به نظر شما چند درصد از دختران دوست پسر دارند !!؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

marzi morovat

عضو جدید
اشتباه نکن دنیایی که داری توش زندگی میکنی و فکر می کنی خیلی حرج و مرج تو قسمت ادما خیلی قانون داره زرنگم که باشی یکی مثل همونی که بودی گیرت میاد ....

marzi morovat

عضو جدید
دقیقا همینه متاسفانه کشور ایران با همه خوب بودنش مهم ترین چیز و نداره برنامه و قانون درست ....

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
تا تعریفت از دو پسر چی باشه!!!!!!!!!!!!!!!

اگه در حد اس بالا 90 درصد
اگه در حد بیرون رفتن و خوردن اب هویج بستنی خب.............40 ...50...درصد
دوست پسر ....که از برادر به دختره نزدیک تره.......................اونم زیر 30 درصد

نظر شخصیمه................و منبع موسخی ندارم:D

پایان پیام;)

Moonlight3311

عضو جدید
الان دیگه با هرکی بخوای ازدواج کنی قبلا دوس دختر داشته حتی اگه بگه نداشتم دروغ می گه . پس چرا دخترا تجربه روابط معمولی یا عاشقانه با یه پسر رو نداشته باشن ؟ دبیرستان که بودم از بین 30 نفر 6نفر دوس پسر نداشتن از این 5 نفر 2 نفر همجنسگرا بودن 4 تای دیگه هم خرخون کلاس بودن اصلا وقت این چیزا رو نداشتن . به نظر من هر انسانی قبل از ازدواج باید دوس پسر / دوس دختر داشته باشه که با روحیات جنس مخالف و رفتارش آشنا شه تا بعدا برای ازدواج تجربه داشته باشه .
یادمه یکی از دوستام توی 17 سالگی جونشو از دست داد و همه براش ناراحت بودیم که عشقو تجربه نکرده بود . از اون موقع به بعد نظرم تغییر کرده و فکر می کنم اگه آدم کسیو دوس داره باید بهش ابراز علاقه کنه و بودن در کنارش رو تجربه کنه مهم نیس که با هم ازدواج می کنن یا نه مهم اینه که بعدا حسرت نمی خورن که شاید نیمه گمشده هم بودن و به هم نرسیدن .

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
به نظر من اگه دوست پسر ازعادیترین حالتش یعنی زنگ واس ام اس باشه تا ...
حدودا 90درصد
اشتباهه اما الان همه توجیح میکنیم که درسته,که واجبه,که یه تجربه به درد بخوره,که اگه نباشه اصلا نمیشه

sorousharia_ali

عضو جدید
بعد از درود باید بگم من شخصا این آمار و ارقام رو قبول ندارم شما رو نمیدونم ولی فکر میکنم گویندگان اهداف خاصی رو دنبال مکنن، اگه اینجوری باشه که دیگه اعتماد بنیانی نداره و دیگه کسی قادر به زندگی نیست
اما معتقدم کسانی هستند که قادر به بهبود اوضاع هستند اما به سودشونه که هر روز بدتر ازدیروز باشه
من وقتی به بلوع فکری میرسم نیاز به ازدواج دارم، چرا نباید ازدواج کنم؟ و به فکر راههای دیگه باشم؟

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
الان دیگه با هرکی بخوای ازدواج کنی قبلا دوس دختر داشته حتی اگه بگه نداشتم دروغ می گه . پس چرا دخترا تجربه روابط معمولی یا عاشقانه با یه پسر رو نداشته باشن ؟ دبیرستان که بودم از بین 30 نفر 6نفر دوس پسر نداشتن از این 5 نفر 2 نفر همجنسگرا بودن 4 تای دیگه هم خرخون کلاس بودن اصلا وقت این چیزا رو نداشتن . به نظر من هر انسانی قبل از ازدواج باید دوس پسر / دوس دختر داشته باشه که با روحیات جنس مخالف و رفتارش آشنا شه تا بعدا برای ازدواج تجربه داشته باشه .
یادمه یکی از دوستام توی 17 سالگی جونشو از دست داد و همه براش ناراحت بودیم که عشقو تجربه نکرده بود . از اون موقع به بعد نظرم تغییر کرده و فکر می کنم اگه آدم کسیو دوس داره باید بهش ابراز علاقه کنه و بودن در کنارش رو تجربه کنه مهم نیس که با هم ازدواج می کنن یا نه مهم اینه که بعدا حسرت نمی خورن که شاید نیمه گمشده هم بودن و به هم نرسیدن .

وقت می گی 6 نفر نداشتن.............مشکلی نداره.............................ولی وقتی می گی دوتا ازون 5 نفر یعنی یکی ازون 6تا خودتی................

پس ازون بچه خر خونای دیگه
:redface:................چطوری وقت کردی به اینا فکر کنی؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

ا

آخرین ویرایش:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلا بخوایم بگیم من مطمینم که بین 50تا 60 درصده

شاید کمتر باشه اما بیشتر از اینا نیست...

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی به هیچ طریق دیگه نمیشه روحیات جنس مخالفو بفهمی؟؟؟یعنی حتما باید دوس پسر داشته باشی تا بفهمی پسرا چطور فک میکنن؟!جل الخالق:surprised:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان فک کنم آمار بیشتر شده باشه! بالای 90 باید باشه!

P.K.H

عضو جدید
بیشترشون دارن !! اونایی که ندارن دوست دارن که یکی رو تور کنن!!!
هیچ کس از جنس مخالف بدش نمیاد .
نه مخالفم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مگه دخترا برای شروع زندگی چی می خوان؟یه دل پاک وچشم پاک که99 درصد پسرا ندارن!!
بقیه چیزا رو خونواده هاسخت میکنن!
به نظر من این امار روز به روز داره بیشتر میشه وتبدیل به یه غول که همه جونا رو له میکنه!!عاقبت این جور را بطه ها تجاوز روحی وجسمیه!!هیچ پسری تو خیابونا دنبال همسرش نمی گرده

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
99.99 % دارند یا تو کف داشتنش هستند:biggrin:

Dorsa*

عضو جدید
اگه شهریاری 2 یه آقا باشن که نظرشون خیلی جالب و خوشبینانه و ... و شاید جای تشکر داشته باشه
ولی اینقدر کم هم نمیتونه باشه ...
ولی هرچی باشه درصد دخترهایی که دوست پسر دارن حداقل سه تا چهار برابر کمتر از پسرهاییه که دوست دختر دارن ! :eek:
چون کم پیش میاد دختری در آن واحد با چند نفر باشه ولی پسرها خیلیهاشون علاقه شدیدی به جمع آوری کلکسیون دوست دختر دارن
لاغر و دراز ، کوتاه و چاق ، سبزه و سفید و گندمی ، باکلاس و بی کلاس ، زشت و خوشگل ...
البته دور از همه پسرهای آقا و عاقل و جنتلمن

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید100 درصد دخترا دوست پسر داشته باشن البته یدونه.ولی 200 درصد پسرا شیصدتا دوست دختر دارند.!!!!!!!!!!!! جدی دیدم که میگما

khanum gol

عضو جدید
شاید100 درصد دخترا دوست پسر داشته باشن البته یدونه.ولی 200 درصد پسرا شیصدتا دوست دختر دارند.!!!!!!!!!!!! جدی دیدم که میگما

200 درصد تو علم ریاضی جدید اومده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
الان دوست پسر داشتن یه امر طبیعیه. از مومنش گرفته تا قرتیش دوست پسر دارن.

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور کن...به جون خودم اگه دروغ بگم...
من تور نمیکنم خودشون تور میشن...اخرشم شکست عشقی میخورن!
:w25:

در ادامه خودت هر خودتو تکذیب کردی که متقلب:دی

چرا دوست می شی که ول کنی،بی کاریییی :دی

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ادامه خودت هر خودتو تکذیب کردی که متقلب:دی

چرا دوست می شی که ول کنی،بی کاریییی :دی

من کی گفتم دوس میشم؟!!
خودشون تور میشن بعد جرات نمیکنن بکن بعد شکست میخورن...حرف تو دهن من میندازیا!
:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.