی چرا انقد به مردم زحمت میدی حا؟؟؟ 8 قدم میدونی چنددد کالوریه؟ حیف این چربیا نیست بسوزه؟:w15: خسته شدم بابا :w09: خودتو اصلاح کن :w25:

همچون میگه حیف چربی نی که انگار 100 کیلوه:w15:
کلا 30 کیلو بیشتری؟
نه وجدانا!!!:w33:

puorya1368

اخراجی موقت

خودمونیمااااااااااا!!
آبجیمون لباس پوشیدن بلد نی:w15:
کله مبارکو نگا از کجا زده بیرون!!

puorya1368

اخراجی موقت

به وسطیه خیره شید!!!!!