راه های کلافه کردن شوهرها

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1][/h]
یا تا به حال شده در حالی که گمان می کردید لحظات فوق العاده خوبی در کنار همسرتان دارید، ناگهان او عصبانی شده و شروع به ایراد گرفتن از شما کند؟

[h=4]جاروبرقی کشیدن در وقتی که وقتش نیست[/h]ساعت 8 شب است، همسرتان از محل کار به خانه برگشته و روی کاناپه در حال استراحت و تماشای تلویزیون است. شما که تا به حال مشغول امور دیگر منزل و رسیدگی به کودکان بوده اید حال این فرصت را پیدا کرده اید که خانه را کمی جارو بکشید، پس با کمال احترام از همسر خود می خواهید دقیقه ای کودکان را زیر نظر بگیرد و پاهایش را بلند کند تا خانه را جارو بکشید اما متوجه عصبانیت همسرتان می شوید. بهترین راه این است که به او حق داده و جارو کشیدن را به فردا موکول کنید.
[h=4]غرغر کردن موقعی که او دارد فوتبال می بیند[/h]امروز بعدازظهر از تلویزیون مسابقه فوتبال تیم مورد علاقه همسرتان پخش می شود. اما شما از فوتبال یا تیم مورد علاقه او متنفرید، بنابراین مدام درحالیکه او درحال تماشای تلویزیون است در خانه راه می روید، غرغر می کنید و از تیم او یا حتی تماشای فوتبالش ایراد می گیرید. او که از کار شما کلافه شده ممکن است کاملا محترمانه از شما بخواهد ساکت باشید. نباید از عکس العمل همسرتان ناراحت شوید. فراموش نکنید در یک خانواده هر کسی حق دارد به علایق خود مشغول شود، اگرشما فوتبال دوست ندارید بهتر است آن ساعت برای گردش با دوستانتان قرار بگذارید یا به خرید بروید.

[h=4]بگو منو دوست داری بگو[/h]به رستوران رفته اید و ساعات بسیار خوبی را با هم گذرانده اید. حال به خانه برمی گردید و در کنار همسرتان که مشغول تماشای تلویزیون است می نشینید و شروع می کنید به پرسیدن سوالات رمانتیک نظیر "چقدر مرا دوست داری؟" ممکن است ابتدا همسرتان با گفتن یک یا دو جمله احساسش را به شما بیان کند اما اگر سوالات ادامه یابد، ساکت شود. و شما گمان کنید به شما بی علاقه است یا حوصله تان را ندارد. پرسیدن سوالات عاشقانه خوب است اما هر چیز زمانی دارد.
[h=4]کی بود؟ چی بود؟ کجا بودی؟[/h]"کی بود زنگ زد؟" "چی می خواست؟" "خوب تو بهش چه گفتی؟" گاهی اوقات زنان بدون آنکه منظور خاصی داشته باشند، همسرانشان را بیش از حد سوال پیچ می کنند. در اینجاست که صبر همسران ممکن است تمام شود. فراموش نکنید بهترین کار این است که هرگز خیلی در کارهای همسرتان دخالت نکنید. اجازه دهید هر فردی زندگی شخصی خود را داشته باشد. وقتی اجازه می دهید همسرتان در زندگی شخصی اش رازهایی را برای خود نگه دارد، زندگی مشترک شما باثبات تر خواهد بود.
[h=4]ادب کردن شوهر[/h]گاهی زنان با همسران خود مثل کودکان برخورد می کنند. مثلا مدام به او یادآوری می کنند که به دندانپزشک مراجعه کند، فراموش نکند نان بخرد، روغن ماشین را چک کند و... این حرف ها تنها می تواند سبب عصبانی شدن همسرتان شود. او ازدواج نکرده تا کسی همانند مادرش مدام او را نصیحت کند. اگر کاری را فراموش می کند تنها یک بار به او گوشزد کنید و قبل از آنکه نظرتان را در مورد کاری بدهید، منتظر شوید تا خود او درباره آن صحبت کند یا نظرتان را بخواهد.

[h=4]افتادن از آن طرف بام[/h]مدام به همسرتان زنگ می زنید، می خواهید تنها با او بیرون بروید و دوریش را نمی توانید تحمل کنید؟ مردان شاید در ماه های اول ازدواج این روند را تحمل کنند اما بعد، از این عادت شما عصبانی خواهند شد. اجازه بدهید ساعاتی از روز را به حال خودش باشد و همراه با همکارانش ساعاتی را خوش بگذراند.
[h=4]الان میام...[/h]ساعت 8 به تولد یکی از دوستان همسرتان دعوت شده اید و با آنکه همسرتان نیم ساعت است آماده روی کاناپه نشسته. شما هنوز به دنبال این هستید که چه روسری ای با پیراهنتان جور است و او مدام تکرار می کند که زود باش، همین لباس خوب است و... تا آنکه در نهایت از دست شما عصبانی می شود. بهترین کار این است که شما یک یا دو ساعت پیش از ساعت مقرر انجام کارهای خود را آغاز کنید تا وقتی او آماده می شود شما دیگر کاری برای انجام دادن نداشته باشید.
[h=4]انتقاد از مادرشوهر[/h]"مادرت را خیلی دوست دارم ولی بهتر بود قبل از آنکه بیایند حداقل اول زنگ می زدند." شاید حق با شما باشد ولی حتی یک انتقاد محترمانه از مادر همسرتان ممکن است او را ناراحت کند. اگر می خواهید در دید همسرتان و خانواده اش بهترین باشید هرگز از مادر همسرتان ایراد نگیرد.

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم
ممنون آموزنده بود
من فقط ایراد الان میام... رو دارم:D

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک بد آموزی داره
باید حذف بشه
خطر اینجور مطالب از مطالب سیاسی بیشتره
(سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده):cool:

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زنا همین جوریشم شب و روز حال گیری می کنن
حالا دارن آموزش های تاکتیکی هم می بینن

باید به زنا چه طور مهر ورزیدن به همسر رو یاد بدن نه راههای حال گیری

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زنا همین جوریشم شب و روز حال گیری می کنن
حالا دارن آموزش های تاکتیکی هم می بینن

باید به زنا چه طور مهر ورزیدن به همسر رو یاد بدن نه راههای حال گیری

دلم سوخت برا شما آقایون.:cool:
خوب خود شما آموزش بدین.

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما بگو من گوش میدم.
یکی که مشکلی رو حل نمیکنه

تازشم مسئله رو حادتر هم می کنه
چون وقتی خانوما می بینن که شما چقدر شاد و سر حال و خوشبخت هستین بیشتر به سمت عقاید خودشون میرن

چون فکر می کنن که خودشون حلال مشکلاتن در حالی که قضیه بلعکسه:)

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی که مشکلی رو حل نمیکنه

تازشم مسئله رو حادتر هم می کنه
چون وقتی خانوما می بینن که شما چقدر شاد و سر حال و خوشبخت هستین بیشتر به سمت عقاید خودشون میرن

چون فکر می کنن که خودشون حلال مشکلاتن در حالی که قضیه بلعکسه:)

دارین بهانه میارین؟!

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارین بهانه میارین؟!

خب پس من چند نکته رو بیان می کنم(البته این کاملا نظر شخصی خودمه)

1- هر جایی(جامعه - خانواده) که بخواد پشرفت کنه نیاز به قدرت مشخص داره- این قدرت در خانواده باید در اختیار مرد باشه
چون در مسائل احساسی برخورد نمیکنه و در برابر سختی ها مقاوم تره
2- ما باید در خانواده حقوق برابر داشته باشیم نه قدرت برابر

ادامه در پست های بعدی

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

1- هر جایی(جامعه - خانواده) که بخواد پشرفت کنه نیاز به قدرت مشخص داره- این قدرت در خانواده باید در اختیار مرد باشه

ادامه در پست های بعدی

نظراتتون برام جالب بودن.منتظر ادامش هستم.

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظراتتون برام جالب بودن.منتظر ادامش هستم.
حقوق برابر( در تمامی مسائل بین خانوادگی - در تصمیم های خود خانواده - مسائل خوراک و پوشاک - عقاید دینی و رفتاری - فرزندان - ) مرد و زن باید به یک اندازه تاثیر گذار باشن بدون برتری
چون این مسائل ریشه و پایه خانواده هستن - ونباید به تک جانبه گرایی کشیده بشه

3- خرید های اصلی باید به مرد سپرده بشه (چون شناخت کاملی از درامدش داره 2 در خرید به نیاز فکر می کنه نه کالا 3در موقعیتی خرید می کنه که بنیه اقتصادی خانواده ضربه نخوره

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
آخ آخ گفتی... :D

خانمای محترمه لطفا رعایت کنند ..

بابا ما چیز زیادی نمیخوایم .. :redface:

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
:دی
در مورد شوهر منکه همش درسته:دی

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

ادامه در پست های بعدی

حقوق برابر( در تمامی مسائل بین خانوادگی - در تصمیم های خود خانواده - مسائل خوراک و پوشاک - عقاید دینی و رفتاری - فرزندان - ) مرد و زن باید به یک اندازه تاثیر گذار باشن بدون برتری
چون این مسائل ریشه و پایه خانواده هستن - ونباید به تک جانبه گرایی کشیده بشه

3- خرید های اصلی باید به مرد سپرده بشه (چون شناخت کاملی از درامدش داره 2 در خرید به نیاز فکر می کنه نه کالا 3در موقعیتی خرید می کنه که بنیه اقتصادی خانواده ضربه نخوره

بجز اولی که ی کم خودخواهانه است بقیش مشکلی نداره!البته مورد 3 هم الان ی کم قدیمی شده!چون زن و مرد هر دو کار میکنن و هر دو تو زندگی خرج میکنن پس هردو از میزان درامدشون اگاهن!

major7

عضو جدید
آقا این تاپیک باید حذف بشه!!!!!!!!!!!!!!!
باید به کی مراجعه کنیم؟

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
به جد دارم میگم
این نوع تاپیک ها رو نباید شوخی گرفت - چون ناخواسته تاثیر منفی خودشو رو ذهن فرد میزاره

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
یه چیز جالب اینه که من از خوندن این مطلب خنده م میگیره:D
آخه اینها دقیقا راه های اذیت کردن آقایونه و من گاهی و فقط گاهی خبث میشم و آقامون رو اذیت میکنم، حالا اینا رو میخونم یاد قیافه ش توی اون مواقع میفتم و خنده م میگیره:D