تاپيك سوال و درخواست (محل پاسخ گويي به نياز هاي اعضا)

reza.hasanzad

عضو جدید
سلام دوستای عزیز من سال اول دانشگاهم شنیدم که با درس های دانشگاه هیچ مهارت و حتی شانسی برای کار ندارم م دقیقا نمی دونم باید چیکار کنم لطفا نرم افزار هایی که لازمه یادش بگیرم یا هر چیز دیگه بهم بگید از راهنمایی تون ممنون میشم
سلام
1- شنیده های شما اشتباه است
2- بهتر بود گرایشتون رو می گفتین ولی با فرض مکانیک جامدات:
به ترتیب اولویت اتوکد، کتیا، solidworks و انسیس.

mohsen.sfo

عضو جدید
مش بندی المان محدود سه بعدی در نرم افزار tecplot

مش بندی المان محدود سه بعدی در نرم افزار tecplot

با سلام خدمت همه دوستان
من دارم روی کد نویسی المان محدود سه بعدی کار می کنم می خواستم نتایج خودم رو بصورت tecplot نمایش بدم المانی که استفاده کردم برای المان محدود المان 8 گره ای Brick هست template مش بندی و کلا کانتور در حالت سه بعدی در المان محدود در نرم افزار tecplot چه جوریه؟
ممنون

jalal sadr3

عضو جدید
درخواست کمک جهت طریقه ی نصب ansys13 (بیتی32 )در ویندوز xp sp3

درخواست کمک جهت طریقه ی نصب ansys13 (بیتی32 )در ویندوز xp sp3

دوستان؛ من برنامه ansys13 (بیتی32 ) شرکت پرنیان رو خریدم.طبق روش نصب اون رو در وینوز xp sp3 نصب کردم ولی در اخرین مرحله این خطا رو داد :
invalid licence file:the FLEXIm ID in the file does not match the system FLEXIm ID
درایو مجازی هم در این ویندوز به طور اتوماتیک نصب نشده و در راهنمای نصب هم توضیح نداده که باید اونو ابتدا درستش کنم بعدا برم سراغ نصب برنامه.
لطفا اگه کسی بلد هست کمکم کنه.:gol:.:confused:

reza.hasanzad

عضو جدید
دوستان؛ من برنامه ansys13 (بیتی32 ) شرکت پرنیان رو خریدم.طبق روش نصب اون رو در وینوز xp sp3 نصب کردم ولی در اخرین مرحله این خطا رو داد :
invalid licence file:the FLEXIm ID in the file does not match the system FLEXIm ID
درایو مجازی هم در این ویندوز به طور اتوماتیک نصب نشده و در راهنمای نصب هم توضیح نداده که باید اونو ابتدا درستش کنم بعدا برم سراغ نصب برنامه.

دوست عزیز بررسی کنید که کارت شبکه سیستم شما نصب شده باشد.

S-H-R-M

عضو جدید
KissSoft

KissSoft

سلام
دوستان کسی این نرم افزارو کار کرده؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

jalal sadr3

عضو جدید
اگه منظورتون کارت شبکه مجازی هستش(local area connection)؛ اونو نصب کردم واز نو در ویندوز تازه نصب شده؛ برنامه رو نصب کردم.ولی بازم همون پیغام رو داد.

jalal sadr3

عضو جدید
دوست عزیز بررسی کنید که کارت شبکه سیستم شما نصب شده باشد.
[h=2][/h]
اگه منظورتون کارت شبکه مجازی هستش(local area connection)؛ اونو نصب کردم واز نو در ویندوز تازه نصب شده؛ برنامه رو نصب کردم.ولی بازم همون پیغام رو داد

reza.hasanzad

عضو جدید
سلام
دوستان کسی این نرم افزارو کار کرده؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
تنها اطلاعی که من دارم اینکه برای طراحی قطعات ماشین به خصوص چرخدنده ها از اون استفاده میشه. 5 سال پیش که شرکت آلکان ماشین کاراموزی میرفتم ادعا میکردن نمایندگی این نرم افزار رو گرفته اند...

iman761

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

مرجع برای یادگیری نرم افزار Autoform معرفی کنید

asegroup20

عضو جدید
سلام.من نرم افزار mahkoyan رو تازه نصب کردم و کار کردن باهاشم یکم سخته.اگه کسی با این نرم افزار کار کرده لطفا آموزش بده.مرسی.:gol:

ALI26393

عضو جدید
سلام جلال جان
شما باید تمام کارت شبکه ها را بجز یکی خاموش کنید تا کد FLEXIm ID درست تولید شود
من خودم روش نصب را از راهنمای نصب انسیس یاد گرفتم، به شما هم توصیه می کنم از این آموزش استفاده کنید

y_sourani

عضو جدید
باسلاملطفابه من در داشتن برنامه یا نرم افزاری درمورد نمودار رطوبت سنجی کمک کنید. ممنون

amin_eshgh

عضو جدید
در خواست یک سایت واسه مشخصات مواد می خوام سلام لطفا منو کمک کنید من تازه با نرم افزار اباکوس اشنا شدم و توسط راهنمای نرم افزار موفق شدم تیر یک سر گیر دار را مدل کنم بعد با سایت شما آشنا شدم استاد من یه پروژه داده که باید یک نیروی کششی و یک نیروی خمشی به یک تیر یک سر گیر دار با سطح مقطع مکعب یا مستطیل وارد کنید که از جنس آلومینیوم باشه و رفتارشو تا نقطه نهایی مدل کنیم(یعنی هم رفتار الاستیک رو و هم رفتار پلاستیک رو) و ابعادش رو طوری تعیین کنیم که بتونه با وزن 1 کیلو گرم ماکزیمم نیروی کششی و خمشی رو تحمل کنه من یه جا آموزش پلاستیک رو دیدم اما نمیدونم چطوری باید خواص کامل آلومینیوم واسه وارد کردن اطلاعات تنش اصلی کرنش اصلی و کرنش پلاستیک به اباکوس رو از کجا بیارم لطفا کمکم کنید ممنون دیگه کلافه شدم 2 روزه دارم اینترنت رو زیر رو رو میکنم اما به نتیجه نرسیدم

rahshab

عضو جدید
دوستان یک کلاس برای آموزش pdms تو تهران سراغ دارید ؟ ممنون میشم معرفی کنید

am67

عضو جدید
دوستان سلام
امکانش هست که نرم افزار PDMS 11.6 رو بشه رو ویندوز 7 64 بیتی اجرا کرد؟؟؟
:cry:

asha_0o

عضو جدید
سلام دوستان
لینک دانلود برنامه ی Microsoft Visual Studio Pro 2008 رو می خواستم. ورژن 2010 این برنامه به کارم نیومده.
با تشکر

mehran_mo

کاربر فعال
سلام دوستان

برای انجام محاسبات مربوط به طراحی گیربکس از چه نرم افزاری بهتره استفاده کرد ؟

ممنون

alamdar_313

عضو جدید
سلام دوستان

دنبال بهترین نرم افزار واسه ساخت مکانیکی ربات میگردم
با برنامه نویسی و الکترونیکش مشکلی ندارم ، منتهی الان موندم که چطور بسازمش؟

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، دوستان یک سوال مهم در مورد اباکوس داشتم:
آیا نرم افزار توانایی بررسی Buckling رو هم داره؟ برای بررسی چه پارامتر هایی باید وارد کرد؟

e_mech

عضو جدید
سلام به همگی

از پری روز تا حالا بیش تر از 20 بار Adams 2010 رو نصب کردم ولی هنوز موفق نشدم گل روی این برنامه محترم رو ببینم.

بابا تروخدا یکی به من بگه این لامصب چشه اخه!!!!!!!
دارم Adams2010 رو روی 7 نصب میکنم (64 بیتی)

جان من . این تن بمیره یکی یه توضیحی یه راهنمایی چیزی بزاره من از این بلای خانمان سوز خلاص شم .

از همین حالا تشکرات فراوان

دوستان، منم این مشکل رو دارم، جان من کمککککک

n-alia

عضو جدید
سلام
من به فایل های xml برای مواد مرکب گرافیت/اپوکسی و گلاس/اپوکسی برای ansys نیاز دارم - چگونه می توانم تهیه کنم - ممنون

BARADARY

عضو جدید
با سلام خدمت تمام مهندسان گل ایران زمین اگه کسی آموزش نرم افزار سالیدورک روداره لطفا کمکم کنه چون در بازار همه نرم افزارها ناقصند با تشکر

ماهتا

عضو جدید
سلام کسی فایل حل دستگاه معادلات به روش حذفی گوس با برنامه فرترن داره؟لطفا