ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohandes_ali

عضو جدید
از لطفتون ممنون.من وظیفمو انجام میدم امیدوارم مفید واقع بشه
خدمتتون عرض کنم که من خودم سال دومم بود کنکور ساخت میدادم سال گذشته واقعا در حق ساختیا اجهاف شد ولی امسال بد نبود. برای اینکه تو کنکور ساخت و تولید بیتونید نتیجه بگیرید خوندن صرف جزوات و کتب معرفی شده در اینجا کافی نیست. طراحان تست های ساخت به خصوص در چند سال اخیر میل به تجربی کردن تست ها و طرح سوالات از هندبوک ها و منابع قوی ساخت و تولید پیدا کردن.پیشنهاد من یه دوستان ساختی اینکه حتما علاوه بر خوندن جزوات و کتب معمول از خوندن مقالات و کتاب های لاتین ترجمه شده ( مثل کتاب مهندسی تولید و فناوری ترجمه دکرت بشارتی) غافل نشند و در کنارش اگه بتونن دید علمی هم پیدا کنن عالی میشه. مثلا یکی دوماه دوره آموزش CNC یا تراشکاری و یا تو یه کارگاه پرسکاری یکی دوهفته به عنوان کارآموز مشغول بشن مطمئنا نتیجش خیلی فراتر از خوندن صرف جزوات و کتب معموله بازم کمکی از دستم برمیاد دریغ نمیکنم
همگی موفق باشید;)

دو سال کنکور دادی؟چی شد که نتیجه نگرفتی؟سوالا سخت بود یا نخوندی؟؟؟؟

mohandes_ali

عضو جدید
منابع

منابع

بچه ها منابعی که توی تاپیک خودم گفتم یا بقیه تا حدودی هم شخصیه دلیل نمیشه این کتابا به درد هرکسی بخوره شاید من میگم مقاومت نایی کسی دیگه مقاومت جانسون رو بیشتر مفید بدونه ولی در کل پرسیدن منابع از ی منبع موثق بهتره تا اینکه بچه ها بخوان منبع معرفی کنن. سایت
[h=3]شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور[/h]منابع رو معرفی کرده ی سر بزنید

Omidr.1370

عضو جدید
دوستان یه سوال
این کتاب های پارسه رو میشه از میدان انقلاب گیر آورد؟

mohandes_ali

عضو جدید
جزوات امیرکبیر

جزوات امیرکبیر

رفتم دانشگاه امیرکبیر رام دادن رفتم انتشارات جزوه هایی که میهواستم کپی گرفتن بهم دادن و فقط پول کپی رو دادم.جزوه قالب پرس ملایی و تولید مخصوص عبدالله رو گرفتم شد 5 تومان

mohandes_ali

عضو جدید
رتبه 47.....با یکی از بچه هاشون رفیق شدم رتبه 47 و یکی دیگه 400 ساخت بود شمارشو گرفتم منابع هم ازش پرسیدم اگه خواستید بگم

mohandes_ali

عضو جدید
رتبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رتبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امسال کلیدا تغییر نمیکنه چون تو سایت اطلاعیه واسه اعتراض نزده این کلید نهاییه. سال گذشته با 1100 روزانه شاهرود قبولی ولی امسال بعیده بالای 600 قبولی بده چون درصدای ساخت رفته بالا. من درصدام حدودا این شد:
ریاضی 43 جامدات 30 سیالات 15 ساخت 60

اقا ایمان رتبه ات چند شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohandes_ali

عضو جدید

Omidr.1370

عضو جدید
امسال کلیدا تغییر نمیکنه چون تو سایت اطلاعیه واسه اعتراض نزده این کلید نهاییه. سال گذشته با 1100 روزانه شاهرود قبولی ولی امسال بعیده بالای 600 قبولی بده چون درصدای ساخت رفته بالا. من درصدام حدودا این شد:
ریاضی 43 جامدات 30 سیالات 15 ساخت 60

اقا ایمان رتبه ات چند شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان که رتبه رو نمیزنن بچه ها از روی کلید سنجش که روی سایتش گداشته درصدهاشون رو حدس زدن

Omidr.1370

عضو جدید
رفتم دانشگاه امیرکبیر رام دادن رفتم انتشارات جزوه هایی که میهواستم کپی گرفتن بهم دادن و فقط پول کپی رو دادم.جزوه قالب پرس ملایی و تولید مخصوص عبدالله رو گرفتم شد 5 تومان
امیرکبیر که رفتید هیچ کارتی چیزی نخواستند؟

mohandes_ali

عضو جدید

چرا اگر خواستیم؟!

خوب بگو دیگه...

گفت مقاومت جانسون خوندم ریاضی اقاسی معادلات کریمی سیستم حریرپوش توانایی رازفر استاتیک مریام طراحی راهیان ارشد علم مواد تویسرکانی تا صفحه 320 مدیریت تولید هایده متقی.....cnc وماشین ابزار و معادلات و هیدرولیک رو نپرسیدم یادم نبود باید اس ام اس بدم بهش بپرسم.همه کتابایی که گفتمو کامل خونده بود کثافت جز تویسرکانی.......

mohandes_ali

عضو جدید
جزوهدانشگاهتعداد صفحات
تولید مخصوصامیرکبیر(دکتر عبدالله)600
اندازه گیریامیرکبیر(دکتر عبدالله)120
انیورسالامیرکبیر(دکتر رازفر)60
علم موادامیرکبیر،تهران(دکتر ابرینیا)200
هیدرولیکتبریز90
قالب پرسامیر کبیر(دکتر ملایی)،مازندران250
مدیریت تولیدتبریز100

داداش ایمان این صفحات جزوه مطمینی درسته؟؟؟جزوه تولید مخصوص 600 صفحه نیستا

nimanoori

عضو جدید
سعی کنید باکس دینامیک و سیالات رو خالی نذاری

چند تا تست بزن

چون بقیه ساختیا کمتر میزنن و تراز بیاره

گفت مقاومت جانسون خوندم ریاضی اقاسی معادلات کریمی سیستم حریرپوش توانایی رازفر استاتیک مریام طراحی راهیان ارشد علم مواد تویسرکانی تا صفحه 320 مدیریت تولید هایده متقی.....cnc وماشین ابزار و معادلات و هیدرولیک رو نپرسیدم یادم نبود باید اس ام اس بدم بهش بپرسم.همه کتابایی که گفتمو کامل خونده بود کثافت جز تویسرکانی.......

mohandes_ali

عضو جدید
نمیخوام بگم حرفت اشتباهه چون شخصا تجربه ای ندارم

نمیخوام بگم حرفت اشتباهه چون شخصا تجربه ای ندارم

سعی کنید باکس دینامیک و سیالات رو خالی نذاری

چند تا تست بزن

چون بقیه ساختیا کمتر میزنن و تراز بیاره

این بنده خدا زبان و باکس سیالات و دینامیک رو سفید گذاشته بوده ولی خب ریاضی و باکس جامدات رو با ساخت بالا زده بود

S_K_M

عضو جدید
علم مواد و عملیات حرارتی کتاب متالورژیکی اونر_ دانشگاه تهران مترجم عبدالوحید فنی

ماشینکاری و انیورسال کتاب توانایی ماشینکاری دکتر رازفر _ جزوه انیورسال امیر کبیر_ خلاصه مربوط به کتاب های ارشد
سیستم های اندازه گیری جزوه دکتر امیر عبدالله امیرکبیر
هیدرولیک کتاب احمد رضا مدینه_ کتاب دکتر رضایی_ ارشد سپاهان
cnc جزوه دکتر رحیمی امیر کبیر
قالب پرس جزوه دکتر ملایی امیر کبیر
تولید مخصوص جزوه دکتر عبدالله _ کتاب روش های ماشینکاری مدرن نشر طراح
مدیریت تولید کتاب هایده متقی

اینا منابعی هست که آقای حسین صداقت رتبه 3 واسم نوشته بود. دوستان بیان نظراتتون رو بگین

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مهندس بقیه رو هم بپرس بهمون اطلاع بده

طراحی راهیان ارشد؟ منظور همون شریعت پناهیه؟

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علم مواد و عملیات حرارتی کتاب متالورژیکی اونر_ دانشگاه تهران مترجم عبدالوحید فنی

ماشینکاری و انیورسال کتاب توانایی ماشینکاری دکتر رازفر _ جزوه انیورسال امیر کبیر_ خلاصه مربوط به کتاب های ارشد

اینا منابعی هست که آقای حسین صداقت رتبه 3 واسم نوشته بود. دوستان بیان نظراتتون رو بگین

مسلما هرکسی بتونه این منابع رو کامل بخونه بایدم رتبه 3 بیاره
واسه هر درسی حداقل دوتا منبع خوندن
اونم واسه نهایتا 2 تا سوال

ریاضی مهندسی چی؟
باکس سیالات چی؟

reza sh

عضو جدید
از دوستان کسی جزوه کنکوری خوب برا باکس سیالات یا جامدات یا دینامیک نداره

S_K_M

عضو جدید
مسلما هرکسی بتونه این منابع رو کامل بخونه بایدم رتبه 3 بیاره
واسه هر درسی حداقل دوتا منبع خوندن
اونم واسه نهایتا 2 تا سوال

ریاضی مهندسی چی؟
باکس سیالات چی؟
سیالات سفید. کارنامش توی کتاب استاتیک مدرسان شریف تو صفحه ی 2 یا 3 چاپ شده.

ریاضی اینارو میپرسم بهتون میگم

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیالات سفید. کارنامش توی کتاب استاتیک مدرسان شریف تو صفحه ی 2 یا 3 چاپ شده.

ریاضی اینارو میپرسم بهتون میگم

مرسی دوست عزیز
راستش با اینکه رشتم ساخته اما احساس میکنم کنکور ساخت واقعا سخته
این همه کتابو جزوه واسه 20 تا سوال
امسال ازمایشی دادم به نظرم سخت اومد
وای به سال دیگه
باز کنکور طراحی و تبدیل خیلی راحت تره

MJHasani

عضو جدید

mohandes_ali

عضو جدید

خوبه منابعی که نوشتی من دیگه دنبال منابع نمیرم از اینجا به بعد باید فقط بخونیم .....فقط بخونیم

mohandes_ali

عضو جدید
اها ی چیزی نمیدونم cnc از جزوه رحیمی بخونم یا دیباگران
سیستم حریرپوش یا امیرعبدالله

100XL

عضو جدید

راستی

قرار نیست این تاپیک مهم بشه؟!!!!!!!!!!!!!!

دیگه پاسخهای کلیدی کنکور 92 هم اومد...................:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا