دستگاه جلوگيري از سرقت لباس فروشي ها RFID

MEHDI.KERAMATI

عضو جدید
من مدار و توضيحات دستگاه جلوگيري از سرقت لباس فروشي ها (RFID) رو احتياج دارم . لطفا كمك كنيد .

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مرد تکنولوژی RFID فراوان مطلب تو نت وود داره، با یه سرچ ساده به همه چیز دست پیدا خواهین کرد.

MEHDI.KERAMATI

عضو جدید
با تشكر از دوست عزيزم .من گشتم ولي اين دستگاه رو نتونستم پيدا كنم و به مدارش احتياج دارم لطفا كمك كنيد . با تشكر

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز

تکنولوژی استفاده شده در لباس فروشیها که من مطمئن نیستم مبتنی بر تکنولوژی RFID باشه، چراکه سیستمی که در این فروشگاه ها استفاده شده فقط در زمینه حفاظت کاربرد داره و می تونه یکی از انواع سنسورهای موجود باشه، همونطوط که استحضار دارین در تکنولوژی RFID تنها یکی از فاکتورها حفاظت هست و با توجه به اینکه از کاربردهای دیگه RFID در این فروشگاه ها استفاده نمی شه و فقط نقش حفاظتی داره، من فکر نمی کنم این سیستم RFID باشد.

MEHDI.KERAMATI

عضو جدید
دوست عزيزم لطفا بيشتر راهنمايي كنيد مثلا چه سنسورهايي .

چه طور اين دستگاه شناسايي مي كنه . با تشكر :gol:

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز

من دقیقاً نمی دونم از چه نوع سنسوری استفاده شده ولی خوب ساختار بسیار ساده هست، شما یک Tag روی لباس نصب می کنید و دو صفحه نیز در محل خروجی فروشگاه قرار می دهید که کار دستگاه شناسایی سنسور می باشد، فقط نکته ای که مهم هست نوع سنسور و ماده ای را که سنسور حس می کند باید نوع خاصی باشد که تداخلی با لوازم همراه مشتری نداشته باشد.

MEHDI.KERAMATI

عضو جدید
آهااااااااااااااي كسي هست كمك كنههههههههههههههههههههههه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كككككككككككمممممممممممممممممممكككككككككككككككك !!!!!!!!!!!!!!!!!

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز

شما کافیه مقداری در مورد اصول سنسوها بدونی، وگرنه این سیستم چیز پیچیده ای نیست به هیچ عنوان، توصیه به شما یادگیری کامل عملکرد سیستم های مبتنی بر RFID و نحوه عملکرد سنسورها می باشد که می توانید پس از مطالعه کامل به نحوه عملکرد این سیستم ها پی ببرید، در این سایت می تونید اطلاعات کاملی در زمینه سیستم های RFID به دست بیارید:

http://www.srco.ir/IranCode.asp

MEHDI.KERAMATI

عضو جدید
با تشكر از شما دوست عزيزم . كاش كسي بو د كامل راهنمايي كنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز

من متوجه منظور شما نمی شم، اگه شما واقعاً نیاز به اطلاعات دقیق این دستگاه دارین به سادگی به یک فروشگاه مراجعه کنید، اسم و مارک دستگاه را بپرسین و از طریق اینترنت یا شرکت ارائه دهنده این دستگاه اطلاعات کاملی به دست بیاورید، شما دانشجو هستین، روحیه تحقیق و پژوهش باید در خون شما جاری باشد و گرنه برلای همیشه تبدیل به یک مصرف کننده خواهید شد.

با امید موفقیت

RFID

عضو جدید
من مدار و توضيحات دستگاه جلوگيري از سرقت لباس فروشي ها (RFID) رو احتياج دارم . لطفا كمك كنيد .

اگه بخواهید با استفاده از RFID این کار را انجام بدید. نیازی به مدار نیست!
tag که میتونه active یا passive باشه.یک gate که برای کنترل ورودی و خروجی فروشگاه استفاده میشه و داخل آن reader برای ارسال فرکانس به tag هاست.
برای پردازش reader data باید از نرم افزار استفاده کنید.انتخاب tag & reader براساس فرکنس کاری موردنظر خواهد بود.

ELEC1387

عضو جدید
سلام دوست عزیز ;
سیستم ضد سرقت به کار رفته در لباس فروشی ها به هیچ عنوان از فناوری RFID استفاده نکرده!
این سیستم خیلی ساده تر از این حرفاست! EAS (سیستم هشداردهنده مغناطیسی) از دو قسمت تشکیل شده یک قسمت که همان گیت یا دروازه ورودی و خروجی است و تعدادی دکمه مغناطیس که روی لباس نصب میشود درون این دکمه ها که معمولا چند دور سیم روپوش دار و یک خازن عدسی با ظرفیت مشخص تشکیل شده! با عبور دادن این دکمه ها از دروازه که اطراف آن را یک حوزه مغناطیسی تشکیل داده است گیت تحریک شده و آژیر به صدا در می آید.

• Like
واکنش ها: RFID

IGHANI

عضو جدید
سلام
من کارشناس سیستمها حفاظت الکترونیک هستم
کنترل تردد-اعلام حریق- اعلام سرقت -مداربسته - حفاظت پیرامونی -سیستمهای مخابراتی
در خدمت هستیم
ighani61net@yahoo.com