تحصيلات

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرتون اگه پسر تحصيلاتش از دختر كمتر باشه بعد از ازدواج ممكنه با هم مشكل پيدا كنن؟؟؟ البته ساير شرايط پسر خوب باشه!!

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه چه مشکلی؟؟
بستگی به ظرفیت دو طرف داره.که بعد مدرکشونو نخوان بکوبن توسر هم!
مشکلی نیست...مبارکه !:lol:

eshagh_kh

عضو جدید
میشه نه
آخه پسر ها بیشتر دنبال کار هستند , اگه میگین سایرش خوبه !!!
به نظرتون اگه پسر تحصيلاتش از دختر كمتر باشه بعد از ازدواج ممكنه با هم مشكل پيدا كنن؟؟؟ البته ساير شرايط پسر خوب باشه!!

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نظرم اینه که بستگی به فهم و شعور دو طرف داره و اینکه چقدر سایر ویژگی های اون آقا یا خانوم این نقص رو پوشش می ده. شاید سایر برتری هاش خیلی بیشتر از فردی باشه که صرف مدرک رو داره!!

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا با مساوي بودن ساير شرايط شما ترجيح مي دين با يه تحصيل كرده بي پول ازدواج كنين يا ديپلم پولدار؟؟؟؟

الهام مجهول

عضو جدید
تحصيلات عقل و شعور نمياره
اگه به من بود اصلا دانشگاه نمي امدم و همون پيش دانشگاهي شوهر ميكردم
از وقتي امدم دانشگاه سقوط كردم
تو اخلاقم دينم روابطم
اعتقاداتم و خيلي بد بين شدم
خدا به دادم برسهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

foad2

عضو جدید
تحصيلات عقل و شعور نمياره
اگه به من بود اصلا دانشگاه نمي امدم و همون پيش دانشگاهي شوهر ميكردم
از وقتي امدم دانشگاه سقوط كردم
تو اخلاقم دينم روابطم
اعتقاداتم و خيلي بد بين شدم
خدا به دادم برسهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
سلام به همگی
"دانشگاه محل خودسازی است. دانشگاه جبهه است و اساتید فرماندهان این جبهه و دانشجویان افسران این میدانند . رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه "
اینکه شما از دین و اخلاق فاصله گرفتین مشکل شمایه که جنبه دانشگاه نداشتین و گرنه تو دانشگاه آدم می تونه با تحقیق و فراست نه تنها دینشو از دست نده بکه پایه های اون روهم قوی تر کنه

الهام مجهول

عضو جدید
سلام به همگی
"دانشگاه محل خودسازی است. دانشگاه جبهه است و اساتید فرماندهان این جبهه و دانشجویان افسران این میدانند . رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه "
اینکه شما از دین و اخلاق فاصله گرفتین مشکل شمایه که جنبه دانشگاه نداشتین و گرنه تو دانشگاه آدم می تونه با تحقیق و فراست نه تنها دینشو از دست نده بکه پایه های اون روهم قوی تر کنه

دوست خوبم اگه ميگم سقوط كردم نسبت به انديشه هام و انتظاري كه حالا به عنوان يه دانشجو از من ميره دارم ميگم
منهنوز همون كسي هستم كه قبلا بوده ولي تو خيلي زمينه ها رشدي نكردم
تو خيلي جنبه ها بدبين شدم
اگه مطالعه و پيگيري خودم نبود شايد نسبت به خيلي از مسائل ديني شك ميكردم
گاهي وقتا فكر ميكنم دارم كفر ميگم
گاهي ميترسم باخدا حرف بزنم گاهي
احساس ميكنم خيلي بدم
به هر حال از برداشتتون ممنون

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولي دوستان ديگه خودم به اين نتيجه رسيدم كه سطح تحصيلات خيلي هم تاثير داره !! در هر زمينه اي نوع رفتار، حرف زدن، نشست و برخاست، طرزفكر،نوع بينش،سطح فرهنگ و....... منظورم اين نيست كه هركي دانشگاه نرفته سطح فرهنگش پايينه ولي به هر حال رفتار يه آدم تحصيل كرده خيلي فرق داره مخصوصا تو آقايون!!!!!!

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه تو مملکتی که همه چی از کنکور و رتبه و نمره سر کلاس و آخرم مدرک و با بند پ می شه گرفت دیگه این حرفا معنی نداره.. :razz:آقاه هم بره پول بده مدرک بگیره که دعوا شون نشه..:D

اصلا" مثلا" آقا لیسانس فیزیک هسته ای داشته باشه خانوم فوق لیسانس هنر باید بزنه تو سرش؟؟:D اصلا" این دوتا رشته به هم ربطی دارن؟؟ باهم قابل مقایسن؟؟

چه سوالایی آدم توی این تالار می بینه..:D

الهام مجهول

عضو جدید
به نظر من بيشتر از تحصيلات علاقه طرف به مطالعه است
كساني رو ميشناسم
كه سطح سوادشون ديپلمه ولي از يه كسي كه مدرك دانشگاهي داره بهتر ميفهمه و ميتونه حرف بزنه و اوضاع تحليل كنه و...............
من خودم به شخصه اهل مطالعه بودن رو به تحصيلات ارجحيت ميدم

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز مگه ما صحبت از يه رشته خاصي كرديم كه شما مثال مي زنين اين فقط يه سوال بود !!! هر كسي هم نظر خودشو داره !! نمي دونستم قبلا بايد ازشما در مورد طرح سوال اجازه گرفت!!!!!!!!! اگه صحبتي از مدرك مي شه مدرك درست و حسابيه نه مدركي كه با پول گرفته مي شه!!:warn:

الهام مجهول

عضو جدید
چرا دعوا داري
من حقيقت گفتم منظورم رشته خاصي نبود اولا جمله رو كامل بخون بعد دعوا كن
برو جوجه شامتو بخور گشنته ها

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم الهام خانم مجهول اگه خوب دقت كرده بودي من منظورم شما نبودي نفر بالايي بود ولي خوب متاسفانه پست من بعد شما قرار گرفت برا اينكه اشتباه نشه من حتي از جواب شما تشكر هم كرده بودم البته اگه دقت كرده بودي كه نكردي !!!!1 ظاهرا شما دعوا داري نه من !!!! رعايت ادبم چيز بدي نيست!!! واقعا كه به قول خودت تحصيلات همچين هم تاثيرگذار نيست حرف خودتو ثابت كردي!!!!!!!!!:warn:

laleh_a

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من نه...

شعور مهم تره که با تحصیلات به دست نمیاد...

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
این قضیه جز مسائل فرعی خیلی چیزای مهمتری تو انتخاب همسر و تشکیل خانواده مهمه اگه دو طرف واقعا همدیگرو دوست داشته اصلا این قضیه مهم نیست شعورو فهمو و حتی گاهی اوقات سواد میتونه ربطی به تحصیلات دانشگاهی نداشته باشه

sajad_strant

عضو جدید
نه فكر نكنم اما فاصله هم بايد زياد نباشه مثلا يك مقطع.مردا اهل اين حرف هاي خاله زنكي نيستند و اصلا تو فكرش نيستند

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه فكر نكنم اما فاصله هم بايد زياد نباشه مثلا يك مقطع.مردا اهل اين حرف هاي خاله زنكي نيستند و اصلا تو فكرش نيستند

مرسي از جوابتون. پس به نظرتون مد نظر قرار دادن اين موضوع خاله زنك بازيه!!!

foad2

عضو جدید
من تو فامیلمون دو نفر رو سراغ دارم که زنشون مدرک لیسانس دارن و خودشون دیپلم
و کاملا در کنار زن و بچشون خوشبختند

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
با شرايط فعلي كه بيش از 70 درصد ظرفيت دانشگاه خانومها هستن ديگه فكر كنم اين موضوع خيلي عادي بشه!! چون ديگه آقايون علاقه اي به ادامه تحصيل نمي دن حالا خوب و بدش هم بستگي داره به طرفين!!

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز

بستگی دراه به سطح فکر و فرهنگ طرفتون. و تا حد زیادی به خودتون.
شما نباید به خاطر اینکه از نظر تحصیلات پایین ترید ، خودتون را ببازید . ب

بالا