زمین شناس بیا تو (مکانی برای تبادل نظر و گفتگوی زمین شناسان)

REYMOND00

کاربر بیش فعال
جدی؟:smile:چی داشتین؟استعداد تحصیلی چطور بود؟بگید ببینم با سوالای بقیه علوم پایه یکی بوده؟بقیه سوالا چی؟چی داشتین؟چه درسایی بود؟
وای من ذوق زده شدم دوباره!!!!!!!!!!!!!

mohammadtaks

کاربر فعال
جدی؟:smile:چی داشتین؟استعداد تحصیلی چطور بود؟بگید ببینم با سوالای بقیه علوم پایه یکی بوده؟بقیه سوالا چی؟چی داشتین؟چه درسایی بود؟
وای من ذوق زده شدم دوباره!!!!!!!!!!!!!

آزمون در دو مرحله صبح و بعد از ظهر بود مرحله اول دو دفترچه که اولی ش 80 سوال تخصصی(مهندسی پیشرفته 1و2 و+مکانیک خاک و سنگ ) دفترچه دوم (Gmat) بعد از ظهر هم آزمون زبان در کل آزمون راحتی بود تا بعدش چی بشه خدا میدونه؟؟؟!!

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
سلام من مهندسی شرکت کردم سوالها هم خیلی خوب بود /

آزمون در دو مرحله صبح و بعد از ظهر بود مرحله اول دو دفترچه که اولی ش 80 سوال تخصصی(مهندسی پیشرفته 1و2 و+مکانیک خاک و سنگ ) دفترچه دوم (Gmat) بعد از ظهر هم آزمون زبان در کل آزمون راحتی بود تا بعدش چی بشه خدا میدونه؟؟؟!!
آزمون زبان چطور بود؟ نمره منفی نداشته ظاهرا درسته؟
راستی کسی نمیدونه loving geologist چیکار کرده؟
اگه یکم بیشتر از آزمون برامون بگید شاید بد نباشه

REYMOND00

کاربر بیش فعال
آره بدون نمره منفی بود geology جون...وتو یکی دیگه از رشته های علوم پایه متن سوال راحت بوده و کلمات بسیار ناآشنا!!!:confused:
و گویا تو آزمون استعداد تحصیلی از زمین ساخت و نیوتن هم سوال بوده!!!مال شما همینطور بوده؟می خوام بدونم مال همه علوم پایه ها مثل همه؟
من که نمی دونم!!
منم می خوام بدونم چطور بوده...

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
آره بدون نمره منفی بود geology جون...وتو یکی دیگه از رشته های علوم پایه متن سوال راحت بوده و کلمات بسیار ناآشنا!!!:confused:
و گویا تو آزمون استعداد تحصیلی از زمین ساخت و نیوتن هم سوال بوده!!!مال شما همینطور بوده؟می خوام بدونم مال همه علوم پایه ها مثل همه؟
من که نمی دونم!!
منم می خوام بدونم چطور بوده...
خب اگر نمره منفی نداره چرا قبلش اعلام نمیکنن درست که ملت بدونن خب:confused:

REYMOND00

کاربر بیش فعال
خب اگر نمره منفی نداره چرا قبلش اعلام نمیکنن درست که ملت بدونن خب:confused:

فک کنم ملت می دونن:Dوالا همسر ما که می دونست!!!
کاش می دونستم چی باید خوند.الان که گرمم یه دکترا هم می دادم خدا رو چه دیدی...:biggrin::Dمثل دکتر حسابی که سالی 1 دونه لیسانس گرفته بود خدا بیامرز منم ارشد نخونده دکتری می گرفتم;):biggrin:
می گن با 20% راححححححححتتتت قبولی...
برای استعداد تحصیلی هم همسر جان کتاب نکات کلیدی آزمون استعداد تحصیلی رو خوند...توش سوالای تیزهوشان و ریاضی زیاد داره:confused:(فقط خدا رحم کنه!!!ما چند سالی هست که ریاضی رو گذاشتیم کنار!!!)...و خب به نظرم خیلی از تست ریون سخت تر می زنه!!!!
انواع سوالا شامل درک مطلب/تحلیلی و منطقی/کفایت داده ها/کمیتی/تجسمی هست که پشت کتاب نوشته...
کاش یکم اطلاعات از دکتری مون بیشتر بود

mohammadtaks

کاربر فعال
آزمون زبان چطور بود؟ نمره منفی نداشته ظاهرا درسته؟
راستی کسی نمیدونه loving geologist چیکار کرده؟
اگه یکم بیشتر از آزمون برامون بگید شاید بد نباشه
زبان فوق العاده بود نمره منفی هم نداشت علتش اینکه بعضی ها که سال گذشته حتی دانشگاه تهران هم قبول شدن زبان منفی زدن (یکی از دوستام) سوال ها تخصصی هم خوب بود

REYMOND00

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
آیا کسی اطلاعاتی درباره منابع آبی کشور و تجزیه تحلیلی از وضعیت آب کشور داره؟
اگه سایتی وبلاگی چیزی هم باشه خیلی بهتره...
مرسییییییی:smile:

mohammadtaks

کاربر فعال
سلام دوستان
آیا کسی اطلاعاتی درباره منابع آبی کشور و تجزیه تحلیلی از وضعیت آب کشور داره؟
اگه سایتی وبلاگی چیزی هم باشه خیلی بهتره...
مرسییییییی:smile:
این اطلاعات در ادرات امور آب هر شهرستانی یافت میشه البته اگه اب منطقه ای بروید بهتر است اطلاعات دقیق و بروز تری بدست می آورید

REYMOND00

کاربر بیش فعال
major جون...سرعت افتضاااااااااااحه...هیچ جا باز نمی شه!!!زیاد خودتو ناراحت نکن...یعنی می خواستم گوشی رو بردارم هرچی از دهنم میاد به این مبین نت ...بگما...میل هم باز نمی شه یعنی!!!ببین چه وضعیه!!!
همه باهم دعا کنیم کسانی که داعیه اداره جهان رو دارن از خر شیطون پیاده شده و فعلا همین داخل رو مدیریت بکنن ...کل دنیا پیشکش!!!

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
major جون...سرعت افتضاااااااااااحه...هیچ جا باز نمی شه!!!زیاد خودتو ناراحت نکن...یعنی می خواستم گوشی رو بردارم هرچی از دهنم میاد به این مبین نت ...بگما...میل هم باز نمی شه یعنی!!!ببین چه وضعیه!!!
همه باهم دعا کنیم کسانی که داعیه اداره جهان رو دارن از خر شیطون پیاده شده و فعلا همین داخل رو مدیریت بکنن ...کل دنیا پیشکش!!!

با تشکر از اینکه از بیان مکالمات سی یا سی خود داری می کنید خواستم بگم اگه دارید واسه میجر دعا میکنید واسه ما هم دعا کنید که یه گوشی خوب مث مال اون خدا بهمون بده تا از گوشیمون هم بتونیم وارد اینترنت بشیم
مرسی از لطفتون:D

REYMOND00

کاربر بیش فعال
با تشکر از اینکه از بیان مکالمات سی یا سی خود داری می کنید خواستم بگم اگه دارید واسه میجر دعا میکنید واسه ما هم دعا کنید که یه گوشی خوب مث مال اون خدا بهمون بده تا از گوشیمون هم بتونیم وارد اینترنت بشیم
مرسی از لطفتون:D

خب خب خب ....اگه این متلک بود که خب سیاست چیه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آقا این وصله مصله ها به ما نمی چسبه ها....سیاست چیه دیگه؟من از وضع جامعه حرف زدم!!!چرا همیشه ساست با دین و جامعه و عرف و سنت و هزار تا چیز دیگه قاطی می شه؟نه...فک نکنم انتظار زیادی باشه که مردم بتونن وضع ما رو با کره شمالی مقایسه کنن!!!!نه؟اینم می شه کشور شناسی و وضعیت کشورهای مختلف تو دنیا...واااااالااااا با این نوناشون...
و اگرم متلک نبود که خواهش می کنم:D
والا گوشی ما هم همچین مالی نیست...و با گوشی همسر جان میایم اگه کار واجب شدیم:(کلا برای من تو انتخاب گوشی عامل مهم ضدضربه بودن و محکم بودنش بوده...و لا غیر...و یه چیزی باشه که یه مکالمه ای و یه پیامکی هم بشه فرستاد...
راستی دیده های من نشون می ده که تقریبا 20% گوشی زمین شناسا ت وهر برهه از زمان یه مدل گوشیه...مثلا سال 89 که نشست اتحادیه بود از حدود6 تا دبیری که شب اول رسیده بودیم 4 تامون n70 داشتیم:biggrin:و خودمم همینطور...که اونم بخاطر یکی از بچه ها که بنظرم خیلی کار درست بود انتخاب کرده بودم...ناراضی هم نبودم...بیچاره یعنی هم تو آب و هم تو ماسه غرق شده بود...تعداد دفعاتیم که از دستم شوت شده یادم نمیاد....3 بار lcd ش شکستولی بازم مثل مردددددد کار می کرد!!!
الانم یک عدد x2 داره تو دست ما جون می ده...و فک نکنم میاز به توضیح باشه چقد پیشرفته اس:cry:
خلاصه که همه به دعای هم محتاجیم...خب منم s4 می خوام خب:cry:
اینم فقط یه درد دل بود...امیدوارم همه آدما به آرزوهای قشنگشون برسن...

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
۱۱ ماه گذشت.....بعضیا دلشون شکست.....بعضیا دل شکوندن.....خیلیا عاشق شدن وخیلیا تنها.....خیلیا از بینمون رفتن.....خیلیا بینمون اومدن.....تقریباچندروزبیشتر مونده،چندروز از اون همه خاطره ها.....!پیشاپیش نوروز مبارک.با آرزوی سالی پر از موفقیت.

Major Geologist

کاربر ممتاز
خب خب خب ....اگه این متلک بود که خب سیاست چیه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آقا این وصله مصله ها به ما نمی چسبه ها....سیاست چیه دیگه؟من از وضع جامعه حرف زدم!!!چرا همیشه ساست با دین و جامعه و عرف و سنت و هزار تا چیز دیگه قاطی می شه؟نه...فک نکنم انتظار زیادی باشه که مردم بتونن وضع ما رو با کره شمالی مقایسه کنن!!!!نه؟اینم می شه کشور شناسی و وضعیت کشورهای مختلف تو دنیا...واااااالااااا با این نوناشون...
و اگرم متلک نبود که خواهش می کنم:Dوالا گوشی ما هم همچین مالی نیست...و با گوشی همسر جان میایم اگه کار واجب شدیم:(کلا برای من تو انتخاب گوشی عامل مهم ضدضربه بودن و محکم بودنش بوده...و لا غیر...و یه چیزی باشه که یه مکالمه ای و یه پیامکی هم بشه فرستاد...
راستی دیده های من نشون می ده که تقریبا 20% گوشی زمین شناسا ت وهر برهه از زمان یه مدل گوشیه...مثلا سال 89 که نشست اتحادیه بود از حدود6 تا دبیری که شب اول رسیده بودیم 4 تامون n70 داشتیم:biggrin:و خودمم همینطور...که اونم بخاطر یکی از بچه ها که بنظرم خیلی کار درست بود انتخاب کرده بودم...ناراضی هم نبودم...بیچاره یعنی هم تو آب و هم تو ماسه غرق شده بود...تعداد دفعاتیم که از دستم شوت شده یادم نمیاد....3 بار lcd ش شکستولی بازم مثل مردددددد کار می کرد!!!
الانم یک عدد x2 داره تو دست ما جون می ده...و فک نکنم میاز به توضیح باشه چقد پیشرفته اس:cry:

والا گوشی منم آیفون نیست؛ یه سونی معمولیه

mohammadtaks

کاربر فعال
و اگرم متلک نبود که خواهش می کنم:D
والا گوشی ما هم همچین مالی نیست...و با گوشی همسر جان میایم اگه کار واجب شدیم:(کلا برای من تو انتخاب گوشی عامل مهم ضدضربه بودن و محکم بودنش بوده...و لا غیر...و یه چیزی باشه که یه مکالمه ای و یه پیامکی هم بشه فرستاد...

مهندس بیخیال جوش نزن ما رو چه به سیا.....

mohammadtaks

کاربر فعال
salno(1).jpg

پیشاپیش فرا رسیدن بهار طبیعت و سال نو را به همه هم باشگاهی ها مخصوصا زمین شناسان عزیز تبریک می گم امیدوارم سالی توام با موفقیت و کامیابی برای تمام دوستان باشه انشا ا...

آخرین ویرایش:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مسابقه گل و گیاه زینتی

مسابقه گل و گیاه زینتی

".." مسابقه عکاسی کشاورزی ••• دور شانردهم ••• نمایشگاه ".."

mohammadtaks

کاربر فعال
سلام به همه دوستان یکبار دیگر اغاز سال نو را به همتون تبریک میگم راستش برای عیدی می خوام ترجمه 6 مقاله ژئوتکنیک را بزودی براتون بزام .

REYMOND00

کاربر بیش فعال
سلام به همه زمین شناسان عزیز...لطفا اطلاع رسانی کنید...
آیا تا حالا تو یه حرکت جهانی سهیم بودین؟بیاید با هم تو این رویداد جهانی شرکت کنیم...برای حفظ منابع خودمون...و یادگرفتن درست مصرف کردن و یادآوری اینکه اگه یه روز منابعمون به انتها برسه چی میشه...
ساعت زمین
بر این اساس و باهدف محافظت از کره زمین ؛ از ساعت هشت و نه نیم بعد از ظهر بوقت محلی هر کشوری تا ساعت نه و نیم بعد ازظهر ، کلیه چراغ های غیر ضروری ؛ تلویزیون و رایانه ها ؛ بمدت یک ساعت خاموش میشوند . این واقعه اقدامی برای یادآوری به مردم سراسر جهان در خصوص لزوم حفاظت از کره زمین و کاهش آسیب های زیست محیطی محسوب میشود. سال گذشته ساعت زمین در هفت هزار شهر یکصد و پنجاه و دو کشور جهان برگزار شد ...
ساعت زمین یک رویداد جهانی سازماندهی شده توسط صندوق جهانی طبیعت (به انگلیسی: World Wide Fund for Nature)‏ است و در آخرین شنبه ماه مارس هر سال برگزار می شود. خانواده ها و کسب و کار با خاموش کردن چراغ ها و سایر دستگاه های الکتریکی غیر ضروری خود به مدت یک ساعت آن را یادآوری می کنند و آرمان نخست اين اقدام اين است كه آگاهی درباره تغييرات آب و هوايی و نياز به مصرف محتاطانه انرژی در جهان ابقا شود.
نخستین گرامیداشت ساعت زمین در ایران در سال ۱۳۹۰ و با خاموشی چراغ‌های برج میلاد در تهران انجام شد. در سال ۱۳۹۱ تعداد بیشتری از شهرها سازه‌های معروف ایران به این حرکت پیوستند و افزون بر برج میلاد، برج آزادی تهران، سی‌وسه پل اصفهان، و پل سفید اهواز نیز چراغ‌های خود را خاموش خواهند کرد...امسال چندتاشهر دیگه هم اضافه شدن...
امسال سومین سالیه که ایران در این حرکت جهانی سهیمه...
بیاید تو این حرکت جهانی سهیم باشیم...
امروز 3 فروردین 1392 همگام با رویداد جهانی ساعت زمین ما هم نقشی در این بیداری داشته باشیم...
قرار ما 20/30 الی 21/30

Major Geologist

کاربر ممتاز
اطلاعیه مهم

اطلاعیه مهم

به گفته ی ستایش مدیر ارشد تا وقتی تالار زمین مدیر نداشته باشه هیچ امتیازی داده نمیشه چون به قول خودشون امتیازا بی معنیه. باید صبر کنیم مدیر جدید که من فکر کنم ماه ها طول بکشه. عنوان کاربر فعال زمینمم درخواست دادم ازم گرفتن. دیگه برای همیشه از تالار زمین میرم.