[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

babakv

عضو جدید
به نام بخشنده بزرگ، داور بر حق، به نام خداوند ایثار و انصاف

سلام.
این هفته هم تموم شد و فقط یه هفته دیگه باقی مونده. تو هفته بعد دوتا کار باید انجام بدیم:

1. امتحان زبان داریم(8تا Unit)
2. آخر هفته یه طومار سوال بهمون میدن که بیاریم خوابگاه و جواب بدیم. مربوط به دوره عمومی میشه. ایشالا سوالات رو با جواب Scan می کنم میذارم که دیگه بچه ها نخوان زحمت بکشن و جواب ها پیدا کنن:D

این هفته ما کلا کلاس هامون خوابگاه برگزار گردید که بسیار خوش به حالمون شد. راحت شدیم. البته فقط تعداد اندکی از گروه ها خوابگاه بودن بقیه همون شرکت می رفتن.

متاسفانه طبق معمول برخی دوستان کم لطفی می کنن. حالا که کلاس ها خوابگاه برگزار میشه، دیر میان سر کلاس یا اصلا نمی یان. یارو حراستی اومده سر کلاس ما میگه چرا اینهمه کم هستین. الان حصور غیاب می کنم و... با چه خواهش و التماسی ردش کردیم رفته!

برادر من، دوست من، مهندس، هرکسی که هستی یه خورده تو خودت احساس شخصیت کن. شخصیت خودت رو به اندازه یه حراستی نیار پایین که به خودش اجازه بده هر حرفی بزنه. گیرم که یه روز، 2 ساعت رو جیم زدی با 12 ساعت کار روزانه تو عسلویه چه می کنی!؟
====================================================
چند نکته هم در مورد پایه شخصی و پایه سمت:

پایه شخصی علاوه بر مدرک اولیه و کسب شایستگی در طول خدمت، به سابقه کاری که ارائه میدی هم بستگی داره که تو کمیته بررسی میشه.
پایه سمت حداکثر 4 واحد می تونه از پایه شخصی بیشتر باشه.

اگر کسی پس از چندین سال پایه شخصیش با پایه سمتش برابر شد در اصطلاح میگن "فریز" شده و دیگه نمی تونه پایه شخصیش رو ارتقا بده. از اون به بعد با "پایه شناور" کار می کنه. در مورد پایه شناور اطلاعات زیادی ندارم ولی می دونم وضعیت موقتی هست که بدون افزایش پایه شخصی در صورت کسب شایستگی حقوق و مزایای مربوط به اون پرداخت میشه. شرکت تو این وضعیت وظیفه داره پایه سازمانی مناسب با پایه سمت شخصی رو پیدا کنه(حالا یا تو خود شرکت یا شرکت های وابسته به نفت)

یکی از اساتید ما با 11 سال سابقه کار موفق شده بود از پایه شخصی 11 به 14 ارتقا پیدا کنه. پایه سازمانی اولیه 15 بوده که با مدرک فوقی که بعدا گرفته و با توجه به خالی بودن سمت(اگه سمت خالی نبود فقط به خاطر مدرکش 2.5 درصد به بیسش اضافه میشد) تو شرکت به پایه 16 ارتقا پیدا کرده بود.
بخش تخصصی عمران:

این هفته دو تا دوره داشتیم. 1. متره و براورد 2. نقشه خوانی

1. متره براورد بدک نبود. مدرس یه مهندس عمران(پ ن پ) بود که خودش پیمانکاری داشت. ولی خدا وکیلی بعضی جاها عین پیمانکارا کلاس رو می پیچوند:biggrin:

2. نقشه خوانی یه مهندس مکانیک بود. تسلط خوبی رو نقشه های مکانیک داشت. از نقشه های عمران خیلی کم می دونست. یه روز هم AutoCad 3D درس داد، که الحق و الانصاف حرفه ای بود.

ممنون از گزارشای خوبت صالحی جان

babakv

عضو جدید

سلام.
این هفته هم تموم شد و فقط یه هفته دیگه باقی مونده. تو هفته بعد دوتا کار باید انجام بدیم:

2. آخر هفته یه طومار سوال بهمون میدن که بیاریم خوابگاه و جواب بدیم. مربوط به دوره عمومی میشه. ایشالا سوالات رو با جواب Scan می کنم میذارم که دیگه بچه ها نخوان زحمت بکشن و جواب ها پیدا کنن:D

این هفته ما کلا کلاس هامون خوابگاه برگزار گردید که بسیار خوش به حالمون شد. راحت شدیم. البته فقط تعداد اندکی از گروه ها خوابگاه بودن بقیه همون شرکت می رفتن.

متاسفانه طبق معمول برخی دوستان کم لطفی می کنن. حالا که کلاس ها خوابگاه برگزار میشه، دیر میان سر کلاس یا اصلا نمی یان. یارو حراستی اومده سر کلاس ما میگه چرا اینهمه کم هستین. الان حصور غیاب می کنم و... با چه خواهش و التماسی ردش کردیم رفته!

برادر من، دوست من، مهندس، هرکسی که هستی یه خورده تو خودت احساس شخصیت کن. شخصیت خودت رو به اندازه یه حراستی نیار پایین که به خودش اجازه بده هر حرفی بزنه. گیرم که یه روز، 2 ساعت رو جیم زدی با 12 ساعت کار روزانه تو عسلویه چه می کنی!؟

پایه شخصی علاوه بر مدرک اولیه و کسب شایستگی در طول خدمت، به سابقه کاری که ارائه میدی هم بستگی داره که تو کمیته بررسی میشه.

اگر کسی پس از چندین سال پایه شخصیش با پایه سمتش برابر شد در اصطلاح میگن "فریز" شده و دیگه نمی تونه پایه شخصیش رو ارتقا بده. از اون به بعد با "پایه شناور" کار می کنه. در مورد پایه شناور اطلاعات زیادی ندارم ولی می دونم وضعیت موقتی هست که بدون افزایش پایه شخصی در صورت کسب شایستگی حقوق و مزایای مربوط به اون پرداخت میشه. شرکت تو این وضعیت وظیفه داره پایه سازمانی مناسب با پایه سمت شخصی رو پیدا کنه(حالا یا تو خود شرکت یا شرکت های وابسته به نفت)

یکی از اساتید ما با 11 سال سابقه کار موفق شده بود از پایه شخصی 11 به 14 ارتقا پیدا کنه. پایه سازمانی اولیه 15 بوده که با مدرک فوقی که بعدا گرفته و با توجه به خالی بودن سمت(اگه سمت خالی نبود فقط به خاطر مدرکش 2.5 درصد به بیسش اضافه میشد) تو شرکت به پایه 16 ارتقا پیدا کرده بود.
بخش تخصصی عمران:

1. متره براورد بدک نبود. مدرس یه مهندس عمران(پ ن پ) بود که خودش پیمانکاری داشت. ولی خدا وکیلی بعضی جاها عین پیمانکارا کلاس رو می پیچوند:biggrin:

2. نقشه خوانی یه مهندس مکانیک بود. تسلط خوبی رو نقشه های مکانیک داشت. از نقشه های عمران خیلی کم می دونست. یه روز هم AutoCad 3D درس داد، که الحق و الانصاف حرفه ای بود.

ممنون از گزارشای خوبت صالحی جان

nima_4321

عضو جدید
ايشالا که مفيد واقع بشه
اولش اسم تمامي خواهر و برادر و و پدر و مادر و شغلشونا میپرسن
بعدش اسم مدرسه ابتدايي و راهنمايي و دبيرستان و دانشگاه و پرسيد و گفت الان چي کار ميکني
اذکار نماز را کلا پرسيد
چرا بايد ولايت فقيه وجود داشته باشد
محل دفن پدر و پسر امام رضا
اسم برادران امام حسين که در عاشورا شهيد شدند
اسم مرجع تقليد و نحوه ي انتخابش
اخبار سياسي را از کجا پيگير مي شوي
روز 9 دي و 18 دي چه روزهايي است
روز و ماه وسال واقعه ي غدير
و ....

یاح قمر بنی هاشم ! این سوالا دیگه چی هستن؟ اینا که بعضی هاشون خیلی سختن که:cry:

rezatm

عضو جدید
به خدا وسواسی و روانی شدیم رفت!!!!
اولش بدو بدو برای طب صنعتی، بعدش انگشت نگاری و عدم اعتیاد و رسوندن اینا به دست شرکت، بعد موش و گربه بازی با گزینش و کاسه چه کنم چه کنم مصاحبه عقیدتی، اینا که تکمیل شد، مرحله طولانی انتظار، حالا تواین مدت هی فکر کن که نکنه پروندم تکمیل نباشه؟؟؟نکنه بپیچونن؟؟؟نکنه اینقدر زمان بگذره پروندمون رو موریانه بزنه و......
اینا که همه حل شد، این ذهن مالیخولیایی ما فقط میگدره دنبال بهانه واسه نگرانی، به خدا ضعف اعصاب گرفتیم. حتی وقتی میگن پروندت کامله هم باورم نمیشه

وحید6

عضو جدید
با سلام
از بچه های مناطق کسی میدونه شهرستان محل کار را قبل از آموزشی مشخص می کنن یا بعد از آن؟و مسئول این تقسیم بندی کدوم بخشه؟
آموزشی مناطق 4ماهه یا 2ماه؟

takmilzarfiat

اخراجی موقت
[h=1]Server Error in '/' Application.
[/h] [h=2]Runtime Error[/h] [FONT=Arial, Helvetica, Geneva, SunSans-Regular, sans-serif] Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File --> <configuration> <system.web> <customErrors mode="Off"/> </system.web> </configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File --> <configuration> <system.web> <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/> </system.web> </configuration>
[/FONT]

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

براي مشاهده نتیجه تكميل ظرفيت با يكي از دو روش زیر وارد صفحه اختصاصی خود شوید.

کد رهگیری مشخصات فردی
** کد رهگیری و كد ملي را وارد كنيد **
کد رهگیری:
كد ملي:

** کد ملي، شماره شناسنامه را وارد كنيد **
كد ملي:
شماره شناسنامه:

شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)
قابل توجه منتظران تکمیل ظرفیت 2

shahedsheida

عضو جدید
به سلامتی مصاحبه اول بود یا مصاحبه دوم شما؟؟؟ نگفتن کی نتیجه مصاحبه آماده میشه؟؟؟
بعد از اینکه نتیجه مصاحبه رو اعلام کردن و گزینش تایید شدی انشالله دیگه نزدیک میشی به شروع به کار...
نتیجه مصاحبه بیشتر از یکماه طول میکشه...من الان 50 روز از زمان مصاحبه عقیدتی میگذره هنوز جوابش آماده نشده.

سلام
من مصاحبه ی اول بود
مثل اینکه بچه های ممتازین و بقیه رو درهم و برهم و بی حساب کتاب با هم دعوت می کردن مصاحبه برا همین هم دیر شده، هنوز بعضی از بچه ها رو دعوت نکردن گزینش
خیلی بی نظمن
فکر کنم ممتازین همه با هم شروع به کار کنن
شما آمار ندارین؟

vahid801

عضو جدید
Server Error in '/' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File --> <configuration> <system.web> <customErrors mode="Off"/> </system.web> </configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File --> <configuration> <system.web> <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/> </system.web> </configuration>

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج
براي مشاهده نتیجه تكميل ظرفيت با يكي از دو روش زیر وارد صفحه اختصاصی خود شوید.
کد رهگیری مشخصات فردی
** کد رهگیری و كد ملي را وارد كنيد **
کد رهگیری:
كد ملي:
** کد ملي، شماره شناسنامه را وارد كنيد **
كد ملي:
شماره شناسنامه:
شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)
قابل توجه منتظران تکمیل ظرفیت 2
باز شروع شد!!! من زنگ زده بودم گفت شهریور الان زوده که

ehsan-control

عضو جدید

سلام.

بخش تخصصی عمران:

جناب صالحی لطف بزرگی میکنی
بنده و تمامی دوستان از شما متشکریم

انشالله موفق باشی

shahedsheida

عضو جدید
مهندس چه سوالاتی تو گزینش ازت پرسیدن؟
اگه واست زحمتی نیست با جزئیات بگو آخه ما منتطربم بریم مصاحبه
شاد باشی
سلام
از همه چی تقزیبا
نماز (و انواع نماز! مثل آیات جمعه و ..)
خانواده
دوستان
ورزش
شرکت در مراسمات مذهبی و ملی و سیاسی
ادعیه
اوضاع سیاسی کشور
و این چیزا
مهم اینه که صداقت داشته باشی

Mohsen406

عضو جدید
سلام
من مصاحبه ی اول بود
مثل اینکه بچه های ممتازین و بقیه رو درهم و برهم و بی حساب کتاب با هم دعوت می کردن مصاحبه برا همین هم دیر شده، هنوز بعضی از بچه ها رو دعوت نکردن گزینش
خیلی بی نظمن
شما آمار ندارین؟

سلام دوستان ممتاز اگه کسی ارشد هست از زمان شروع به کار ملی نفت خبری ندارید؟

ehsan6472

عضو جدید
سلام
من مصاحبه ی اول بود
خیلی بی نظمن
شما آمار ندارین؟
به نظر شما با این بی نظمی اینا چه آماری رو میشه گرفت...
من الان 13 ماهه هنوز نمیدونم کی آخرش دعوت به کار میشم

palou

عضو جدید
سلام بچه های pogc دوستانی که اموزشی رفتن توصیه ای برای ما بچه هایی که تازه میخواییم بریم اموزشی دارین که به دردمون بخوره مثلا از نظر وسیله اوردن یا جدی گرفتن زبان یا در مورد کلاسا ممنون میشم راهنمایی کنید.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه های pogc دوستانی که اموزشی رفتن توصیه ای برای ما بچه هایی که تازه میخواییم بریم اموزشی دارین که به دردمون بخوره مثلا از نظر وسیله اوردن یا جدی گرفتن زبان یا در مورد کلاسا ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام. وسایل شخصی که دیگه گفتن نداره و خودتون تا الان حتما لیست کردین. ولی این چندتا هم مدنظر داشته باشین
1. چاقو میوه خوری
2. اتو مسافرتی
3. آینه کوچیک(حمام ها آینه ندارن)

سعی کن یه لپ تاپ با خودت بیاری. اگه نداری هم از کسی قرض بگیر. آخه اینجا وقت زیاده و می تونی با لپ تاپ خیلی کارا انجام بدی
راجع به زبان هم گرچه این کلاس ها جدی نیستن به اون صورت ولی شما کاملا جدی بگیر. اینجا New Interchange 3rd Edtion تدریس میشه. کتاب و سی دی صوتی خودشون میدن. ولی یه گروه ایرانی نرم افزاری رو کار کرده که چیزه خوبیه برو به این آدرس: http://www.ariana-online.com/WebFormProducts.aspx?prodid=141
آزمون تعیین سطح هم برگزار میشه.

کلاس ها نکته خاصی رو نداره که قابل گفتن باشه. یه دوره عمومی ساده هست.

Mohsen406

عضو جدید
چقدر سوال پیچ میکنی!!!!!
خب اگر اینجا کسی باشه حتما خبر میده.
امان از دست این کامپیوتری ها که جون آدم را میگیرند.

شرمنده داداش برقی مثل اینکه کلافتون کردم
آخه ممتازین شرکت ملی نفت اینجا کم هستن
بگذریم
شب قدره التماس دعا. ما رفتیم بریم احیا...

najafi81

عضو جدید
اگه دیدید تو بعضی از موارد بی نظمی هست خیلی ناله نکنید.تلاش کنید بهتر بشه ولی ناله مه.خیلی هم دم پر آدمهایی که موج منفی میدن نشید.بقیه موارد حله.کلا دو ماهه هیچ کاری ندارین.خیلی هم جدی نگیرین دوره ها و کتابایی که میدن و پاور پوینت ها رو به خصوص یک ماه اول که عمومیه.هر جور سرگرمی مجازی هم دارین با خودتون بیارین و سعی کنین حسابی خوش بگذره

najafi81

عضو جدید
خالو ایکیه بچه ی مردم گیج نکو.آینه خوبن .زبان و ای چیا ور ایه دیر.خالو بیو اینجا سی خوت بخن

najafi81

عضو جدید
قابل توجه دوستانی که هنوز دعوت به دوره نشدند یا دعوت به مصاحبه یا حتی عقبترند.اصلا استرس نداشته باشین.خیلی هم نمیخواد بچسبید به گوشیتون.خیلی عادی زندگی کنید.اینجور نیست که زنگ بزنن اگه جواب ندادین دیگه زنگ نزنن.میدونم انتظار سخته ولی فکر کردن به این مساله کار رو سخت تر میکنه.شما قبول شدین و دیر یا زود فراخوانی میشید.ما هم نتونستیم هیچ رمز خاصی واسه سیستم فراخوانی اینا پیدا کنیم مهم هم نیست.از یه طرف گروه هایی که بعدا فرستاده میشند هم تو ماهشهر هم تو عسلویه شرایط بهتری دارند.اینجا هم که بیاید میگین کی میشه دوره اول تموم شه.بعدش میگین کاشکی دوره دوم زودتر تموم شه.اونایی که خدمت رفتن یادتون میاد هی میگفتیم خدمت تموم شه فلان و چنان میکنم.اونم تموم شد ولی؟پس برین خوش بگذرونین به خدا.اینجا هم به منفی بافی ها هیچ توجهی نکنین فقط حالش رو ببرین

najafi81

عضو جدید
با این شانسی که ما کنترلی ها داریم میترسم بیفتیم برای آبان :cry:

خیلی عقب میمونیم اگه خدای نکرده اینجوری بشه

از چی عقب میمونید.بابا اینقدر عجله نکنید.تازه اون موقع هم هوا بهتره.الان بدترین زمان برای اومدن به ماهشهره.بعدشم چه الان بیای چه یه سال دیگه پست همه یه جوره.هیچ کدوم از ماها رو به دلیل اینکه یکی دو ماه زودتر اومدیم رییس فاز نمیکنن.هیچ فرقی نداره فقط الکی به خودتون دارید فشار میارید

najafi81

عضو جدید
با تشکر از جناب صالحی
آره دیگه
صورتیه کارتهای بانک ملت.
من خودم دارم،هم حساب قرض الحسنه و هم حساب جاری.
2تاش یه ملت کارت متمرکز داره که اونم صورتیه.

رنگش مهم نیست حالا(عابر بانکهای قدیم ملت قهوه ای رنگ بود فکر کنم) ، مهم نوع حسابه که یا باید جاری باشه و یا قرض الحسنه الکترونیک.که جاری مسلما بهتره چون دسته چک هم میدن.

شما برو بانک،یه کپی شناسنامه و کارت ملی میخواد فقط.
نیم ساعته کارت رو انجام میدن و عابر بانکتم بعد از 3 یا 4 روز میاد شعبه که میتونی بری بگیری.

قربون دستت.ممنون واسه راهنمایی.ولی من و صالحی این روزها معمولا افطاری رو روی یه میز میخوریم.احتمالا این متنی که من نوشتم یه خورده ابهام داشت.من آخر دوره ام.بازم بابت راهنماییت ممنون

saeedz

عضو جدید
سلام. وسایل شخصی که دیگه گفتن نداره و خودتون تا الان حتما لیست کردین. ولی این چندتا هم مدنظر داشته باشین
1. چاقو میوه خوری
2. اتو مسافرتی
3. آینه کوچیک(حمام ها آینه ندارن)

سعی کن یه لپ تاپ با خودت بیاری. اگه نداری هم از کسی قرض بگیر. آخه اینجا وقت زیاده و می تونی با لپ تاپ خیلی کارا انجام بدی
راجع به زبان هم گرچه این کلاس ها جدی نیستن به اون صورت ولی شما کاملا جدی بگیر. اینجا New Interchange 3rd Edtion تدریس میشه. کتاب و سی دی صوتی خودشون میدن. ولی یه گروه ایرانی نرم افزاری رو کار کرده که چیزه خوبیه برو به این آدرس: http://www.ariana-online.com/WebFormProducts.aspx?prodid=141
آزمون تعیین سطح هم برگزار میشه.

کلاس ها نکته خاصی رو نداره که قابل گفتن باشه. یه دوره عمومی ساده هست.

سلام جناب صالحی.
ضمن تشکر بابت اطلاعاتی که دادین، ممنون میشم اگه به این دو سوال هم پاسخ بدین:

- تعیین سطح زبان تستیه؟ و اینکه ممکنه کسی معاف بشه از کلاسای زبان یا اینکه هر کسی رو بالاخره یه سطحی میندازن؟
- در مورد اتوی مسافرتی برای راحتی خودمون میگید که همراه داشته باشیم یا اینکه اونجا تو خوابگاه ها اصلا اتو نیست؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
قربون دستت.ممنون واسه راهنمایی.ولی من و صالحی این روزها معمولا افطاری رو روی یه میز میخوریم.احتمالا این متنی که من نوشتم یه خورده ابهام داشت.من آخر دوره ام.بازم بابت راهنماییت ممنون

بنده کاملا تکذیب می کنم. متنت پر از ابهامه و دوستان کاملا حق دارن. باشد که پند گیرید و رستگار شوید:D:D

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام جناب صالحی.
ضمن تشکر بابت اطلاعاتی که دادین، ممنون میشم اگه به این دو سوال هم پاسخ بدین:

- تعیین سطح زبان تستیه؟ و اینکه ممکنه کسی معاف بشه از کلاسای زبان یا اینکه هر کسی رو بالاخره یه سطحی میندازن؟
- در مورد اتوی مسافرتی برای راحتی خودمون میگید که همراه داشته باشیم یا اینکه اونجا تو خوابگاه ها اصلا اتو نیست؟

سلام. خواهش می کنم دوست عزیز
به هر دو صورت تستی و مکالمه ای برگزار شد(بیشتر مکالمه). زیاد هم سخت نمی گیرن و راحت میوفتی level های بالا، ولی چه فایده، داری کی رو گول می زنی!؟ کسانی هم بودن که مستقیم بدون تعیین سطح رفتن Level یک. از جمله خود من. من خوب میشنوم و خوب هم می تونم بخونم ولی تو مکالمه مشکل دارم. چون زبان رو به صورن اکادمیک و شرکت تو کلاس ها آموزش ندیده بودم و کسی رو نداشتم که بتونم باهاش انگلیسی صحبت کنم. تصمیم گرفتم برم از پایه شروع کنم. گرچه اوایل آدم احساس می کنه سطحش پایینه ولی می بینی نکات خیلی ریزی داره. کسانی هم بودن مثلا افتاده بودن سطح 7، خودشون اومدن سطح 6 یا 5. اینا رو گفتم که خودت سطحت رو تعیین کنی. نکته: همه سطح ها اینجا برگزار نمیشه و بعضی وقتا مجبوری بری سطح پایین تر بشینی.

دوست من افتاد سطح 12(اگه اشتباه نکنم به ازای هر کتاب 4 سطح میشه یعنی کلا 16 تا) و گفتن تو دیگه لازم نیست بیای کلاس. این دوستم تهران زبان سرا میرفته و... استادای اینجا Native نیستن(یعنی انگلیسی زبان دومش هست نه اول) که واسه همین از یه سطحی بالاتر دیگه نمی تونن به اون صورت کارا باشن.

اگه مدرکی داری از زبان سرا و یا مدرک تافل و... داری، دیگه اصلا نیازی نیست که تو این کلاس ها شرکت کنی. می دونی واسه چی این دوره برگزار میشه؟ چون هر سمتی که ایشالا در آینده به شما بدن، یه حداقل سطح زبان رو می طلبه. عملا این دوره و دوره هایی که تو طول 2 سال کارآموزی برگزار میشه جهت آماده سازی افراد برای دریافت پست های احتمالی هست.

در مورد اتو عرض کنم که تعداد کمی مثلا با ازا هر 20 نفر دو عدد اتو و حتی کمتر در اختیار افراد قرار میگیره. باید کل هفته رو دنبالش باشی و تو لاین صدا بزنی "آقا اتو دست کیه، آقا اتو رو بیار تحویل نمایده گروه بده" :D واسه همین اگه تونستی یه اتو کوچولو موچولوی مسافرتی با خودت بیار که راحت شی.

ببخشید طولانی شد. نمی دونم چرا نمی تونم کوتاه پاسخ بدم!

Arbitrage

عضو جدید
سلام. خواهش می کنم دوست عزیز
به هر دو صورت تستی و مکالمه ای برگزار شد(بیشتر مکالمه). زیاد هم سخت نمی گیرن و راحت میوفتی level های بالا، ولی چه فایده، داری کی رو گول می زنی!؟ کسانی هم بودن که مستقیم بدون تعیین سطح رفتن Level یک. از جمله خود من. من خوب میشنوم و خوب هم می تونم بخونم ولی تو مکالمه مشکل دارم. چون زبان رو به صورن اکادمیک و شرکت تو کلاس ها آموزش ندیده بودم و کسی رو نداشتم که بتونم باهاش انگلیسی صحبت کنم. تصمیم گرفتم برم از پایه شروع کنم. گرچه اوایل آدم احساس می کنه سطحش پایینه ولی می بینی نکات خیلی ریزی داره. کسانی هم بودن مثلا افتاده بودن سطح 7، خودشون اومدن سطح 6 یا 5. اینا رو گفتم که خودت سطحت رو تعیین کنی. نکته: همه سطح ها اینجا برگزار نمیشه و بعضی وقتا مجبوری بری سطح پایین تر بشینی.

دوست من افتاد سطح 12(اگه اشتباه نکنم به ازای هر کتاب 4 سطح میشه یعنی کلا 16 تا) و گفتن تو دیگه لازم نیست بیای کلاس. این دوستم تهران زبان سرا میرفته و... استادای اینجا Native نیستن(یعنی انگلیسی زبان دومش هست نه اول) که واسه همین از یه سطحی بالاتر دیگه نمی تونن به اون صورت کارا باشن.

اگه مدرکی داری از زبان سرا و یا مدرک تافل و... داری، دیگه اصلا نیازی نیست که تو این کلاس ها شرکت کنی. می دونی واسه چی این دوره برگزار میشه؟ چون هر سمتی که ایشالا در آینده به شما بدن، یه حداقل سطح زبان رو می طلبه. عملا این دوره و دوره هایی که تو طول 2 سال کارآموزی برگزار میشه جهت آماده سازی افراد برای دریافت پست های احتمالی هست.

در مورد اتو عرض کنم که تعداد کمی مثلا با ازا هر 20 نفر دو عدد اتو و حتی کمتر در اختیار افراد قرار میگیره. باید کل هفته رو دنبالش باشی و تو لاین صدا بزنی "آقا اتو دست کیه، آقا اتو رو بیار تحویل نمایده گروه بده" :D واسه همین اگه تونستی یه اتو کوچولو موچولوی مسافرتی با خودت بیار که راحت شی.

ببخشید طولانی شد. نمی دونم چرا نمی تونم کوتاه پاسخ بدم!

سلام بسیار ممنون از بابت توضیحات مفصلی که ارائه دادین.
و اما در مورد مهارتهای هفتگانه کامپیوتر ICDL سوالی از خدمتتان دارم:
آیا کسی که مدارک ICDL را داشته باشد یا باز هم شرکت در امتحان ICDL اجباری است؟
البته دو نوع مدارک ICDL وجود دارد نوع اول از سوی سازمان فنی و حرفه ای داده میشود و نوع دوم هم که مورد تائید سازمان میریت و برنامه ریزی کشور بوده که مجری امتحانات هم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری هر استان میباشد.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بسیار ممنون از بابت توضیحات مفصلی که ارائه دادین.
و اما در مورد مهارتهای هفتگانه کامپیوتر ICDL سوالی از خدمتتان دارم:
آیا کسی که مدارک ICDL را داشته باشد یا باز هم شرکت در امتحان ICDL اجباری است؟
البته دو نوع مدارک ICDL وجود دارد نوع اول از سوی سازمان فنی و حرفه ای داده میشود و نوع دوم هم که مورد تائید سازمان میریت و برنامه ریزی کشور بوده که مجری امتحانات هم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری هر استان میباشد.

سلام. از لطف شما و سایر دوستان نسبت به بنده سپاسگزارم
کلاس های ICDL در اینجا برگزار نمیشه. احتما زیاد تو دوره های ضمن خدمت باشه. قائدتا کسی که مدرک رو داره نیازی نیست که تو کلاس ها شرکت کنه. ولی برای اطمینان من از دوستانم که در حال حاضر چند ساله تو شرکت مشغول به کارن استعلام می کنم ببینم اطلاعاتی در این زمینه دارن یا خیر.

آخرین ویرایش:
بالا