[ گفت و گو ] - انتخاب رشته كنكور ارشــد 92

FaIr

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من سال آخر کارشناسی میخونم...
مالک اشتر واسه مدارک مصاحبه گفته باید تاییدیه فارغ التحصیلی تا تاریخ 31.6.92 بیارم چون مدرک ندارم ولی دانشگاهمون این تاییدیه رو بهم نداده به جاش یه گواهی تعداد واحد گذرونده شده گرفتم...
میدونید گواهی رو به جای تاییدیه قبول میکنن یا نه؟؟

آخرین ویرایش:

farhad urmia

عضو جدید
دوستان روزانه و شبانه سهند گرايش صنايع غذايي و پليمر با چه رتبه اي ميشه قبول شد؟
گريش صنايع غذايي و يا پليمر و محيط زيست جزو گرايش هاي پرطرفدارن يا كم طرفدار؟

mohandes-87

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام بچه ها من مجازی صنعتی سهند تبریز قبول شدم اگر برم مصاحبه شرکت کنم اولویتهای دیگه ام رو نمیخونن؟ میشه کامل راهنماییم کنید ؟واینکه قبولی مالک اشتر هم توی سایت سنجش میزنن یا باید جای دیگه مراجعه کنیم؟ :gol:

farhad urmia

عضو جدید
سلام بچه ها من مجازی صنعتی سهند تبریز قبول شدم اگر برم مصاحبه شرکت کنم اولویتهای دیگه ام رو نمیخونن؟ میشه کامل راهنماییم کنید ؟واینکه قبولی مالک اشتر هم توی سایت سنجش میزنن یا باید جای دیگه مراجعه کنیم؟ :gol:

نه الويتهاي بعديت هم خونده ميشه. رتبه ت چند شده؟
توي همون سايت سنجش فكر ميكنم بزنن.

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
اگر مصاحبه قبول بشم اولویتهای قبلی وبعدیم خونده میشه ؟ زیاد خوب نشده .

بله .. اگر مصاحبه قبول نشید از لیست انتخاب رشته شما حدف میشه و اگر قبول بشید سر جاش میمونه و بعدش ... هر چی خدا بخواد

mohandes-87

عضو جدید
بله .. اگر مصاحبه قبول نشید از لیست انتخاب رشته شما حدف میشه و اگر قبول بشید سر جاش میمونه و بعدش ... هر چی خدا بخواد
اگه میشه واضح تر بگید اگر قبول بشم اولویت های قبلیم خونده میشه یا نه؟این رشته اولویت آخرمن بوده

P O U R I A

مدیر تالار
اگه میشه واضح تر بگید اگر قبول بشم اولویت های قبلیم خونده میشه یا نه؟این رشته اولویت آخرمن بوده
بله ... خونده میشه ... اگر در مصاحبه قبول بشید همچنان الویت آخر شما محسوب میشه ...

farhad urmia

عضو جدید
[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]
كيا گرايش صنايع غذايي و محيط زيست و پليمر دانشگاه هاي شهرستانرو انتخاب كردن؟

مهراآرام

عضو جدید
دوستان میشه بگید با رتبه 953 شانس قبولی تو انتخابای زیر رو دارم یا نه؟ دانشگاه كاشان || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || نوبت دوم
دانشگاه صنعتي اصفهان || مهندسي شيمي || مهندسي هسته اي || نوبت دوم
دانشگاه گيلان -رشت || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || نوبت دوم
دانشگاه مازندران -بابلسر || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || نوبت دوم
دانشگاه صنعتي بابل || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || نوبت دوم

navidmooomen

عضو جدید
دوستان میشه بگید با رتبه 953 شانس قبولی تو انتخابای زیر رو دارم یا نه؟ دانشگاه كاشان || مهندسي شيمي || مهندسي شيمي || نوبت دوم

به نظرم همشونو میارین...خوش به حالت
اصلا گیجم....نمیدونم من چی میشه وضعم.درگیرم شروع کنم واسه امسال؟هیچکی نمیدونه آخرین رتبه قبولی پارسال شبانه چند بوده؟

baharz66

عضو جدید

به نظرم شما روزانه هم مياريد
مثلا صنعتي همدان
يا محيط زيست تبريز يا سمنان يا اراك

مهراآرام

عضو جدید
مرسی از راهنماییتون. اینا انتخابای آخرمه. البته اصلا برام مهم نیست که کجا قبول بشم. چون نمیخوام برم.فقط به یه دلیلی حتما باید یه جایی قبول بشم. یعنی تو این انتخابای آخرم قبول میشم؟ خیلی نگرانم.

مهراآرام

عضو جدید
به نظرم همشونو میارین...خوش به حالت
اصلا گیجم....نمیدونم من چی میشه وضعم.درگیرم شروع کنم واسه امسال؟هیچکی نمیدونه آخرین رتبه قبولی پارسال شبانه چند بوده؟

فک کنم اگه امسال بشینی بخونی بهتر باشه ها. آخه فوقش کجا قبول میشی؟ منم وضعیتم مشابه شماست تقریبا. نمیدونم شما لیسانستو کجا بودی. اما هر جا که بودی الان میتونی بری یه جای پایین تر؟ حیف نیست؟ اگه آدم تلاشگری هستی خوب بمون. دو تا هم دانشگاهیام که پارسال مشابه شما بودن موندنو خوب خوندن امسال هر دوشون دو رقمی شدن.

navidmooomen

عضو جدید
فک کنم اگه امسال بشینی بخونی بهتر باشه ها. آخه فوقش کجا قبول میشی؟ منم وضعیتم مشابه شماست تقریبا. نمیدونم شما لیسانستو کجا بودی. اما هر جا که بودی الان میتونی بری یه جای پایین تر؟ حیف نیست؟ اگه آدم تلاشگری هستی خوب بمون. دو تا هم دانشگاهیام که پارسال مشابه شما بودن موندنو خوب خوندن امسال هر دوشون دو رقمی شدن.

درست میفرمایین...فقط نمی دونم چرا همه چی تکراریه

Yadavaran

عضو جدید
با عرض تشکر از عزیز یا عزیزانی که در فراخوان هفته قبل مارا یاری کردند اگرمیشود این هفته هم به این شماره کارت کمک کنید ممنون خو
راستی امشب اینترنتم قطع میشه من اینترنم وایمکس Wimax ایرانسله 44000 تومان بدهی دارم . توانایی پرداخت ندارم خووو . اگر کسی مرهمت کنه این مبلغ قرض بده. منم بعد از استخدام جبران میکنم شماره کارت بانک ملت 4478 2023 3372 6104 نیاز مند یاری سبزتان علی کنکوری خوو

naghmeh.chem

عضو جدید
سلام دوستان
من امسال مصاحبه مالک اشتر رفتم و چند تا از سوالای عقیدتیشو نتونستم جواب بدم به نظرتون قبول میشم ؟
مصاحبشو خیلی سخت میگیرن؟ درست هست که دخترارو سخت گیری میکنن برا قبولی ؟
یا بشینم برای سال دیگه بخونم؟
در ضمن رتبم 229 شده .برا روزانه و شبانه دعوت به مصاحبه شدم.
با تشکر

v.rahmanpanah

عضو جدید
بچه ها من سال آخر کارشناسی میخونم...
مالک اشتر واسه مدارک مصاحبه گفته باید تاییدیه فارغ التحصیلی تا تاریخ 31.6.92 بیارم چون مدرک ندارم ولی دانشگاهمون این تاییدیه رو بهم نداده به جاش یه گواهی تعداد واحد گذرونده شده گرفتم...
میدونید گواهی رو به جای تاییدیه قبول میکنن یا نه؟؟

خیلی چیز مهمی نیست که روش حساس باشن!
فقط تا 31 شهریور درس مونده نداشته باشی براشون مهمه!

آخرین ویرایش:

v.rahmanpanah

عضو جدید

حتما قبلی ها خونده میشه و اگر امتیازشون رو داشته باشید یکیشونو قبول میشید، قبل از انتخاب آخریتون که گفتید!
و سوال دوم رو هم قاعدتا اگه مثل بقیه چیزای جامعه بی نظم نباشه باید از همون سایت سنجش اعلام بشه!

farhad urmia

عضو جدید
شنیدم بدترینشون حوالی 1170 (ماکزیمم 1200) بوده که اونم برای هر سال حساب کتاب نداره!

بايد عرض كنم كه آقاي رحمان پناه اطلاعاتشون كم هستش پارسال تا 1170 هم روزانه شهرستان قبول شدن. كلا مونده به انتخاب رشته بچه ها. گرايشهاي صنايع غذايي و پليمر به مراتب گريشهاي كم طرفدار هستند و با رتبه هاي بالاتر از 1500 و 1600 هم ميشه قبول شد. بخصوص امسال كه نسبت به پارسال ظرفيتها رفته بالا.

njch

عضو جدید
ضمن آرزوي موفقيت براي كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته ‌داخل‌) سال‌ 1392 بدين وسيله به اطلاع مي‌رساند اطلاعيه اعلام نتايج نهايي اين آزمون به همراه اسامي‌ پذيرفته‌ شدگان‌ تا تاريخ 6/6/92 بر روي سايت اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد.

P O U R I A

مدیر تالار
دمت گرم حاجی ... خوب شد یادمون انداختی !!!:D

• Like
واکنش ها: njch
بالا