ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mrk23

عضو جدید
من عضوم ولی قسمت سال کنکور نوشته 90
اقا سيستم پاسخ گويي عضو بشي ميتوني اعتراض بزني فقط سوالت غلطو بگير كه همو رو بزني چه جامدات چه كنترل چه ساخت يكي باشه كه لا اقل ترتيب اثر بدن اين از خدا بي خبرا.

va.gh.mech

عضو جدید
چگونه می توانم درخواست خود را برای بررسی کلید و سوالات ازمون ارشد سال 91 از طریق سایت سازمان ثبت کنم؟
پاسخ داوطلبان در صورت تمايل مي­توانند تا تاريخ 90/12/15 با مراجعه به سايت سازمان سنجش از طريق سيستم اينترنتي ارسال درخواست نسبت به تکميل فرمي که براي دريافت اين نظرات آماده گرديده است، اقدام نمايند.
پس از ورود به سيستم پاسخگويي:
1- نوع آزمون را كارشناسي ارشد انتخاب نماييد
2- سال آزمون را 1390 انتخاب كنيد
3- نوع درخواست را بررسي مجدد سوالات انتخاب كنيد
4- سپس گزينه تاييد را كليك كرده و پس از تكميل فرم مربوط درخواست خود را ثبت نماييد.
نظرات داوطلبان فقط از طريق اينترنت دريافت خواهد شد و به موارد ارسالي از طريق ديگر رسيدگي نخواهد گرديد. با توجه به اينکه بعد از تاريخ 90/12/15 نظرات جمع­آوري و کليد اوليه نهايي ساخته خواهد شد، هيچ تجديدنظري پس از اين تاريخ قابل بررسي نخواهد بود.

mehran_shirsavar

عضو جدید
بچه ها عجله نکنید من واسه سوالات ساخت دارم بصورت فایل jpg آماده می کنم البته جداگونه هرکی خواست از اینجا ورداره که با دلیل و مدرک طرف که می آد یه مدرکی باشه و تازه از اونجایی که ما اونجا وجوذ خارجی نداریم و این فایل jpg مطمنا پرینت گرفته میشه وگرنه اون گروه ارزیاب رفع نقص که دلشون به حال ما نمی سوزه حواسشون با موبایل و قرض قیمت سکه و دلار هست پس توصیه من اینه که اولا عجله نکنید و دوما همه جواب ها رو بصورت thdg اسکن یا jpg که البته با کلی نرم افزار و عکس با موبایل میشه سر سیستم انجام داد بدون نیاز اسکنر حتما جواب با فایل ارسال بشه که ازشون پرینت گرفته بشه طراح که نمی آد پشت سیستم تک تک درخواست هارو ببینه یه سری فایل پرینت گرفته میشه بعد تو کمتر از نیم ساعت جلسه خاتمه پیدا می کنهکی تو سیستم اداری این مملکت کار کرده؟؟؟؟( اونوقت متوجه اوضا نابه سامان اون شرایط و حرفام میشه

AM_mech

عضو جدید
بچه ها ممکن جواب سوالا منو بدین؟
1-باید سوالا رو تک تک بزنم
2-برای سوال 73 که جواب غلط چی باید زد؟
3-میشه یکی دلایل بده تا من بنویسم؟

mehran_shirsavar

عضو جدید
دوست عزیز نکته جالبی گفتی آزمون سال 90 هست ولی آزمون ما آزمون سال 91 هست دو روز دیگه می گن ما روز بعد زدیم 91 بچه ها اشتباه کردن و سال 90 رو انتخاب کردنحتما هر روز سر بزنید تا 15 ام داستان این مملکت داستان ............ هست

mehran_shirsavar

عضو جدید
بچه ها ممکن جواب سوالا منو بدین؟1-باید سوالا رو تک تک بزنم2-برای سوال 73 که جواب غلط چی باید زد؟3-میشه یکی دلایل بده تا من بنویسم؟
سوال باید تک تک باشه ولی عجله نکنیددددددددددددددددو حتما تو یه برگه جواب رو بنویس و اسکن کن تا ازش پرینت گرفته شه این حرف جدی بگیر

ehsan181989

عضو جدید
اين 93 رو هر كاري ميكنم بفهمم چرا زده بي نهايت نفهميدم تن اوگاتا رو تو قبر لرزوند با اين حل كردنش.
قضیه ی مقدار نهایی(یعنی همون که میگه s ضربدر تابع تبدیل،حدش وقتی s به سمت صفر میره) موقعی معتبره که تابع تبدیل هیچ قطبی سمت راست محور موهومی نداشته باشه،در حالیکه تابع تبدیل تست مورد نظر 2 قطب سمت راست داره و این یعنی نمیشه از این قضیه استفاده و خطای ماندگار رو به دست آورد...
سیستم ناپایدار:سیستمی که به ورودی محدود،خروجی نا محدود می دهد....این یعنی خطای بینهایت...

va.gh.mech

عضو جدید
یه استاد به من بگه چرا سوال 31 دفترچه c گزینه 2 می شه... از فرمول گرادیان f ضرب در یکه بردار u همین گزینه یعنی u1/2 صحیح می شه!!!!!!!!!!!!

mehran_shirsavar

عضو جدید
ذکر منابع حتما باشه و حتما از کتاب مرجع بزرگ باشه( سرتون رو درد نیارم با حرفام ببخشید بچه ها)

BATOOO

عضو جدید
اره بايد تكي باشه يكي از گزينه ها رو انتخاب كن اونش زياد مهم نيست دليلشم بگو نسبت به تنش برشي كه توسوال گفته بگو.

mrk23

عضو جدید
این سوالایی که غلط حل کردن ما چی بزنیم تو اون 10 12 تا گزینه ای که گذاشتن؟
دیدید میگم اینا زیر بار غلطای خودشون نمییرن.وگرنه ی گزینه هم میذاشتن با این عنوان :
اساتید مصحح شکر اضافه خوردن
بچه ها خاهشان سوال 93 رو هم بزنین

pirouz3

عضو جدید
یه استاد به من بگه چرا سوال 31 دفترچه c گزینه 2 می شه... از فرمول گرادیان f ضرب در یکه بردار u همین گزینه یعنی u1/2 صحیح می شه!!!!!!!!!!!!
ببینید از تعریف مشتق جهتی برید در جهت u1 , u2 مشتق جهتی همونی میشه که گزینه 4 نوشته، پس گزینه دو اشتباه...
چون تابع دو ضابطه ایه باید از تعریف مشتق جهتی بریم.
یه روش دیگه هم هست، وقتی تابع همگن از درجه 1 باشه و مقدار تابع در مبدا صفر باشه، مشتق جهتی در مبدا در راستای u1,u2 میشه F(u1,u2
جالبه من با اینکه این مبحث رو خوب خوندم اما باز اشتباه زدم:biggrin: عجله سر جلسه:biggrin:

AM_mech

عضو جدید
کتاب اریاز دارین؟مشابه این سوال 2تا هس فقط عددش فرق داره هر دو ام زده صفر بخدا

BATOOO

عضو جدید
قضیه ی مقدار نهایی(یعنی همون که میگه s ضربدر تابع تبدیل،حدش وقتی s به سمت صفر میره) موقعی معتبره که تابع تبدیل هیچ قطبی سمت راست محور موهومی نداشته باشه،در حالیکه تابع تبدیل تست مورد نظر 2 قطب سمت راست داره و این یعنی نمیشه از این قضیه استفاده و خطای ماندگار رو به دست آورد...
سیستم ناپایدار:سیستمی که به ورودی محدود،خروجی نا محدود می دهد....این یعنی خطای بینهایت...
okkkkkkkkkk

alireza_darklord

عضو جدید
بچه ها عجله نکنید من واسه سوالات ساخت دارم بصورت فایل jpg آماده می کنم البته جداگونه هرکی خواست از اینجا ورداره که با دلیل و مدرک طرف که می آد یه مدرکی باشه و تازه از اونجایی که ما اونجا وجوذ خارجی نداریم و این فایل jpg مطمنا پرینت گرفته میشه وگرنه اون گروه ارزیاب رفع نقص که دلشون به حال ما نمی سوزه حواسشون با موبایل و قرض قیمت سکه و دلار هست پس توصیه من اینه که اولا عجله نکنید و دوما همه جواب ها رو بصورت thdg اسکن یا jpg که البته با کلی نرم افزار و عکس با موبایل میشه سر سیستم انجام داد بدون نیاز اسکنر حتما جواب با فایل ارسال بشه که ازشون پرینت گرفته بشه طراح که نمی آد پشت سیستم تک تک درخواست هارو ببینه یه سری فایل پرینت گرفته میشه بعد تو کمتر از نیم ساعت جلسه خاتمه پیدا می کنهکی تو سیستم اداری این مملکت کار کرده؟؟؟؟( اونوقت متوجه اوضا نابه سامان اون شرایط و حرفام میشه

سلام دوست عزیز،واقعا بایستی به این شیوه برگزاری آزمون و طرح سوال و پاسخش تاسف خورد که با حماقتشون اینجوری با آینده جوونای خوش فکر مملکت بازی میشه..:(
به نظرم بایستی روی سوالاتی که میشه روشون بحث کرد وقت گذاشت چون به فرض اگه بخوان پاسخنامه ساخت رو 8 مورد کلید رو تغییر بدن بایستی دنبال یه اسم جدید واسه سازمان مزخرفشون باشن :smile:چون افراد متخصص و کارشناس سوالهارو بررسی نمی کنن بنابراین منطقی به نظر میرسه که بیشتر افراد روی سوالات مشخصی زوم کنن تا تجمع اعتراضات اونا رو به فکر تصحیح خریتشون بندازه و در همین راستا هر چه سوالات پراکنده تر بحث بشه همه بیشتر ضرر میکن:surprised:
توی باکس ساخت با توجه به کلید واضح ترین سوالات که میشه روش مانور داد 2 تا سوال cncو سوال114 علم مواد و 130 مدیریت هست!البته به نظر خودم 7تا جواب اشتباه داره کلید ولی اگه نظرات باقی دوستان همگرا باشه امید اثر بخشی بیشتری رو میشه انتظار داشت..به امید موفقیت همگی;)

p458

عضو جدید
سوال 71.......

سوال 71.......

بچه ها من رو این سوال 71 خیلی حساس ام با وجود تمام تفسیرها من باز هم با تاکید فراوان معتقدم باید گزینه ای که جواب 2 داره درست باشه.... شاید دارم اشتباه میکنم و لی این اشتباه من به دلیل صورت مبهم سواله که باید اشاره ای به سه بعدی بودن میکرد.... خواهشا سوال 71 برای اعتراض یادتون نره... بقیه سوال هایی رو که دوستان در پست نوشتن رو هم به خاطر دوستان ساخت و تولید عزیز که بزرگترین ظلم ظاهرا در حق اونها شده هم اعتراض زدم...

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
واسه 71 من اینو نوشتم واسش :

در این سوال هیچ گونه اشاره ای به دو بعدی و یا سه بعدی بودن تنش نشده است . 1- از آنجاییکه در سوالات مربوط به سال های پیش برای مشخص کردن سه بعدی بودن تنش از لفظ تنش واقعی و یا تنش حقیقی استفاده شده است و در این تست از این لفظ که به معنای سه بعدی بودن تنش می باشد استفاده نشده 2- همچنین المان داده شده به صورت دو بعدی است و چون هیچ نشانه ای از سه بعدی بودن تنش در صورت سوال وجود ندارد . پس جواب نهایی را باید در حالت دو بعدی یعنی گزینه ی 2 در نظر بگیریم

البته دفترچم c بود

واسه 73 هم همون عکسه کاملا گویاس خودش , من همونو می فرستم فقط نمی دونم کدوم یک از اوون مواردشو انتخاب کنم ؟؟؟؟

واسه ساخت هم همیناییکه بچه ها گفتنو می فرستم , ااااووووون cnc که خیلی پر روییههه اگه درستش نکنن
برا 71 چی زدین؟ سوال دارای مفاهیم متعدد است؟ یا چی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا