درخواست کمک

eng_majid

عضو جدید
سلام
من نرم افزار میخونم این ترم مدار الکترونیکی1 رو برداشتم میخاستم اگه میشه یه راهنمایی در مورد اینکه من چه کتابی بخونم یا فیلم اموزشی در مورد این درس بهم معرفی کنید یا جزوه ای اگه بتونید بگید بعد جزوه زبان اصل در این مورد چیزی سراغ دارید
ممنون میشم اگه کمکم کنید

sina_anis

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من نرم افزار میخونم این ترم مدار الکترونیکی1 رو برداشتم میخاستم اگه میشه یه راهنمایی در مورد اینکه من چه کتابی بخونم یا فیلم اموزشی در مورد این درس بهم معرفی کنید یا جزوه ای اگه بتونید بگید بعد جزوه زبان اصل در این مورد چیزی سراغ دارید
ممنون میشم اگه کمکم کنید
در این تاپیک میتونید چیزی که نیاز دارین رو پیدا کنین
اگه بازم نیاز به جزوه دیگری بود در همون تاپیک بگین در اولین فرصت فایل رو میذارم
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/343737-فقط-بگو-چی-میخوای(درخواست-جزوه-)/page3

farizin

عضو جدید
بهترین کتاب در باره مدار I ، از نظر من همون کتاب ارنست کوه و چارلز دسور هست که دکتر جبه داری ترجمه کردن...
منابع زیان اصلی زیاده...فکر کنم تو آرشیو همین تالار باشه، اگه پیدا نکردین..بگین آپلود کنم چند تائی رو :gol:

طلا.

عضو جدید
برا یادگیری کتاب هیت خوبه .خیلی ساده توضیح داده و برای تثبیت اموخته هاتون کتاب دکتر جبه دار خیلی عالیه

sasan_m63

عضو جدید
برا یادگیری کتاب هیت خوبه .خیلی ساده توضیح داده و برای تثبیت اموخته هاتون کتاب دکتر جبه دار خیلی عالیه

درود بر شما
منم با نظر طلا موافقم
کتاب ترجمه دکتر جبه دار مارالانی خیلی برقی به موضوع پرداخته که نیاز بچه های برقه به نظرم کتاب هیت برای شروع خوبه.

milad_electronic

عضو جدید
کتب

کتب

سلام .
کتاب مرجع شما همون کتاب میکروالکترونیک سدره جلد اول هست اما خوب این کتاب یه مرجع بسیار قدرتمند هست و اکثرا برای دانشجویان رشته الکترونیک معرفی می شه هر چند تمام نیاز شما رو رفع می کنه .
اما اگه بخوای یه کتاب در حد کلاس و جمع و جور باشه و البته زیاد شاخ و برگ مثل کتاب مرجع نداشته باشه بهترین کتاب موجود رهیافت حل مسئله در الکترونیک 1 هست . تالیف دیانی
امکان نداره یه سوال توی امتحان پایان ترم بدن و توی این کتاب نیومده باشه!

دنبال جزوه توی اینترنت هم نباش بهترین چیز برای کلاس همون رهیافت هست

eng_majid

عضو جدید
دوستان من از همتون ممنونم
استادمون امروز اومد سر کلاس کتاب میرعشقی و تقی شفیعی رو معرفی کرد و گفت یکیشون تمرین زیادی داره و اون یکی ام توضیح
از همتون ممنونم این کتابا رو پیدا میکنم ببینم با کدومشون میتونم بهتر یاد بگیرم
بازم ممنونم

Ayla.a2

عضو جدید
salam.benazaram ghataat v amadarat electeronic male jabbe dar ro bekhunun ,baratun mofid bashe

لطفا پست های خود را با دستور خط فارسی ارسال کنید.

Ice Man

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مهران.ن

عضو جدید
سلام دوست عزیز اگه از رشته ی فنی حرفه ایی الکترونیک اومدی که هیچی.
ولی اگه از ریاضی اومدی به نظرمن بهترین و کامل ترین کتاب برای الکترونیک 1 کتاب سال سوم رشته ی الکترونیک به اسم الکترونیک عمومی 2 است.همون چیزای استادت فقط به زبون ساده تر.

لینک زیر سایت رسمی اموزش و پرورش و برای باز کردن فایل های PDF باید key فایل ها رو نصب کنی داخل خودشه.

http://chap.sch.ir/

بالا