همه بیان تو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

azarbayjan1

عضو جدید
سلام.
دوستان و مدیران من تازه عضو شدم این سایت خیلی در و پیته اصلا معلوم نیست مدیرش کیه اینهمه اسپم اینهمه توهین هیچ کس چیزی نمیگه
دارم به مدیر سایت اختار میدم دوست عزیز کاملا منتطقی و مثل ادم تایپکی که جک و اس ام اس گذاشتین رو پاک کنین و به همه کسهایی که به ترکها توهین اخطار بدین و گرنه من هم این کار شما رو بدون پاسخ نمی زارم:mad:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
دوستان و مدیران من تازه عضو شدم این سایت خیلی در و پیته اصلا معلوم نیست مدیرش کیه اینهمه اسپم اینهمه توهین هیچ کس چیزی نمیگه
دارم به مدیر سایت اختار میدم دوست عزیز کاملا منتطقی و مثل ادم تایپکی که جک و اس ام اس گذاشتین رو پاک کنین و به همه کسهایی که به ترکها توهین اخطار بدین و گرنه من هم این کار شما رو بدون پاسخ نمی زارم:mad:
دوست عزیز.اون تاپیکهایی که شما نام بردی(جوک و اس ام اس و ...) هم طرفدارهایی داره...شما می تونی از تاپیکهایی بازدید کنی که خودت دوست داری.اینجا مدیر داره و اگه صلاح بدونن ، تاپیکهایی که وجودشون ضرورتی نداره و حذف می کنن.اما در مورد اهانت به ترکها و ....حق با شماست.نباید این کارو بکنن بچه ها.

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
دوست عزیز . ..یواشتر ..
وقتی خودت داری میگی تازه وارد این سایت شدی یعنی هیچ کس رو نمیشناسی پس زحمت بکش قضاوت نکن و اظهار نظر بیجا نکن . به جای اینکار یکم صبر کن رفتار مدیرا رو ببین بعد نظر بده .
امیدوارم این آخرین باری باشه که از شما پست غیر منطقی میبینیم. :w27:

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز . ..یواشتر ..
وقتی خودت داری میگی تازه وارد این سایت شدی یعنی هیچ کس رو نمیشناسی پس زحمت بکش قضاوت نکن و اظهار نظر بیجا نکن . به جای اینکار یکم صبر کن رفتار مدیرا رو ببین بعد نظر بده .
امیدوارم این آخرین باری باشه که از شما پست غیر منطقی میبینیم. :w27:

از کجا میدنی که تازه وارده شاید یه ای دی جدیده
این روزها تازه واردهای این شکلی خیلی زیاد شدن
جالبش اینه که اولین پست شماست با این برخورد تندتون.
هر کسی که وارد باشگاه مهندسان میشه به نظر من باید اولین پستهاشو رو توی تالار تخصصیش بده نه یه سره بیاد از تالار گفتگوی ازاد انتقاد کنه

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم اون زمان که تازه عضو ده بودم، خیلی گیج شدم تو باشگاه..اصلا نمی دونستم باید چی کار کنم واسه همینم زیاد خوشم نیومد از اینجا.
اما بعد از یه مدتی که فهمیدم چی به چیه، از اینجا خوشم اومد.
شما هم یه مدت که بگذره،به روال اینجا عادت می کنی عزیز.یکم صبر داشته باش

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کجا میدنی که تازه وارده شاید یه ای دی جدیده
این روزها تازه واردهای این شکلی خیلی زیاد شدن
جالبش اینه که اولین پست شماست با این برخورد تندتون.
هر کسی که وارد باشگاه مهندسان میشه به نظر من باید اولین پستهاشو رو توی تالار تخصصیش بده نه یه سره بیاد از تالار گفتگوی ازاد انتقاد کنه
تخصصیش بده نه یه سره بیاد از تالار گفتگوی ازاد انتقاد کنه[/quote]
وقتی خودش داره میگه تازه عضو شدم .ما هم فرض رو بر این میذاریم که واقعا تازه عضو شده چون اگر بخواهیم تصور کنیم که یه آیدی دیگه هم داره خوب اصلا جای بحث با ایشون نمیمونه .:)
این دوست ما هم بهترین راهی که جلوی پاش میذاریم اینه که صبور باشه و مدتی رو با باشگاه سپری کنه بعد نظر بده .

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام.
سلام
دوست عزیز تمامی پستهای توهین اینجا حذف میشه و اون تاپیک هم به همین دلیل تا به حال خیلی از پستهاش حذف شده
اما این بدیهیه که ما نمیتونیم تمام پستهای تاپیک جک رو بخونیم و دونه دونه چک کنیم.پس مطمئنا ممکنه مواردی باشه که از چشم دور مونده باشه که اون وکاربرا لطف میکنن و گزارش میدن و رسیدگی میشه.
شما هم اگه موردی میبینید میتونید خیلی راحت گزارش کنید که در اولین فرصت رسیدگی بشه.
ضمن اینکه لزومی نداره برای این مطالب تاپیک جدا ارسال کنید.تاپیک " دفتر تالار " توی هر تالاری برای همین منظور گذاشته شده که میتونید اونجا مشکل یا انتقادتون رو مطرح کنید.
موفق باشید
قفل شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.