درخواست: آینده شغلی رشته معماری!

معین امید

عضو جدید
سلام دوستان
من ی پشت کنکوریم
همه اطرافیانم میگن حتما باید تا دکترا بخونی وگرنه اینده شغلی نداری ولی به شخصه تمایلی به بیشتر از لیسانس ندارم
راستش این حرفاشون بدجور رو مخمه و باعث شده استرسم صد برابر بشه..:(:(:cry::cry:
خواستم بدونم مدرک واقعا تو اینده شغلی تاثیر زیادی داره یا نه؟؟
خواهشا راهنماییم کنید
باتشکر

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من ی پشت کنکوریم
همه اطرافیانم میگن حتما باید تا دکترا بخونی وگرنه اینده شغلی نداری ولی به شخصه تمایلی به بیشتر از لیسانس ندارم
خواهشا راهنماییم کنید
باتشکر

دوست عزیز الان مدرک راحت میتونی بگیری بدون استرس و کنکور !
پولم تو تحصیل اصلا نیس
از طرفی مدرکت جیه یه سوال رایجه که لازمه بگیری لیسانستو ! ولی اگه موقعیت شغلی داری برو سر کار و کنارش یه لیسانس بی کنکور الکی بگیر

معین امید

عضو جدید
دوست عزیز الان مدرک راحت میتونی بگیری بدون استرس و کنکور !
پولم تو تحصیل اصلا نیس
از طرفی مدرکت جیه یه سوال رایجه که لازمه بگیری لیسانستو ! ولی اگه موقعیت شغلی داری برو سر کار و کنارش یه لیسانس بی کنکور الکی بگیر
خودتون در حین درس کار میکردین؟؟
مثلا کجاها میتونم کار کنم؟؟؟

zalzalak_amir

عضو جدید
استرس چی هست حالا!!!

والا من مهنتس مهنس مهندس برق قدرت هستم-تخصص اصلیم امنیت و هک هست!-الان در حال فروشگاه داری آنلاین و تبلیغات آنلاین هستم.

بحث رشته و آینده شغلی به نظر بحث فکاهی مینماید و خانواده ها اکثرا برای فرار از بحث ایاد سرمایه برای آینده سعی در القای هر کسی تحصیل کند
موفق هست را دارند.
شما همزمان با تحصیل باید تخصص آن رشته را داشته باشی وگرنه صرف داشتن مدرک به درد هیچ کس نمیخورد وقتی برای آینده ات سرمایه مادی+علمی
در کنار هم نباشند اتفاقاتی کع الان شاهدش هستیم می افتد(جوانان تحصیلکرده بدون تخصص و بیکار و بدون سرمایه مادی و علمی)

در کل تخصص + تحصیل توصیه میشه چون دانشگاه به تنهایی هیچی نیست و آینده شغلی کسی را تضمین نمیکنه...

این طرز تفکر خانواده های ایرانی واقعا ... هست.

معین امید

عضو جدید
استرس چی هست حالا!!!
استرس کنکور

والا من مهنتس مهنس مهندس برق قدرت هستم-تخصص اصلیم امنیت و هک هست!-الان در حال فروشگاه داری آنلاین و تبلیغات آنلاین هستم.

بحث رشته و آینده شغلی به نظر بحث فکاهی مینماید و خانواده ها اکثرا برای فرار از بحث ایاد سرمایه برای آینده سعی در القای هر کسی تحصیل کند
موفق هست را دارند.
شما همزمان با تحصیل باید تخصص آن رشته را داشته باشی وگرنه صرف داشتن مدرک به درد هیچ کس نمیخورد وقتی برای آینده ات سرمایه مادی+علمی
در کنار هم نباشند اتفاقاتی کع الان شاهدش هستیم می افتد(جوانان تحصیلکرده بدون تخصص و بیکار و بدون سرمایه مادی و علمی)

در کل تخصص + تحصیل توصیه میشه چون دانشگاه به تنهایی هیچی نیست و آینده شغلی کسی را تضمین نمیکنه...

این طرز تفکر خانواده های ایرانی واقعا ... هست.

خوب من چطوری میتونم تجربه کسب کنم
به نظرتون کی حاظر تو این سن من بم کار بده؟:(

در باره طرز فکرشون کاملا موافقم;):D

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من ی پشت کنکوریم
خواهشا راهنماییم کنید
باتشکر
شما اگه جنم کار کردن داشته باشی بسته به شهری که توش هستی می تونی کار مربوط به معماری پیدا کنی.اگه راجع به خودتون بیشتر توضیح بدین بیشتر میتونم کمکتون کنم...مثلا چن سالتونه و چه دانشگاهی درس می خونی، معدل چنده؟ و..... اگه امکانش هست و خواستی تو پروفایلم بنویس...ممنون

بالا